Fotbal
Domů › Týmy › Rotherham
Rotherham

Rotherham: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1870 · AESSEAL New York Stadium

Rotherham: soutěže v sezóně 2026/27

League Two22. místo, 12 bodůPříště: Swindon Town · so 31. 10. · 16:00
Ligový pohárkolo 128
EFL TrophyGroup North, 3. koloPříště: Newcastle United U21 · út 3. 11. · 20:00
FA Cup1/128-finalsPříště: Bromley · so 7. 11. · 16:00

Rotherham: nejbližší zápasy

so 31. 10. · 16:00Swindon TownTipRotherhamLeague Two · Vzájemné zápasy (H2H)
út 3. 11. · 20:00Rotherham–Newcastle United U21
EFL Trophy
so 7. 11. · 16:00Bromley–Rotherham
FA Cup
so 14. 11. · 16:00Rotherham–Crawley Town
League Two
so 21. 11. · 16:00Grimsby–Rotherham
League Two

Rotherham: poslední výsledky

Forma v lizeRRPPP
24. 10. 26Rotherham3–3ShrewsburyLeague Two20. 10. 26Rotherham2–2Newport CountyLeague Two
17. 10. 26Fleetwood Town2–0Rotherham
League Two
10. 10. 26Rotherham1–4Gillingham
League Two
6. 10. 26Rotherham0–4Bradford
EFL Trophy
3. 10. 26Exeter City1–0Rotherham
League Two
26. 9. 26Rotherham1–1Crewe
League Two
22. 9. 26York1–1Rotherham
EFL Trophy

Rotherham: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 31. 10. · 16:00Swindon TownTipRotherham
League Two
út 3. 11. · 20:00Rotherham–Newcastle United U21
EFL Trophy
so 7. 11. · 16:00Bromley–Rotherham
FA Cup
so 14. 11. · 16:00Rotherham–Crawley Town
League Two
so 21. 11. · 16:00Grimsby–Rotherham
League Two
so 28. 11. · 16:00Rotherham–Oldham
League Two
út 1. 12. · 20:45Barnet–Rotherham
League Two
so 12. 12. · 16:00Rotherham–Walsall
League Two
so 19. 12. · 16:00Port Vale–Rotherham
League Two
so 26. 12. · 16:00Rotherham–Rochdale
League Two
út 29. 12. · 20:45Accrington ST–Rotherham
League Two
pá 1. 1. · 16:00Colchester–Rotherham
League Two
so 9. 1. · 16:00Rotherham–Port Vale
League Two
so 16. 1. · 16:00Rotherham–Fleetwood Town
League Two
út 19. 1. · 20:45Newport County–Rotherham
League Two
so 23. 1. · 16:00Shrewsbury–Rotherham
League Two
so 30. 1. · 16:00Rotherham–Swindon Town
League Two
so 6. 2. · 16:00Chesterfield–Rotherham
League Two
út 9. 2. · 20:45Rotherham–Tranmere
League Two
so 13. 2. · 16:00Rotherham–Bristol Rovers
League Two
so 20. 2. · 16:00Salford City–Rotherham
League Two
so 27. 2. · 16:00Crawley Town–Rotherham
League Two
so 6. 3. · 16:00Rotherham–Cheltenham
League Two
so 13. 3. · 16:00York–Rotherham
League Two
so 20. 3. · 16:00Rotherham–Grimsby
League Two
pá 26. 3. · 16:00Rotherham–Colchester
League Two
po 29. 3. · 16:00Rochdale–Rotherham
League Two
so 3. 4. · 16:00Rotherham–Accrington ST
League Two
so 10. 4. · 16:00Walsall–Rotherham
League Two
út 13. 4. · 20:45Gillingham–Rotherham
League Two
so 17. 4. · 16:00Rotherham–Northampton
League Two
so 24. 4. · 16:00Crewe–Rotherham
League Two
út 27. 4. · 20:45Rotherham–Exeter City
League Two
so 1. 5. · 16:00Oldham–Rotherham
League Two
so 8. 5. · 16:00Rotherham–Barnet
League Two
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Rotherham3–3Shrewsbury
League Two
20. 10. 26Rotherham2–2Newport County
League Two
17. 10. 26Fleetwood Town2–0Rotherham
League Two
10. 10. 26Rotherham1–4Gillingham
League Two
6. 10. 26Rotherham0–4Bradford
EFL Trophy
3. 10. 26Exeter City1–0Rotherham
League Two
26. 9. 26Rotherham1–1Crewe
League Two
22. 9. 26York1–1Rotherham
EFL Trophy
19. 9. 26Northampton0–1Rotherham
League Two
12. 9. 26Rotherham3–3Salford City
League Two
5. 9. 26Bristol Rovers1–0Rotherham
League Two
1. 9. 26Tranmere2–2Rotherham
League Two
29. 8. 26Rotherham2–1Chesterfield
League Two
22. 8. 26Rotherham1–1York
League Two
15. 8. 26Cheltenham2–1Rotherham
League Two
8. 8. 26Rotherham1–4West Brom
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Rotherham: místo v tabulce – League Two

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
20Oldham123-3-614:1812RPVRP
21Colchester122-6-411:1612PRRPR
22Rotherham132-6-517:2312RRPPP
23Port Vale113-3-56:1212PRVVP
24Crawley Town111-3-712:216RPPRP

Rotherham: statistiky sezóny (League Two)

Vstřelené góly na zápas1,3
Obdržené góly na zápas1,8
Doma: vstřelené / obdržené1,9 / 2,1
Venku: vstřelené / obdržené0,7 / 1,3
Zápasy bez obdrženého gólu1
Zápasy bez vstřeleného gólu3

Karty

Žluté karty29
Žluté karty na zápas2,2
Červené karty1

Nejčastější formace

3-4-2-1 (5×) · 4-3-3 (3×) · 3-4-1-2 (3×)

Rotherham: statistiky hráčů (League Two)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
O. AshleyZÁL84741043107,13
L. AgbaireOBR21570010007,10
P. MullinÚTO13928802517106,98
E. OtooOBR76301161106,93
A. NemaneÚTO104682143006,90
Marvin Marvellous KaletaOBR21010000006,85
E. AdegboyegaOBR41580021006,75
D. IorfaOBR75660021306,73
D. HallOBR1311530061206,69
T. BradshawÚTO134422075106,62
Jamie JellisZÁL43150050106,60
George SebineÚTO2700011006,55
J. RaffertyOBR63360020006,53
Jayce FitzgeraldZÁL94150250106,51
J. BuyabuÚTO139061082306,48
K. NgwenyaOBR105090010106,46
A. MarthaOBR4420110006,43
K. SpenceZÁL116510382116,41
Fábio TavaresÚTO752511116006,33
K. LolosZÁL1360020106,30
H. DouglasZÁL31810000206,27
Brandon Ashley CoverZÁL107901074306,10
J. AusterfieldZÁL107700142306,01
Sonny AljofreeOBR129630000206,01
B. WilliamsOBR1280000005,70

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Rotherham: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Rotherham: přestupy

Příchody

  • J. ClarkeOssett United · návrat z hostování27. 9. 26
  • George SebineHuddersfield · hostování1. 9. 26
  • K. LolosPeterborough · hostování31. 8. 26
  • D. IorfaSheffield Wednesday · přestup31. 8. 26
  • Jayce FitzgeraldManchester United U21 · hostování30. 8. 26
  • J. AusterfieldSalford City · přestup26. 8. 26
  • J. EyestoneBrentford · hostování10. 8. 26
  • Sonny AljofreeManchester United · volný hráč6. 8. 26

Odchody

  • A. MarthaTelstar · hostování1. 9. 26
  • J. ClarkeOssett United · hostování30. 8. 26
  • R. JamesSheffield Wednesday · volný hráč23. 8. 26
  • Dean GardnerMatlock Town · hostování13. 8. 26
  • C. DawsonBradford · volný hráč12. 8. 26
  • S. NombeMilton Keynes Dons · přestup23. 7. 26
  • Ben HattonWorksop Town · volný hráč21. 7. 26
  • S. McWilliamsCheltenham · volný hráč16. 7. 26

Rotherham: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1870
StadionAESSEAL New York Stadium
Kapacita12 021
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague Two
Místo v tabulce22. · 12 bodů

Rotherham: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Rotherham?

Rotherham hraje domácí zápasy na stadionu AESSEAL New York Stadium (Rotherham, South Yorkshire) s kapacitou 12 021 diváků.

Kolikátý je Rotherham v tabulce?

Rotherham je v soutěži League Two na 22. místě se 12 body po 13 zápasech (2 výhry, 6 remíz, 5 proher).

Kdy hraje Rotherham příště?

Nejbližší zápas: Swindon Town – Rotherham, so 31. 10. · 16:00 (League Two).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Rotherham?

Poslední ligový zápas: Rotherham 3–3 Shrewsbury (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Rotherham?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je P. Mullin, který dal 8 gólů.

Rotherham: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Rotherham (Anglie): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (League Two, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže League Two najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.