Fotbal
Domů › Týmy › Newport County
Newport County

Newport County: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Wales · založen 1989 · Rodney Parade

Newport County: soutěže v sezóně 2026/27

League Two16. místo, 15 bodůPříště: Chesterfield · pá 30. 10. · 20:45
Ligový pohárkolo 128
EFL TrophyGroup South, 5. koloPříště: Crystal Palace U21 · út 3. 11. · 20:00
FA Cup1/128-finalsPříště: Walsall · so 7. 11. · 16:00

Newport County: nejbližší zápasy

pá 30. 10. · 20:45Newport CountyTipChesterfieldLeague Two · Vzájemné zápasy (H2H)
út 3. 11. · 20:00Newport County–Crystal Palace U21
EFL Trophy
so 7. 11. · 16:00Newport County–Walsall
FA Cup
so 14. 11. · 16:00Crewe–Newport County
League Two
so 21. 11. · 13:30Newport County–Swindon Town
League Two

Newport County: poslední výsledky

Forma v lizePRRVR
24. 10. 26Cheltenham1–0Newport CountyLeague Two20. 10. 26Rotherham2–2Newport CountyLeague Two
17. 10. 26Newport County1–1York
League Two
10. 10. 26Newport County1–0Colchester
League Two
6. 10. 26Newport County2–2Plymouth
EFL Trophy
3. 10. 26Gillingham0–0Newport County
League Two
26. 9. 26Newport County2–1Grimsby
League Two
22. 9. 26Swindon Town0–2Newport County
EFL Trophy

Newport County: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

pá 30. 10. · 20:45Newport CountyTipChesterfield
League Two
út 3. 11. · 20:00Newport County–Crystal Palace U21
EFL Trophy
so 7. 11. · 16:00Newport County–Walsall
FA Cup
so 14. 11. · 16:00Crewe–Newport County
League Two
so 21. 11. · 13:30Newport County–Swindon Town
League Two
so 28. 11. · 16:00Port Vale–Newport County
League Two
út 1. 12. · 20:45Newport County–Walsall
League Two
so 12. 12. · 16:00Crawley Town–Newport County
League Two
so 19. 12. · 16:00Newport County–Oldham
League Two
so 26. 12. · 16:00Exeter City–Newport County
League Two
út 29. 12. · 20:45Newport County–Shrewsbury
League Two
pá 1. 1. · 16:00Newport County–Barnet
League Two
so 9. 1. · 16:00Oldham–Newport County
League Two
so 16. 1. · 16:00York–Newport County
League Two
út 19. 1. · 20:45Newport County–Rotherham
League Two
so 23. 1. · 16:00Newport County–Cheltenham
League Two
so 30. 1. · 16:00Chesterfield–Newport County
League Two
so 6. 2. · 16:00Tranmere–Newport County
League Two
út 9. 2. · 20:45Newport County–Salford City
League Two
so 13. 2. · 16:00Newport County–Northampton
League Two
so 20. 2. · 16:00Fleetwood Town–Newport County
League Two
so 27. 2. · 16:00Newport County–Crewe
League Two
so 6. 3. · 16:00Rochdale–Newport County
League Two
so 13. 3. · 16:00Newport County–Bristol Rovers
League Two
so 20. 3. · 16:00Swindon Town–Newport County
League Two
pá 26. 3. · 16:00Barnet–Newport County
League Two
po 29. 3. · 16:00Newport County–Exeter City
League Two
so 3. 4. · 16:00Shrewsbury–Newport County
League Two
so 10. 4. · 16:00Newport County–Crawley Town
League Two
út 13. 4. · 20:45Colchester–Newport County
League Two
so 17. 4. · 16:00Newport County–Accrington ST
League Two
so 24. 4. · 16:00Grimsby–Newport County
League Two
út 27. 4. · 20:45Newport County–Gillingham
League Two
so 1. 5. · 16:00Newport County–Port Vale
League Two
so 8. 5. · 16:00Walsall–Newport County
League Two
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Cheltenham1–0Newport County
League Two
20. 10. 26Rotherham2–2Newport County
League Two
17. 10. 26Newport County1–1York
League Two
10. 10. 26Newport County1–0Colchester
League Two
6. 10. 26Newport County2–2Plymouth
EFL Trophy
3. 10. 26Gillingham0–0Newport County
League Two
26. 9. 26Newport County2–1Grimsby
League Two
22. 9. 26Swindon Town0–2Newport County
EFL Trophy
19. 9. 26Accrington ST0–0Newport County
League Two
12. 9. 26Newport County1–1Fleetwood Town
League Two
5. 9. 26Northampton1–0Newport County
League Two
1. 9. 26Salford City2–1Newport County
League Two
29. 8. 26Newport County2–2Tranmere
League Two
22. 8. 26Bristol Rovers5–3Newport County
League Two
15. 8. 26Newport County3–0Rochdale
League Two
8. 8. 26AFC Wimbledon1–1Newport County
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Newport County: místo v tabulce – League Two

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
14Swindon Town134-4-513:1616RVRPP
15Bristol Rovers135-1-716:2016RPPPP
16Newport County133-6-416:1615PRRVR
17Rochdale134-3-615:2215PRPRV
18Fleetwood Town133-5-515:1714PPVRP

Newport County: statistiky sezóny (League Two)

Vstřelené góly na zápas1,2
Obdržené góly na zápas1,2
Doma: vstřelené / obdržené1,7 / 0,8
Venku: vstřelené / obdržené0,9 / 1,6
Zápasy bez obdrženého gólu4
Zápasy bez vstřeleného gólu4

Karty

Žluté karty24
Žluté karty na zápas1,8
Červené karty0

Nejčastější formace

4-2-3-1 (10×) · 3-4-2-1 (1×) · 5-4-1 (1×)

Newport County: statistiky hráčů (League Two)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
M. JacobOBR75660262107,13
K. EteteÚTO3961051107,12
H. BigginsZÁL13116833229306,93
C. BrennanZÁL1311670183106,92
C. NormanOBR1311510162306,88
C. JarvisZÁL2511022006,85
K. CameronOBR1311791094006,84
C. DoidgeÚTO855922113106,79
S. GwengweZÁL1075450106006,73
M. Adu-PokuÚTO949800104106,73
T. NyakuhwaÚTO51381152006,70
A. LewisZÁL2190000006,70
M. Dibley-DiasZÁL117420040406,69
L. JenkinsOBR13117900112106,68
Joe ThomasOBR95090000106,68
G. GarnerÚTO82081021206,65
Y. BambaZÁL127031194106,61
T. DaviesOBR31730000006,48
M. SmithZÁL71870020106,33
Alfie MerrittOBR52150141206,18
K. EvansZÁL72110010005,74
C. EvansZÁL53170000104,84
D. SassiOBR3720000002,95
K. PattenZÁL11000000–

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Newport County: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Newport County: přestupy

Příchody

  • A. LewisMansfield Town · volný hráč24. 9. 26
  • M. JacobHull City · hostování1. 9. 26
  • M. Adu-PokuWatford · hostování1. 9. 26
  • T. NyakuhwaCardiff · hostování31. 8. 26
  • K. EteteCardiff · hostování31. 8. 26
  • M. Dibley-DiasFulham · hostování25. 8. 26
  • J. TurnerGillingham · volný hráč20. 8. 26
  • Alfie MerrittBournemouth · hostování6. 8. 26

Odchody

  • M. SpellmanGateshead · volný hráč12. 8. 26
  • C. Baker-RichardsonTranmere · volný hráč29. 7. 26
  • L. JamiesonRoss County · přestup22. 7. 26
  • M. BakerNotts County · volný hráč16. 7. 26
  • L. ShephardPenybont · volný hráč2. 7. 26
  • B. KamwaBristol Rovers · volný hráč30. 6. 26
  • Myles McKenzieCardiff MET · přestup30. 6. 26
  • C. Baker-RichardsonBaker-Richardson Courtney · volný hráč29. 6. 26

Newport County: základní údaje

ZeměWales
Založen1989
StadionRodney Parade
Kapacita11 676
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague Two
Místo v tabulce16. · 15 bodů

Newport County: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Newport County?

Newport County hraje domácí zápasy na stadionu Rodney Parade (Casnewydd) s kapacitou 11 676 diváků.

Kolikátý je Newport County v tabulce?

Newport County je v soutěži League Two na 16. místě s 15 body po 13 zápasech (3 výhry, 6 remíz, 4 prohry).

Kdy hraje Newport County příště?

Nejbližší zápas: Newport County – Chesterfield, pá 30. 10. · 20:45 (League Two).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Newport County?

Poslední ligový zápas: Cheltenham 1–0 Newport County (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Newport County?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je S. Gwengwe, který dal 5 gólů.

Newport County: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Newport County (Wales): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (League Two, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže League Two najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.