Fotbal
Domů › Týmy › AFC Wimbledon
AFC Wimbledon

AFC Wimbledon: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 2002 · The Cherry Red Records Stadium

AFC Wimbledon: soutěže v sezóně 2026/27

League One16. místo, 13 bodůPříště: Stockport County · so 31. 10. · 16:00
Ligový pohárkolo 64
EFL TrophyGroup South, 6. koloPříště: Arsenal U21 · út 27. 10. · 19:00
FA Cup1/128-finalsPříště: Crewe · so 7. 11. · 16:00

AFC Wimbledon: nejbližší zápasy

út 27. 10. · 19:00AFC Wimbledon–Arsenal U21
EFL Trophyso 31. 10. · 16:00Stockport CountyTipAFC WimbledonLeague One · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 16:00Crewe–AFC Wimbledon
FA Cup
so 14. 11. · 16:00AFC Wimbledon–Blackpool
League One
so 21. 11. · 16:00Leyton Orient–AFC Wimbledon
League One

AFC Wimbledon: poslední výsledky

Forma v lizeRPPPR
24. 10. 26AFC Wimbledon1–1WycombeLeague One20. 10. 26AFC Wimbledon0–3Mansfield TownLeague One
17. 10. 26Sheffield Wednesday5–0AFC Wimbledon
League One
10. 10. 26Plymouth2–1AFC Wimbledon
League One
6. 10. 26AFC Wimbledon0–0Barnet
EFL Trophy
26. 9. 26Cambridge United1–1AFC Wimbledon
League One
17. 9. 26AFC Wimbledon0–0Milton Keynes Dons
League One
12. 9. 26AFC Wimbledon1–0Doncaster
League One

AFC Wimbledon: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 3. 10. · 16:00AFC Wimbledon–Stevenage
League One
út 27. 10. · 19:00AFC Wimbledon–Arsenal U21
EFL Trophy
so 31. 10. · 16:00Stockport CountyTipAFC Wimbledon
League One
so 7. 11. · 16:00Crewe–AFC Wimbledon
FA Cup
so 14. 11. · 16:00AFC Wimbledon–Blackpool
League One
so 21. 11. · 16:00Leyton Orient–AFC Wimbledon
League One
so 28. 11. · 16:00AFC Wimbledon–Barnsley
League One
út 1. 12. · 20:45Notts County–AFC Wimbledon
League One
so 12. 12. · 16:00Bradford–AFC Wimbledon
League One
so 19. 12. · 16:00AFC Wimbledon–Oxford United
League One
so 26. 12. · 16:00Leicester–AFC Wimbledon
League One
út 29. 12. · 20:45AFC Wimbledon–Luton
League One
pá 1. 1. · 16:00AFC Wimbledon–Peterborough
League One
so 9. 1. · 13:30Oxford United–AFC Wimbledon
League One
so 16. 1. · 16:00AFC Wimbledon–Sheffield Wednesday
League One
út 19. 1. · 20:45Mansfield Town–AFC Wimbledon
League One
so 23. 1. · 16:00Wycombe–AFC Wimbledon
League One
so 30. 1. · 16:00AFC Wimbledon–Stockport County
League One
so 6. 2. · 16:00Wigan–AFC Wimbledon
League One
út 9. 2. · 20:45AFC Wimbledon–Burton Albion
League One
so 13. 2. · 16:00AFC Wimbledon–Bromley
League One
so 20. 2. · 16:00Doncaster–AFC Wimbledon
League One
so 27. 2. · 16:00Blackpool–AFC Wimbledon
League One
so 6. 3. · 16:00AFC Wimbledon–Huddersfield
League One
so 13. 3. · 16:00Reading–AFC Wimbledon
League One
so 20. 3. · 16:00AFC Wimbledon–Leyton Orient
League One
pá 26. 3. · 16:00Peterborough–AFC Wimbledon
League One
po 29. 3. · 16:00AFC Wimbledon–Leicester
League One
so 3. 4. · 16:00Luton–AFC Wimbledon
League One
so 10. 4. · 16:00AFC Wimbledon–Bradford
League One
út 13. 4. · 20:45AFC Wimbledon–Cambridge United
League One
so 17. 4. · 13:30Milton Keynes Dons–AFC Wimbledon
League One
so 24. 4. · 16:00AFC Wimbledon–Plymouth
League One
út 27. 4. · 20:45Stevenage–AFC Wimbledon
League One
so 1. 5. · 16:00Barnsley–AFC Wimbledon
League One
so 8. 5. · 13:30AFC Wimbledon–Notts County
League One
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26AFC Wimbledon1–1Wycombe
League One
20. 10. 26AFC Wimbledon0–3Mansfield Town
League One
17. 10. 26Sheffield Wednesday5–0AFC Wimbledon
League One
10. 10. 26Plymouth2–1AFC Wimbledon
League One
6. 10. 26AFC Wimbledon0–0Barnet
EFL Trophy
26. 9. 26Cambridge United1–1AFC Wimbledon
League One
17. 9. 26AFC Wimbledon0–0Milton Keynes Dons
League One
12. 9. 26AFC Wimbledon1–0Doncaster
League One
7. 9. 26Bromley0–2AFC Wimbledon
League One
2. 9. 26Burton Albion4–1AFC Wimbledon
League One
30. 8. 26AFC Wimbledon1–0Wigan
League One
27. 8. 26Fulham3–0AFC Wimbledon
Ligový pohár
22. 8. 26AFC Wimbledon0–0Reading
League One
18. 8. 26Leyton Orient1–1AFC Wimbledon
EFL Trophy
15. 8. 26Huddersfield3–0AFC Wimbledon
League One
8. 8. 26AFC Wimbledon1–1Newport County
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

AFC Wimbledon: místo v tabulce – League One

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
14Wycombe123-6-319:2315RRVPR
15Leyton Orient124-2-616:1414PPVRP
16AFC Wimbledon123-4-58:1913RPPPR
17Doncaster113-3-512:1312VPPVV
18Milton Keynes Dons112-6-312:1812VPVPR

AFC Wimbledon: statistiky sezóny (League One)

Vstřelené góly na zápas0,7
Obdržené góly na zápas1,6
Doma: vstřelené / obdržené0,5 / 0,7
Venku: vstřelené / obdržené0,8 / 2,5
Zápasy bez obdrženého gólu5
Zápasy bez vstřeleného gólu5

Karty

Žluté karty19
Žluté karty na zápas1,6
Červené karty0

Nejčastější formace

5-4-1 (6×) · 3-5-2 (4×) · 3-4-2-1 (2×)

AFC Wimbledon: statistiky hráčů (League One)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
J. StockleyÚTO121007513010107,11
I. OgundereOBR86430000006,97
D. SweeneyOBR75740062106,91
J. TilleyZÁL85450272006,84
D. RichardsÚTO2540000006,80
O. HarrisonZÁL105900011106,76
S. SeddonZÁL1210800031306,75
M. HippolyteZÁL1195330153306,73
Donnell McNeillyÚTO41250100006,70
A. SmithZÁL1210690070106,67
Z. NelsonZÁL124910052006,52
A. SasuÚTO1162000102006,41
C. MaycockZÁL115600141006,40
S. SessegnonOBR103810041106,36
R. JohnsonOBR119680063306,35
A. YiadomOBR95400121406,32
A. HackfordÚTO1110000006,30
M. BrowneÚTO42390051106,15
H. CornickÚTO31270000004,90
F. SimmondsOBR32170020003,63
R. Horan100000000,00

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

AFC Wimbledon: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

AFC Wimbledon: přestupy

Příchody

  • Edward LeachKing's Lynn Town · návrat z hostování4. 9. 26
  • F. SimmondsBrighton · hostování31. 8. 26
  • D. RichardsChelsea · hostování31. 8. 26
  • J. BursikPortsmouth · hostování31. 8. 26
  • Donnell McNeillyNottingham Forest U21 · hostování28. 8. 26
  • H. CornickBristol City · volný hráč24. 8. 26
  • A. YiadomReading · volný hráč16. 8. 26
  • J. StockleyPort Vale · přestup31. 7. 26

Odchody

  • A. HackfordSwindon Town · přestup31. 8. 26
  • Junior NkengCharlton · přestup31. 8. 26
  • J. LewisBurton Albion · volný hráč29. 8. 26
  • J. ReevesBarnet · hostování19. 8. 26
  • Kai JenningsCrawley Town · hostování16. 8. 26
  • Edward LeachKing's Lynn Town · hostování7. 8. 26
  • Leo YoungCarshalton Athletic · volný hráč6. 8. 26
  • L. ChiwomeColchester · hostování30. 7. 26

AFC Wimbledon: základní údaje

ZeměAnglie
Založen2002
StadionThe Cherry Red Records Stadium
Kapacita9 300
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague One
Místo v tabulce16. · 13 bodů

AFC Wimbledon: časté otázky

Na kterém stadionu hraje AFC Wimbledon?

AFC Wimbledon hraje domácí zápasy na stadionu The Cherry Red Records Stadium (London) s kapacitou 9 300 diváků.

Kolikátý je AFC Wimbledon v tabulce?

AFC Wimbledon je v soutěži League One na 16. místě se 13 body po 12 zápasech (3 výhry, 4 remízy, 5 proher).

Kdy hraje AFC Wimbledon příště?

Nejbližší zápas: AFC Wimbledon – Arsenal U21, út 27. 10. · 19:00 (EFL Trophy).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu AFC Wimbledon?

Poslední ligový zápas: AFC Wimbledon 1–1 Wycombe (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu AFC Wimbledon?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je J. Stockley, který dal 6 gólů.

AFC Wimbledon: zápasy, tabulka a předpovědi

AFC Wimbledon (Anglie) hraje v sezóně tyto soutěže: League One, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (League One) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.