Fotbal
Domů › Týmy › Oxford United
Oxford United

Oxford United: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1893 · The Kassam Stadium

Oxford United: soutěže v sezóně 2026/27

League One7. místo, 19 bodůPříště: Stockport County · út 27. 10. · 20:45
Ligový pohárkolo 128
EFL TrophyGroup South, 1. koloPříště: Cheltenham · út 10. 11. · 20:00
FA Cup1/128-finalsPříště: Stevenage · so 7. 11. · 16:00

Oxford United: nejbližší zápasy

út 27. 10. · 20:45Oxford UnitedTipStockport CountyLeague Oneso 31. 10. · 16:00BarnsleyTipOxford UnitedLeague One · Vzájemné zápasy (H2H)
st 4. 11. · 20:45Oxford United–Reading
League One · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 16:00Oxford United–Stevenage
FA Cup · Vzájemné zápasy (H2H)
út 10. 11. · 20:00Oxford United–Cheltenham
EFL Trophy

Oxford United: poslední výsledky

Forma v lizeRVRVR
24. 10. 26Oxford United0–0BradfordLeague One20. 10. 26Oxford United2–1WiganLeague One
15. 10. 26Mansfield Town1–1Oxford United
League One
10. 10. 26Notts County1–2Oxford United
League One
6. 10. 26Exeter City2–2Oxford United
EFL Trophy
19. 9. 26Oxford United1–1Cambridge United
League One
12. 9. 26Oxford United3–0Burton Albion
League One
5. 9. 26Leicester0–4Oxford United
League One

Oxford United: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

út 27. 10. · 20:45Oxford UnitedTipStockport County
League One
so 31. 10. · 16:00BarnsleyTipOxford United
League One
st 4. 11. · 20:45Oxford United–Reading
League One
so 7. 11. · 16:00Oxford United–Stevenage
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Oxford United–Cheltenham
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Peterborough–Oxford United
League One
so 21. 11. · 16:00Oxford United–Wycombe
League One
út 24. 11. · 20:00Oxford United–Tottenham Hotspur U21
EFL Trophy
so 28. 11. · 16:00Luton–Oxford United
League One
út 1. 12. · 20:45Oxford United–Sheffield Wednesday
League One
so 12. 12. · 16:00Oxford United–Blackpool
League One
út 15. 12. · 20:45Doncaster–Oxford United
League One
so 19. 12. · 16:00AFC Wimbledon–Oxford United
League One
so 26. 12. · 16:00Oxford United–Plymouth
League One
út 29. 12. · 20:45Bromley–Oxford United
League One
pá 1. 1. · 16:00Leyton Orient–Oxford United
League One
so 9. 1. · 13:30Oxford United–AFC Wimbledon
League One
so 16. 1. · 16:00Oxford United–Mansfield Town
League One
út 19. 1. · 20:45Wigan–Oxford United
League One
so 23. 1. · 16:00Bradford–Oxford United
League One
so 30. 1. · 16:00Oxford United–Barnsley
League One
so 6. 2. · 16:00Reading–Oxford United
League One
út 9. 2. · 20:45Oxford United–Huddersfield
League One
so 13. 2. · 16:00Oxford United–Leicester
League One
so 20. 2. · 16:00Burton Albion–Oxford United
League One
so 27. 2. · 16:00Oxford United–Luton
League One
so 6. 3. · 16:00Milton Keynes Dons–Oxford United
League One
so 13. 3. · 16:00Oxford United–Stevenage
League One
so 20. 3. · 16:00Wycombe–Oxford United
League One
pá 26. 3. · 16:00Oxford United–Leyton Orient
League One
po 29. 3. · 16:00Blackpool–Oxford United
League One
so 3. 4. · 16:00Oxford United–Bromley
League One
so 10. 4. · 16:00Plymouth–Oxford United
League One
út 13. 4. · 20:45Oxford United–Doncaster
League One
so 17. 4. · 16:00Cambridge United–Oxford United
League One
so 24. 4. · 16:00Oxford United–Notts County
League One
út 27. 4. · 20:45Stockport County–Oxford United
League One
so 1. 5. · 16:00Oxford United–Peterborough
League One
so 8. 5. · 13:30Sheffield Wednesday–Oxford United
League One
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Oxford United0–0Bradford
League One
20. 10. 26Oxford United2–1Wigan
League One
15. 10. 26Mansfield Town1–1Oxford United
League One
10. 10. 26Notts County1–2Oxford United
League One
6. 10. 26Exeter City2–2Oxford United
EFL Trophy
19. 9. 26Oxford United1–1Cambridge United
League One
12. 9. 26Oxford United3–0Burton Albion
League One
5. 9. 26Leicester0–4Oxford United
League One
1. 9. 26Huddersfield3–1Oxford United
League One
22. 8. 26Stevenage1–2Oxford United
League One
15. 8. 26Oxford United2–2Milton Keynes Dons
League One
8. 8. 26Leyton Orient2–0Oxford United
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Oxford United: místo v tabulce – League One

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
5Reading126-3-325:1321VVPVR
6Cambridge United125-5-220:1720PRVVR
7Oxford United105-4-118:1019RVRVR
8Sheffield Wednesday115-3-320:1218PPVRR
9Mansfield Town115-3-320:1618VVRVR

Oxford United: statistiky sezóny (League One)

Vstřelené góly na zápas1,8
Obdržené góly na zápas1,0
Doma: vstřelené / obdržené1,6 / 0,8
Venku: vstřelené / obdržené2,0 / 1,2
Zápasy bez obdrženého gólu3
Zápasy bez vstřeleného gólu1

Karty

Žluté karty21
Žluté karty na zápas2,1
Červené karty2

Oxford United: statistiky hráčů (League One)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
S. DembéléZÁL1081323124107,30
C. BrownOBR109001032007,23
C. BrannaganZÁL1088220157407,14
M. HelikOBR87201042207,10
G. O'DonkorÚTO928531115106,93
L. LynchÚTO61741231006,93
M. HarrisÚTO1077841118306,85
P. KiosoOBR95550031206,79
L. SibleyZÁL82971052106,77
B. SpencerOBR106140031006,77
Jamie Carson McDonnellZÁL63761011106,75
M. MissangaÚTO95041132006,74
L. SnowdenÚTO4610100006,73
Kai AndrewsZÁL85521221106,72
J. CurrieOBR106380010106,72
T. GoodrhamZÁL941101116006,63
S. MillsZÁL1250100106,60
J. Currie1990000106,55
A. EmakhuZÁL42340060006,47
S. LongOBR31900000104,38

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Oxford United: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Oxford United: přestupy

Příchody

  • L. LynchAston Villa · hostování31. 8. 26
  • Kai AndrewsCoventry · hostování27. 8. 26
  • R. RooskenHeracles · přestup30. 6. 26
  • N. PrelecCagliari · přestup30. 6. 26
  • F. KentHeart Of Midlothian · volný hráč30. 6. 26
  • L. SibleyBradford · návrat z hostování29. 6. 26
  • M. FerdinanAS Trencin · návrat z hostování29. 6. 26
  • A. Elliott-WheelerBrackley Town · návrat z hostování30. 5. 26

Odchody

  • O. DaleNorthampton · volný hráč31. 8. 26
  • B. De KeersmaeckerBristol City · hostování31. 8. 26
  • S. MillsPreston · přestup26. 8. 26
  • T. BradshawRotherham · volný hráč4. 8. 26
  • W. VaulksTranmere · volný hráč2. 8. 26
  • H. ter AvestWillem II · volný hráč27. 7. 26
  • P. PłachetaAustin · volný hráč12. 7. 26
  • O. RomenyFortuna Sittard · hostování10. 7. 26

Oxford United: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1893
StadionThe Kassam Stadium
Kapacita12 500
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague One
Místo v tabulce7. · 19 bodů

Oxford United: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Oxford United?

Oxford United hraje domácí zápasy na stadionu The Kassam Stadium (Oxford, Oxfordshire) s kapacitou 12 500 diváků.

Kolikátý je Oxford United v tabulce?

Oxford United je v soutěži League One na 7. místě s 19 body po 10 zápasech (5 výher, 4 remízy, 1 prohra).

Kdy hraje Oxford United příště?

Nejbližší zápas: Oxford United – Stockport County, út 27. 10. · 20:45 (League One).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Oxford United?

Poslední ligový zápas: Oxford United 0–0 Bradford (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Oxford United?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je M. Harris, který dal 4 góly.

Oxford United: zápasy, tabulka a předpovědi

Oxford United (Anglie) hraje v sezóně tyto soutěže: League One, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (League One) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.