Fotbal
Domů › Týmy › Northampton
Northampton

Northampton: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1897 · Sixfields Stadium

Northampton: soutěže v sezóně 2026/27

League Two19. místo, 13 bodůPříště: Accrington ST · so 31. 10. · 16:00
Ligový pohárkolo 128
EFL TrophyGroup South, 7. koloPříště: Gillingham · út 10. 11. · 20:00
FA Cup1/128-finalsPříště: York · so 7. 11. · 16:00

Northampton: nejbližší zápasy

so 31. 10. · 16:00Accrington STTipNorthamptonLeague Two · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 16:00York–Northampton
FA Cup · Vzájemné zápasy (H2H)
út 10. 11. · 20:00Northampton–Gillingham
EFL Trophy · Vzájemné zápasy (H2H)
so 14. 11. · 16:00Salford City–Northampton
League Two
so 21. 11. · 16:00Northampton–Rochdale
League Two

Northampton: poslední výsledky

Forma v lizeVPVRP
24. 10. 26Northampton2–0ColchesterLeague Two20. 10. 26Northampton0–1TranmereLeague Two
17. 10. 26Grimsby0–2Northampton
League Two
10. 10. 26York1–1Northampton
League Two
6. 10. 26Cambridge United2–1Northampton
EFL Trophy
19. 9. 26Northampton0–1Rotherham
League Two
12. 9. 26Shrewsbury2–0Northampton
League Two
5. 9. 26Northampton1–0Newport County
League Two

Northampton: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 26. 9. · 16:00Port Vale–Northampton
League Two
so 3. 10. · 16:00Northampton–Oldham
League Two
so 31. 10. · 16:00Accrington STTipNorthampton
League Two
so 7. 11. · 16:00York–Northampton
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Northampton–Gillingham
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Salford City–Northampton
League Two
so 21. 11. · 16:00Northampton–Rochdale
League Two
so 28. 11. · 16:00Walsall–Northampton
League Two
út 1. 12. · 20:45Northampton–Fleetwood Town
League Two
so 12. 12. · 16:00Barnet–Northampton
League Two
so 19. 12. · 13:30Northampton–Exeter City
League Two
so 26. 12. · 16:00Chesterfield–Northampton
League Two
út 29. 12. · 20:45Northampton–Cheltenham
League Two
so 2. 1. · 16:00Northampton–Bristol Rovers
League Two
so 9. 1. · 16:00Exeter City–Northampton
League Two
so 16. 1. · 16:00Northampton–Grimsby
League Two
út 19. 1. · 20:45Tranmere–Northampton
League Two
so 23. 1. · 16:00Colchester–Northampton
League Two
so 30. 1. · 16:00Northampton–Accrington ST
League Two
so 6. 2. · 16:00Northampton–Gillingham
League Two
út 9. 2. · 20:45Crawley Town–Northampton
League Two
so 13. 2. · 16:00Newport County–Northampton
League Two
so 20. 2. · 16:00Northampton–Shrewsbury
League Two
so 27. 2. · 16:00Northampton–Salford City
League Two
so 6. 3. · 16:00Swindon Town–Northampton
League Two
so 13. 3. · 16:00Northampton–Crewe
League Two
so 20. 3. · 16:00Rochdale–Northampton
League Two
pá 26. 3. · 16:00Bristol Rovers–Northampton
League Two
po 29. 3. · 16:00Northampton–Chesterfield
League Two
so 3. 4. · 16:00Cheltenham–Northampton
League Two
so 10. 4. · 16:00Northampton–Barnet
League Two
út 13. 4. · 20:45Northampton–York
League Two
so 17. 4. · 16:00Rotherham–Northampton
League Two
so 24. 4. · 16:00Northampton–Port Vale
League Two
út 27. 4. · 20:45Oldham–Northampton
League Two
so 1. 5. · 16:00Northampton–Walsall
League Two
so 8. 5. · 16:00Fleetwood Town–Northampton
League Two
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Northampton2–0Colchester
League Two
20. 10. 26Northampton0–1Tranmere
League Two
17. 10. 26Grimsby0–2Northampton
League Two
10. 10. 26York1–1Northampton
League Two
6. 10. 26Cambridge United2–1Northampton
EFL Trophy
19. 9. 26Northampton0–1Rotherham
League Two
12. 9. 26Shrewsbury2–0Northampton
League Two
5. 9. 26Northampton1–0Newport County
League Two
1. 9. 26Northampton1–1Crawley Town
League Two
29. 8. 26Gillingham1–1Northampton
League Two
22. 8. 26Crewe1–0Northampton
League Two
18. 8. 26Northampton0–3Brighton U21
EFL Trophy
15. 8. 26Northampton0–0Swindon Town
League Two
8. 8. 26Leicester1–0Northampton
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Northampton: místo v tabulce – League Two

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
17Rochdale134-3-615:2215PRPRV
18Fleetwood Town133-5-515:1714PPVRP
19Northampton113-4-48:813VPVRP
20Oldham123-3-614:1812RPVRP
21Colchester122-6-411:1612PRRPR

Northampton: statistiky sezóny (League Two)

Vstřelené góly na zápas0,7
Obdržené góly na zápas0,7
Doma: vstřelené / obdržené0,7 / 0,5
Venku: vstřelené / obdržené0,8 / 1,0
Zápasy bez obdrženého gólu4
Zápasy bez vstřeleného gólu5

Karty

Žluté karty17
Žluté karty na zápas1,5
Červené karty1

Nejčastější formace

4-4-2 (8×) · 3-4-3 (1×)

Northampton: statistiky hráčů (League Two)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
E. MooreOBR119900172007,15
J. DonacienOBR75660020006,99
J. WormleightonZÁL108370010106,94
L. EvansZÁL86660240216,93
J. GuthrieOBR119901064106,91
Jack PerkinsZÁL1190000006,90
J. O'Brien-WhitmarshZÁL1069221123006,85
Joshua Alan PowellOBR53440010206,83
J. MaxwellOBR106460020106,63
S. HoskinsÚTO103461073106,58
O. DaleÚTO748701136006,53
Matthew WarhurstÚTO1057320135106,52
N. OpokuÚTO73881063006,51
E. ListÚTO5850053106,50
K. Simon-SwyerÚTO2220011006,50
C. Lemonheigh-EvansÚTO95930073006,48
H. SaundersÚTO626500104006,47
L. BriggsZÁL74241053205,69
S. ChambersZÁL31440000105,05
T. FornahZÁL96480020204,85
M. DycheOBR51540021203,70

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Northampton: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Northampton: přestupy

Příchody

  • S. ChambersLeeds · hostování31. 8. 26
  • O. DaleOxford United · volný hráč31. 8. 26
  • Joshua Alan PowellNottingham Forest · hostování31. 8. 26
  • N. OpokuLeicester · přestup20. 8. 26
  • J. O'Brien-WhitmarshSouthampton · přestup16. 8. 26
  • L. EvansBradford · volný hráč6. 8. 26
  • C. Lemonheigh-EvansMilton Keynes Dons · volný hráč21. 7. 26
  • Matthew WarhurstManchester City · přestup20. 7. 26

Odchody

  • T. EavesGillingham · volný hráč28. 9. 26
  • L. BurgeSalford City · volný hráč10. 9. 26
  • M. JacobsHarborough Town · volný hráč13. 8. 26
  • D. CampbellNotts County · přestup6. 8. 26
  • J. TomlinsonBrackley Town · volný hráč29. 7. 26
  • T. AveryIlkeston Town · volný hráč29. 7. 26
  • N. Guinness-WalkerAberdeen · volný hráč7. 7. 26
  • C. McGeehanBarnsley · volný hráč30. 6. 26

Northampton: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1897
StadionSixfields Stadium
Kapacita7 798
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague Two
Místo v tabulce19. · 13 bodů

Northampton: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Northampton?

Northampton hraje domácí zápasy na stadionu Sixfields Stadium (Northampton, East Midlands) s kapacitou 7 798 diváků.

Kolikátý je Northampton v tabulce?

Northampton je v soutěži League Two na 19. místě se 13 body po 11 zápasech (3 výhry, 4 remízy, 4 prohry).

Kdy hraje Northampton příště?

Nejbližší zápas: Accrington ST – Northampton, so 31. 10. · 16:00 (League Two).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Northampton?

Poslední ligový zápas: Northampton 2–0 Colchester (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Northampton?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je Matthew Warhurst, který dal 3 góly.

Northampton: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Northampton (Anglie) ve všech soutěžích sezóny (League Two, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže League Two jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.