Fotbal
Domů › Týmy › Plymouth
Plymouth

Plymouth: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1886 · Home Park

Plymouth: soutěže v sezóně 2026/27

League One4. místo, 22 bodůPříště: Reading · so 31. 10. · 13:30
Ligový pohárkolo 64
EFL TrophyGroup South, 5. koloPříště: Swindon Town · út 10. 11. · 20:00
FA Cup1/128-finalsPříště: Alvechurch · so 7. 11. · 16:00

Plymouth: nejbližší zápasy

so 31. 10. · 13:30PlymouthTipReadingLeague One · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 16:00Plymouth–Alvechurch
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Plymouth–Swindon Town
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Sheffield Wednesday–Plymouth
League One
so 21. 11. · 16:00Plymouth–Peterborough
League One

Plymouth: poslední výsledky

Forma v lizeVPPVV
24. 10. 26Cambridge United2–3PlymouthLeague One20. 10. 26Stevenage3–0PlymouthLeague One
17. 10. 26Plymouth0–2Huddersfield
League One
10. 10. 26Plymouth2–1AFC Wimbledon
League One
6. 10. 26Newport County2–2Plymouth
EFL Trophy
3. 10. 26Leyton Orient0–2Plymouth
League One
26. 9. 26Plymouth0–1Burton Albion
League One
22. 9. 26Plymouth5–1Crystal Palace U21
EFL Trophy

Plymouth: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 31. 10. · 13:30PlymouthTipReading
League One
so 7. 11. · 16:00Plymouth–Alvechurch
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Plymouth–Swindon Town
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Sheffield Wednesday–Plymouth
League One
so 21. 11. · 16:00Plymouth–Peterborough
League One
so 28. 11. · 16:00Wigan–Plymouth
League One
út 1. 12. · 20:45Plymouth–Bromley
League One
so 12. 12. · 16:00Notts County–Plymouth
League One
so 19. 12. · 16:00Plymouth–Mansfield Town
League One
so 26. 12. · 16:00Oxford United–Plymouth
League One
út 29. 12. · 20:45Plymouth–Milton Keynes Dons
League One
so 2. 1. · 16:00Plymouth–Luton
League One
so 9. 1. · 16:00Mansfield Town–Plymouth
League One
so 16. 1. · 16:00Huddersfield–Plymouth
League One
út 19. 1. · 20:45Plymouth–Stevenage
League One
so 23. 1. · 16:00Plymouth–Cambridge United
League One
so 30. 1. · 16:00Reading–Plymouth
League One
so 6. 2. · 16:00Bradford–Plymouth
League One
út 9. 2. · 20:45Plymouth–Leicester
League One
so 13. 2. · 16:00Plymouth–Doncaster
League One
so 20. 2. · 16:00Barnsley–Plymouth
League One
so 27. 2. · 16:00Plymouth–Sheffield Wednesday
League One
so 6. 3. · 16:00Stockport County–Plymouth
League One
so 13. 3. · 16:00Plymouth–Wycombe
League One
so 20. 3. · 16:00Peterborough–Plymouth
League One
pá 26. 3. · 16:00Luton–Plymouth
League One
po 29. 3. · 16:00Plymouth–Notts County
League One
so 3. 4. · 16:00Milton Keynes Dons–Plymouth
League One
so 10. 4. · 16:00Plymouth–Oxford United
League One
út 13. 4. · 20:45Burton Albion–Plymouth
League One
so 17. 4. · 16:00Plymouth–Blackpool
League One
so 24. 4. · 16:00AFC Wimbledon–Plymouth
League One
út 27. 4. · 20:45Plymouth–Leyton Orient
League One
so 1. 5. · 16:00Plymouth–Wigan
League One
so 8. 5. · 13:30Bromley–Plymouth
League One
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Cambridge United2–3Plymouth
League One
20. 10. 26Stevenage3–0Plymouth
League One
17. 10. 26Plymouth0–2Huddersfield
League One
10. 10. 26Plymouth2–1AFC Wimbledon
League One
6. 10. 26Newport County2–2Plymouth
EFL Trophy
3. 10. 26Leyton Orient0–2Plymouth
League One
26. 9. 26Plymouth0–1Burton Albion
League One
22. 9. 26Plymouth5–1Crystal Palace U21
EFL Trophy
19. 9. 26Blackpool2–4Plymouth
League One
12. 9. 26Plymouth3–0Barnsley
League One
5. 9. 26Doncaster2–3Plymouth
League One
1. 9. 26Leicester2–0Plymouth
League One
29. 8. 26Plymouth2–0Bradford
League One
25. 8. 26Plymouth2–4Coventry
Ligový pohár
22. 8. 26Wycombe1–1Plymouth
League One
15. 8. 26Plymouth1–3Stockport County
League One
10. 8. 26Plymouth2–0Exeter City
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Plymouth: místo v tabulce – League One

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
2Stockport County127-2-324:1223RVVVV
3Bradford126-4-210:522RRVRR
4Plymouth137-1-521:1922VPPVV
5Reading126-3-325:1321VVPVR
6Cambridge United125-5-220:1720PRVVR

Plymouth: statistiky sezóny (League One)

Vstřelené góly na zápas1,6
Obdržené góly na zápas1,5
Doma: vstřelené / obdržené1,3 / 1,2
Venku: vstřelené / obdržené1,9 / 1,7
Zápasy bez obdrženého gólu3
Zápasy bez vstřeleného gólu4

Karty

Žluté karty18
Žluté karty na zápas1,4
Červené karty0

Nejčastější formace

4-4-2 (11×) · 4-2-3-1 (1×) · 3-4-3 (1×)

Plymouth: statistiky hráčů (League One)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
H. WhiteZÁL13116922208007,04
X. AmaechiÚTO1034930104106,96
A. MitchellOBR1310280061106,67
C. WattsZÁL1237021115006,60
J. EdwardsOBR72580010006,60
B. IbrahimZÁL135150262206,57
M. RossOBR84350020306,56
W. HardingOBR1311580010206,56
A. PeppleÚTO12984502510106,55
Owen OseniÚTO2450010006,55
M. SorinolaZÁL116010020106,49
W. EvansÚTO13110230198306,47
A. HartridgeOBR95690141006,44
T. BakinsonZÁL106850152106,40
M. BoatengZÁL2990010006,30
O. IrowZÁL1064430168006,20
R. CurtisZÁL1289412159206,10
Julio PleguezueloOBR106791143106,06
B. Sarpong-WireduZÁL11000000–
J. MacKenzieOBR22000000–

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Plymouth: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Plymouth: přestupy

Příchody

  • T. FinnTorquay · návrat z hostování4. 10. 26
  • T. BakinsonLeyton Orient · hostování23. 8. 26
  • O. IrowTottenham · hostování23. 8. 26
  • W. EvansMansfield Town · přestup6. 8. 26
  • A. MitchellCharlton · přestup22. 7. 26
  • M. MahoneyQPR · přestup13. 7. 26
  • W. HardingMillwall · volný hráč30. 6. 26
  • J. StorerWolves · volný hráč30. 6. 26

Odchody

  • F. IssakaGateshead · hostování9. 9. 26
  • T. FinnTorquay · hostování6. 9. 26
  • C. RobertsTorquay · hostování6. 9. 26
  • B. Sarpong-WireduSalford City · přestup20. 8. 26
  • Jack MatthewsTruro City · volný hráč30. 7. 26
  • L. Ashby-HammondStockport County · volný hráč30. 7. 26
  • C. LewisTruro City · volný hráč30. 7. 26
  • L. TolajBristol City · přestup19. 7. 26

Plymouth: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1886
StadionHome Park
Kapacita19 500
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague One
Místo v tabulce4. · 22 bodů

Plymouth: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Plymouth?

Plymouth hraje domácí zápasy na stadionu Home Park (Plymouth) s kapacitou 19 500 diváků.

Kolikátý je Plymouth v tabulce?

Plymouth je v soutěži League One na 4. místě se 22 body po 13 zápasech (7 výher, 1 remíza, 5 proher).

Kdy hraje Plymouth příště?

Nejbližší zápas: Plymouth – Reading, so 31. 10. · 13:30 (League One).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Plymouth?

Poslední ligový zápas: Cambridge United 2–3 Plymouth (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Plymouth?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je A. Pepple, který dal 8 gólů.

Plymouth: zápasy, tabulka a předpovědi

Plymouth (Anglie) hraje v sezóně tyto soutěže: League One, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (League One) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.