Fotbal
Domů › Týmy › Bristol Rovers
Bristol Rovers

Bristol Rovers: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1883 · Memorial Stadium

Bristol Rovers: soutěže v sezóně 2026/27

Bristol Rovers: nejbližší zápasy

so 31. 10. · 16:00Fleetwood TownTipBristol RoversLeague Two · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 16:00Bristol Rovers–Cambridge United
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Bristol Rovers–Reading
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Bristol Rovers–Chesterfield
League Two
so 21. 11. · 16:00Cheltenham–Bristol Rovers
League Two

Bristol Rovers: poslední výsledky

Forma v lizeRPPPP
24. 10. 26Bristol Rovers0–0Swindon TownLeague Two20. 10. 26Bristol Rovers1–2Salford CityLeague Two
17. 10. 26Shrewsbury1–0Bristol Rovers
League Two
10. 10. 26Bristol Rovers1–3Barnet
League Two
6. 10. 26Wycombe4–1Bristol Rovers
EFL Trophy
3. 10. 26Crewe3–1Bristol Rovers
League Two
26. 9. 26Bristol Rovers1–0Exeter City
League Two
19. 9. 26Gillingham3–0Bristol Rovers
League Two

Bristol Rovers: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 31. 10. · 16:00Fleetwood TownTipBristol Rovers
League Two
so 7. 11. · 16:00Bristol Rovers–Cambridge United
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Bristol Rovers–Reading
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Bristol Rovers–Chesterfield
League Two
so 21. 11. · 16:00Cheltenham–Bristol Rovers
League Two
so 28. 11. · 13:30Bristol Rovers–Tranmere
League Two
út 1. 12. · 20:45Oldham–Bristol Rovers
League Two
so 12. 12. · 16:00Bristol Rovers–Accrington ST
League Two
so 19. 12. · 16:00Rochdale–Bristol Rovers
League Two
so 26. 12. · 16:00Bristol Rovers–Walsall
League Two
út 29. 12. · 20:45Port Vale–Bristol Rovers
League Two
so 2. 1. · 16:00Northampton–Bristol Rovers
League Two
so 9. 1. · 16:00Bristol Rovers–Rochdale
League Two
so 16. 1. · 16:00Bristol Rovers–Shrewsbury
League Two
út 19. 1. · 20:45Salford City–Bristol Rovers
League Two
so 23. 1. · 16:00Swindon Town–Bristol Rovers
League Two
so 30. 1. · 16:00Bristol Rovers–Fleetwood Town
League Two
so 6. 2. · 16:00Bristol Rovers–Crawley Town
League Two
út 9. 2. · 20:45Colchester–Bristol Rovers
League Two
so 13. 2. · 16:00Rotherham–Bristol Rovers
League Two
so 20. 2. · 16:00Bristol Rovers–Grimsby
League Two
so 27. 2. · 16:00Chesterfield–Bristol Rovers
League Two
so 6. 3. · 16:00Bristol Rovers–York
League Two
so 13. 3. · 16:00Newport County–Bristol Rovers
League Two
so 20. 3. · 16:00Bristol Rovers–Cheltenham
League Two
pá 26. 3. · 16:00Bristol Rovers–Northampton
League Two
po 29. 3. · 16:00Walsall–Bristol Rovers
League Two
so 3. 4. · 16:00Bristol Rovers–Port Vale
League Two
so 10. 4. · 16:00Accrington ST–Bristol Rovers
League Two
út 13. 4. · 20:45Barnet–Bristol Rovers
League Two
so 17. 4. · 16:00Bristol Rovers–Gillingham
League Two
so 24. 4. · 16:00Exeter City–Bristol Rovers
League Two
út 27. 4. · 20:45Bristol Rovers–Crewe
League Two
so 1. 5. · 16:00Tranmere–Bristol Rovers
League Two
so 8. 5. · 16:00Bristol Rovers–Oldham
League Two
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Bristol Rovers0–0Swindon Town
League Two
20. 10. 26Bristol Rovers1–2Salford City
League Two
17. 10. 26Shrewsbury1–0Bristol Rovers
League Two
10. 10. 26Bristol Rovers1–3Barnet
League Two
6. 10. 26Wycombe4–1Bristol Rovers
EFL Trophy
3. 10. 26Crewe3–1Bristol Rovers
League Two
26. 9. 26Bristol Rovers1–0Exeter City
League Two
19. 9. 26Gillingham3–0Bristol Rovers
League Two
12. 9. 26Grimsby2–0Bristol Rovers
League Two
5. 9. 26Bristol Rovers1–0Rotherham
League Two
1. 9. 26Bristol Rovers2–0Colchester
League Two
29. 8. 26Crawley Town0–2Bristol Rovers
League Two
25. 8. 26Bristol Rovers2–2Chelsea U21
EFL Trophy
22. 8. 26Bristol Rovers5–3Newport County
League Two
15. 8. 26York3–2Bristol Rovers
League Two
8. 8. 26Bristol Rovers0–1Peterborough
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Bristol Rovers: místo v tabulce – League Two

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
13Tranmere133-7-316:1616RVPRP
14Swindon Town134-4-513:1616RVRPP
15Bristol Rovers135-1-716:2016RPPPP
16Newport County133-6-416:1615PRRVR
17Rochdale134-3-615:2215PRPRV

Bristol Rovers: statistiky sezóny (League Two)

Vstřelené góly na zápas1,2
Obdržené góly na zápas1,5
Doma: vstřelené / obdržené1,6 / 1,1
Venku: vstřelené / obdržené0,8 / 2,0
Zápasy bez obdrženého gólu5
Zápasy bez vstřeleného gólu4

Karty

Žluté karty32
Žluté karty na zápas2,5
Červené karty2

Nejčastější formace

4-2-3-1 (8×) · 3-4-1-2 (5×)

Bristol Rovers: statistiky hráčů (League Two)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
M. Southam-HalesZÁL1900000006,90
T. JamesOBR1210752195306,87
F. CavegnÚTO12866311911006,81
K. BalmerOBR1311230161506,77
C. MolaZÁL1311481193306,64
J. QuigleyÚTO92830031006,58
J. AitchisonZÁL61920021006,58
T. LeighZÁL750021154226,55
R. HarbottleOBR64760020106,55
B. KamwaÚTO1260730167106,52
Keenan GoughOBR75220041306,47
S. FordeÚTO13101200227406,39
E. HarrisonÚTO1053020148206,36
C. KellyOBR97240091206,17
J. SparkesZÁL64121031005,93
R. Russell-DennyZÁL102210153005,90
R. SmallwoodZÁL117700011105,82
A. KilgourOBR43150071005,26
B. PurringtonOBR107661053305,14
P. SanyaoluZÁL2600011003,40
A. AppiahÚTO2410020003,24

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Bristol Rovers: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Bristol Rovers: přestupy

Příchody

  • Henry De-LongBristol Manor Farm · návrat z hostování11. 9. 26
  • A. AppiahAlmeria · volný hráč31. 8. 26
  • P. SanyaoluQPR · hostování23. 8. 26
  • Charlie BinnsMalvern Town · návrat z hostování12. 8. 26
  • R. Russell-DennyTottenham · hostování6. 8. 26
  • Keenan GoughCharlton · hostování6. 8. 26
  • Charlie BinnsBath City · volný hráč4. 8. 26
  • K. BalmerMotherwell · volný hráč30. 6. 26

Odchody

  • M. RijksForest Green · hostování17. 9. 26
  • K. HillGloucester City · hostování17. 9. 26
  • T. MooreFK Košice · volný hráč4. 9. 26
  • R. HowleyTamworth · hostování3. 9. 26
  • P. OmochereSouthend · hostování1. 9. 26
  • T. MooreMoore Taylor · volný hráč19. 8. 26
  • Henry De-LongBristol Manor Farm · hostování14. 8. 26
  • L. SouthwoodBlackpool · přestup10. 8. 26

Bristol Rovers: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1883
StadionMemorial Stadium
Kapacita11 916
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague Two
Místo v tabulce15. · 16 bodů

Bristol Rovers: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Bristol Rovers?

Bristol Rovers hraje domácí zápasy na stadionu Memorial Stadium (Bristol, Gloucestershire) s kapacitou 11 916 diváků.

Kolikátý je Bristol Rovers v tabulce?

Bristol Rovers je v soutěži League Two na 15. místě se 16 body po 13 zápasech (5 výher, 1 remíza, 7 proher).

Kdy hraje Bristol Rovers příště?

Nejbližší zápas: Fleetwood Town – Bristol Rovers, so 31. 10. · 16:00 (League Two).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Bristol Rovers?

Poslední ligový zápas: Bristol Rovers 0–0 Swindon Town (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Bristol Rovers?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je F. Cavegn, který dal 3 góly.

Bristol Rovers: zápasy, tabulka a předpovědi

Bristol Rovers (Anglie) hraje v sezóně tyto soutěže: League Two, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (League Two) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.