Fotbal
Domů › Týmy › Milton Keynes Dons
Milton Keynes Dons

Milton Keynes Dons: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 2004 · Stadium mk

Milton Keynes Dons: soutěže v sezóně 2026/27

League One18. místo, 12 bodůPříště: Bromley · út 27. 10. · 20:45
Ligový pohárkolo 128
EFL TrophyGroup South, 8. koloPříště: Bromley · út 10. 11. · 20:30
FA Cup1/128-finalsPříště: Swindon Town · so 7. 11. · 16:00

Milton Keynes Dons: nejbližší zápasy

út 27. 10. · 20:45Milton Keynes DonsTipBromleyLeague One · Vzájemné zápasy (H2H)so 31. 10. · 16:00Milton Keynes DonsTipDoncasterLeague One · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 16:00Milton Keynes Dons–Swindon Town
FA Cup
út 10. 11. · 20:30Bromley–Milton Keynes Dons
EFL Trophy · Vzájemné zápasy (H2H)
so 14. 11. · 16:00Milton Keynes Dons–Burton Albion
League One

Milton Keynes Dons: poslední výsledky

Forma v lizeVPVPR
24. 10. 26Stevenage0–1Milton Keynes DonsLeague One20. 10. 26Blackpool2–0Milton Keynes DonsLeague One
17. 10. 26Milton Keynes Dons2–1Luton
League One
10. 10. 26Milton Keynes Dons1–5Reading
League One
6. 10. 26Milton Keynes Dons7–1Brentford U21
EFL Trophy
22. 9. 26Milton Keynes Dons4–1Crawley Town
EFL Trophy
17. 9. 26AFC Wimbledon0–0Milton Keynes Dons
League One
12. 9. 26Milton Keynes Dons1–1Peterborough
League One

Milton Keynes Dons: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 3. 10. · 16:00Barnsley–Milton Keynes Dons
League One
út 27. 10. · 20:45Milton Keynes DonsTipBromley
League One
so 31. 10. · 16:00Milton Keynes DonsTipDoncaster
League One
so 7. 11. · 16:00Milton Keynes Dons–Swindon Town
FA Cup
út 10. 11. · 20:30Bromley–Milton Keynes Dons
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Milton Keynes Dons–Burton Albion
League One
so 21. 11. · 16:00Mansfield Town–Milton Keynes Dons
League One
so 28. 11. · 13:30Milton Keynes Dons–Notts County
League One
út 1. 12. · 20:45Bradford–Milton Keynes Dons
League One
so 12. 12. · 16:00Milton Keynes Dons–Cambridge United
League One
so 19. 12. · 16:00Stockport County–Milton Keynes Dons
League One
so 26. 12. · 16:00Milton Keynes Dons–Leyton Orient
League One
út 29. 12. · 20:45Plymouth–Milton Keynes Dons
League One
pá 1. 1. · 16:00Reading–Milton Keynes Dons
League One
so 9. 1. · 16:00Milton Keynes Dons–Stockport County
League One
so 16. 1. · 16:00Luton–Milton Keynes Dons
League One
út 19. 1. · 20:45Milton Keynes Dons–Blackpool
League One
so 23. 1. · 16:00Milton Keynes Dons–Stevenage
League One
so 30. 1. · 16:00Doncaster–Milton Keynes Dons
League One
so 6. 2. · 16:00Leicester–Milton Keynes Dons
League One
út 9. 2. · 20:45Milton Keynes Dons–Wigan
League One
so 13. 2. · 16:00Milton Keynes Dons–Wycombe
League One
so 20. 2. · 16:00Peterborough–Milton Keynes Dons
League One
so 27. 2. · 16:00Burton Albion–Milton Keynes Dons
League One
so 6. 3. · 16:00Milton Keynes Dons–Oxford United
League One
so 13. 3. · 16:00Huddersfield–Milton Keynes Dons
League One
so 20. 3. · 16:00Milton Keynes Dons–Mansfield Town
League One
pá 26. 3. · 16:00Milton Keynes Dons–Sheffield Wednesday
League One
po 29. 3. · 16:00Cambridge United–Milton Keynes Dons
League One
so 3. 4. · 16:00Milton Keynes Dons–Plymouth
League One
so 10. 4. · 16:00Leyton Orient–Milton Keynes Dons
League One
út 13. 4. · 20:45Bromley–Milton Keynes Dons
League One
so 17. 4. · 13:30Milton Keynes Dons–AFC Wimbledon
League One
so 24. 4. · 16:00Sheffield Wednesday–Milton Keynes Dons
League One
út 27. 4. · 20:45Milton Keynes Dons–Barnsley
League One
so 1. 5. · 16:00Notts County–Milton Keynes Dons
League One
so 8. 5. · 13:30Milton Keynes Dons–Bradford
League One
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Stevenage0–1Milton Keynes Dons
League One
20. 10. 26Blackpool2–0Milton Keynes Dons
League One
17. 10. 26Milton Keynes Dons2–1Luton
League One
10. 10. 26Milton Keynes Dons1–5Reading
League One
6. 10. 26Milton Keynes Dons7–1Brentford U21
EFL Trophy
22. 9. 26Milton Keynes Dons4–1Crawley Town
EFL Trophy
17. 9. 26AFC Wimbledon0–0Milton Keynes Dons
League One
12. 9. 26Milton Keynes Dons1–1Peterborough
League One
5. 9. 26Wycombe3–3Milton Keynes Dons
League One
2. 9. 26Wigan3–1Milton Keynes Dons
League One
29. 8. 26Milton Keynes Dons0–0Leicester
League One
22. 8. 26Milton Keynes Dons1–1Huddersfield
League One
15. 8. 26Oxford United2–2Milton Keynes Dons
League One
8. 8. 26Norwich4–1Milton Keynes Dons
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Milton Keynes Dons: místo v tabulce – League One

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
16AFC Wimbledon123-4-58:1913RPPPR
17Doncaster113-3-512:1312VPPVV
18Milton Keynes Dons112-6-312:1812VPVPR
19Notts County112-5-411:1411RVPPP
20Blackpool113-2-616:2011PVPPP

Milton Keynes Dons: statistiky sezóny (League One)

Vstřelené góly na zápas1,1
Obdržené góly na zápas1,6
Doma: vstřelené / obdržené1,0 / 1,6
Venku: vstřelené / obdržené1,2 / 1,7
Zápasy bez obdrženého gólu3
Zápasy bez vstřeleného gólu3

Karty

Žluté karty21
Žluté karty na zápas1,9
Červené karty0

Nejčastější formace

3-1-4-2 (8×) · 4-1-4-1 (2×) · 5-3-2 (1×)

Milton Keynes Dons: statistiky hráčů (League One)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
A. CollinsÚTO11819722710307,31
R. BarnettZÁL41640020007,05
C. GoodeOBR1087910112106,89
C. NelsonOBR86851062006,83
S. NombeÚTO1191910156106,76
R. WintleZÁL1197901103206,74
N. Mendez-LaingÚTO1210000006,60
C. PatersonÚTO83941172106,55
B. WilesZÁL104820152006,53
A. GilbeyZÁL96221075506,51
M. EkpitetaOBR107760020306,51
R. Hepburn-MurphyÚTO1160000006,50
S. SilveraÚTO73270120006,46
J. SandersOBR73440010206,42
Elijah Xavier CampbellOBR43490020006,12
C. BramallZÁL107320032205,95
D. CrowleyZÁL73260141005,89
D. BarlaserZÁL74190131005,55
G. JonesZÁL94510000005,08
I. FullahZÁL51670060005,04
J. MateteZÁL2330000103,20

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Milton Keynes Dons: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Milton Keynes Dons: přestupy

Příchody

  • I. FullahCharlton · hostování31. 8. 26
  • Elijah Xavier CampbellEverton · hostování31. 8. 26
  • W. DennisBournemouth · přestup25. 8. 26
  • R. BarnettWrexham · hostování19. 8. 26
  • S. SilveraMiddlesbrough · volný hráč30. 7. 26
  • S. NombeRotherham · přestup23. 7. 26
  • R. WintleCardiff · volný hráč12. 7. 26
  • D. BarlaserMiddlesbrough · volný hráč3. 7. 26

Odchody

  • S. HoganWigan · volný hráč11. 9. 26
  • C. WallerWorthing · hostování7. 9. 26
  • J. LekoPenybont · volný hráč26. 8. 26
  • Marcel GuzynskiBracknell Town · volný hráč13. 8. 26
  • W. CollarBurton Albion · hostování13. 8. 26
  • L. KellyPeterborough · přestup12. 8. 26
  • C. TruemanSheffield Wednesday · volný hráč29. 7. 26
  • S. SherringRochdale · volný hráč26. 7. 26

Milton Keynes Dons: základní údaje

ZeměAnglie
Založen2004
StadionStadium mk
Kapacita30 500
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague One
Místo v tabulce18. · 12 bodů

Milton Keynes Dons: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Milton Keynes Dons?

Milton Keynes Dons hraje domácí zápasy na stadionu Stadium mk (Milton Keynes, Buckinghamshire) s kapacitou 30 500 diváků.

Kolikátý je Milton Keynes Dons v tabulce?

Milton Keynes Dons je v soutěži League One na 18. místě se 12 body po 11 zápasech (2 výhry, 6 remíz, 3 prohry).

Kdy hraje Milton Keynes Dons příště?

Nejbližší zápas: Milton Keynes Dons – Bromley, út 27. 10. · 20:45 (League One).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Milton Keynes Dons?

Poslední ligový zápas: Stevenage 0–1 Milton Keynes Dons (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Milton Keynes Dons?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je A. Collins, který dal 10 gólů.

Milton Keynes Dons: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Milton Keynes Dons (Anglie) ve všech soutěžích sezóny (League One, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže League One jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.