Fotbal
Domů › Týmy › Swindon Town
Swindon Town

Swindon Town: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1879 · The County Ground

Swindon Town: soutěže v sezóně 2026/27

League Two14. místo, 16 bodůPříště: Rotherham · so 31. 10. · 16:00
Ligový pohárkolo 128
EFL TrophyGroup South, 5. koloPříště: Plymouth · út 10. 11. · 20:00
FA Cup1/128-finalsPříště: Milton Keynes Dons · so 7. 11. · 16:00

Swindon Town: nejbližší zápasy

so 31. 10. · 16:00Swindon TownTipRotherhamLeague Two · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 16:00Milton Keynes Dons–Swindon Town
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Plymouth–Swindon Town
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Swindon Town–Grimsby
League Two
so 21. 11. · 13:30Newport County–Swindon Town
League Two

Swindon Town: poslední výsledky

Forma v lizeRVRPP
24. 10. 26Bristol Rovers0–0Swindon TownLeague Two20. 10. 26Barnet1–3Swindon TownLeague Two
17. 10. 26Swindon Town1–1Walsall
League Two
10. 10. 26Swindon Town0–1Crewe
League Two
3. 10. 26Rochdale1–0Swindon Town
League Two
26. 9. 26Swindon Town1–1Accrington ST
League Two
22. 9. 26Swindon Town0–2Newport County
EFL Trophy
19. 9. 26Salford City1–0Swindon Town
League Two

Swindon Town: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 31. 10. · 16:00Swindon TownTipRotherham
League Two
so 7. 11. · 16:00Milton Keynes Dons–Swindon Town
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Plymouth–Swindon Town
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Swindon Town–Grimsby
League Two
so 21. 11. · 13:30Newport County–Swindon Town
League Two
so 28. 11. · 16:00Swindon Town–Chesterfield
League Two
út 1. 12. · 20:45Gillingham–Swindon Town
League Two
so 12. 12. · 16:00Fleetwood Town–Swindon Town
League Two
so 19. 12. · 16:00Swindon Town–Tranmere
League Two
so 26. 12. · 16:00Shrewsbury–Swindon Town
League Two
út 29. 12. · 20:45Swindon Town–Exeter City
League Two
pá 1. 1. · 16:00Swindon Town–Crawley Town
League Two
so 9. 1. · 16:00Tranmere–Swindon Town
League Two
so 16. 1. · 16:00Walsall–Swindon Town
League Two
út 19. 1. · 20:45Swindon Town–Barnet
League Two
so 23. 1. · 16:00Swindon Town–Bristol Rovers
League Two
so 30. 1. · 16:00Rotherham–Swindon Town
League Two
so 6. 2. · 16:00Swindon Town–Oldham
League Two
út 9. 2. · 20:45Port Vale–Swindon Town
League Two
so 13. 2. · 16:00Colchester–Swindon Town
League Two
so 20. 2. · 16:00Swindon Town–York
League Two
so 27. 2. · 16:00Grimsby–Swindon Town
League Two
so 6. 3. · 16:00Swindon Town–Northampton
League Two
so 13. 3. · 16:00Cheltenham–Swindon Town
League Two
so 20. 3. · 16:00Swindon Town–Newport County
League Two
pá 26. 3. · 16:00Crawley Town–Swindon Town
League Two
po 29. 3. · 16:00Swindon Town–Shrewsbury
League Two
so 3. 4. · 16:00Exeter City–Swindon Town
League Two
so 10. 4. · 16:00Swindon Town–Fleetwood Town
League Two
út 13. 4. · 20:45Crewe–Swindon Town
League Two
so 17. 4. · 16:00Swindon Town–Salford City
League Two
so 24. 4. · 16:00Accrington ST–Swindon Town
League Two
út 27. 4. · 20:45Swindon Town–Rochdale
League Two
so 1. 5. · 16:00Chesterfield–Swindon Town
League Two
so 8. 5. · 16:00Swindon Town–Gillingham
League Two
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Bristol Rovers0–0Swindon Town
League Two
20. 10. 26Barnet1–3Swindon Town
League Two
17. 10. 26Swindon Town1–1Walsall
League Two
10. 10. 26Swindon Town0–1Crewe
League Two
3. 10. 26Rochdale1–0Swindon Town
League Two
26. 9. 26Swindon Town1–1Accrington ST
League Two
22. 9. 26Swindon Town0–2Newport County
EFL Trophy
19. 9. 26Salford City1–0Swindon Town
League Two
15. 9. 26Swindon Town1–2Crystal Palace U21
EFL Trophy
12. 9. 26York4–0Swindon Town
League Two
5. 9. 26Swindon Town3–1Colchester
League Two
1. 9. 26Swindon Town3–1Port Vale
League Two
29. 8. 26Oldham3–0Swindon Town
League Two
22. 8. 26Swindon Town2–1Cheltenham
League Two
15. 8. 26Northampton0–0Swindon Town
League Two
8. 8. 26Cardiff3–2Swindon Town
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Swindon Town: místo v tabulce – League Two

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
12Gillingham134-5-418:1817PRPVR
13Tranmere133-7-316:1616RVPRP
14Swindon Town134-4-513:1616RVRPP
15Bristol Rovers135-1-716:2016RPPPP
16Newport County133-6-416:1615PRRVR

Swindon Town: statistiky sezóny (League Two)

Vstřelené góly na zápas1,0
Obdržené góly na zápas1,2
Doma: vstřelené / obdržené1,7 / 1,0
Venku: vstřelené / obdržené0,4 / 1,4
Zápasy bez obdrženého gólu2
Zápasy bez vstřeleného gólu7

Karty

Žluté karty22
Žluté karty na zápas1,7
Červené karty2

Nejčastější formace

4-3-3 (8×) · 4-1-4-1 (1×) · 4-2-3-1 (1×)

Swindon Town: statistiky hráčů (League Two)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
A. DrinanÚTO131136812917007,18
S. NegruOBR1210800231007,01
D. ButlerOBR76200110206,91
R. TafazolliOBR42300000006,83
Joel McGregorOBR170000006,83
J. ThomsonZÁL119210220106,80
K. MajekodunmiOBR128560000406,80
M. Virtue-ThickZÁL74040173106,79
B. MiddlemasZÁL63041032006,73
O. ClarkeZÁL1064310102306,72
A. MundaZÁL118770253106,68
J. SnowdonÚTO84060065006,67
J. DebayoOBR6990000106,66
B. KirkmanOBR106220020006,65
P. GlatzelÚTO42120011006,60
M. ClarkOBR108701022116,55
J. PearmanZÁL4940011006,55
O. PalmerÚTO41870010006,48
J. BallZÁL84200010206,46
D. ButterworthZÁL5620000106,45
A. HackfordÚTO93740041006,45
S. InwoodOBR31860020006,40
L. MillardZÁL92701021105,85
T. NicholsZÁL94530020105,85
J. HungboÚTO834810123005,83
Lucas Griffiths-BrownOBR11000000–

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Swindon Town: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Swindon Town: přestupy

Příchody

  • A. HackfordAFC Wimbledon · přestup31. 8. 26
  • D. ButlerStevenage · hostování31. 8. 26
  • J. ThomsonKilmarnock · přestup27. 8. 26
  • A. MundaNewcastle · hostování16. 8. 26
  • J. PearmanQPR · hostování13. 8. 26
  • K. MajekodunmiPerth Glory · volný hráč5. 8. 26
  • S. InwoodBolton · hostování2. 8. 26
  • J. HungboWigan · hostování2. 8. 26

Odchody

  • S. HartEnfield Town · hostování6. 8. 26
  • H. MinturnBath City · volný hráč5. 8. 26
  • Filozofe MabeteForest Green · hostování5. 8. 26
  • Anton RobinsonWalthamstow · volný hráč1. 8. 26
  • Jake Thomas BattyFleetwood Town · volný hráč27. 7. 26
  • J. TaborHemel Hempstead Town · přestup22. 7. 26
  • Harrison GrayCoventry City U21 · volný hráč21. 7. 26
  • H. GrayCoventry City U21 · volný hráč21. 7. 26

Swindon Town: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1879
StadionThe County Ground
Kapacita15 728
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague Two
Místo v tabulce14. · 16 bodů

Swindon Town: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Swindon Town?

Swindon Town hraje domácí zápasy na stadionu The County Ground (Swindon, Wiltshire) s kapacitou 15 728 diváků.

Kolikátý je Swindon Town v tabulce?

Swindon Town je v soutěži League Two na 14. místě se 16 body po 13 zápasech (4 výhry, 4 remízy, 5 proher).

Kdy hraje Swindon Town příště?

Nejbližší zápas: Swindon Town – Rotherham, so 31. 10. · 16:00 (League Two).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Swindon Town?

Poslední ligový zápas: Bristol Rovers 0–0 Swindon Town (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Swindon Town?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je A. Drinan, který dal 8 gólů.

Swindon Town: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Swindon Town (Anglie) ve všech soutěžích sezóny (League Two, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže League Two jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.