Fotbal
Domů › Týmy › Leicester
Leicester

Leicester: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1884 · King Power Stadium

Leicester: soutěže v sezóně 2026/27

League One13. místo, 15 bodůPříště: Wigan · út 27. 10. · 20:45
Ligový pohárkolo 64
EFL TrophyGroup South, 2. koloPříště: Walsall · út 10. 11. · 20:00
FA Cup1/128-finalsPříště: Oxford City · pá 6. 11. · 20:45

Leicester: nejbližší zápasy

út 27. 10. · 20:45LeicesterTipWiganLeague One · Vzájemné zápasy (H2H)so 31. 10. · 16:00LeicesterTipStevenageLeague One · Vzájemné zápasy (H2H)
pá 6. 11. · 20:45Oxford City–Leicester
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Leicester–Walsall
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Leicester–Bradford
League One

Leicester: poslední výsledky

Forma v lizePVVPR
24. 10. 26Luton2–1LeicesterLeague One20. 10. 26Bromley0–4LeicesterLeague One
17. 10. 26Leicester2–1Doncaster
League One
10. 10. 26Leicester1–3Peterborough
League One
6. 10. 26Stevenage2–1Leicester
EFL Trophy
22. 9. 26Leicester6–1Fulham U21
EFL Trophy
19. 9. 26Barnsley1–1Leicester
League One
12. 9. 26Stockport County3–4Leicester
League One

Leicester: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

út 27. 10. · 20:45LeicesterTipWigan
League One
so 31. 10. · 16:00LeicesterTipStevenage
League One
pá 6. 11. · 20:45Oxford City–Leicester
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Leicester–Walsall
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Leicester–Bradford
League One
so 21. 11. · 16:00Huddersfield–Leicester
League One
út 24. 11. · 20:45Blackpool–Leicester
League One
so 28. 11. · 16:00Leicester–Mansfield Town
League One
út 1. 12. · 20:45Cambridge United–Leicester
League One
čt 10. 12. · 21:00Leicester–Sheffield Wednesday
League One
so 19. 12. · 16:00Reading–Leicester
League One
so 26. 12. · 16:00Leicester–AFC Wimbledon
League One
út 29. 12. · 20:45Leyton Orient–Leicester
League One
pá 1. 1. · 16:00Wycombe–Leicester
League One
so 9. 1. · 16:00Leicester–Reading
League One
so 16. 1. · 16:00Doncaster–Leicester
League One
út 19. 1. · 20:45Leicester–Bromley
League One
so 23. 1. · 16:00Leicester–Luton
League One
so 30. 1. · 16:00Stevenage–Leicester
League One
so 6. 2. · 16:00Leicester–Milton Keynes Dons
League One
út 9. 2. · 20:45Plymouth–Leicester
League One
so 13. 2. · 16:00Oxford United–Leicester
League One
so 20. 2. · 16:00Leicester–Stockport County
League One
so 27. 2. · 16:00Bradford–Leicester
League One
so 6. 3. · 16:00Leicester–Notts County
League One
so 13. 3. · 16:00Burton Albion–Leicester
League One
so 20. 3. · 16:00Leicester–Huddersfield
League One
pá 26. 3. · 16:00Leicester–Wycombe
League One
po 29. 3. · 16:00AFC Wimbledon–Leicester
League One
so 3. 4. · 16:00Leicester–Leyton Orient
League One
so 10. 4. · 16:00Sheffield Wednesday–Leicester
League One
út 13. 4. · 20:45Wigan–Leicester
League One
so 17. 4. · 16:00Leicester–Barnsley
League One
so 24. 4. · 16:00Peterborough–Leicester
League One
út 27. 4. · 20:45Leicester–Blackpool
League One
so 1. 5. · 16:00Mansfield Town–Leicester
League One
so 8. 5. · 13:30Leicester–Cambridge United
League One
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Luton2–1Leicester
League One
20. 10. 26Bromley0–4Leicester
League One
17. 10. 26Leicester2–1Doncaster
League One
10. 10. 26Leicester1–3Peterborough
League One
6. 10. 26Stevenage2–1Leicester
EFL Trophy
22. 9. 26Leicester6–1Fulham U21
EFL Trophy
19. 9. 26Barnsley1–1Leicester
League One
12. 9. 26Stockport County3–4Leicester
League One
5. 9. 26Leicester0–4Oxford United
League One
1. 9. 26Leicester2–0Plymouth
League One
29. 8. 26Milton Keynes Dons0–0Leicester
League One
25. 8. 26Ipswich3–1Leicester
Ligový pohár
22. 8. 26Leicester1–2Burton Albion
League One
15. 8. 26Notts County1–1Leicester
League One
8. 8. 26Leicester1–0Northampton
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Leicester: místo v tabulce – League One

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
11Burton Albion134-5-418:1917VRRPP
12Stevenage114-3-415:1115PVPVP
13Leicester114-3-417:1715PVVPR
14Wycombe123-6-319:2315RRVPR
15Leyton Orient124-2-616:1414PPVRP

Leicester: statistiky sezóny (League One)

Vstřelené góly na zápas1,5
Obdržené góly na zápas1,5
Doma: vstřelené / obdržené1,2 / 2,0
Venku: vstřelené / obdržené1,8 / 1,2
Zápasy bez obdrženého gólu3
Zápasy bez vstřeleného gólu2

Karty

Žluté karty20
Žluté karty na zápas1,8
Červené karty2

Nejčastější formace

4-1-4-1 (7×) · 3-4-2-1 (3×) · 4-2-3-1 (1×)

Leicester: statistiky hráčů (League One)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
J. LundstramZÁL65353064117,29
W. FaesOBR1900000007,20
H. SouttarOBR98100063207,08
W. AlvesZÁL1179521124207,06
L. ThomasOBR119771383206,98
K. DoyleZÁL53291075006,98
E. RiisÚTO7577411510206,95
C. McFarlaneOBR32390021006,90
S. BraybrookeZÁL1182404168306,87
L. PageZÁL107510361206,85
L. CullenZÁL103933086106,82
Jayden JosephOBR54411084106,78
C. OkoliOBR64830051006,75
W. BurnsZÁL94041121106,62
W. SmallboneZÁL2630000006,61
H. ChoudhuryZÁL2750000006,60
W. CoulibalyOBR1450000006,60
T. WatsonÚTO72220083006,57
O. AlukoOBR72290000106,55
C. ChaplinZÁL4900011006,47
W. O'HoraOBR64900130006,42
A. BristrićÚTO51940042006,34
H. HowellÚTO81991052006,00
B. De Cordova-ReidÚTO1043200111105,80
O. SkippZÁL21190000015,60
I. KangasniemiOBR2530011002,76

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Leicester: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Leicester: přestupy

Příchody

  • E. RiisBristol City · přestup31. 8. 26
  • K. DoyleBrighton · hostování31. 8. 26
  • W. O'HoraHibernian · přestup31. 8. 26
  • J. LundstramTrabzonspor · volný hráč31. 8. 26
  • I. KangasniemiInter Turku · přestup25. 8. 26
  • H. HowellBrighton · hostování12. 8. 26
  • A. BristrićOlimpija Ljubljana · přestup10. 8. 26
  • F. RavizzoliBlackpool · přestup9. 8. 26

Odchody

  • Wanya MarçalStevenage · volný hráč14. 9. 26
  • J. AyewSheffield Utd · volný hráč6. 9. 26
  • S. MavididiWatford · hostování31. 8. 26
  • O. SkippCharlton · hostování31. 8. 26
  • H. ChoudhurySheffield Utd · přestup30. 8. 26
  • M. GoldingShrewsbury · hostování27. 8. 26
  • N. OpokuNorthampton · přestup20. 8. 26
  • J. EvansCheltenham · hostování9. 8. 26

Leicester: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1884
StadionKing Power Stadium
Kapacita34 310
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague One
Místo v tabulce13. · 15 bodů

Leicester: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Leicester?

Leicester hraje domácí zápasy na stadionu King Power Stadium (Leicester, Leicestershire) s kapacitou 34 310 diváků.

Kolikátý je Leicester v tabulce?

Leicester je v soutěži League One na 13. místě s 15 body po 11 zápasech (4 výhry, 3 remízy, 4 prohry).

Kdy hraje Leicester příště?

Nejbližší zápas: Leicester – Wigan, út 27. 10. · 20:45 (League One).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Leicester?

Poslední ligový zápas: Luton 2–1 Leicester (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Leicester?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je E. Riis, který dal 4 góly.

Leicester: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Leicester (Anglie) ve všech soutěžích sezóny (League One, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže League One jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.