Fotbal
Domů › Týmy › Sheffield Wednesday
Sheffield Wednesday

Sheffield Wednesday: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1867 · Hillsborough

Sheffield Wednesday: soutěže v sezóně 2026/27

League One8. místo, 18 bodůPříště: Cambridge United · út 27. 10. · 20:45
Ligový pohárkolo 64
EFL TrophyGroup North, 1. koloPříště: Accrington ST · út 10. 11. · 20:00
FA Cup1/128-finalsPříště: Oldham · ne 8. 11. · 18:15

Sheffield Wednesday: nejbližší zápasy

út 27. 10. · 20:45Sheffield WednesdayTipCambridge UnitedLeague One · Vzájemné zápasy (H2H)ne 1. 11. · 15:00Sheffield WednesdayTipBlackpoolLeague One · Vzájemné zápasy (H2H)
ne 8. 11. · 18:15Oldham–Sheffield Wednesday
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Sheffield Wednesday–Accrington ST
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Sheffield Wednesday–Plymouth
League One

Sheffield Wednesday: poslední výsledky

Forma v lizePPVRR
24. 10. 26Doncaster2–0Sheffield WednesdayLeague One20. 10. 26Notts County2–0Sheffield WednesdayLeague One
17. 10. 26Sheffield Wednesday5–0AFC Wimbledon
League One
10. 10. 26Huddersfield2–2Sheffield Wednesday
League One
6. 10. 26Sheffield Wednesday2–0Sunderland U21
EFL Trophy
22. 9. 26Salford City1–2Sheffield Wednesday
EFL Trophy
19. 9. 26Sheffield Wednesday0–0Stockport County
League One
12. 9. 26Sheffield Wednesday0–0Wigan
League One

Sheffield Wednesday: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

út 27. 10. · 20:45Sheffield WednesdayTipCambridge United
League One
ne 1. 11. · 15:00Sheffield WednesdayTipBlackpool
League One
ne 8. 11. · 18:15Oldham–Sheffield Wednesday
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Sheffield Wednesday–Accrington ST
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Sheffield Wednesday–Plymouth
League One
pá 20. 11. · 21:00Barnsley–Sheffield Wednesday
League One
út 24. 11. · 20:45Stevenage–Sheffield Wednesday
League One
so 28. 11. · 16:00Sheffield Wednesday–Reading
League One
út 1. 12. · 20:45Oxford United–Sheffield Wednesday
League One
čt 10. 12. · 21:00Leicester–Sheffield Wednesday
League One
so 19. 12. · 13:30Sheffield Wednesday–Luton
League One
so 26. 12. · 16:00Burton Albion–Sheffield Wednesday
League One
út 29. 12. · 20:45Sheffield Wednesday–Mansfield Town
League One
pá 1. 1. · 16:00Sheffield Wednesday–Huddersfield
League One
so 9. 1. · 16:00Luton–Sheffield Wednesday
League One
so 16. 1. · 16:00AFC Wimbledon–Sheffield Wednesday
League One
út 19. 1. · 20:45Sheffield Wednesday–Notts County
League One
so 23. 1. · 16:00Sheffield Wednesday–Doncaster
League One
so 30. 1. · 16:00Blackpool–Sheffield Wednesday
League One
so 6. 2. · 16:00Bromley–Sheffield Wednesday
League One
út 9. 2. · 20:45Sheffield Wednesday–Wycombe
League One
so 13. 2. · 16:00Sheffield Wednesday–Peterborough
League One
so 20. 2. · 16:00Wigan–Sheffield Wednesday
League One
so 27. 2. · 16:00Plymouth–Sheffield Wednesday
League One
so 6. 3. · 16:00Sheffield Wednesday–Leyton Orient
League One
so 13. 3. · 16:00Bradford–Sheffield Wednesday
League One
so 20. 3. · 16:00Sheffield Wednesday–Barnsley
League One
pá 26. 3. · 16:00Milton Keynes Dons–Sheffield Wednesday
League One
po 29. 3. · 16:00Sheffield Wednesday–Burton Albion
League One
so 3. 4. · 16:00Mansfield Town–Sheffield Wednesday
League One
so 10. 4. · 16:00Sheffield Wednesday–Leicester
League One
út 13. 4. · 20:45Sheffield Wednesday–Stevenage
League One
so 17. 4. · 16:00Stockport County–Sheffield Wednesday
League One
so 24. 4. · 16:00Sheffield Wednesday–Milton Keynes Dons
League One
út 27. 4. · 20:45Cambridge United–Sheffield Wednesday
League One
so 1. 5. · 16:00Reading–Sheffield Wednesday
League One
so 8. 5. · 13:30Sheffield Wednesday–Oxford United
League One
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Doncaster2–0Sheffield Wednesday
League One
20. 10. 26Notts County2–0Sheffield Wednesday
League One
17. 10. 26Sheffield Wednesday5–0AFC Wimbledon
League One
10. 10. 26Huddersfield2–2Sheffield Wednesday
League One
6. 10. 26Sheffield Wednesday2–0Sunderland U21
EFL Trophy
22. 9. 26Salford City1–2Sheffield Wednesday
EFL Trophy
19. 9. 26Sheffield Wednesday0–0Stockport County
League One
12. 9. 26Sheffield Wednesday0–0Wigan
League One
5. 9. 26Peterborough1–2Sheffield Wednesday
League One
1. 9. 26Wycombe1–2Sheffield Wednesday
League One
29. 8. 26Sheffield Wednesday7–2Bromley
League One
25. 8. 26Sheffield Wednesday0–2Wolves
Ligový pohár
20. 8. 26Sheffield Wednesday0–1Bradford
League One
15. 8. 26Leyton Orient1–2Sheffield Wednesday
League One
8. 8. 26Sheffield Wednesday1–0Bolton
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Sheffield Wednesday: místo v tabulce – League One

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
6Cambridge United125-5-220:1720PRVVR
7Oxford United105-4-118:1019RVRVR
8Sheffield Wednesday115-3-320:1218PPVRR
9Mansfield Town115-3-320:1618VVRVR
10Luton115-2-421:1917VVPVP

Sheffield Wednesday: statistiky sezóny (League One)

Vstřelené góly na zápas1,8
Obdržené góly na zápas1,1
Doma: vstřelené / obdržené2,4 / 0,6
Venku: vstřelené / obdržené1,3 / 1,5
Zápasy bez obdrženého gólu3
Zápasy bez vstřeleného gólu5

Karty

Žluté karty23
Žluté karty na zápas2,1
Červené karty1

Nejčastější formace

4-2-3-1 (8×) · 3-4-2-1 (1×) · 4-3-2-1 (1×)

Sheffield Wednesday: statistiky hráčů (League One)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
L. BarryÚTO42093175007,70
RicardoOBR42140000007,58
L. CooperOBR117900040207,13
C. SlatteryÚTO108223194507,00
D. Keillor-DunnÚTO746621166006,95
H. GrayÚTO747810115106,94
J. LoweÚTO10788522113016,91
B. BannanZÁL1189111116106,87
Mason Paul James BurstowÚTO939811149006,77
B. MitchellZÁL106630020206,71
T. OnyangoZÁL1140000006,70
Y. ValeryOBR108691062106,69
D. BernardOBR31570021006,55
M. LoweZÁL53200000006,52
K. MorrisonZÁL1048503126106,51
G. OtegbayoOBR105371022106,47
Jaden HeskeyZÁL73400000306,47
Ali Al HamadiÚTO72320053106,41
J. LiongolaZÁL1450010006,20
W. GraingerÚTO1100000006,11
Jarvis ThorntonZÁL2970010006,10
R. JamesOBR86860151205,98
S. FusireZÁL120000005,98
L. PalmerOBR62390000104,79
S. SwinkelsOBR21020010104,50
Ernie WeaverOBR2530000004,47

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Sheffield Wednesday: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Sheffield Wednesday: přestupy

Příchody

  • S. DuruhKilmarnock · volný hráč6. 9. 26
  • Jaden HeskeyManchester City · hostování31. 8. 26
  • D. Keillor-DunnWrexham · hostování31. 8. 26
  • A. Maynard-BrewerGillingham · návrat z hostování25. 8. 26
  • Ali Al HamadiIpswich · hostování25. 8. 26
  • R. JamesRotherham · volný hráč23. 8. 26
  • K. MorrisonLiverpool · hostování19. 8. 26
  • T. OnyangoEverton · volný hráč6. 8. 26

Odchody

  • D. MosesBuxton · hostování4. 9. 26
  • D. IorfaRotherham · přestup31. 8. 26
  • Guilherme Leal SiqueiraBuxton · volný hráč20. 8. 26
  • A. Maynard-BrewerGillingham · hostování14. 8. 26
  • C. McNeillCrewe · hostování12. 8. 26
  • Favour OnukwuliCheltenham · volný hráč7. 8. 26
  • N. ChalobahCharlton · volný hráč6. 8. 26
  • M. NakambaPanetolikos · volný hráč6. 8. 26

Sheffield Wednesday: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1867
StadionHillsborough
Kapacita39 814
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague One
Místo v tabulce8. · 18 bodů

Sheffield Wednesday: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Sheffield Wednesday?

Sheffield Wednesday hraje domácí zápasy na stadionu Hillsborough (Sheffield) s kapacitou 39 814 diváků.

Kolikátý je Sheffield Wednesday v tabulce?

Sheffield Wednesday je v soutěži League One na 8. místě s 18 body po 11 zápasech (5 výher, 3 remízy, 3 prohry).

Kdy hraje Sheffield Wednesday příště?

Nejbližší zápas: Sheffield Wednesday – Cambridge United, út 27. 10. · 20:45 (League One).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Sheffield Wednesday?

Poslední ligový zápas: Doncaster 2–0 Sheffield Wednesday (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Sheffield Wednesday?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je J. Lowe, který dal 7 gólů.

Sheffield Wednesday: zápasy, tabulka a předpovědi

Sheffield Wednesday (Anglie) hraje v sezóně tyto soutěže: League One, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (League One) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.