Fotbal
Domů › Týmy › Stockport County
Stockport County

Stockport County: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1883 · Edgeley Park

Stockport County: soutěže v sezóně 2026/27

League One2. místo, 23 bodůPříště: Oxford United · út 27. 10. · 20:45
Ligový pohárkolo 128
EFL TrophyGroup North, 5. koloPříště: Tranmere · út 10. 11. · 20:00
FA Cup1/128-finalsPříště: Cray Wanderers · ne 8. 11. · 15:15

Stockport County: nejbližší zápasy

út 27. 10. · 20:45Oxford UnitedTipStockport CountyLeague Oneso 31. 10. · 16:00Stockport CountyTipAFC WimbledonLeague One · Vzájemné zápasy (H2H)
ne 8. 11. · 15:15Cray Wanderers–Stockport County
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Stockport County–Tranmere
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Stockport County–Reading
League One

Stockport County: poslední výsledky

Forma v lizeRVVVV
24. 10. 26Notts County1–1Stockport CountyLeague One20. 10. 26Doncaster0–2Stockport CountyLeague One
17. 10. 26Stockport County1–0Bromley
League One
10. 10. 26Stockport County3–1Barnsley
League One
6. 10. 26Shrewsbury0–2Stockport County
EFL Trophy
26. 9. 26Stockport County1–0Peterborough
League One
19. 9. 26Sheffield Wednesday0–0Stockport County
League One
12. 9. 26Stockport County3–4Leicester
League One

Stockport County: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

út 27. 10. · 20:45Oxford UnitedTipStockport County
League One
so 31. 10. · 16:00Stockport CountyTipAFC Wimbledon
League One
ne 8. 11. · 15:15Cray Wanderers–Stockport County
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Stockport County–Tranmere
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Stockport County–Reading
League One
so 21. 11. · 16:00Cambridge United–Stockport County
League One
so 28. 11. · 16:00Stockport County–Leyton Orient
League One
út 1. 12. · 20:45Mansfield Town–Stockport County
League One
so 12. 12. · 13:30Stevenage–Stockport County
League One
so 19. 12. · 16:00Stockport County–Milton Keynes Dons
League One
so 26. 12. · 16:00Bradford–Stockport County
League One
út 29. 12. · 20:45Stockport County–Huddersfield
League One
so 2. 1. · 16:00Stockport County–Burton Albion
League One
so 9. 1. · 16:00Milton Keynes Dons–Stockport County
League One
so 16. 1. · 16:00Bromley–Stockport County
League One
út 19. 1. · 20:45Stockport County–Doncaster
League One
so 23. 1. · 16:00Stockport County–Notts County
League One
so 30. 1. · 16:00AFC Wimbledon–Stockport County
League One
so 6. 2. · 16:00Wycombe–Stockport County
League One
út 9. 2. · 20:45Stockport County–Luton
League One
so 13. 2. · 16:00Stockport County–Wigan
League One
so 20. 2. · 16:00Leicester–Stockport County
League One
so 27. 2. · 16:00Reading–Stockport County
League One
so 6. 3. · 16:00Stockport County–Plymouth
League One
so 13. 3. · 16:00Blackpool–Stockport County
League One
so 20. 3. · 16:00Stockport County–Cambridge United
League One
pá 26. 3. · 16:00Burton Albion–Stockport County
League One
po 29. 3. · 16:00Stockport County–Bradford
League One
so 3. 4. · 16:00Huddersfield–Stockport County
League One
so 10. 4. · 16:00Stockport County–Stevenage
League One
út 13. 4. · 20:45Peterborough–Stockport County
League One
so 17. 4. · 16:00Stockport County–Sheffield Wednesday
League One
so 24. 4. · 16:00Barnsley–Stockport County
League One
út 27. 4. · 20:45Stockport County–Oxford United
League One
so 1. 5. · 16:00Leyton Orient–Stockport County
League One
so 8. 5. · 13:30Stockport County–Mansfield Town
League One
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Notts County1–1Stockport County
League One
20. 10. 26Doncaster0–2Stockport County
League One
17. 10. 26Stockport County1–0Bromley
League One
10. 10. 26Stockport County3–1Barnsley
League One
6. 10. 26Shrewsbury0–2Stockport County
EFL Trophy
26. 9. 26Stockport County1–0Peterborough
League One
19. 9. 26Sheffield Wednesday0–0Stockport County
League One
12. 9. 26Stockport County3–4Leicester
League One
5. 9. 26Wigan0–4Stockport County
League One
2. 9. 26Luton2–0Stockport County
League One
29. 8. 26Stockport County5–1Wycombe
League One
22. 8. 26Stockport County1–2Blackpool
League One
18. 8. 26Stockport County6–3Everton U21
EFL Trophy
15. 8. 26Plymouth1–3Stockport County
League One
8. 8. 26Stockport County1–1Doncaster
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Stockport County: místo v tabulce – League One

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
1Huddersfield127-4-124:1125VVVRV
2Stockport County127-2-324:1223RVVVV
3Bradford126-4-210:522RRVRR
4Plymouth137-1-521:1922VPPVV

Stockport County: statistiky sezóny (League One)

Vstřelené góly na zápas2,0
Obdržené góly na zápas1,0
Doma: vstřelené / obdržené2,3 / 1,3
Venku: vstřelené / obdržené1,7 / 0,7
Zápasy bez obdrženého gólu5
Zápasy bez vstřeleného gólu2

Karty

Žluté karty13
Žluté karty na zápas1,1
Červené karty0

Nejčastější formace

3-4-3 (10×) · 4-2-3-1 (1×) · 3-4-2-1 (1×)

Stockport County: statistiky hráčů (League One)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
O. NorwoodZÁL12102413188207,50
K. WoottonÚTO121030914116007,43
E. O'ConnellOBR1210690042107,38
C. GardnerÚTO1100100007,30
J. DiamondZÁL1293943237107,27
E. PyeOBR119900061107,14
B. OsbornOBR128620020107,11
M. JobeOBR84031021007,07
R. GloverZÁL1287220126107,04
L. BateZÁL128920420007,04
Kyron Silveria GordonOBR98100060206,97
H. WoodZÁL1276030248106,83
L. FioriniZÁL91890010006,76
J. Dacres-CogleyZÁL71880011006,72
Ethan EnnisÚTO61100030006,59
R. RydelOBR1200000006,30
T. EdunOBR31130000006,17
M. MandronÚTO91483084006,11
J. AdigunZÁL1030102116205,65
B. AndréssonÚTO71040232005,13
Adama SidibehÚTO2271011105,02

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Stockport County: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Stockport County: přestupy

Příchody

  • A. AllenFC Halifax Town · návrat z hostování17. 9. 26
  • M. JobeCambridge United · přestup27. 8. 26
  • M. MandronST Mirren · volný hráč4. 8. 26
  • L. Ashby-HammondPlymouth · volný hráč30. 7. 26
  • B. OsbornDerby · volný hráč26. 7. 26
  • H. WoodShelbourne · přestup15. 7. 26
  • J. AdigunChelmsford City · přestup6. 7. 26
  • O. DodgsonBurnley · přestup30. 6. 26

Odchody

  • A. AllenBarrow · hostování18. 9. 26
  • James BaileyScunthorpe · hostování15. 9. 26
  • A. HoskonenLyngby · volný hráč6. 9. 26
  • A. HoskonenHoskonen Arttu · volný hráč29. 8. 26
  • O. MoxonCambridge United · hostování27. 8. 26
  • M. MothersilleWycombe · hostování26. 8. 26
  • O. DodgsonMansfield Town · hostování10. 8. 26
  • Max Cameron MetcalfeSolihull Moors · volný hráč7. 8. 26

Stockport County: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1883
StadionEdgeley Park
Kapacita10 852
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague One
Místo v tabulce2. · 23 bodů

Stockport County: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Stockport County?

Stockport County hraje domácí zápasy na stadionu Edgeley Park (Stockport, Greater Manchester) s kapacitou 10 852 diváků.

Kolikátý je Stockport County v tabulce?

Stockport County je v soutěži League One na 2. místě se 23 body po 12 zápasech (7 výher, 2 remízy, 3 prohry).

Kdy hraje Stockport County příště?

Nejbližší zápas: Oxford United – Stockport County, út 27. 10. · 20:45 (League One).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Stockport County?

Poslední ligový zápas: Notts County 1–1 Stockport County (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Stockport County?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je K. Wootton, který dal 10 gólů.

Stockport County: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Stockport County (Anglie) ve všech soutěžích sezóny (League One, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže League One jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.