Fotbal
Domů › Týmy › Cambridge United
Cambridge United

Cambridge United: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1912 · Abbey Stadium

Cambridge United: soutěže v sezóně 2026/27

Cambridge United: nejbližší zápasy

út 27. 10. · 20:45Sheffield WednesdayTipCambridge UnitedLeague One · Vzájemné zápasy (H2H)so 31. 10. · 13:30Leyton OrientTipCambridge UnitedLeague One · Vzájemné zápasy (H2H)
út 3. 11. · 20:00Cambridge United–Brighton U21
EFL Trophy
so 7. 11. · 16:00Bristol Rovers–Cambridge United
FA Cup
so 14. 11. · 16:00Luton–Cambridge United
League One

Cambridge United: poslední výsledky

Forma v lizePRVVR
24. 10. 26Cambridge United2–3PlymouthLeague One20. 10. 26Cambridge United2–2WycombeLeague One
17. 10. 26Barnsley1–2Cambridge United
League One
10. 10. 26Cambridge United1–0Blackpool
League One
6. 10. 26Cambridge United2–1Northampton
EFL Trophy
26. 9. 26Cambridge United1–1AFC Wimbledon
League One
22. 9. 26Gillingham1–4Cambridge United
EFL Trophy
19. 9. 26Oxford United1–1Cambridge United
League One

Cambridge United: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

út 27. 10. · 20:45Sheffield WednesdayTipCambridge United
League One
so 31. 10. · 13:30Leyton OrientTipCambridge United
League One
út 3. 11. · 20:00Cambridge United–Brighton U21
EFL Trophy
so 7. 11. · 16:00Bristol Rovers–Cambridge United
FA Cup
so 14. 11. · 16:00Luton–Cambridge United
League One
so 21. 11. · 16:00Cambridge United–Stockport County
League One
so 28. 11. · 13:30Peterborough–Cambridge United
League One
út 1. 12. · 20:45Cambridge United–Leicester
League One
so 12. 12. · 16:00Milton Keynes Dons–Cambridge United
League One
pá 18. 12. · 20:45Cambridge United–Stevenage
League One
so 26. 12. · 16:00Notts County–Cambridge United
League One
út 29. 12. · 20:45Cambridge United–Doncaster
League One
so 2. 1. · 16:00Cambridge United–Mansfield Town
League One
so 9. 1. · 13:30Stevenage–Cambridge United
League One
so 16. 1. · 16:00Cambridge United–Barnsley
League One
út 19. 1. · 20:45Wycombe–Cambridge United
League One
so 23. 1. · 16:00Plymouth–Cambridge United
League One
so 30. 1. · 16:00Cambridge United–Leyton Orient
League One
so 6. 2. · 16:00Huddersfield–Cambridge United
League One
út 9. 2. · 20:45Cambridge United–Bradford
League One
so 13. 2. · 16:00Cambridge United–Burton Albion
League One
so 20. 2. · 16:00Reading–Cambridge United
League One
so 27. 2. · 13:30Cambridge United–Peterborough
League One
so 6. 3. · 16:00Wigan–Cambridge United
League One
so 13. 3. · 16:00Cambridge United–Bromley
League One
so 20. 3. · 16:00Stockport County–Cambridge United
League One
pá 26. 3. · 16:00Mansfield Town–Cambridge United
League One
po 29. 3. · 16:00Cambridge United–Milton Keynes Dons
League One
so 3. 4. · 16:00Doncaster–Cambridge United
League One
so 10. 4. · 16:00Cambridge United–Notts County
League One
út 13. 4. · 20:45AFC Wimbledon–Cambridge United
League One
so 17. 4. · 16:00Cambridge United–Oxford United
League One
so 24. 4. · 16:00Blackpool–Cambridge United
League One
út 27. 4. · 20:45Cambridge United–Sheffield Wednesday
League One
so 1. 5. · 16:00Cambridge United–Luton
League One
so 8. 5. · 13:30Leicester–Cambridge United
League One
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Cambridge United2–3Plymouth
League One
20. 10. 26Cambridge United2–2Wycombe
League One
17. 10. 26Barnsley1–2Cambridge United
League One
10. 10. 26Cambridge United1–0Blackpool
League One
6. 10. 26Cambridge United2–1Northampton
EFL Trophy
26. 9. 26Cambridge United1–1AFC Wimbledon
League One
22. 9. 26Gillingham1–4Cambridge United
EFL Trophy
19. 9. 26Oxford United1–1Cambridge United
League One
12. 9. 26Cambridge United2–1Reading
League One
5. 9. 26Burton Albion2–2Cambridge United
League One
1. 9. 26Bradford1–2Cambridge United
League One
29. 8. 26Cambridge United1–2Huddersfield
League One
25. 8. 26Cambridge United0–1Millwall
Ligový pohár
22. 8. 26Bromley1–1Cambridge United
League One
15. 8. 26Cambridge United3–2Wigan
League One
8. 8. 26Cambridge United2–1Barnet
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Cambridge United: místo v tabulce – League One

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
4Plymouth137-1-521:1922VPPVV
5Reading126-3-325:1321VVPVR
6Cambridge United125-5-220:1720PRVVR
7Oxford United105-4-118:1019RVRVR
8Sheffield Wednesday115-3-320:1218PPVRR

Cambridge United: statistiky sezóny (League One)

Vstřelené góly na zápas1,7
Obdržené góly na zápas1,4
Doma: vstřelené / obdržené1,7 / 1,6
Venku: vstřelené / obdržené1,6 / 1,2
Zápasy bez obdrženého gólu1
Zápasy bez vstřeleného gólu0

Karty

Žluté karty23
Žluté karty na zápas1,9
Červené karty0

Nejčastější formace

3-4-2-1 (7×) · 4-2-3-1 (3×) · 4-1-3-2 (1×)

Cambridge United: statistiky hráčů (League One)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
M. JobeOBR21800120007,60
B. KnightÚTO1292542218207,09
K. WattsOBR12108020113207,06
S. KaikaiÚTO1063621166206,98
D. BallZÁL108760171206,91
Z. BradshawZÁL1287522105206,85
G. YahyaiÚTO963930129106,81
O. MoxonZÁL104720160006,78
S. McLoughlinZÁL21340011006,75
Cathal HeffernanOBR86300051106,64
Callum PerryOBR75740110206,64
S. LaveryÚTO113063196306,61
L. BennettZÁL109001054106,51
L. AppéréÚTO114151164006,45
Raees Bangura-WilliamsZÁL92920121206,40
P. MpanzuZÁL127500252106,38
G. McConnellZÁL2570011006,30
G. HoddleZÁL41650010006,25
Isaac HeathÚTO84831065005,32
S. CurtisOBR31590020103,91
P. BauerOBR3190000001,55

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Cambridge United: soupiska

Brankáři

1J. EastwoodNárodnostAnglieVěk29 letVýška193 cmHmotnost83 kg13G. BreezeNárodnostAnglieVěk22 let
25Ben HughesNárodnostWalesVěk22 let
31J.J. BriggsNárodnostAnglieVěk2025 let

Obránci

Záložníci

Útočníci

Cambridge United: přestupy

Příchody

  • S. CurtisSheffield Utd · hostování31. 8. 26
  • O. MoxonStockport County · hostování27. 8. 26
  • Cathal HeffernanHarrogate Town · přestup26. 8. 26
  • Raees Bangura-WilliamsMillwall · hostování26. 8. 26
  • G. BreezeCarlisle · přestup11. 8. 26
  • Callum PerryCoventry · hostování20. 7. 26
  • P. BauerAFC Wimbledon · volný hráč2. 7. 26
  • G. AhadmeCharlton · hostování30. 6. 26

Odchody

  • R. LoftAFC Hornchurch · hostování5. 10. 26
  • E. KachungaSolihull Moors · volný hráč4. 10. 26
  • M. JobeStockport County · přestup27. 8. 26
  • Z. RossiGlentoran · volný hráč8. 7. 26
  • J. McKoyWycombe · volný hráč1. 7. 26
  • J. BrophyGillingham · volný hráč30. 6. 26
  • J. GibbonsNotts County · volný hráč30. 6. 26
  • B. PurringtonBristol Rovers · volný hráč30. 6. 26

Cambridge United: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1912
StadionAbbey Stadium
Kapacita10 847
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague One
Místo v tabulce6. · 20 bodů

Cambridge United: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Cambridge United?

Cambridge United hraje domácí zápasy na stadionu Abbey Stadium (Cambridge, Cambridgeshire) s kapacitou 10 847 diváků.

Kolikátý je Cambridge United v tabulce?

Cambridge United je v soutěži League One na 6. místě se 20 body po 12 zápasech (5 výher, 5 remíz, 2 prohry).

Kdy hraje Cambridge United příště?

Nejbližší zápas: Sheffield Wednesday – Cambridge United, út 27. 10. · 20:45 (League One).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Cambridge United?

Poslední ligový zápas: Cambridge United 2–3 Plymouth (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Cambridge United?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je B. Knight, který dal 5 gólů.

Cambridge United: zápasy, tabulka a předpovědi

Cambridge United (Anglie) hraje v sezóně tyto soutěže: League One, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (League One) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.