Fotbal
Domů › Týmy › Huddersfield
Huddersfield

Huddersfield: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1908 · John Smith's Stadium

Huddersfield: soutěže v sezóně 2026/27

League One1. místo, 25 bodůPříště: Bradford · so 31. 10. · 13:30
Ligový pohárkolo 128
EFL TrophyGroup North, 8. koloPříště: Liverpool U21 · út 10. 11. · 20:00
FA Cup1/128-finalsPříště: Exeter City · so 7. 11. · 16:00

Huddersfield: nejbližší zápasy

so 31. 10. · 13:30BradfordTipHuddersfieldLeague One · Vzájemné zápasy (H2H)
út 3. 11. · 20:45Huddersfield–Luton
League One · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 16:00Huddersfield–Exeter City
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Huddersfield–Liverpool U21
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Wycombe–Huddersfield
League One

Huddersfield: poslední výsledky

Forma v lizeVVVRV
24. 10. 26Huddersfield2–1WiganLeague One20. 10. 26Huddersfield4–1PeterboroughLeague One
17. 10. 26Plymouth0–2Huddersfield
League One
10. 10. 26Huddersfield2–2Sheffield Wednesday
League One
6. 10. 26Huddersfield5–0Rochdale
EFL Trophy
3. 10. 26Burton Albion1–3Huddersfield
League One
19. 9. 26Bromley2–1Huddersfield
League One
12. 9. 26Mansfield Town0–0Huddersfield
League One

Huddersfield: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 31. 10. · 13:30BradfordTipHuddersfield
League One
út 3. 11. · 20:45Huddersfield–Luton
League One
so 7. 11. · 16:00Huddersfield–Exeter City
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Huddersfield–Liverpool U21
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Wycombe–Huddersfield
League One
so 21. 11. · 16:00Huddersfield–Leicester
League One
čt 26. 11. · 21:00Doncaster–Huddersfield
League One
út 1. 12. · 20:45Huddersfield–Stevenage
League One
so 12. 12. · 16:00Huddersfield–Leyton Orient
League One
so 19. 12. · 13:30Barnsley–Huddersfield
League One
so 26. 12. · 16:00Huddersfield–Blackpool
League One
út 29. 12. · 20:45Stockport County–Huddersfield
League One
pá 1. 1. · 16:00Sheffield Wednesday–Huddersfield
League One
so 9. 1. · 16:00Huddersfield–Barnsley
League One
so 16. 1. · 16:00Huddersfield–Plymouth
League One
út 19. 1. · 20:45Peterborough–Huddersfield
League One
so 23. 1. · 16:00Wigan–Huddersfield
League One
so 30. 1. · 13:30Huddersfield–Bradford
League One
so 6. 2. · 16:00Huddersfield–Cambridge United
League One
út 9. 2. · 20:45Oxford United–Huddersfield
League One
so 13. 2. · 16:00Notts County–Huddersfield
League One
so 20. 2. · 16:00Huddersfield–Mansfield Town
League One
so 27. 2. · 16:00Huddersfield–Wycombe
League One
so 6. 3. · 16:00AFC Wimbledon–Huddersfield
League One
so 13. 3. · 16:00Huddersfield–Milton Keynes Dons
League One
so 20. 3. · 16:00Leicester–Huddersfield
League One
pá 26. 3. · 16:00Huddersfield–Reading
League One
po 29. 3. · 16:00Leyton Orient–Huddersfield
League One
so 3. 4. · 16:00Huddersfield–Stockport County
League One
so 10. 4. · 16:00Blackpool–Huddersfield
League One
út 13. 4. · 20:45Luton–Huddersfield
League One
so 17. 4. · 16:00Huddersfield–Bromley
League One
so 24. 4. · 16:00Reading–Huddersfield
League One
út 27. 4. · 20:45Huddersfield–Burton Albion
League One
so 1. 5. · 16:00Huddersfield–Doncaster
League One
so 8. 5. · 13:30Stevenage–Huddersfield
League One
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Huddersfield2–1Wigan
League One
20. 10. 26Huddersfield4–1Peterborough
League One
17. 10. 26Plymouth0–2Huddersfield
League One
10. 10. 26Huddersfield2–2Sheffield Wednesday
League One
6. 10. 26Huddersfield5–0Rochdale
EFL Trophy
3. 10. 26Burton Albion1–3Huddersfield
League One
19. 9. 26Bromley2–1Huddersfield
League One
12. 9. 26Mansfield Town0–0Huddersfield
League One
8. 9. 26Doncaster1–3Huddersfield
EFL Trophy
5. 9. 26Huddersfield1–1Notts County
League One
1. 9. 26Huddersfield3–1Oxford United
League One
29. 8. 26Cambridge United1–2Huddersfield
League One
22. 8. 26Milton Keynes Dons1–1Huddersfield
League One
15. 8. 26Huddersfield3–0AFC Wimbledon
League One
8. 8. 26Preston1–1Huddersfield
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Huddersfield: místo v tabulce – League One

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
1Huddersfield127-4-124:1125VVVRV
2Stockport County127-2-324:1223RVVVV
3Bradford126-4-210:522RRVRR

Huddersfield: statistiky sezóny (League One)

Vstřelené góly na zápas2,0
Obdržené góly na zápas0,9
Doma: vstřelené / obdržené2,5 / 1,0
Venku: vstřelené / obdržené1,5 / 0,8
Zápasy bez obdrženého gólu3
Zápasy bez vstřeleného gólu1

Karty

Žluté karty17
Žluté karty na zápas1,4
Červené karty1

Nejčastější formace

3-4-2-1 (6×) · 3-4-1-2 (2×) · 4-4-2 (1×)

Huddersfield: statistiky hráčů (League One)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
D. Sanches FernandesÚTO12957652214107,68
C. HumphreysZÁL87200262107,39
J. TaylorÚTO11906823522207,31
J. WhatmoughOBR1900000007,30
M. WallaceOBR97330044207,00
B. RadulovićÚTO946931158106,94
I. BronkhorstZÁL12108020122106,93
R. LedsonZÁL64880331106,92
A. CollinsZÁL96790331106,88
M. HarnessZÁL126261264106,78
J. Smith-SwayZÁL52060022006,76
B. MumbaZÁL96062164116,75
J. LowOBR62730041106,67
I. BowatOBR12104200102106,66
George SebineÚTO2180000006,60
S. RoughanOBR52960022006,58
D. KasumuZÁL3870000106,57
A. FletcherÚTO1264020165106,54
R. BalkerOBR97990151106,44
L. GoochOBR4310000004,32
S. TovideÚTO3330000003,20
E. BrierleyZÁL190000002,14

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Huddersfield: soupiska

Brankáři

1M. YoungNárodnostAnglieVěk19 letVýška191 cm31J. AlnwickNárodnostAnglieVěk32 letVýška187 cmHmotnost82 kg
33N. TzanevNárodnostNový ZélandVěk29 letVýška195 cmHmotnost90 kg
35F. HurlVěk20 let
41Ellis JamesVěk21 let

Obránci

Záložníci

Útočníci

Huddersfield: přestupy

Příchody

  • S. TovideColchester · volný hráč2. 9. 26
  • C. HumphreysIpswich · hostování31. 8. 26
  • A. CollinsPeterborough · volný hráč12. 8. 26
  • I. BowatPortsmouth · přestup4. 8. 26
  • D. Sanches FernandesExcelsior · přestup20. 7. 26
  • I. BronkhorstExcelsior · volný hráč2. 7. 26
  • A. FletcherBlackpool · volný hráč30. 6. 26
  • E. BrierleyBrentford · přestup30. 6. 26

Odchody

  • George SebineRotherham · hostování1. 9. 26
  • A. EvansWalsall · hostování31. 8. 26
  • Tom IorpendaSwansea · přestup30. 8. 26
  • M. MillerBromley · volný hráč27. 8. 26
  • Sahil BashirMorton · hostování24. 8. 26
  • Omari MrishoCrawley Town · volný hráč27. 7. 26
  • L. NichollsPreston · přestup30. 6. 26
  • Neo EcclestonHartlepool · volný hráč30. 6. 26

Huddersfield: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1908
StadionJohn Smith's Stadium
Kapacita24 554
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague One
Místo v tabulce1. · 25 bodů

Huddersfield: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Huddersfield?

Huddersfield hraje domácí zápasy na stadionu John Smith's Stadium (Huddersfield, West Yorkshire) s kapacitou 24 554 diváků.

Kolikátý je Huddersfield v tabulce?

Huddersfield je v soutěži League One na 1. místě s 25 body po 12 zápasech (7 výher, 4 remízy, 1 prohra).

Kdy hraje Huddersfield příště?

Nejbližší zápas: Bradford – Huddersfield, so 31. 10. · 13:30 (League One).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Huddersfield?

Poslední ligový zápas: Huddersfield 2–1 Wigan (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Huddersfield?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je J. Taylor, který dal 8 gólů.

Huddersfield: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Huddersfield (Anglie) ve všech soutěžích sezóny (League One, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže League One jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.