Fotbal
Domů › Týmy › Exeter City
Exeter City

Exeter City: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1904 · St James Park

Exeter City: soutěže v sezóně 2026/27

Exeter City: nejbližší zápasy

so 31. 10. · 16:00Salford CityTipExeter CityLeague Two · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 16:00Huddersfield–Exeter City
FA Cup
so 14. 11. · 13:30Exeter City–Cheltenham
League Two
so 21. 11. · 16:00Oldham–Exeter City
League Two
so 28. 11. · 13:30Exeter City–Crawley Town
League Two

Exeter City: poslední výsledky

Forma v lizeVVRVV
24. 10. 26Exeter City2–1Fleetwood TownLeague Two20. 10. 26Exeter City2–0CreweLeague Two
17. 10. 26Colchester0–0Exeter City
League Two
10. 10. 26Shrewsbury0–1Exeter City
League Two
6. 10. 26Exeter City2–2Oxford United
EFL Trophy
3. 10. 26Exeter City1–0Rotherham
League Two
26. 9. 26Bristol Rovers1–0Exeter City
League Two
22. 9. 26Cheltenham2–2Exeter City
EFL Trophy

Exeter City: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 31. 10. · 16:00Salford CityTipExeter City
League Two
so 7. 11. · 16:00Huddersfield–Exeter City
FA Cup
so 14. 11. · 13:30Exeter City–Cheltenham
League Two
so 21. 11. · 16:00Oldham–Exeter City
League Two
so 28. 11. · 13:30Exeter City–Crawley Town
League Two
út 1. 12. · 20:45Chesterfield–Exeter City
League Two
so 12. 12. · 16:00Exeter City–Rochdale
League Two
so 19. 12. · 13:30Northampton–Exeter City
League Two
so 26. 12. · 16:00Exeter City–Newport County
League Two
út 29. 12. · 20:45Swindon Town–Exeter City
League Two
so 2. 1. · 16:00Gillingham–Exeter City
League Two
so 9. 1. · 16:00Exeter City–Northampton
League Two
so 16. 1. · 16:00Exeter City–Colchester
League Two
út 19. 1. · 20:45Crewe–Exeter City
League Two
so 23. 1. · 16:00Fleetwood Town–Exeter City
League Two
so 30. 1. · 16:00Exeter City–Salford City
League Two
so 6. 2. · 16:00Exeter City–York
League Two
út 9. 2. · 20:45Barnet–Exeter City
League Two
so 13. 2. · 16:00Walsall–Exeter City
League Two
so 20. 2. · 16:00Exeter City–Port Vale
League Two
so 27. 2. · 16:00Cheltenham–Exeter City
League Two
so 6. 3. · 16:00Exeter City–Grimsby
League Two
so 13. 3. · 16:00Accrington ST–Exeter City
League Two
so 20. 3. · 16:00Exeter City–Oldham
League Two
pá 26. 3. · 16:00Exeter City–Gillingham
League Two
po 29. 3. · 16:00Newport County–Exeter City
League Two
so 3. 4. · 16:00Exeter City–Swindon Town
League Two
so 10. 4. · 16:00Rochdale–Exeter City
League Two
út 13. 4. · 20:45Exeter City–Shrewsbury
League Two
so 17. 4. · 16:00Tranmere–Exeter City
League Two
so 24. 4. · 16:00Exeter City–Bristol Rovers
League Two
út 27. 4. · 20:45Rotherham–Exeter City
League Two
so 1. 5. · 16:00Crawley Town–Exeter City
League Two
so 8. 5. · 16:00Exeter City–Chesterfield
League Two
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Exeter City2–1Fleetwood Town
League Two
20. 10. 26Exeter City2–0Crewe
League Two
17. 10. 26Colchester0–0Exeter City
League Two
10. 10. 26Shrewsbury0–1Exeter City
League Two
6. 10. 26Exeter City2–2Oxford United
EFL Trophy
3. 10. 26Exeter City1–0Rotherham
League Two
26. 9. 26Bristol Rovers1–0Exeter City
League Two
22. 9. 26Cheltenham2–2Exeter City
EFL Trophy
19. 9. 26Exeter City0–0Tranmere
League Two
12. 9. 26Port Vale1–0Exeter City
League Two
8. 9. 26Exeter City2–0Tottenham Hotspur U21
EFL Trophy
5. 9. 26Exeter City0–0Walsall
League Two
1. 9. 26Exeter City1–1Barnet
League Two
29. 8. 26York2–1Exeter City
League Two
22. 8. 26Exeter City2–0Accrington ST
League Two
15. 8. 26Grimsby1–0Exeter City
League Two
10. 8. 26Plymouth2–0Exeter City
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Exeter City: místo v tabulce – League Two

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
6Walsall114-7-016:719VRRRV
7Chesterfield135-4-423:1719VRPRV
8Exeter City135-4-410:719VVRVV
9Accrington ST134-6-322:1618VRVRV
10Shrewsbury135-3-516:2018RVVPV

Exeter City: statistiky sezóny (League Two)

Vstřelené góly na zápas0,8
Obdržené góly na zápas0,5
Doma: vstřelené / obdržené1,1 / 0,3
Venku: vstřelené / obdržené0,3 / 0,8
Zápasy bez obdrženého gólu7
Zápasy bez vstřeleného gólu6

Karty

Žluté karty23
Žluté karty na zápas1,8
Červené karty0

Nejčastější formace

4-2-3-1 (8×) · 3-4-1-2 (3×) · 3-5-1-1 (1×)

Exeter City: statistiky hráčů (League Two)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
J. TaylorOBR82700021007,28
L. WoodhouseOBR119801152107,21
J. FitzwaterOBR1311702074407,18
C. CumminsZÁL13117010115307,04
D. RoseÚTO42560021007,03
A. ScullyZÁL53252083007,01
J. Doyle-HayesZÁL118340020306,93
George BirchZÁL115050341006,81
R. ColeÚTO1182121147106,80
L. SamuelOBR128360030006,78
Ethan SutherlandOBR113870042006,69
J. WarehamÚTO21800083106,65
V. HarperZÁL105120000106,62
S. CoxÚTO93031043006,61
G. EdwardsZÁL95570142206,57
T. PerryZÁL125650071306,54
A. OluwaboriZÁL51160110006,53
Ajay MatthewsÚTO1190010006,50
J. GordonÚTO1386800156206,48
H. KiteZÁL21100000006,39
Liam OakesOBR3300011004,88
E. JamesOBR86200091104,75

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Exeter City: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Exeter City: přestupy

Příchody

  • A. ScullyShrewsbury · volný hráč2. 10. 26
  • L. CartwrightYate Town · návrat z hostování6. 9. 26
  • D. RoseBarrow · přestup1. 9. 26
  • Ajay MatthewsMillwall · hostování31. 8. 26
  • J. TaylorStevenage · hostování31. 8. 26
  • Daniel WattsSwansea · hostování31. 8. 26
  • V. HarperWalsall · hostování13. 8. 26
  • L. SamuelManchester City · hostování13. 8. 26

Odchody

  • J. WarehamWycombe · přestup30. 8. 26
  • Pedro BorgesBath City · hostování27. 8. 26
  • L. CartwrightYate Town · hostování21. 8. 26
  • T. DeanTruro City · hostování6. 8. 26
  • J. YfekoKilmarnock · přestup30. 7. 26
  • J. MagennisStevenage · volný hráč30. 6. 26
  • J. AitchisonBristol Rovers · volný hráč30. 6. 26
  • I. NiskanenBlackpool · volný hráč30. 6. 26

Exeter City: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1904
StadionSt James Park
Kapacita8 830
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague Two
Místo v tabulce8. · 19 bodů

Exeter City: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Exeter City?

Exeter City hraje domácí zápasy na stadionu St James Park (Exeter, Devon) s kapacitou 8 830 diváků.

Kolikátý je Exeter City v tabulce?

Exeter City je v soutěži League Two na 8. místě s 19 body po 13 zápasech (5 výher, 4 remízy, 4 prohry).

Kdy hraje Exeter City příště?

Nejbližší zápas: Salford City – Exeter City, so 31. 10. · 16:00 (League Two).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Exeter City?

Poslední ligový zápas: Exeter City 2–1 Fleetwood Town (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Exeter City?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je R. Cole, který dal 2 góly.

Exeter City: zápasy, tabulka a předpovědi

Exeter City (Anglie) hraje v sezóně tyto soutěže: League Two, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (League Two) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.