Fotbal
Domů › Týmy › Notts County
Notts County

Notts County: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1862 · Meadow Lane

Notts County: soutěže v sezóně 2026/27

League One19. místo, 11 bodůPříště: Mansfield Town · so 31. 10. · 16:00
Ligový pohárkolo 128
EFL TrophyGroup North, 6. koloPříště: Burton Albion · út 10. 11. · 20:00
FA Cup1/128-finalsPříště: Altrincham · so 7. 11. · 18:30

Notts County: nejbližší zápasy

so 31. 10. · 16:00Mansfield TownTipNotts CountyLeague One · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 18:30Altrincham–Notts County
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Burton Albion–Notts County
EFL Trophy · Vzájemné zápasy (H2H)
so 14. 11. · 16:00Bromley–Notts County
League One
so 21. 11. · 16:00Notts County–Stevenage
League One

Notts County: poslední výsledky

Forma v lizeRVPPP
24. 10. 26Notts County1–1Stockport CountyLeague One20. 10. 26Notts County2–0Sheffield WednesdayLeague One
17. 10. 26Wycombe2–0Notts County
League One
13. 10. 26Notts County5–1Nottingham Forest U21
EFL Trophy
10. 10. 26Notts County1–2Oxford United
League One
22. 9. 26Notts County2–1Grimsby
EFL Trophy
19. 9. 26Reading2–0Notts County
League One
12. 9. 26Notts County0–1Bradford
League One

Notts County: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 26. 9. · 16:00Notts County–Blackpool
League One
so 3. 10. · 16:00Peterborough–Notts County
League One
so 31. 10. · 16:00Mansfield TownTipNotts County
League One
so 7. 11. · 18:30Altrincham–Notts County
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Burton Albion–Notts County
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Bromley–Notts County
League One
so 21. 11. · 16:00Notts County–Stevenage
League One
so 28. 11. · 13:30Milton Keynes Dons–Notts County
League One
út 1. 12. · 20:45Notts County–AFC Wimbledon
League One
so 12. 12. · 16:00Notts County–Plymouth
League One
so 19. 12. · 16:00Leyton Orient–Notts County
League One
so 26. 12. · 16:00Notts County–Cambridge United
League One
út 29. 12. · 20:45Wigan–Notts County
League One
pá 1. 1. · 16:00Barnsley–Notts County
League One
so 9. 1. · 16:00Notts County–Leyton Orient
League One
so 16. 1. · 16:00Notts County–Wycombe
League One
út 19. 1. · 20:45Sheffield Wednesday–Notts County
League One
so 23. 1. · 16:00Stockport County–Notts County
League One
so 30. 1. · 16:00Notts County–Mansfield Town
League One
so 6. 2. · 16:00Burton Albion–Notts County
League One
út 9. 2. · 20:45Notts County–Doncaster
League One
so 13. 2. · 16:00Notts County–Huddersfield
League One
so 20. 2. · 16:00Bradford–Notts County
League One
so 27. 2. · 16:00Notts County–Bromley
League One
so 6. 3. · 16:00Leicester–Notts County
League One
so 13. 3. · 16:00Notts County–Luton
League One
so 20. 3. · 16:00Stevenage–Notts County
League One
pá 26. 3. · 16:00Notts County–Barnsley
League One
po 29. 3. · 16:00Plymouth–Notts County
League One
so 3. 4. · 16:00Notts County–Wigan
League One
so 10. 4. · 16:00Cambridge United–Notts County
League One
út 13. 4. · 20:45Blackpool–Notts County
League One
so 17. 4. · 16:00Notts County–Reading
League One
so 24. 4. · 16:00Oxford United–Notts County
League One
út 27. 4. · 20:45Notts County–Peterborough
League One
so 1. 5. · 16:00Notts County–Milton Keynes Dons
League One
so 8. 5. · 13:30AFC Wimbledon–Notts County
League One
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Notts County1–1Stockport County
League One
20. 10. 26Notts County2–0Sheffield Wednesday
League One
17. 10. 26Wycombe2–0Notts County
League One
13. 10. 26Notts County5–1Nottingham Forest U21
EFL Trophy
10. 10. 26Notts County1–2Oxford United
League One
22. 9. 26Notts County2–1Grimsby
EFL Trophy
19. 9. 26Reading2–0Notts County
League One
12. 9. 26Notts County0–1Bradford
League One
5. 9. 26Huddersfield1–1Notts County
League One
1. 9. 26Doncaster1–1Notts County
League One
29. 8. 26Notts County2–1Burton Albion
League One
22. 8. 26Luton2–2Notts County
League One
15. 8. 26Notts County1–1Leicester
League One
8. 8. 26Burnley1–1Notts County
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Notts County: místo v tabulce – League One

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
17Doncaster113-3-512:1312VPPVV
18Milton Keynes Dons112-6-312:1812VPVPR
19Notts County112-5-411:1411RVPPP
20Blackpool113-2-616:2011PVPPP
21Peterborough122-4-611:2110RPRVP

Notts County: statistiky sezóny (League One)

Vstřelené góly na zápas1,0
Obdržené góly na zápas1,3
Doma: vstřelené / obdržené1,2 / 1,0
Venku: vstřelené / obdržené0,8 / 1,6
Zápasy bez obdrženého gólu1
Zápasy bez vstřeleného gólu3

Karty

Žluté karty30
Žluté karty na zápas2,7
Červené karty0

Nejčastější formace

3-4-2-1 (8×) · 5-3-2 (2×) · 3-4-3 (1×)

Notts County: statistiky hráčů (League One)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
O. CooperZÁL86413085207,19
S. RobertsonZÁL52701052206,99
R. FinneranZÁL973711113206,90
D. CampbellZÁL1830010006,90
C. GrantZÁL114431121206,73
L. NessOBR119450070306,73
I. Samuels-SmithOBR73490010006,72
N. TsaroullaOBR118550391106,66
H. MustaphaZÁL83470053206,63
M. BakerOBR2440000006,60
L. SmythÚTO1054220127306,57
M. PalmerZÁL31040010006,57
R. McDonaldOBR43600000206,52
L. NdlovuÚTO41220000006,48
D. KanuÚTO84431083106,43
J. EvansZÁL105320030206,43
J. BedeauOBR119900010306,38
E. AcquahÚTO1230010006,30
C. RobertsÚTO1055211137006,22
M. SandersZÁL41300000106,14
D. LipsiucOBR95441052206,07
J. GibbonsOBR119920030205,60
Maziar KouhyarZÁL3790020005,00
R. Longelo-MbuleZÁL2610000004,53

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Notts County: soupiska

Brankáři

1J. BelshawNárodnostAnglieVěk35 letVýška191 cmHmotnost83 kg
21H. GriffithsNárodnostAnglieVěk20 letVýška185 cm

Obránci

Záložníci

Útočníci

Notts County: přestupy

Příchody

  • R. Longelo-MbuleSalford City · přestup31. 8. 26
  • D. KanuCharlton · hostování30. 8. 26
  • I. Samuels-SmithChelsea · hostování10. 8. 26
  • D. CampbellNorthampton · přestup6. 8. 26
  • O. CooperSwansea · hostování2. 8. 26
  • L. SmythVPS · přestup26. 7. 26
  • J. EvansHarrogate Town · přestup23. 7. 26
  • M. BakerNewport County · volný hráč16. 7. 26

Odchody

  • K. RoosEmmen · volný hráč6. 10. 26
  • J. JonesBromley · přestup31. 8. 26
  • K. RoosRoos Kelle · volný hráč31. 8. 26
  • Elias ReaneyQuorn · hostování20. 8. 26
  • Ryley ReynoldsGrimsby · hostování13. 8. 26
  • H. HazardRedditch United · volný hráč13. 8. 26
  • Harrison IwunzeHereford · hostování31. 7. 26
  • M. TraoréTraore Mai · volný hráč30. 7. 26

Notts County: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1862
StadionMeadow Lane
Kapacita19 588
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague One
Místo v tabulce19. · 11 bodů

Notts County: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Notts County?

Notts County hraje domácí zápasy na stadionu Meadow Lane (Nottingham, Nottinghamshire) s kapacitou 19 588 diváků.

Kolikátý je Notts County v tabulce?

Notts County je v soutěži League One na 19. místě s 11 body po 11 zápasech (2 výhry, 5 remíz, 4 prohry).

Kdy hraje Notts County příště?

Nejbližší zápas: Mansfield Town – Notts County, so 31. 10. · 16:00 (League One).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Notts County?

Poslední ligový zápas: Notts County 1–1 Stockport County (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Notts County?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je C. Roberts, který dal 4 góly.

Notts County: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Notts County (Anglie) ve všech soutěžích sezóny (League One, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže League One jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.