Fotbal
Domů › Týmy › Blackpool
Blackpool

Blackpool: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1887 · Bloomfield Road

Blackpool: soutěže v sezóně 2026/27

League One20. místo, 11 bodůPříště: Sheffield Wednesday · ne 1. 11. · 15:00
Ligový pohárkolo 64
EFL TrophyGroup North, 2. koloPříště: Aston Villa U21 · út 27. 10. · 20:00
FA Cup1/128-finalsPříště: AFC Hornchurch · so 7. 11. · 16:00

Blackpool: nejbližší zápasy

út 27. 10. · 20:00Blackpool–Aston Villa U21
EFL Trophyne 1. 11. · 15:00Sheffield WednesdayTipBlackpoolLeague One · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 16:00AFC Hornchurch–Blackpool
FA Cup
so 14. 11. · 16:00AFC Wimbledon–Blackpool
League One
so 21. 11. · 13:30Blackpool–Wigan
League One

Blackpool: poslední výsledky

Forma v lizePVPPP
24. 10. 26Blackpool1–4Mansfield TownLeague One20. 10. 26Blackpool2–0Milton Keynes DonsLeague One
17. 10. 26Leyton Orient2–0Blackpool
League One
10. 10. 26Cambridge United1–0Blackpool
League One
6. 10. 26Blackpool2–2Crewe
EFL Trophy
22. 9. 26Wigan3–2Blackpool
EFL Trophy
19. 9. 26Blackpool2–4Plymouth
League One
12. 9. 26Blackpool2–2Bromley
League One

Blackpool: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 26. 9. · 16:00Notts County–Blackpool
League One
út 27. 10. · 20:00Blackpool–Aston Villa U21
EFL Trophy
ne 1. 11. · 15:00Sheffield WednesdayTipBlackpool
League One
so 7. 11. · 16:00AFC Hornchurch–Blackpool
FA Cup
so 14. 11. · 16:00AFC Wimbledon–Blackpool
League One
so 21. 11. · 13:30Blackpool–Wigan
League One
út 24. 11. · 20:45Blackpool–Leicester
League One
so 28. 11. · 16:00Stevenage–Blackpool
League One
út 1. 12. · 20:45Blackpool–Luton
League One
so 12. 12. · 16:00Oxford United–Blackpool
League One
so 19. 12. · 16:00Blackpool–Burton Albion
League One
so 26. 12. · 16:00Huddersfield–Blackpool
League One
út 29. 12. · 20:45Blackpool–Bradford
League One
pá 1. 1. · 16:00Blackpool–Doncaster
League One
pá 8. 1. · 21:00Burton Albion–Blackpool
League One
so 16. 1. · 16:00Blackpool–Leyton Orient
League One
út 19. 1. · 20:45Milton Keynes Dons–Blackpool
League One
so 23. 1. · 16:00Mansfield Town–Blackpool
League One
so 30. 1. · 16:00Blackpool–Sheffield Wednesday
League One
so 6. 2. · 16:00Peterborough–Blackpool
League One
út 9. 2. · 20:45Blackpool–Barnsley
League One
so 13. 2. · 16:00Blackpool–Reading
League One
so 20. 2. · 16:00Bromley–Blackpool
League One
so 27. 2. · 16:00Blackpool–AFC Wimbledon
League One
so 6. 3. · 16:00Wycombe–Blackpool
League One
so 13. 3. · 16:00Blackpool–Stockport County
League One
so 20. 3. · 16:00Wigan–Blackpool
League One
pá 26. 3. · 16:00Doncaster–Blackpool
League One
po 29. 3. · 16:00Blackpool–Oxford United
League One
so 3. 4. · 16:00Bradford–Blackpool
League One
so 10. 4. · 16:00Blackpool–Huddersfield
League One
út 13. 4. · 20:45Blackpool–Notts County
League One
so 17. 4. · 16:00Plymouth–Blackpool
League One
so 24. 4. · 16:00Blackpool–Cambridge United
League One
út 27. 4. · 20:45Leicester–Blackpool
League One
so 1. 5. · 16:00Blackpool–Stevenage
League One
so 8. 5. · 13:30Luton–Blackpool
League One
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Blackpool1–4Mansfield Town
League One
20. 10. 26Blackpool2–0Milton Keynes Dons
League One
17. 10. 26Leyton Orient2–0Blackpool
League One
10. 10. 26Cambridge United1–0Blackpool
League One
6. 10. 26Blackpool2–2Crewe
EFL Trophy
22. 9. 26Wigan3–2Blackpool
EFL Trophy
19. 9. 26Blackpool2–4Plymouth
League One
12. 9. 26Blackpool2–2Bromley
League One
5. 9. 26Reading3–1Blackpool
League One
2. 9. 26Barnsley2–1Blackpool
League One
29. 8. 26Blackpool4–0Peterborough
League One
25. 8. 26Blackpool1–4Lincoln
Ligový pohár
22. 8. 26Stockport County1–2Blackpool
League One
15. 8. 26Blackpool1–1Wycombe
League One
8. 8. 26Grimsby1–3Blackpool
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Blackpool: místo v tabulce – League One

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
18Milton Keynes Dons112-6-312:1812VPVPR
19Notts County112-5-411:1411RVPPP
20Blackpool113-2-616:2011PVPPP
21Peterborough122-4-611:2110RPRVP
22Bromley112-3-610:269RPPPV

Blackpool: statistiky sezóny (League One)

Vstřelené góly na zápas1,5
Obdržené góly na zápas1,8
Doma: vstřelené / obdržené2,0 / 1,8
Venku: vstřelené / obdržené0,8 / 1,8
Zápasy bez obdrženého gólu2
Zápasy bez vstřeleného gólu2

Karty

Žluté karty20
Žluté karty na zápas1,8
Červené karty1

Nejčastější formace

4-1-3-2 (8×) · 4-2-3-1 (2×) · 4-4-2 (1×)

Blackpool: statistiky hráčů (League One)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
A. MorganZÁL118421081307,05
J. EarlOBR54190031006,94
C. HamiltonÚTO42560011106,90
J. BowlerZÁL11957222710106,87
L. ClarksonZÁL103691164006,82
O. CaseyOBR119900192306,76
D. TaylorÚTO31051011006,71
Finley MunroeOBR114911121406,64
Z. AshworthOBR86460193106,64
Karoy AndersonZÁL1198920134306,60
T. BloxhamÚTO1165321118006,59
D. CharlesÚTO1150822103006,57
J. WilliamsOBR119901041206,55
J. YatesÚTO94982053106,51
G. HoneymanZÁL74090142116,27
K. KouassiÚTO2890011006,25
I. NiskanenZÁL52180022005,95
J. BrownZÁL72401031005,82
H. CoulsonOBR31180011103,13
A. LyonsOBR2290000002,62

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Blackpool: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Blackpool: přestupy

Příchody

  • J. YatesLuton · hostování25. 8. 26
  • J. EarlBarnsley · přestup25. 8. 26
  • L. SouthwoodBristol Rovers · přestup10. 8. 26
  • Finley MunroeMiddlesbrough · hostování9. 8. 26
  • J. WilliamsPortsmouth · hostování28. 7. 26
  • Karoy AndersonCharlton · přestup20. 7. 26
  • D. CharlesHuddersfield · hostování30. 6. 26
  • I. NiskanenExeter City · volný hráč30. 6. 26

Odchody

  • K. KouassiColchester · přestup31. 8. 26
  • T. UptonAFC Fylde · volný hráč21. 8. 26
  • T. UptonAFC Fylde · hostování20. 8. 26
  • F. RavizzoliLeicester · přestup9. 8. 26
  • James ButterworthBamber Bridge · hostování3. 8. 26
  • M. EbioweiCrawley Town · volný hráč23. 7. 26
  • A. FletcherHuddersfield · volný hráč30. 6. 26
  • J. HusbandDoncaster · volný hráč30. 6. 26

Blackpool: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1887
StadionBloomfield Road
Kapacita17 625
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague One
Místo v tabulce20. · 11 bodů

Blackpool: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Blackpool?

Blackpool hraje domácí zápasy na stadionu Bloomfield Road (Blackpool, Lancashire) s kapacitou 17 625 diváků.

Kolikátý je Blackpool v tabulce?

Blackpool je v soutěži League One na 20. místě s 11 body po 11 zápasech (3 výhry, 2 remízy, 6 proher).

Kdy hraje Blackpool příště?

Nejbližší zápas: Blackpool – Aston Villa U21, út 27. 10. · 20:00 (EFL Trophy).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Blackpool?

Poslední ligový zápas: Blackpool 1–4 Mansfield Town (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Blackpool?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je J. Bowler, který dal 3 góly.

Blackpool: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Blackpool (Anglie) ve všech soutěžích sezóny (League One, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže League One jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.