Fotbal
Domů › Týmy › Crawley Town
Crawley Town

Crawley Town: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1896 · Broadfield Stadium

Crawley Town: soutěže v sezóně 2026/27

League Two24. místo, 6 bodůPříště: Oldham · so 31. 10. · 16:00
Ligový pohárkolo 128
EFL TrophyGroup South, 8. koloPříště: Brentford U21 · út 10. 11. · 20:30
FA Cup1/128-finalsPříště: Wimborne Town · ne 8. 11. · 16:00

Crawley Town: nejbližší zápasy

so 31. 10. · 16:00OldhamTipCrawley TownLeague Two · Vzájemné zápasy (H2H)
ne 8. 11. · 16:00Wimborne Town–Crawley Town
FA Cup
út 10. 11. · 20:30Crawley Town–Brentford U21
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Rotherham–Crawley Town
League Two
so 21. 11. · 16:00Crawley Town–Fleetwood Town
League Two

Crawley Town: poslední výsledky

Forma v lizeRPPRP
24. 10. 26Crawley Town1–1TranmereLeague Two20. 10. 26Crawley Town2–3ShrewsburyLeague Two
17. 10. 26Salford City2–1Crawley Town
League Two
10. 10. 26Crawley Town2–2Chesterfield
League Two
6. 10. 26Crawley Town4–0Bromley
EFL Trophy
22. 9. 26Milton Keynes Dons4–1Crawley Town
EFL Trophy
19. 9. 26Grimsby2–0Crawley Town
League Two
12. 9. 26Crawley Town1–3Cheltenham
League Two

Crawley Town: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 26. 9. · 13:30Crawley Town–Barnet
League Two
so 3. 10. · 16:00Walsall–Crawley Town
League Two
so 31. 10. · 16:00OldhamTipCrawley Town
League Two
ne 8. 11. · 16:00Wimborne Town–Crawley Town
FA Cup
út 10. 11. · 20:30Crawley Town–Brentford U21
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Rotherham–Crawley Town
League Two
so 21. 11. · 16:00Crawley Town–Fleetwood Town
League Two
so 28. 11. · 13:30Exeter City–Crawley Town
League Two
út 1. 12. · 20:45Crawley Town–Port Vale
League Two
so 12. 12. · 16:00Crawley Town–Newport County
League Two
so 19. 12. · 16:00York–Crawley Town
League Two
so 26. 12. · 16:00Crawley Town–Gillingham
League Two
út 29. 12. · 20:45Colchester–Crawley Town
League Two
pá 1. 1. · 16:00Swindon Town–Crawley Town
League Two
so 9. 1. · 16:00Crawley Town–York
League Two
so 16. 1. · 16:00Crawley Town–Salford City
League Two
út 19. 1. · 20:45Shrewsbury–Crawley Town
League Two
so 23. 1. · 16:00Tranmere–Crawley Town
League Two
so 30. 1. · 16:00Crawley Town–Oldham
League Two
so 6. 2. · 16:00Bristol Rovers–Crawley Town
League Two
út 9. 2. · 20:45Crawley Town–Northampton
League Two
so 13. 2. · 16:00Crawley Town–Accrington ST
League Two
so 20. 2. · 16:00Cheltenham–Crawley Town
League Two
so 27. 2. · 16:00Crawley Town–Rotherham
League Two
so 6. 3. · 16:00Crewe–Crawley Town
League Two
so 13. 3. · 16:00Crawley Town–Rochdale
League Two
so 20. 3. · 16:00Fleetwood Town–Crawley Town
League Two
pá 26. 3. · 16:00Crawley Town–Swindon Town
League Two
po 29. 3. · 16:00Gillingham–Crawley Town
League Two
so 3. 4. · 16:00Crawley Town–Colchester
League Two
so 10. 4. · 16:00Newport County–Crawley Town
League Two
út 13. 4. · 20:45Chesterfield–Crawley Town
League Two
so 17. 4. · 16:00Crawley Town–Grimsby
League Two
so 24. 4. · 16:00Barnet–Crawley Town
League Two
út 27. 4. · 20:45Crawley Town–Walsall
League Two
so 1. 5. · 16:00Crawley Town–Exeter City
League Two
so 8. 5. · 16:00Port Vale–Crawley Town
League Two
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Crawley Town1–1Tranmere
League Two
20. 10. 26Crawley Town2–3Shrewsbury
League Two
17. 10. 26Salford City2–1Crawley Town
League Two
10. 10. 26Crawley Town2–2Chesterfield
League Two
6. 10. 26Crawley Town4–0Bromley
EFL Trophy
22. 9. 26Milton Keynes Dons4–1Crawley Town
EFL Trophy
19. 9. 26Grimsby2–0Crawley Town
League Two
12. 9. 26Crawley Town1–3Cheltenham
League Two
5. 9. 26Accrington ST3–2Crawley Town
League Two
1. 9. 26Northampton1–1Crawley Town
League Two
29. 8. 26Crawley Town0–2Bristol Rovers
League Two
22. 8. 26Rochdale1–2Crawley Town
League Two
15. 8. 26Crawley Town0–1Crewe
League Two
8. 8. 26Watford1–0Crawley Town
Ligový pohár
3. 8. 26York0–2Crawley Town
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Crawley Town: místo v tabulce – League Two

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
22Rotherham132-6-517:2312RRPPP
23Port Vale113-3-56:1212PRVVP
24Crawley Town111-3-712:216RPPRP

Crawley Town: statistiky sezóny (League Two)

Vstřelené góly na zápas1,1
Obdržené góly na zápas1,9
Doma: vstřelené / obdržené1,0 / 2,0
Venku: vstřelené / obdržené1,2 / 1,8
Zápasy bez obdrženého gólu0
Zápasy bez vstřeleného gólu3

Karty

Žluté karty27
Žluté karty na zápas2,5
Červené karty2

Nejčastější formace

4-4-2 (5×) · 4-2-3-1 (2×) · 3-4-2-1 (2×)

Crawley Town: statistiky hráčů (League Two)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
D. MorganZÁL74041192207,05
P. AderojuÚTO93912073006,96
J. FourcroyZÁL63070020306,78
Kai JenningsZÁL54240020206,71
D. PereiraZÁL61681065006,65
A. AdeyemoOBR1189310103106,65
J. RussellOBR105010031306,65
S. Duke-McKennaZÁL53880184006,62
J. ArthursZÁL1199000153406,60
P. FarquharsonOBR119500040406,57
G. Di BiaseÚTO71992053106,56
C. BarkerOBR87060041206,55
Ty Ewens-FindlayOBR21010000006,50
A. OdimayoOBR74160000006,49
M. EbioweiZÁL41450011116,43
L. RichardsOBR63350000006,36
Nathan TinsdaleZÁL62340032006,31
K. GordonOBR84140121016,25
L. WatsonZÁL95381164206,01
Osman KamaraÚTO1065800103005,88
D. OrsiÚTO84131163005,05
Pele Arganese-McDermottOBR2400000004,18
J. Izquierdo2900000001,91

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Crawley Town: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Crawley Town: přestupy

Příchody

  • D. MorganTorquay · přestup27. 8. 26
  • Kai JenningsAFC Wimbledon · hostování16. 8. 26
  • Osman KamaraArsenal · hostování31. 7. 26
  • N. MichalskiBlackburn · hostování31. 7. 26
  • Nathan TinsdaleHull City · hostování31. 7. 26
  • Omari MrishoHuddersfield · volný hráč27. 7. 26
  • J. IzquierdoCrystal Palace · volný hráč24. 7. 26
  • M. EbioweiBlackpool · volný hráč23. 7. 26

Odchody

  • J. WollacottFK Košice · volný hráč7. 10. 26
  • M. AndersonWellington Phoenix · volný hráč13. 9. 26
  • J. WilliamsColchester · přestup31. 8. 26
  • Jed BrownBasingstoke Town · volný hráč6. 8. 26
  • D. ConroyWealdstone · volný hráč5. 8. 26
  • D. CashmanBoreham Wood · hostování2. 8. 26
  • B. RadcliffeYeovil Town · hostování31. 7. 26
  • D. ConroyConroy Dion · volný hráč19. 7. 26

Crawley Town: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1896
StadionBroadfield Stadium
Kapacita6 134
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague Two
Místo v tabulce24. · 6 bodů

Crawley Town: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Crawley Town?

Crawley Town hraje domácí zápasy na stadionu Broadfield Stadium (Crawley, West Sussex) s kapacitou 6 134 diváků.

Kolikátý je Crawley Town v tabulce?

Crawley Town je v soutěži League Two na 24. místě se 6 body po 11 zápasech (1 výhra, 3 remízy, 7 proher).

Kdy hraje Crawley Town příště?

Nejbližší zápas: Oldham – Crawley Town, so 31. 10. · 16:00 (League Two).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Crawley Town?

Poslední ligový zápas: Crawley Town 1–1 Tranmere (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Crawley Town?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je G. Di Biase, který dal 3 góly.

Crawley Town: zápasy, tabulka a předpovědi

Crawley Town (Anglie) hraje v sezóně tyto soutěže: League Two, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (League Two) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.