Fotbal
Domů › Týmy › Mansfield Town
Mansfield Town

Mansfield Town: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1897 · One Call Stadium

Mansfield Town: soutěže v sezóně 2026/27

League One9. místo, 18 bodůPříště: Notts County · so 31. 10. · 16:00
Ligový pohárkolo 128
EFL TrophyGroup North, 4. koloPříště: Chesterfield · út 10. 11. · 20:00
FA Cup1/128-finalsPříště: Macclesfield · so 7. 11. · 16:00

Mansfield Town: nejbližší zápasy

so 31. 10. · 16:00Mansfield TownTipNotts CountyLeague One · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 16:00Mansfield Town–Macclesfield
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Mansfield Town–Chesterfield
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Stevenage–Mansfield Town
League One
so 21. 11. · 16:00Mansfield Town–Milton Keynes Dons
League One

Mansfield Town: poslední výsledky

Forma v lizeVVRVR
24. 10. 26Blackpool1–4Mansfield TownLeague One20. 10. 26AFC Wimbledon0–3Mansfield TownLeague One
15. 10. 26Mansfield Town1–1Oxford United
League One
10. 10. 26Mansfield Town2–1Bromley
League One
6. 10. 26Port Vale2–0Mansfield Town
EFL Trophy
19. 9. 26Burton Albion2–2Mansfield Town
League One
12. 9. 26Mansfield Town0–0Huddersfield
League One
5. 9. 26Bradford1–0Mansfield Town
League One

Mansfield Town: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 26. 9. · 16:00Mansfield Town–Leyton Orient
League One
so 3. 10. · 16:00Wigan–Mansfield Town
League One
so 31. 10. · 16:00Mansfield TownTipNotts County
League One
so 7. 11. · 16:00Mansfield Town–Macclesfield
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Mansfield Town–Chesterfield
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Stevenage–Mansfield Town
League One
so 21. 11. · 16:00Mansfield Town–Milton Keynes Dons
League One
so 28. 11. · 16:00Leicester–Mansfield Town
League One
út 1. 12. · 20:45Mansfield Town–Stockport County
League One
so 12. 12. · 16:00Mansfield Town–Wycombe
League One
so 19. 12. · 16:00Plymouth–Mansfield Town
League One
so 26. 12. · 16:00Mansfield Town–Barnsley
League One
út 29. 12. · 20:45Sheffield Wednesday–Mansfield Town
League One
so 2. 1. · 16:00Cambridge United–Mansfield Town
League One
so 9. 1. · 16:00Mansfield Town–Plymouth
League One
so 16. 1. · 16:00Oxford United–Mansfield Town
League One
út 19. 1. · 20:45Mansfield Town–AFC Wimbledon
League One
so 23. 1. · 16:00Mansfield Town–Blackpool
League One
so 30. 1. · 16:00Notts County–Mansfield Town
League One
so 6. 2. · 16:00Luton–Mansfield Town
League One
út 9. 2. · 20:45Mansfield Town–Reading
League One
so 13. 2. · 16:00Mansfield Town–Bradford
League One
so 20. 2. · 16:00Huddersfield–Mansfield Town
League One
so 27. 2. · 16:00Mansfield Town–Stevenage
League One
so 6. 3. · 16:00Doncaster–Mansfield Town
League One
so 13. 3. · 16:00Mansfield Town–Peterborough
League One
so 20. 3. · 16:00Milton Keynes Dons–Mansfield Town
League One
pá 26. 3. · 16:00Mansfield Town–Cambridge United
League One
po 29. 3. · 16:00Barnsley–Mansfield Town
League One
so 3. 4. · 16:00Mansfield Town–Sheffield Wednesday
League One
so 10. 4. · 16:00Wycombe–Mansfield Town
League One
út 13. 4. · 20:45Leyton Orient–Mansfield Town
League One
so 17. 4. · 16:00Mansfield Town–Burton Albion
League One
so 24. 4. · 16:00Bromley–Mansfield Town
League One
út 27. 4. · 20:45Mansfield Town–Wigan
League One
so 1. 5. · 16:00Mansfield Town–Leicester
League One
so 8. 5. · 13:30Stockport County–Mansfield Town
League One
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Blackpool1–4Mansfield Town
League One
20. 10. 26AFC Wimbledon0–3Mansfield Town
League One
15. 10. 26Mansfield Town1–1Oxford United
League One
10. 10. 26Mansfield Town2–1Bromley
League One
6. 10. 26Port Vale2–0Mansfield Town
EFL Trophy
19. 9. 26Burton Albion2–2Mansfield Town
League One
12. 9. 26Mansfield Town0–0Huddersfield
League One
5. 9. 26Bradford1–0Mansfield Town
League One
2. 9. 26Reading5–0Mansfield Town
League One
30. 8. 26Mansfield Town5–2Luton
League One
22. 8. 26Peterborough2–1Mansfield Town
League One
19. 8. 26Mansfield Town1–4Manchester City U21
EFL Trophy
15. 8. 26Mansfield Town2–1Doncaster
League One
9. 8. 26Mansfield Town0–3Sheffield Utd
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Mansfield Town: místo v tabulce – League One

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
7Oxford United105-4-118:1019RVRVR
8Sheffield Wednesday115-3-320:1218PPVRR
9Mansfield Town115-3-320:1618VVRVR
10Luton115-2-421:1917VVPVP
11Burton Albion134-5-418:1917VRRPP

Mansfield Town: statistiky sezóny (League One)

Vstřelené góly na zápas1,8
Obdržené góly na zápas1,5
Doma: vstřelené / obdržené2,0 / 1,0
Venku: vstřelené / obdržené1,7 / 1,8
Zápasy bez obdrženého gólu2
Zápasy bez vstřeleného gólu3

Karty

Žluté karty23
Žluté karty na zápas2,1
Červené karty1

Nejčastější formace

3-1-4-2 (11×)

Mansfield Town: statistiky hráčů (League One)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
J. RussellZÁL754333168107,46
M. SmithÚTO10802622412107,18
L. ReedZÁL1188420123407,16
S. McLaughlinZÁL95691251007,08
N. Moriah-WelshZÁL116123263206,98
R. HendryZÁL104060231106,85
R. SweeneyOBR119360042306,83
R. OatesÚTO1163022179106,82
J. BoweryOBR21350000006,80
L. AkinsZÁL53341162006,76
D. McGoldrickÚTO52790072006,72
G. AbbottZÁL41650152006,70
A. OshilajaOBR119890020106,65
G. MarisZÁL72330030006,56
E. HewittOBR105450000306,51
L. ThompsonZÁL118170071206,45
O. DodgsonOBR41400000016,13
F. Blake-TracyOBR93910040305,97
T. RobertsÚTO5911042005,82
L. BoltonOBR61210010005,67
K. KnoyleOBR62550010105,66

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Mansfield Town: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Mansfield Town: přestupy

Příchody

  • O. DodgsonStockport County · hostování10. 8. 26
  • O. MasonGillingham · návrat z hostování8. 8. 26
  • L. ThompsonDerby · přestup4. 8. 26
  • M. SmithPreston · volný hráč12. 7. 26
  • J. RussellBarnsley · volný hráč30. 6. 26
  • D. McGoldrickBarnsley · volný hráč30. 6. 26
  • G. CooperTruro City · návrat z hostování29. 6. 26
  • Max DickovTranmere · návrat z hostování30. 5. 26

Odchody

  • A. LewisNewport County · volný hráč24. 9. 26
  • O. MasonBromley · přestup13. 8. 26
  • Finn FlanaganPortadown · hostování9. 8. 26
  • W. EvansPlymouth · přestup6. 8. 26
  • O. MasonGillingham · hostování6. 8. 26
  • Max DickovEastleigh · volný hráč12. 7. 26
  • V. AdeboyejoBromley · volný hráč12. 7. 26
  • G. CooperBuxton · volný hráč30. 6. 26

Mansfield Town: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1897
StadionOne Call Stadium
Kapacita9 186
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague One
Místo v tabulce9. · 18 bodů

Mansfield Town: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Mansfield Town?

Mansfield Town hraje domácí zápasy na stadionu One Call Stadium (Mansfield, Nottinghamshire) s kapacitou 9 186 diváků.

Kolikátý je Mansfield Town v tabulce?

Mansfield Town je v soutěži League One na 9. místě s 18 body po 11 zápasech (5 výher, 3 remízy, 3 prohry).

Kdy hraje Mansfield Town příště?

Nejbližší zápas: Mansfield Town – Notts County, so 31. 10. · 16:00 (League One).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Mansfield Town?

Poslední ligový zápas: Blackpool 1–4 Mansfield Town (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Mansfield Town?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je M. Smith, který dal 6 gólů.

Mansfield Town: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Mansfield Town (Anglie): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (League One, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže League One najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.