Fotbal
Domů › Týmy › Doncaster
Doncaster

Doncaster: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1879 · Eco-Power Stadium

Doncaster: soutěže v sezóně 2026/27

Doncaster: nejbližší zápasy

út 27. 10. · 20:45LutonTipDoncasterLeague One · Vzájemné zápasy (H2H)so 31. 10. · 16:00Milton Keynes DonsTipDoncasterLeague One · Vzájemné zápasy (H2H)
út 3. 11. · 20:00Rochdale–Doncaster
EFL Trophy
so 7. 11. · 16:00Kidderminster Harriers–Doncaster
FA Cup
so 14. 11. · 16:00Doncaster–Leyton Orient
League One

Doncaster: poslední výsledky

Forma v lizeVPPVV
24. 10. 26Doncaster2–0Sheffield WednesdayLeague One20. 10. 26Doncaster0–2Stockport CountyLeague One
17. 10. 26Leicester2–1Doncaster
League One
10. 10. 26Doncaster1–0Burton Albion
League One
6. 10. 26Doncaster1–0Liverpool U21
EFL Trophy
19. 9. 26Peterborough0–2Doncaster
League One
12. 9. 26AFC Wimbledon1–0Doncaster
League One
8. 9. 26Doncaster1–3Huddersfield
EFL Trophy

Doncaster: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

út 27. 10. · 20:45LutonTipDoncaster
League One
so 31. 10. · 16:00Milton Keynes DonsTipDoncaster
League One
út 3. 11. · 20:00Rochdale–Doncaster
EFL Trophy
so 7. 11. · 16:00Kidderminster Harriers–Doncaster
FA Cup
so 14. 11. · 16:00Doncaster–Leyton Orient
League One
so 21. 11. · 16:00Bradford–Doncaster
League One
čt 26. 11. · 21:00Doncaster–Huddersfield
League One
út 1. 12. · 21:00Reading–Doncaster
League One
so 12. 12. · 16:00Doncaster–Bromley
League One
út 15. 12. · 20:45Doncaster–Oxford United
League One
so 19. 12. · 16:00Wycombe–Doncaster
League One
so 26. 12. · 16:00Doncaster–Wigan
League One
út 29. 12. · 20:45Cambridge United–Doncaster
League One
pá 1. 1. · 16:00Blackpool–Doncaster
League One
so 9. 1. · 16:00Doncaster–Wycombe
League One
so 16. 1. · 16:00Doncaster–Leicester
League One
út 19. 1. · 20:45Stockport County–Doncaster
League One
so 23. 1. · 16:00Sheffield Wednesday–Doncaster
League One
so 30. 1. · 16:00Doncaster–Milton Keynes Dons
League One
so 6. 2. · 16:00Doncaster–Stevenage
League One
út 9. 2. · 20:45Notts County–Doncaster
League One
so 13. 2. · 16:00Plymouth–Doncaster
League One
so 20. 2. · 16:00Doncaster–AFC Wimbledon
League One
so 27. 2. · 16:00Leyton Orient–Doncaster
League One
so 6. 3. · 16:00Doncaster–Mansfield Town
League One
so 13. 3. · 16:00Barnsley–Doncaster
League One
so 20. 3. · 16:00Doncaster–Bradford
League One
pá 26. 3. · 16:00Doncaster–Blackpool
League One
po 29. 3. · 16:00Bromley–Doncaster
League One
so 3. 4. · 16:00Doncaster–Cambridge United
League One
so 10. 4. · 16:00Wigan–Doncaster
League One
út 13. 4. · 20:45Oxford United–Doncaster
League One
so 17. 4. · 16:00Doncaster–Peterborough
League One
so 24. 4. · 16:00Burton Albion–Doncaster
League One
út 27. 4. · 20:45Doncaster–Luton
League One
so 1. 5. · 16:00Huddersfield–Doncaster
League One
so 8. 5. · 13:30Doncaster–Reading
League One
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Doncaster2–0Sheffield Wednesday
League One
20. 10. 26Doncaster0–2Stockport County
League One
17. 10. 26Leicester2–1Doncaster
League One
10. 10. 26Doncaster1–0Burton Albion
League One
6. 10. 26Doncaster1–0Liverpool U21
EFL Trophy
19. 9. 26Peterborough0–2Doncaster
League One
12. 9. 26AFC Wimbledon1–0Doncaster
League One
8. 9. 26Doncaster1–3Huddersfield
EFL Trophy
5. 9. 26Doncaster2–3Plymouth
League One
1. 9. 26Doncaster1–1Notts County
League One
29. 8. 26Stevenage2–2Doncaster
League One
25. 8. 26Doncaster1–3Middlesbrough
Ligový pohár
22. 8. 26Doncaster0–0Barnsley
League One
15. 8. 26Mansfield Town2–1Doncaster
League One
8. 8. 26Stockport County1–1Doncaster
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Doncaster: místo v tabulce – League One

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
15Leyton Orient124-2-616:1414PPVRP
16AFC Wimbledon123-4-58:1913RPPPR
17Doncaster113-3-512:1312VPPVV
18Milton Keynes Dons112-6-312:1812VPVPR
19Notts County112-5-411:1411RVPPP

Doncaster: statistiky sezóny (League One)

Vstřelené góly na zápas1,1
Obdržené góly na zápas1,2
Doma: vstřelené / obdržené1,0 / 1,0
Venku: vstřelené / obdržené1,2 / 1,4
Zápasy bez obdrženého gólu4
Zápasy bez vstřeleného gólu3

Karty

Žluté karty23
Žluté karty na zápas2,1
Červené karty0

Nejčastější formace

3-4-2-1 (4×) · 4-2-2-2 (2×) · 4-2-3-1 (2×)

Doncaster: statistiky hráčů (League One)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
J. HusbandOBR31560000007,40
O. BaileyÚTO1197030137306,96
J. SeniorZÁL87202075406,95
J. SterryZÁL32480000006,83
R. GottsZÁL119540151206,79
N. ByrneOBR119770010106,74
I. HutchinsonÚTO1150121184206,73
A. MayÚTO1186931199106,69
S. GrehanOBR108131052106,64
L. AyindeÚTO105291173206,58
H. AdelakunÚTO72520071106,55
J. ThomasZÁL61420140106,52
B. HanlanÚTO115960172006,49
G. BroadbentZÁL106140052006,48
T. NixonOBR21470031006,47
B. McCann81200000006,47
T. O'ReillyZÁL52330032006,46
W. KeaneÚTO31170021006,23
J. McGrathOBR86600041205,91
H. CliftonZÁL5680000105,17
D. RobinsonZÁL2770000102,97
M. PearsonOBR16000000–

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Doncaster: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Doncaster: přestupy

Příchody

  • W. KeanePreston · volný hráč12. 10. 26
  • J. OramSpennymoor Town · návrat z hostování2. 10. 26
  • Kasper WilliamsAlfreton Town · návrat z hostování5. 9. 26
  • J. CollinsLincoln · hostování31. 8. 26
  • S. Straughan-BrownSpalding United · návrat z hostování28. 8. 26
  • T. O'ReillyAston Villa · hostování25. 8. 26
  • J. ThomasCheltenham · volný hráč27. 7. 26
  • I. HutchinsonBristol Rovers · přestup19. 7. 26

Odchody

  • J. OramSpennymoor Town · hostování3. 9. 26
  • G. MiddletonRochdale · přestup31. 8. 26
  • Kasper WilliamsAlfreton Town · hostování6. 8. 26
  • S. Straughan-BrownSpalding United · hostování31. 7. 26
  • L. MolyneuxSalford City · přestup27. 7. 26
  • B. FaulknerTranmere · hostování15. 7. 26
  • K. HurstScunthorpe · volný hráč30. 6. 26
  • Z. WestbrookeYeovil Town · volný hráč30. 6. 26

Doncaster: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1879
StadionEco-Power Stadium
Kapacita15 231
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague One
Místo v tabulce17. · 12 bodů

Doncaster: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Doncaster?

Doncaster hraje domácí zápasy na stadionu Eco-Power Stadium (Doncaster, South Yorkshire) s kapacitou 15 231 diváků.

Kolikátý je Doncaster v tabulce?

Doncaster je v soutěži League One na 17. místě se 12 body po 11 zápasech (3 výhry, 3 remízy, 5 proher).

Kdy hraje Doncaster příště?

Nejbližší zápas: Luton – Doncaster, út 27. 10. · 20:45 (League One).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Doncaster?

Poslední ligový zápas: Doncaster 2–0 Sheffield Wednesday (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Doncaster?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je A. May, který dal 4 góly.

Doncaster: zápasy, tabulka a předpovědi

Doncaster (Anglie) hraje v sezóně tyto soutěže: League One, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (League One) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.