Fotbal
Domů › Týmy › Peterborough
Peterborough

Peterborough: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1934 · Weston Homes Stadium

Peterborough: soutěže v sezóně 2026/27

League One21. místo, 10 bodůPříště: Luton · so 31. 10. · 16:00
Ligový pohárosmifinálePříště: Bradford · út 27. 10. · 20:45
EFL TrophyGroup South, 4. koloPříště: Luton · út 17. 11. · 20:00
FA Cup1/128-finalsPříště: Reading · so 7. 11. · 21:00

Peterborough: nejbližší zápasy

út 27. 10. · 20:45BradfordTipPeterboroughLigový pohár · Vzájemné zápasy (H2H)so 31. 10. · 16:00PeterboroughTipLutonLeague One · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 21:00Peterborough–Reading
FA Cup
so 14. 11. · 16:00Peterborough–Oxford United
League One
út 17. 11. · 20:00Luton–Peterborough
EFL Trophy · Vzájemné zápasy (H2H)

Peterborough: poslední výsledky

Forma v lizeRPRVP
24. 10. 26Bromley1–1PeterboroughLeague One20. 10. 26Huddersfield4–1PeterboroughLeague One
17. 10. 26Peterborough2–2Burton Albion
League One
10. 10. 26Leicester1–3Peterborough
League One
6. 10. 26Peterborough4–1Ipswich Town U21
EFL Trophy
26. 9. 26Stockport County1–0Peterborough
League One
22. 9. 26Peterborough3–1Colchester
EFL Trophy
19. 9. 26Peterborough0–2Doncaster
League One

Peterborough: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 3. 10. · 16:00Peterborough–Notts County
League One
út 27. 10. · 20:45BradfordTipPeterborough
Ligový pohár
so 31. 10. · 16:00PeterboroughTipLuton
League One
so 7. 11. · 21:00Peterborough–Reading
FA Cup
so 14. 11. · 16:00Peterborough–Oxford United
League One
út 17. 11. · 20:00Luton–Peterborough
EFL Trophy
so 21. 11. · 16:00Plymouth–Peterborough
League One
so 28. 11. · 13:30Peterborough–Cambridge United
League One
út 1. 12. · 20:45Leyton Orient–Peterborough
League One
so 12. 12. · 16:00Peterborough–Barnsley
League One
so 19. 12. · 16:00Wigan–Peterborough
League One
so 26. 12. · 16:00Peterborough–Wycombe
League One
út 29. 12. · 21:00Reading–Peterborough
League One
pá 1. 1. · 16:00AFC Wimbledon–Peterborough
League One
so 9. 1. · 16:00Peterborough–Wigan
League One
so 16. 1. · 16:00Burton Albion–Peterborough
League One
út 19. 1. · 20:45Peterborough–Huddersfield
League One
so 23. 1. · 16:00Peterborough–Bromley
League One
so 30. 1. · 16:00Luton–Peterborough
League One
so 6. 2. · 16:00Peterborough–Blackpool
League One
út 9. 2. · 20:45Stevenage–Peterborough
League One
so 13. 2. · 16:00Sheffield Wednesday–Peterborough
League One
so 20. 2. · 16:00Peterborough–Milton Keynes Dons
League One
so 27. 2. · 13:30Cambridge United–Peterborough
League One
so 6. 3. · 16:00Peterborough–Bradford
League One
so 13. 3. · 16:00Mansfield Town–Peterborough
League One
so 20. 3. · 16:00Peterborough–Plymouth
League One
pá 26. 3. · 16:00Peterborough–AFC Wimbledon
League One
po 29. 3. · 16:00Wycombe–Peterborough
League One
so 3. 4. · 16:00Peterborough–Reading
League One
so 10. 4. · 16:00Barnsley–Peterborough
League One
út 13. 4. · 20:45Peterborough–Stockport County
League One
so 17. 4. · 16:00Doncaster–Peterborough
League One
so 24. 4. · 16:00Peterborough–Leicester
League One
út 27. 4. · 20:45Notts County–Peterborough
League One
so 1. 5. · 16:00Oxford United–Peterborough
League One
so 8. 5. · 13:30Peterborough–Leyton Orient
League One
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Bromley1–1Peterborough
League One
20. 10. 26Huddersfield4–1Peterborough
League One
17. 10. 26Peterborough2–2Burton Albion
League One
10. 10. 26Leicester1–3Peterborough
League One
6. 10. 26Peterborough4–1Ipswich Town U21
EFL Trophy
26. 9. 26Stockport County1–0Peterborough
League One
22. 9. 26Peterborough3–1Colchester
EFL Trophy
19. 9. 26Peterborough0–2Doncaster
League One
15. 9. 26Peterborough3–3Barnsley
Ligový pohár
12. 9. 26Milton Keynes Dons1–1Peterborough
League One
5. 9. 26Peterborough1–2Sheffield Wednesday
League One
1. 9. 26Peterborough0–0Stevenage
League One
29. 8. 26Blackpool4–0Peterborough
League One
25. 8. 26Watford1–5Peterborough
Ligový pohár
22. 8. 26Peterborough2–1Mansfield Town
League One
15. 8. 26Bradford2–0Peterborough
League One
8. 8. 26Bristol Rovers0–1Peterborough
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Peterborough: místo v tabulce – League One

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
19Notts County112-5-411:1411RVPPP
20Blackpool113-2-616:2011PVPPP
21Peterborough122-4-611:2110RPRVP
22Bromley112-3-610:269RPPPV
23Barnsley112-2-711:218PPPPR

Peterborough: statistiky sezóny (League One)

Vstřelené góly na zápas0,9
Obdržené góly na zápas1,8
Doma: vstřelené / obdržené1,0 / 1,4
Venku: vstřelené / obdržené0,9 / 2,0
Zápasy bez obdrženého gólu1
Zápasy bez vstřeleného gólu5

Karty

Žluté karty19
Žluté karty na zápas1,6
Červené karty1

Nejčastější formace

4-2-3-1 (11×) · 4-3-3 (1×)

Peterborough: statistiky hráčů (League One)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
O. EdwardsZÁL106972152007,13
C. Conn-ClarkeZÁL6861021006,92
G. NevettOBR1900000006,90
Joshua FeeneyOBR87200010206,84
B. WoodsZÁL84192092006,83
H. LeonardÚTO121054313212106,81
T. O'ConnorOBR53450000006,77
E. WeirOBR31700011106,73
Harley MillsOBR119100161106,68
L. KellyZÁL129050062106,65
Harry AshfieldZÁL84010093006,65
Vernon MasaraÚTO61351051006,61
M. GarbettZÁL3971022106,56
C. JohnstonZÁL97700020306,53
Ethan WilliamsZÁL1169300146106,52
Lucca MendonçaOBR54500020206,50
D. OrmerodÚTO72180050006,49
Bolu ShofowokeZÁL127980142006,39
B. KhelaZÁL104820093306,36
Harrison JonesZÁL84020041005,80
James DornellyOBR63760100005,75
D. OkagbueOBR65210030104,49

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Peterborough: soupiska

Brankáři

1A. BassNárodnostAnglieVěk27 letVýška191 cmHmotnost72 kg
23C. Andeng NdiNárodnostKamerunVěk22 let
31B. SmithNárodnostAnglieVěk20 let

Obránci

Záložníci

Útočníci

Peterborough: přestupy

Příchody

  • Harry AshfieldWrexham · přestup31. 8. 26
  • Joshua FeeneyAston Villa · hostování30. 8. 26
  • D. OrmerodAFC Fylde · přestup25. 8. 26
  • Vernon MasaraBurnley · přestup12. 8. 26
  • Ethan WilliamsManchester United · přestup12. 8. 26
  • L. KellyMilton Keynes Dons · přestup12. 8. 26
  • T. O'ConnorWrexham · volný hráč30. 6. 26
  • O. EdwardsColchester · volný hráč30. 6. 26

Odchody

  • G. NevettTranmere · hostování31. 8. 26
  • K. LolosRotherham · hostování31. 8. 26
  • David KamaraTranmere · hostování31. 8. 26
  • Joseph AndrewsChesham United · hostování13. 8. 26
  • A. CollinsHuddersfield · volný hráč12. 8. 26
  • T. LeesHarrogate Town · volný hráč29. 7. 26
  • K. LisbieMillwall · přestup25. 7. 26
  • P. AderojuCrawley Town · hostování9. 7. 26

Peterborough: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1934
StadionWeston Homes Stadium
Kapacita15 142
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague One
Místo v tabulce21. · 10 bodů

Peterborough: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Peterborough?

Peterborough hraje domácí zápasy na stadionu Weston Homes Stadium (Peterborough) s kapacitou 15 142 diváků.

Kolikátý je Peterborough v tabulce?

Peterborough je v soutěži League One na 21. místě s 10 body po 12 zápasech (2 výhry, 4 remízy, 6 proher).

Kdy hraje Peterborough příště?

Nejbližší zápas: Bradford – Peterborough, út 27. 10. · 20:45 (Ligový pohár).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Peterborough?

Poslední ligový zápas: Bromley 1–1 Peterborough (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Peterborough?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je H. Leonard, který dal 9 gólů.

Peterborough: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Peterborough (Anglie) ve všech soutěžích sezóny (League One, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže League One jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.