Fotbal
Domů › Týmy › Burton Albion
Burton Albion

Burton Albion: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1950 · Pirelli Stadium

Burton Albion: soutěže v sezóně 2026/27

League One11. místo, 17 bodůPříště: Wycombe · so 31. 10. · 16:00
Ligový pohárkolo 128
EFL TrophyGroup North, 6. koloPříště: Notts County · út 10. 11. · 20:00
FA Cup1/128-finalsPříště: AFC Rushden & Diamonds · so 7. 11. · 16:00

Burton Albion: nejbližší zápasy

so 31. 10. · 16:00WycombeTipBurton AlbionLeague One · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 16:00Burton Albion–AFC Rushden & Diamonds
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Burton Albion–Notts County
EFL Trophy · Vzájemné zápasy (H2H)
so 14. 11. · 16:00Milton Keynes Dons–Burton Albion
League One
so 21. 11. · 16:00Burton Albion–Luton
League One

Burton Albion: poslední výsledky

Forma v lizeVRRPP
24. 10. 26Burton Albion2–1Leyton OrientLeague One20. 10. 26Burton Albion0–0BradfordLeague One
17. 10. 26Peterborough2–2Burton Albion
League One
10. 10. 26Doncaster1–0Burton Albion
League One
6. 10. 26Grimsby0–0Burton Albion
EFL Trophy
3. 10. 26Burton Albion1–3Huddersfield
League One
26. 9. 26Plymouth0–1Burton Albion
League One
22. 9. 26Burton Albion1–1Nottingham Forest U21
EFL Trophy

Burton Albion: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 31. 10. · 16:00WycombeTipBurton Albion
League One
so 7. 11. · 16:00Burton Albion–AFC Rushden & Diamonds
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Burton Albion–Notts County
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Milton Keynes Dons–Burton Albion
League One
so 21. 11. · 16:00Burton Albion–Luton
League One
so 28. 11. · 16:00Bromley–Burton Albion
League One
út 1. 12. · 20:45Burton Albion–Wigan
League One
so 12. 12. · 13:30Burton Albion–Reading
League One
so 19. 12. · 16:00Blackpool–Burton Albion
League One
so 26. 12. · 16:00Burton Albion–Sheffield Wednesday
League One
út 29. 12. · 20:45Barnsley–Burton Albion
League One
so 2. 1. · 16:00Stockport County–Burton Albion
League One
pá 8. 1. · 21:00Burton Albion–Blackpool
League One
so 16. 1. · 16:00Burton Albion–Peterborough
League One
út 19. 1. · 20:45Bradford–Burton Albion
League One
so 23. 1. · 16:00Leyton Orient–Burton Albion
League One
so 30. 1. · 16:00Burton Albion–Wycombe
League One
so 6. 2. · 16:00Burton Albion–Notts County
League One
út 9. 2. · 20:45AFC Wimbledon–Burton Albion
League One
so 13. 2. · 16:00Cambridge United–Burton Albion
League One
so 20. 2. · 16:00Burton Albion–Oxford United
League One
so 27. 2. · 16:00Burton Albion–Milton Keynes Dons
League One
so 6. 3. · 16:00Stevenage–Burton Albion
League One
so 13. 3. · 16:00Burton Albion–Leicester
League One
so 20. 3. · 16:00Luton–Burton Albion
League One
pá 26. 3. · 16:00Burton Albion–Stockport County
League One
po 29. 3. · 16:00Sheffield Wednesday–Burton Albion
League One
so 3. 4. · 16:00Burton Albion–Barnsley
League One
so 10. 4. · 16:00Reading–Burton Albion
League One
út 13. 4. · 20:45Burton Albion–Plymouth
League One
so 17. 4. · 16:00Mansfield Town–Burton Albion
League One
so 24. 4. · 16:00Burton Albion–Doncaster
League One
út 27. 4. · 20:45Huddersfield–Burton Albion
League One
so 1. 5. · 16:00Burton Albion–Bromley
League One
so 8. 5. · 13:30Wigan–Burton Albion
League One
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Burton Albion2–1Leyton Orient
League One
20. 10. 26Burton Albion0–0Bradford
League One
17. 10. 26Peterborough2–2Burton Albion
League One
10. 10. 26Doncaster1–0Burton Albion
League One
6. 10. 26Grimsby0–0Burton Albion
EFL Trophy
3. 10. 26Burton Albion1–3Huddersfield
League One
26. 9. 26Plymouth0–1Burton Albion
League One
22. 9. 26Burton Albion1–1Nottingham Forest U21
EFL Trophy
19. 9. 26Burton Albion2–2Mansfield Town
League One
12. 9. 26Oxford United3–0Burton Albion
League One
5. 9. 26Burton Albion2–2Cambridge United
League One
2. 9. 26Burton Albion4–1AFC Wimbledon
League One
29. 8. 26Notts County2–1Burton Albion
League One
22. 8. 26Leicester1–2Burton Albion
League One
15. 8. 26Burton Albion1–1Stevenage
League One
8. 8. 26Burton Albion1–2Blackburn
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Burton Albion: místo v tabulce – League One

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
9Mansfield Town115-3-320:1618VVRVR
10Luton115-2-421:1917VVPVP
11Burton Albion134-5-418:1917VRRPP
12Stevenage114-3-415:1115PVPVP
13Leicester114-3-417:1715PVVPR

Burton Albion: statistiky sezóny (League One)

Vstřelené góly na zápas1,4
Obdržené góly na zápas1,5
Doma: vstřelené / obdržené1,7 / 1,4
Venku: vstřelené / obdržené1,0 / 1,5
Zápasy bez obdrženého gólu2
Zápasy bez vstřeleného gólu3

Karty

Žluté karty23
Žluté karty na zápas1,8
Červené karty1

Nejčastější formace

3-4-2-1 (13×)

Burton Albion: statistiky hráčů (League One)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
J. ArmerZÁL108443164207,03
F. DelapOBR97633044106,96
K. ChaukeÚTO1311622163006,93
J. LewisOBR31090000106,93
G. ArubiÚTO415710102006,88
Caylan VickersÚTO84601263006,85
C. WebsterÚTO13113320259006,81
G. EvansZÁL97791043106,74
C. TiltOBR1210731053416,63
K. LofthouseZÁL76290330106,54
K. AdomÚTO82080010006,50
T. SibbickOBR119450061106,49
R. Borges RodriguesÚTO976400112206,49
T. ShadeÚTO1280000006,30
Harvey AraujoOBR83850042106,30
W. CollarZÁL126181073106,21
Sulyman KruballyZÁL115660200506,13
M. DennisÚTO842210154205,92
Emeka AdeileOBR5580000005,40
Zac ScuttÚTO5930000004,83
Mark O’MahonyÚTO2660010104,42
J. SrahaOBR31150010003,75

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Burton Albion: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Burton Albion: přestupy

Příchody

  • Caylan VickersBrighton · přestup31. 8. 26
  • Mark O’MahonyBrighton · hostování31. 8. 26
  • R. Borges RodriguesCoventry · hostování31. 8. 26
  • J. LewisAFC Wimbledon · volný hráč29. 8. 26
  • Harvey AraujoFulham · přestup18. 8. 26
  • Emeka AdeileUtrecht · hostování17. 8. 26
  • W. CollarMilton Keynes Dons · hostování13. 8. 26
  • G. ArubiDundalk · přestup17. 7. 26

Odchody

  • J. KeanKean Jake · volný hráč17. 10. 26
  • M. Matthews LewisAFC Fylde · hostování9. 9. 26
  • T. KalinauskasKalinauskas Tomas · volný hráč31. 8. 26
  • T. ShadePortsmouth · přestup31. 8. 26
  • Dylan WilliamsMotherwell · přestup19. 7. 26
  • A. BannonCliftonville FC · volný hráč16. 7. 26
  • J. CooperEmmen · volný hráč12. 7. 26
  • N. AkotoEastleigh · volný hráč12. 7. 26

Burton Albion: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1950
StadionPirelli Stadium
Kapacita6 912
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague One
Místo v tabulce11. · 17 bodů

Burton Albion: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Burton Albion?

Burton Albion hraje domácí zápasy na stadionu Pirelli Stadium (Burton-upon-Trent, Staffordshire) s kapacitou 6 912 diváků.

Kolikátý je Burton Albion v tabulce?

Burton Albion je v soutěži League One na 11. místě se 17 body po 13 zápasech (4 výhry, 5 remíz, 4 prohry).

Kdy hraje Burton Albion příště?

Nejbližší zápas: Wycombe – Burton Albion, so 31. 10. · 16:00 (League One).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Burton Albion?

Poslední ligový zápas: Burton Albion 2–1 Leyton Orient (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Burton Albion?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je J. Armer, který dal 3 góly.

Burton Albion: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Burton Albion (Anglie): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (League One, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže League One najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.