Fotbal
Domů › Týmy › Leyton Orient
Leyton Orient

Leyton Orient: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1881 · Brisbane Road

Leyton Orient: soutěže v sezóně 2026/27

League One15. místo, 14 bodůPříště: Cambridge United · so 31. 10. · 13:30
Ligový poháršestnáctifinále
EFL TrophyGroup South, 6. koloPříště: Barnet · út 10. 11. · 20:00
FA Cup1/128-finalsPříště: Harborough Town · so 7. 11. · 16:00

Leyton Orient: nejbližší zápasy

so 31. 10. · 13:30Leyton OrientTipCambridge UnitedLeague One · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 16:00Leyton Orient–Harborough Town
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Barnet–Leyton Orient
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Doncaster–Leyton Orient
League One
so 21. 11. · 16:00Leyton Orient–AFC Wimbledon
League One

Leyton Orient: poslední výsledky

Forma v lizePPVRP
24. 10. 26Burton Albion2–1Leyton OrientLeague One21. 10. 26Reading1–0Leyton OrientLeague One
17. 10. 26Leyton Orient2–0Blackpool
League One
10. 10. 26Bradford0–0Leyton Orient
League One
3. 10. 26Leyton Orient0–2Plymouth
League One
19. 9. 26Leyton Orient1–0Stevenage
League One
15. 9. 26Leyton Orient1–2Arsenal U21
EFL Trophy
12. 9. 26Leyton Orient2–3Wycombe
League One

Leyton Orient: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 26. 9. · 16:00Mansfield Town–Leyton Orient
League One
so 31. 10. · 13:30Leyton OrientTipCambridge United
League One
so 7. 11. · 16:00Leyton Orient–Harborough Town
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Barnet–Leyton Orient
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Doncaster–Leyton Orient
League One
so 21. 11. · 16:00Leyton Orient–AFC Wimbledon
League One
so 28. 11. · 16:00Stockport County–Leyton Orient
League One
út 1. 12. · 20:45Leyton Orient–Peterborough
League One
so 12. 12. · 16:00Huddersfield–Leyton Orient
League One
so 19. 12. · 16:00Leyton Orient–Notts County
League One
so 26. 12. · 16:00Milton Keynes Dons–Leyton Orient
League One
út 29. 12. · 20:45Leyton Orient–Leicester
League One
pá 1. 1. · 16:00Leyton Orient–Oxford United
League One
so 9. 1. · 16:00Notts County–Leyton Orient
League One
so 16. 1. · 16:00Blackpool–Leyton Orient
League One
út 19. 1. · 20:45Leyton Orient–Reading
League One
so 23. 1. · 16:00Leyton Orient–Burton Albion
League One
so 30. 1. · 16:00Cambridge United–Leyton Orient
League One
so 6. 2. · 16:00Barnsley–Leyton Orient
League One
út 9. 2. · 20:45Leyton Orient–Bromley
League One
so 13. 2. · 16:00Leyton Orient–Luton
League One
so 20. 2. · 16:00Wycombe–Leyton Orient
League One
so 27. 2. · 16:00Leyton Orient–Doncaster
League One
so 6. 3. · 16:00Sheffield Wednesday–Leyton Orient
League One
so 13. 3. · 16:00Leyton Orient–Wigan
League One
so 20. 3. · 16:00AFC Wimbledon–Leyton Orient
League One
pá 26. 3. · 16:00Oxford United–Leyton Orient
League One
po 29. 3. · 16:00Leyton Orient–Huddersfield
League One
so 3. 4. · 16:00Leicester–Leyton Orient
League One
so 10. 4. · 16:00Leyton Orient–Milton Keynes Dons
League One
út 13. 4. · 20:45Leyton Orient–Mansfield Town
League One
so 17. 4. · 16:00Stevenage–Leyton Orient
League One
so 24. 4. · 16:00Leyton Orient–Bradford
League One
út 27. 4. · 20:45Plymouth–Leyton Orient
League One
so 1. 5. · 16:00Leyton Orient–Stockport County
League One
so 8. 5. · 13:30Peterborough–Leyton Orient
League One
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Burton Albion2–1Leyton Orient
League One
21. 10. 26Reading1–0Leyton Orient
League One
17. 10. 26Leyton Orient2–0Blackpool
League One
10. 10. 26Bradford0–0Leyton Orient
League One
3. 10. 26Leyton Orient0–2Plymouth
League One
19. 9. 26Leyton Orient1–0Stevenage
League One
15. 9. 26Leyton Orient1–2Arsenal U21
EFL Trophy
12. 9. 26Leyton Orient2–3Wycombe
League One
8. 9. 26Leyton Orient1–3Bradford
Ligový pohár
5. 9. 26Luton1–1Leyton Orient
League One
1. 9. 26Bromley0–5Leyton Orient
League One
29. 8. 26Leyton Orient1–3Barnsley
League One
25. 8. 26Walsall0–0Leyton Orient
Ligový pohár
22. 8. 26Wigan0–2Leyton Orient
League One
18. 8. 26Leyton Orient1–1AFC Wimbledon
EFL Trophy
15. 8. 26Leyton Orient1–2Sheffield Wednesday
League One
8. 8. 26Leyton Orient2–0Oxford United
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Leyton Orient: místo v tabulce – League One

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
13Leicester114-3-417:1715PVVPR
14Wycombe123-6-319:2315RRVPR
15Leyton Orient124-2-616:1414PPVRP
16AFC Wimbledon123-4-58:1913RPPPR
17Doncaster113-3-512:1312VPPVV

Leyton Orient: statistiky sezóny (League One)

Vstřelené góly na zápas1,3
Obdržené góly na zápas1,2
Doma: vstřelené / obdržené1,2 / 1,7
Venku: vstřelené / obdržené1,5 / 0,7
Zápasy bez obdrženého gólu5
Zápasy bez vstřeleného gólu3

Karty

Žluté karty22
Žluté karty na zápas1,8
Červené karty0

Nejčastější formace

3-4-2-1 (6×) · 4-1-4-1 (3×) · 4-2-3-1 (2×)

Leyton Orient: statistiky hráčů (League One)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
W. ForresterOBR98101183007,45
A. GilbertZÁL75682142207,09
I. El MizouniZÁL1295701142206,98
A. GilchristOBR64160031006,89
J. OlowuOBR119541096106,84
N. OyekunleÚTO5721011006,70
A. DobraZÁL102951053006,69
Charlie Gerard Richard WellensZÁL85290042006,64
F. StevensOBR1210720085206,62
S. ClareOBR51690000006,58
Z. ObieroZÁL21180000106,55
D. MitchellZÁL62730331006,53
T. ArchibaldZÁL5830000106,52
D. ScarlettÚTO72851084006,39
Y. AkhamrichZÁL11851321610106,30
A. ConnollyÚTO52340071106,29
J. Kabia121790041006,27
S. BonifaceOBR1610000006,20
I. HaydenZÁL117720070406,19
J. MorrisOBR74590040106,15
O. O'NeillZÁL1100000005,85
P. ChineduOBR96360010105,31
T. SpringettÚTO83361121205,06

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Leyton Orient: soupiska

Brankáři

1N. BaxterNárodnostAnglieVěk27 letVýška193 cm23O. DovinNárodnostŠvédskoVěk23 letVýška188 cmHmotnost77 kg
33Killian CahillNárodnostRepublic of IrelandVěk22 letVýška182 cmHmotnost67 kg

Obránci

Záložníci

Útočníci

Leyton Orient: přestupy

Příchody

  • Z. O’KeefeWelling United · návrat z hostování18. 9. 26
  • Cristian PăscăluțăSpartanii Selemet · volný hráč7. 9. 26
  • A. GilbertMiddlesbrough · volný hráč2. 9. 26
  • D. ScarlettTottenham · volný hráč31. 8. 26
  • O. DovinCoventry · hostování31. 8. 26
  • A. GilchristWest Brom · hostování10. 8. 26
  • N. OyekunleSouthampton · hostování9. 8. 26
  • J. KabiaGrimsby · přestup6. 8. 26

Odchody

  • Noah PhillipsGateshead · hostování15. 9. 26
  • M. CraigHarrogate Town · hostování9. 9. 26
  • Z. ObieroGillingham · hostování1. 9. 26
  • D. LevittMotherwell · přestup31. 8. 26
  • T. BakinsonPlymouth · hostování23. 8. 26
  • Z. O’KeefeWelling United · hostování20. 8. 26
  • D. BallardBristol City · přestup3. 8. 26
  • H. BullasBromley · volný hráč22. 7. 26

Leyton Orient: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1881
StadionBrisbane Road
Kapacita9 271
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague One
Místo v tabulce15. · 14 bodů

Leyton Orient: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Leyton Orient?

Leyton Orient hraje domácí zápasy na stadionu Brisbane Road (London) s kapacitou 9 271 diváků.

Kolikátý je Leyton Orient v tabulce?

Leyton Orient je v soutěži League One na 15. místě se 14 body po 12 zápasech (4 výhry, 2 remízy, 6 proher).

Kdy hraje Leyton Orient příště?

Nejbližší zápas: Leyton Orient – Cambridge United, so 31. 10. · 13:30 (League One).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Leyton Orient?

Poslední ligový zápas: Burton Albion 2–1 Leyton Orient (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Leyton Orient?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je J. Kabia, který dal 5 gólů.

Leyton Orient: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Leyton Orient (Anglie) ve všech soutěžích sezóny (League One, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže League One jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.