Fotbal
Domů › Týmy › Salford City
Salford City

Salford City: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · The Peninsula Stadium

Salford City: soutěže v sezóně 2026/27

League Two1. místo, 25 bodůPříště: Walsall · po 26. 10. · 21:00
Ligový pohárkolo 128
EFL TrophyGroup North, 1. koloPříště: Sunderland U21 · út 24. 11. · 20:00
FA Cup1/128-finalsPříště: Carlisle · so 7. 11. · 16:00

Salford City: nejbližší zápasy

po 26. 10. · 21:00WalsallTipSalford CityLeague Two · Vzájemné zápasy (H2H)so 31. 10. · 16:00Salford CityTipExeter CityLeague Two · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 16:00Carlisle–Salford City
FA Cup
so 14. 11. · 16:00Salford City–Northampton
League Two
so 21. 11. · 16:00Accrington ST–Salford City
League Two

Salford City: poslední výsledky

Forma v lizeVVVVV
20. 10. 26Bristol Rovers1–2Salford CityLeague Two
17. 10. 26Salford City2–1Crawley Town
League Two
10. 10. 26Cheltenham0–2Salford City
League Two
6. 10. 26Accrington ST1–1Salford City
EFL Trophy
3. 10. 26Salford City1–0Fleetwood Town
League Two
26. 9. 26Oldham1–4Salford City
League Two
22. 9. 26Salford City1–2Sheffield Wednesday
EFL Trophy
19. 9. 26Salford City1–0Swindon Town
League Two

Salford City: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

po 26. 10. · 21:00WalsallTipSalford City
League Two
so 31. 10. · 16:00Salford CityTipExeter City
League Two
so 7. 11. · 16:00Carlisle–Salford City
FA Cup
so 14. 11. · 16:00Salford City–Northampton
League Two
so 21. 11. · 16:00Accrington ST–Salford City
League Two
út 24. 11. · 20:00Salford City–Sunderland U21
EFL Trophy
so 28. 11. · 16:00Salford City–Gillingham
League Two
út 1. 12. · 20:45Tranmere–Salford City
League Two
so 12. 12. · 16:00Salford City–Colchester
League Two
čt 17. 12. · 21:00Crewe–Salford City
League Two
so 26. 12. · 16:00Salford City–Grimsby
League Two
út 29. 12. · 20:45Rochdale–Salford City
League Two
pá 1. 1. · 16:00York–Salford City
League Two
so 9. 1. · 16:00Salford City–Crewe
League Two
so 16. 1. · 16:00Crawley Town–Salford City
League Two
út 19. 1. · 20:45Salford City–Bristol Rovers
League Two
so 23. 1. · 16:00Salford City–Walsall
League Two
so 30. 1. · 16:00Exeter City–Salford City
League Two
so 6. 2. · 16:00Salford City–Shrewsbury
League Two
út 9. 2. · 20:45Newport County–Salford City
League Two
so 13. 2. · 16:00Port Vale–Salford City
League Two
so 20. 2. · 16:00Salford City–Rotherham
League Two
so 27. 2. · 16:00Northampton–Salford City
League Two
so 6. 3. · 16:00Salford City–Barnet
League Two
so 13. 3. · 16:00Chesterfield–Salford City
League Two
so 20. 3. · 16:00Salford City–Accrington ST
League Two
pá 26. 3. · 16:00Salford City–York
League Two
po 29. 3. · 16:00Grimsby–Salford City
League Two
so 3. 4. · 16:00Salford City–Rochdale
League Two
so 10. 4. · 16:00Colchester–Salford City
League Two
út 13. 4. · 20:45Salford City–Cheltenham
League Two
so 17. 4. · 16:00Swindon Town–Salford City
League Two
so 24. 4. · 16:00Salford City–Oldham
League Two
út 27. 4. · 20:45Fleetwood Town–Salford City
League Two
so 1. 5. · 16:00Gillingham–Salford City
League Two
so 8. 5. · 16:00Salford City–Tranmere
League Two
Odehrané zápasy sezóny
20. 10. 26Bristol Rovers1–2Salford City
League Two
17. 10. 26Salford City2–1Crawley Town
League Two
10. 10. 26Cheltenham0–2Salford City
League Two
6. 10. 26Accrington ST1–1Salford City
EFL Trophy
3. 10. 26Salford City1–0Fleetwood Town
League Two
26. 9. 26Oldham1–4Salford City
League Two
22. 9. 26Salford City1–2Sheffield Wednesday
EFL Trophy
19. 9. 26Salford City1–0Swindon Town
League Two
12. 9. 26Rotherham3–3Salford City
League Two
5. 9. 26Salford City1–0Port Vale
League Two
1. 9. 26Salford City2–1Newport County
League Two
29. 8. 26Shrewsbury1–0Salford City
League Two
22. 8. 26Salford City0–1Chesterfield
League Two
15. 8. 26Barnet3–1Salford City
League Two
8. 8. 26Salford City1–1Shrewsbury
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Salford City: místo v tabulce – League Two

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
1Salford City128-1-319:1225VVVVV
2Barnet116-4-124:1622RPVVV
3Cheltenham136-3-422:2221VVPPP

Salford City: statistiky sezóny (League Two)

Vstřelené góly na zápas1,6
Obdržené góly na zápas1,0
Doma: vstřelené / obdržené1,2 / 0,5
Venku: vstřelené / obdržené2,0 / 1,5
Zápasy bez obdrženého gólu4
Zápasy bez vstřeleného gólu2

Karty

Žluté karty20
Žluté karty na zápas1,7
Červené karty1

Nejčastější formace

5-3-2 (6×) · 4-4-2 (2×) · 3-5-2 (2×)

Salford City: statistiky hráčů (League Two)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
J. PowellZÁL863632127107,24
D. ScarrOBR75510031007,07
T. AllenOBR108391093007,04
K. N’MaiZÁL94932194006,98
W. AimsonOBR119240073106,93
J. GrantZÁL125162074006,91
B. Sarpong-WireduZÁL117372062206,91
L. MolyneuxZÁL1193014123206,73
R. GraydonÚTO84221182206,70
Zachariah Olumide AweOBR1610000006,70
E. BondsZÁL85400040106,64
O. TurtonOBR52730020106,62
K. CesayÚTO95960682106,61
M. LangstaffÚTO1299340239206,60
B. WoodburnZÁL51910031006,52
N. AsiimweOBR5510000006,51
L. GarbuttOBR72650131306,50
Kyrell MalcolmZÁL2270010006,30
D. UdohÚTO113031051006,07
A. OluwoOBR107602065006,03
A. OdohÚTO95000021306,00
H. CarsonOBR1610000006,00
M. ButcherZÁL61760041005,38

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Salford City: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Salford City: přestupy

Příchody

  • J. BirdBoreham Wood · návrat z hostování3. 10. 26
  • L. BurgeNorthampton · volný hráč10. 9. 26
  • N. AsiimweCharlton · hostování31. 8. 26
  • D. ScarrWrexham · přestup31. 8. 26
  • T. AllenWycombe · hostování27. 8. 26
  • T. MylesRochdale · volný hráč24. 8. 26
  • B. Sarpong-WireduPlymouth · přestup20. 8. 26
  • Frankie McMahon-BrownOldham · přestup31. 7. 26

Odchody

  • Frankie McMahon-BrownRadcliffe · hostování4. 9. 26
  • J. BirdBoreham Wood · hostování3. 9. 26
  • R. Longelo-MbuleNotts County · přestup31. 8. 26
  • J. AusterfieldRotherham · přestup26. 8. 26
  • A. HendersonHebburn Town · volný hráč2. 8. 26
  • Harry ShowmanAvro · volný hráč30. 7. 26
  • Daniel ChestersWealdstone · volný hráč21. 7. 26
  • O. AshleyRotherham · volný hráč9. 7. 26

Salford City: základní údaje

ZeměAnglie
StadionThe Peninsula Stadium
Kapacita5 100
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague Two
Místo v tabulce1. · 25 bodů

Salford City: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Salford City?

Salford City hraje domácí zápasy na stadionu The Peninsula Stadium (Salford, Greater Manchester) s kapacitou 5 100 diváků.

Kolikátý je Salford City v tabulce?

Salford City je v soutěži League Two na 1. místě s 25 body po 12 zápasech (8 výher, 1 remíza, 3 prohry).

Kdy hraje Salford City příště?

Nejbližší zápas: Walsall – Salford City, po 26. 10. · 21:00 (League Two).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Salford City?

Poslední ligový zápas: Bristol Rovers 1–2 Salford City (20. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Salford City?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je M. Langstaff, který dal 4 góly.

Salford City: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Salford City (Anglie): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (League Two, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže League Two najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.