Fotbal
Domů › Týmy › Gillingham
Gillingham

Gillingham: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1893 · Priestfield Stadium

Gillingham: soutěže v sezóně 2026/27

League Two12. místo, 17 bodůPříště: Shrewsbury · so 31. 10. · 16:00
Ligový pohárkolo 128
EFL TrophyGroup South, 7. koloPříště: Northampton · út 10. 11. · 20:00
FA Cup1/128-finalsPříště: Barrow · so 7. 11. · 16:00

Gillingham: nejbližší zápasy

so 31. 10. · 16:00ShrewsburyTipGillinghamLeague Two · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 16:00Gillingham–Barrow
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Northampton–Gillingham
EFL Trophy · Vzájemné zápasy (H2H)
so 14. 11. · 16:00Colchester–Gillingham
League Two
so 21. 11. · 13:30Gillingham–Crewe
League Two

Gillingham: poslední výsledky

Forma v lizePRPVR
24. 10. 26Gillingham1–4GrimsbyLeague Two20. 10. 26Gillingham1–1Port ValeLeague Two
17. 10. 26Accrington ST3–1Gillingham
League Two
13. 10. 26Gillingham4–3Brighton U21
EFL Trophy
10. 10. 26Rotherham1–4Gillingham
League Two
3. 10. 26Gillingham0–0Newport County
League Two
26. 9. 26York3–0Gillingham
League Two
22. 9. 26Gillingham1–4Cambridge United
EFL Trophy

Gillingham: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 31. 10. · 16:00ShrewsburyTipGillingham
League Two
so 7. 11. · 16:00Gillingham–Barrow
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Northampton–Gillingham
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Colchester–Gillingham
League Two
so 21. 11. · 13:30Gillingham–Crewe
League Two
so 28. 11. · 16:00Salford City–Gillingham
League Two
út 1. 12. · 20:45Gillingham–Swindon Town
League Two
so 12. 12. · 16:00Oldham–Gillingham
League Two
so 19. 12. · 16:00Gillingham–Cheltenham
League Two
so 26. 12. · 16:00Crawley Town–Gillingham
League Two
út 29. 12. · 20:45Gillingham–Barnet
League Two
so 2. 1. · 16:00Gillingham–Exeter City
League Two
so 9. 1. · 16:00Cheltenham–Gillingham
League Two
so 16. 1. · 16:00Gillingham–Accrington ST
League Two
út 19. 1. · 20:45Port Vale–Gillingham
League Two
so 23. 1. · 16:00Grimsby–Gillingham
League Two
so 30. 1. · 16:00Gillingham–Shrewsbury
League Two
so 6. 2. · 16:00Northampton–Gillingham
League Two
út 9. 2. · 20:45Gillingham–Chesterfield
League Two
so 13. 2. · 16:00Gillingham–Rochdale
League Two
so 20. 2. · 16:00Tranmere–Gillingham
League Two
so 27. 2. · 16:00Gillingham–Colchester
League Two
so 6. 3. · 16:00Walsall–Gillingham
League Two
so 13. 3. · 16:00Gillingham–Fleetwood Town
League Two
so 20. 3. · 16:00Crewe–Gillingham
League Two
pá 26. 3. · 16:00Exeter City–Gillingham
League Two
po 29. 3. · 16:00Gillingham–Crawley Town
League Two
so 3. 4. · 16:00Barnet–Gillingham
League Two
so 10. 4. · 16:00Gillingham–Oldham
League Two
út 13. 4. · 20:45Gillingham–Rotherham
League Two
so 17. 4. · 16:00Bristol Rovers–Gillingham
League Two
so 24. 4. · 16:00Gillingham–York
League Two
út 27. 4. · 20:45Newport County–Gillingham
League Two
so 1. 5. · 16:00Gillingham–Salford City
League Two
so 8. 5. · 16:00Swindon Town–Gillingham
League Two
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Gillingham1–4Grimsby
League Two
20. 10. 26Gillingham1–1Port Vale
League Two
17. 10. 26Accrington ST3–1Gillingham
League Two
13. 10. 26Gillingham4–3Brighton U21
EFL Trophy
10. 10. 26Rotherham1–4Gillingham
League Two
3. 10. 26Gillingham0–0Newport County
League Two
26. 9. 26York3–0Gillingham
League Two
22. 9. 26Gillingham1–4Cambridge United
EFL Trophy
19. 9. 26Gillingham3–0Bristol Rovers
League Two
12. 9. 26Gillingham2–0Tranmere
League Two
5. 9. 26Rochdale1–4Gillingham
League Two
1. 9. 26Chesterfield1–1Gillingham
League Two
29. 8. 26Gillingham1–1Northampton
League Two
22. 8. 26Fleetwood Town0–0Gillingham
League Two
15. 8. 26Gillingham0–3Walsall
League Two
8. 8. 26Gillingham0–3Luton
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Gillingham: místo v tabulce – League Two

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
10Shrewsbury135-3-516:2018RVVPV
11Grimsby134-5-419:1617VRPPP
12Gillingham134-5-418:1817PRPVR
13Tranmere133-7-316:1616RVPRP
14Swindon Town134-4-513:1616RVRPP

Gillingham: statistiky sezóny (League Two)

Vstřelené góly na zápas1,4
Obdržené góly na zápas1,4
Doma: vstřelené / obdržené1,1 / 1,3
Venku: vstřelené / obdržené1,7 / 1,5
Zápasy bez obdrženého gólu4
Zápasy bez vstřeleného gólu4

Karty

Žluté karty34
Žluté karty na zápas2,6
Červené karty1

Nejčastější formace

3-4-2-1 (8×) · 3-4-3 (4×) · 3-1-4-2 (1×)

Gillingham: statistiky hráčů (League Two)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
J. BrophyÚTO13116331124207,27
Ronan HaleÚTO131047612513306,91
L. GordonOBR1370000006,90
S. Palmer-HouldenÚTO1180010006,90
O. BecklesOBR1311701083206,87
N. FreemanZÁL1311470362006,85
C. AntwiZÁL3630000006,83
E. KingZÁL42760110106,77
L. SillahÚTO84442152106,76
T. EavesÚTO51781032006,62
Z. ObieroZÁL1180000006,60
G. McClearyZÁL103440221306,58
W. GoodwinÚTO732000106106,57
R. McKenzieZÁL129510060406,55
Conor McManusOBR75001041306,47
A. SmithOBR1311250121106,45
A. LittleZÁL63430010206,44
E. ColemanZÁL41290000106,34
K. HarrisZÁL21420011206,25
H. WaldockZÁL117290120105,88
S. KendallZÁL101312073005,86
J. DaleyOBR83090021205,79
L. DobbsOBR118331031305,74
B. DackZÁL4680020005,14
M. LuxtonZÁL3210000004,43
H. WebsterOBR11000000–

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Gillingham: soupiska

Brankáři

1Lennon MaclorgVěk20 let
1O. WrightVěk22 let
13Kate HoltamVěk20 let
40R. LuthraNárodnostAnglieVěk23 letVýška195 cmHmotnost80 kg

Obránci

Záložníci

Útočníci

Gillingham: přestupy

Příchody

  • T. EavesNorthampton · volný hráč28. 9. 26
  • R. LuthraEastbourne Borough · volný hráč25. 9. 26
  • Z. ObieroLeyton Orient · hostování1. 9. 26
  • E. KingCardiff · přestup31. 8. 26
  • J. DaleyMiddlesbrough · hostování29. 8. 26
  • L. SillahNottingham Forest · hostování26. 8. 26
  • A. Maynard-BrewerSheffield Wednesday · hostování14. 8. 26
  • O. MasonMansfield Town · hostování6. 8. 26

Odchody

  • M. ClarkHartlepool · volný hráč8. 10. 26
  • J. WilliamsEastleigh · volný hráč23. 9. 26
  • A. RoweAFC Hornchurch · volný hráč27. 8. 26
  • A. Maynard-BrewerSheffield Wednesday · návrat z hostování25. 8. 26
  • C. MastersonReading · volný hráč24. 8. 26
  • J. TurnerNewport County · volný hráč20. 8. 26
  • S. Palmer-HouldenMotherwell · přestup18. 8. 26
  • O. MasonMansfield Town · návrat z hostování8. 8. 26

Gillingham: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1893
StadionPriestfield Stadium
Kapacita11 582
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague Two
Místo v tabulce12. · 17 bodů

Gillingham: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Gillingham?

Gillingham hraje domácí zápasy na stadionu Priestfield Stadium (Gillingham, Kent) s kapacitou 11 582 diváků.

Kolikátý je Gillingham v tabulce?

Gillingham je v soutěži League Two na 12. místě se 17 body po 13 zápasech (4 výhry, 5 remíz, 4 prohry).

Kdy hraje Gillingham příště?

Nejbližší zápas: Shrewsbury – Gillingham, so 31. 10. · 16:00 (League Two).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Gillingham?

Poslední ligový zápas: Gillingham 1–4 Grimsby (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Gillingham?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je Ronan Hale, který dal 6 gólů.

Gillingham: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Gillingham (Anglie): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (League Two, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže League Two najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.