Fotbal
Domů › Týmy › Stevenage
Stevenage

Stevenage: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1976 · The Lamex Stadium

Stevenage: soutěže v sezóně 2026/27

League One12. místo, 15 bodůPříště: Leicester · so 31. 10. · 16:00
Ligový pohárkolo 64
EFL TrophyGroup South, 2. koloPříště: Fulham U21 · út 10. 11. · 20:00
FA Cup1/128-finalsPříště: Oxford United · so 7. 11. · 16:00

Stevenage: nejbližší zápasy

so 31. 10. · 16:00LeicesterTipStevenageLeague One · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 16:00Oxford United–Stevenage
FA Cup · Vzájemné zápasy (H2H)
út 10. 11. · 20:00Stevenage–Fulham U21
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Stevenage–Mansfield Town
League One
so 21. 11. · 16:00Notts County–Stevenage
League One

Stevenage: poslední výsledky

Forma v lizePVPVP
24. 10. 26Stevenage0–1Milton Keynes DonsLeague One20. 10. 26Stevenage3–0PlymouthLeague One
17. 10. 26Bradford2–0Stevenage
League One
10. 10. 26Stevenage1–0Wigan
League One
6. 10. 26Stevenage2–1Leicester
EFL Trophy
22. 9. 26Walsall1–6Stevenage
EFL Trophy
19. 9. 26Leyton Orient1–0Stevenage
League One
10. 9. 26Stevenage2–1Luton
League One

Stevenage: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 3. 10. · 16:00AFC Wimbledon–Stevenage
League One
so 31. 10. · 16:00LeicesterTipStevenage
League One
so 7. 11. · 16:00Oxford United–Stevenage
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Stevenage–Fulham U21
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Stevenage–Mansfield Town
League One
so 21. 11. · 16:00Notts County–Stevenage
League One
út 24. 11. · 20:45Stevenage–Sheffield Wednesday
League One
so 28. 11. · 16:00Stevenage–Blackpool
League One
út 1. 12. · 20:45Huddersfield–Stevenage
League One
so 12. 12. · 13:30Stevenage–Stockport County
League One
pá 18. 12. · 20:45Cambridge United–Stevenage
League One
so 26. 12. · 16:00Stevenage–Reading
League One
út 29. 12. · 20:45Wycombe–Stevenage
League One
pá 1. 1. · 16:00Bromley–Stevenage
League One
so 9. 1. · 13:30Stevenage–Cambridge United
League One
so 16. 1. · 16:00Stevenage–Bradford
League One
út 19. 1. · 20:45Plymouth–Stevenage
League One
so 23. 1. · 16:00Milton Keynes Dons–Stevenage
League One
so 30. 1. · 16:00Stevenage–Leicester
League One
so 6. 2. · 16:00Doncaster–Stevenage
League One
út 9. 2. · 20:45Stevenage–Peterborough
League One
so 13. 2. · 16:00Stevenage–Barnsley
League One
so 20. 2. · 16:00Luton–Stevenage
League One
so 27. 2. · 16:00Mansfield Town–Stevenage
League One
so 6. 3. · 16:00Stevenage–Burton Albion
League One
so 13. 3. · 16:00Oxford United–Stevenage
League One
so 20. 3. · 16:00Stevenage–Notts County
League One
pá 26. 3. · 16:00Stevenage–Bromley
League One
po 29. 3. · 16:00Reading–Stevenage
League One
so 3. 4. · 16:00Stevenage–Wycombe
League One
so 10. 4. · 16:00Stockport County–Stevenage
League One
út 13. 4. · 20:45Sheffield Wednesday–Stevenage
League One
so 17. 4. · 16:00Stevenage–Leyton Orient
League One
so 24. 4. · 16:00Wigan–Stevenage
League One
út 27. 4. · 20:45Stevenage–AFC Wimbledon
League One
so 1. 5. · 16:00Blackpool–Stevenage
League One
so 8. 5. · 13:30Stevenage–Huddersfield
League One
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Stevenage0–1Milton Keynes Dons
League One
20. 10. 26Stevenage3–0Plymouth
League One
17. 10. 26Bradford2–0Stevenage
League One
10. 10. 26Stevenage1–0Wigan
League One
6. 10. 26Stevenage2–1Leicester
EFL Trophy
22. 9. 26Walsall1–6Stevenage
EFL Trophy
19. 9. 26Leyton Orient1–0Stevenage
League One
10. 9. 26Stevenage2–1Luton
League One
5. 9. 26Barnsley1–5Stevenage
League One
1. 9. 26Peterborough0–0Stevenage
League One
29. 8. 26Stevenage2–2Doncaster
League One
25. 8. 26Stevenage0–3Reading
Ligový pohár
22. 8. 26Stevenage1–2Oxford United
League One
15. 8. 26Burton Albion1–1Stevenage
League One
7. 8. 26Wycombe1–2Stevenage
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Stevenage: místo v tabulce – League One

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
10Luton115-2-421:1917VVPVP
11Burton Albion134-5-418:1917VRRPP
12Stevenage114-3-415:1115PVPVP
13Leicester114-3-417:1715PVVPR
14Wycombe123-6-319:2315RRVPR

Stevenage: statistiky sezóny (League One)

Vstřelené góly na zápas1,4
Obdržené góly na zápas1,0
Doma: vstřelené / obdržené1,5 / 1,0
Venku: vstřelené / obdržené1,2 / 1,0
Zápasy bez obdrženého gólu3
Zápasy bez vstřeleného gólu4

Karty

Žluté karty18
Žluté karty na zápas1,6
Červené karty0

Stevenage: statistiky hráčů (League One)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
Wanya MarçalZÁL21321031007,22
D. KempZÁL1195832197107,08
C. PiergianniOBR119900081207,04
T. VancootenOBR119751062106,98
J. MagennisÚTO1180833105106,96
L. FreestoneOBR76300031306,96
S. EarleyOBR94710130206,82
M. MellonÚTO928821125006,78
O. SandersonÚTO1152830209006,77
P. PattersonZÁL93261274006,76
J. RobertsZÁL63231132006,75
J. PattendenZÁL1330000006,70
L. James-WildinOBR108720010206,65
D. PhillipsZÁL119490041306,65
L. ThompsonZÁL116780010206,63
T. TaylorZÁL81780000006,53
B. BroggioÚTO83210062006,50
M. SmithZÁL41700011006,36
J. ReidÚTO21640022006,15
J. HoughtonZÁL61170010005,76
K. CaseyOBR1280000001,68
C. CampbellZÁL110000000,00

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Stevenage: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Stevenage: přestupy

Příchody

  • Wanya MarçalLeicester · volný hráč14. 9. 26
  • M. SmithWigan · volný hráč6. 9. 26
  • T. SetfordArsenal · hostování31. 8. 26
  • K. CaseyWest Ham · hostování31. 8. 26
  • T. TurhanBaşakşehir · hostování31. 8. 26
  • M. MellonBurnley · přestup17. 8. 26
  • D. BardenNorwich · volný hráč4. 8. 26
  • J. MagennisExeter City · volný hráč30. 6. 26

Odchody

  • B. LubalaColchester · volný hráč24. 9. 26
  • Joe KnightSutton Utd · hostování7. 9. 26
  • D. ButlerSwindon Town · hostování31. 8. 26
  • F. MarschallMillwall · přestup31. 8. 26
  • J. TaylorExeter City · hostování31. 8. 26
  • J. ReidReading · přestup30. 8. 26
  • J. MalcolmYork · hostování25. 8. 26
  • F. NorrisBishop's Stortford · hostování5. 8. 26

Stevenage: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1976
StadionThe Lamex Stadium
Kapacita7 100
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague One
Místo v tabulce12. · 15 bodů

Stevenage: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Stevenage?

Stevenage hraje domácí zápasy na stadionu The Lamex Stadium (Stevenage, Hertfordshire) s kapacitou 7 100 diváků.

Kolikátý je Stevenage v tabulce?

Stevenage je v soutěži League One na 12. místě s 15 body po 11 zápasech (4 výhry, 3 remízy, 4 prohry).

Kdy hraje Stevenage příště?

Nejbližší zápas: Leicester – Stevenage, so 31. 10. · 16:00 (League One).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Stevenage?

Poslední ligový zápas: Stevenage 0–1 Milton Keynes Dons (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Stevenage?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je M. Mellon, který dal 5 gólů.

Stevenage: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Stevenage (Anglie) ve všech soutěžích sezóny (League One, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže League One jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.