Fotbal
Domů › Týmy › Chesterfield
Chesterfield

Chesterfield: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1867 · SMH Group Stadium

Chesterfield: soutěže v sezóně 2026/27

League Two7. místo, 19 bodůPříště: Newport County · pá 30. 10. · 20:45
Ligový pohárkolo 128
EFL TrophyGroup North, 4. koloPříště: Mansfield Town · út 10. 11. · 20:00
FA Cup1/128-finalsPříště: Yeovil Town · so 7. 11. · 16:00

Chesterfield: nejbližší zápasy

pá 30. 10. · 20:45Newport CountyTipChesterfieldLeague Two · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 16:00Chesterfield–Yeovil Town
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Mansfield Town–Chesterfield
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Bristol Rovers–Chesterfield
League Two
so 21. 11. · 16:00Chesterfield–Shrewsbury
League Two

Chesterfield: poslední výsledky

Forma v lizeVRPRV
24. 10. 26Chesterfield5–1CreweLeague Two20. 10. 26Chesterfield1–1ColchesterLeague Two
17. 10. 26Port Vale1–0Chesterfield
League Two
10. 10. 26Crawley Town2–2Chesterfield
League Two
3. 10. 26Chesterfield4–2Tranmere
League Two
26. 9. 26Cheltenham2–1Chesterfield
League Two
22. 9. 26Chesterfield1–1Port Vale
EFL Trophy
19. 9. 26Chesterfield2–0York
League Two

Chesterfield: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

pá 30. 10. · 20:45Newport CountyTipChesterfield
League Two
so 7. 11. · 16:00Chesterfield–Yeovil Town
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Mansfield Town–Chesterfield
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Bristol Rovers–Chesterfield
League Two
so 21. 11. · 16:00Chesterfield–Shrewsbury
League Two
so 28. 11. · 16:00Swindon Town–Chesterfield
League Two
út 1. 12. · 20:45Chesterfield–Exeter City
League Two
so 12. 12. · 13:30Chesterfield–Grimsby
League Two
so 19. 12. · 16:00Accrington ST–Chesterfield
League Two
so 26. 12. · 16:00Chesterfield–Northampton
League Two
út 29. 12. · 20:45Walsall–Chesterfield
League Two
pá 1. 1. · 16:00Rochdale–Chesterfield
League Two
so 9. 1. · 13:30Chesterfield–Accrington ST
League Two
so 16. 1. · 16:00Chesterfield–Port Vale
League Two
út 19. 1. · 20:45Colchester–Chesterfield
League Two
so 23. 1. · 16:00Crewe–Chesterfield
League Two
so 30. 1. · 16:00Chesterfield–Newport County
League Two
so 6. 2. · 16:00Chesterfield–Rotherham
League Two
út 9. 2. · 20:45Gillingham–Chesterfield
League Two
so 13. 2. · 16:00Barnet–Chesterfield
League Two
so 20. 2. · 16:00Chesterfield–Oldham
League Two
so 27. 2. · 16:00Chesterfield–Bristol Rovers
League Two
so 6. 3. · 16:00Fleetwood Town–Chesterfield
League Two
so 13. 3. · 16:00Chesterfield–Salford City
League Two
so 20. 3. · 16:00Shrewsbury–Chesterfield
League Two
pá 26. 3. · 16:00Chesterfield–Rochdale
League Two
po 29. 3. · 16:00Northampton–Chesterfield
League Two
so 3. 4. · 16:00Chesterfield–Walsall
League Two
so 10. 4. · 16:00Grimsby–Chesterfield
League Two
út 13. 4. · 20:45Chesterfield–Crawley Town
League Two
so 17. 4. · 16:00York–Chesterfield
League Two
so 24. 4. · 16:00Chesterfield–Cheltenham
League Two
út 27. 4. · 20:45Tranmere–Chesterfield
League Two
so 1. 5. · 16:00Chesterfield–Swindon Town
League Two
so 8. 5. · 16:00Exeter City–Chesterfield
League Two
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Chesterfield5–1Crewe
League Two
20. 10. 26Chesterfield1–1Colchester
League Two
17. 10. 26Port Vale1–0Chesterfield
League Two
10. 10. 26Crawley Town2–2Chesterfield
League Two
3. 10. 26Chesterfield4–2Tranmere
League Two
26. 9. 26Cheltenham2–1Chesterfield
League Two
22. 9. 26Chesterfield1–1Port Vale
EFL Trophy
19. 9. 26Chesterfield2–0York
League Two
15. 9. 26Chesterfield5–3Manchester City U21
EFL Trophy
12. 9. 26Oldham1–2Chesterfield
League Two
5. 9. 26Chesterfield3–3Barnet
League Two
1. 9. 26Chesterfield1–1Gillingham
League Two
29. 8. 26Rotherham2–1Chesterfield
League Two
22. 8. 26Salford City0–1Chesterfield
League Two
15. 8. 26Chesterfield0–1Fleetwood Town
League Two
8. 8. 26Fleetwood Town1–0Chesterfield
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Chesterfield: místo v tabulce – League Two

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
5York125-5-221:1320VRRRV
6Walsall114-7-016:719VRRRV
7Chesterfield135-4-423:1719VRPRV
8Exeter City135-4-410:719VVRVV
9Accrington ST134-6-322:1618VRVRV

Chesterfield: statistiky sezóny (League Two)

Vstřelené góly na zápas1,8
Obdržené góly na zápas1,3
Doma: vstřelené / obdržené2,3 / 1,3
Venku: vstřelené / obdržené1,2 / 1,3
Zápasy bez obdrženého gólu2
Zápasy bez vstřeleného gólu2

Karty

Žluté karty25
Žluté karty na zápas1,9
Červené karty0

Nejčastější formace

4-2-3-1 (13×)

Chesterfield: statistiky hráčů (League Two)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
D. MarkandayZÁL131111412914107,18
R. StirkZÁL1210400181207,10
J. KoromaZÁL12670412412107,03
K. McFadzeanOBR109000042407,03
L. MarshÚTO10720512914106,96
R. HuttonOBR1311430161206,88
G. McEachranZÁL1310470153306,86
A. PondOBR32700100206,80
L. MandevilleZÁL1353022124106,79
J. RandallZÁL728310104006,79
F. BrydenÚTO22341273006,74
J. SimpsonOBR1311700052106,72
L. BonisÚTO13955423012206,71
K. DyerZÁL91080010006,54
R. LampteyZÁL3340000106,53
A. Owolabi-BelewuOBR3300000006,50
L. GordonOBR1310680051306,47
D. AnisjkoÚTO2180000006,40
R. SotiriouZÁL1670041006,30
W. GriggÚTO2150000006,29
T. NaylorZÁL92121043006,10
T. PearceOBR51050100005,53
J. EcclestonOBR4320000103,30
D. DuffyZÁL1220000003,13

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Chesterfield: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Chesterfield: přestupy

Příchody

  • K. DyerChelsea · hostování31. 8. 26
  • J. RandallBolton · hostování31. 8. 26
  • L. MarshSheffield Utd · hostování30. 8. 26
  • R. LampteyMillwall · hostování29. 7. 26
  • F. BrydenCrusaders FC · přestup27. 7. 26
  • D. AnisjkoNottingham Forest · volný hráč16. 7. 26
  • R. HuttonGillingham · volný hráč16. 7. 26
  • R. SotiriouHapoel Katamon · volný hráč8. 7. 26

Odchody

  • C. DunkleySolihull Moors · hostování27. 9. 26
  • Luke Joseph ButterfieldAFC Fylde · hostování2. 9. 26
  • P. MaddenBohemians · volný hráč10. 8. 26
  • L. JessopPortadown · volný hráč23. 7. 26
  • J. GrimesBoston United · volný hráč21. 7. 26
  • V. CampbellSouthend · volný hráč5. 7. 26
  • A. LewisAFC Fylde · volný hráč1. 7. 26
  • A. DobraLeyton Orient · přestup30. 6. 26

Chesterfield: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1867
StadionSMH Group Stadium
Kapacita10 338
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague Two
Místo v tabulce7. · 19 bodů

Chesterfield: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Chesterfield?

Chesterfield hraje domácí zápasy na stadionu SMH Group Stadium (Chesterfield, Derbyshire) s kapacitou 10 338 diváků.

Kolikátý je Chesterfield v tabulce?

Chesterfield je v soutěži League Two na 7. místě s 19 body po 13 zápasech (5 výher, 4 remízy, 4 prohry).

Kdy hraje Chesterfield příště?

Nejbližší zápas: Newport County – Chesterfield, pá 30. 10. · 20:45 (League Two).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Chesterfield?

Poslední ligový zápas: Chesterfield 5–1 Crewe (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Chesterfield?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je L. Marsh, který dal 7 gólů.

Chesterfield: zápasy, tabulka a předpovědi

Chesterfield (Anglie) hraje v sezóně tyto soutěže: League Two, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (League Two) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.