Fotbal
Domů › Týmy › Accrington ST
Accrington ST

Accrington ST: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1891 · Wham Stadium

Accrington ST: soutěže v sezóně 2026/27

League Two9. místo, 18 bodůPříště: Northampton · so 31. 10. · 16:00
Ligový pohárkolo 128
EFL TrophyGroup North, 1. koloPříště: Sheffield Wednesday · út 10. 11. · 20:00
FA Cup1/128-finalsPříště: Wycombe · so 7. 11. · 16:00

Accrington ST: nejbližší zápasy

so 31. 10. · 16:00Accrington STTipNorthamptonLeague Two · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 16:00Accrington ST–Wycombe
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Sheffield Wednesday–Accrington ST
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Port Vale–Accrington ST
League Two
so 21. 11. · 16:00Accrington ST–Salford City
League Two

Accrington ST: poslední výsledky

Forma v lizeVRVRV
24. 10. 26Rochdale0–5Accrington STLeague Two20. 10. 26York1–1Accrington STLeague Two
17. 10. 26Accrington ST3–1Gillingham
League Two
10. 10. 26Oldham0–0Accrington ST
League Two
6. 10. 26Accrington ST1–1Salford City
EFL Trophy
3. 10. 26Accrington ST2–0Cheltenham
League Two
26. 9. 26Swindon Town1–1Accrington ST
League Two
22. 9. 26Accrington ST3–3Sunderland U21
EFL Trophy

Accrington ST: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 31. 10. · 16:00Accrington STTipNorthampton
League Two
so 7. 11. · 16:00Accrington ST–Wycombe
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Sheffield Wednesday–Accrington ST
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Port Vale–Accrington ST
League Two
so 21. 11. · 16:00Accrington ST–Salford City
League Two
so 28. 11. · 16:00Fleetwood Town–Accrington ST
League Two
út 1. 12. · 20:45Accrington ST–Crewe
League Two
so 12. 12. · 16:00Bristol Rovers–Accrington ST
League Two
so 19. 12. · 16:00Accrington ST–Chesterfield
League Two
so 26. 12. · 16:00Tranmere–Accrington ST
League Two
út 29. 12. · 20:45Accrington ST–Rotherham
League Two
pá 1. 1. · 16:00Accrington ST–Shrewsbury
League Two
so 9. 1. · 13:30Chesterfield–Accrington ST
League Two
so 16. 1. · 16:00Gillingham–Accrington ST
League Two
út 19. 1. · 20:45Accrington ST–York
League Two
so 23. 1. · 16:00Accrington ST–Rochdale
League Two
so 30. 1. · 16:00Northampton–Accrington ST
League Two
so 6. 2. · 16:00Accrington ST–Walsall
League Two
út 9. 2. · 20:45Grimsby–Accrington ST
League Two
so 13. 2. · 16:00Crawley Town–Accrington ST
League Two
so 20. 2. · 16:00Accrington ST–Barnet
League Two
so 27. 2. · 16:00Accrington ST–Port Vale
League Two
so 6. 3. · 16:00Colchester–Accrington ST
League Two
so 13. 3. · 16:00Accrington ST–Exeter City
League Two
so 20. 3. · 16:00Salford City–Accrington ST
League Two
pá 26. 3. · 16:00Shrewsbury–Accrington ST
League Two
po 29. 3. · 16:00Accrington ST–Tranmere
League Two
so 3. 4. · 16:00Rotherham–Accrington ST
League Two
so 10. 4. · 16:00Accrington ST–Bristol Rovers
League Two
út 13. 4. · 20:45Accrington ST–Oldham
League Two
so 17. 4. · 16:00Newport County–Accrington ST
League Two
so 24. 4. · 16:00Accrington ST–Swindon Town
League Two
út 27. 4. · 20:45Cheltenham–Accrington ST
League Two
so 1. 5. · 16:00Accrington ST–Fleetwood Town
League Two
so 8. 5. · 16:00Crewe–Accrington ST
League Two
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Rochdale0–5Accrington ST
League Two
20. 10. 26York1–1Accrington ST
League Two
17. 10. 26Accrington ST3–1Gillingham
League Two
10. 10. 26Oldham0–0Accrington ST
League Two
6. 10. 26Accrington ST1–1Salford City
EFL Trophy
3. 10. 26Accrington ST2–0Cheltenham
League Two
26. 9. 26Swindon Town1–1Accrington ST
League Two
22. 9. 26Accrington ST3–3Sunderland U21
EFL Trophy
19. 9. 26Accrington ST0–0Newport County
League Two
12. 9. 26Barnet2–1Accrington ST
League Two
5. 9. 26Accrington ST3–2Crawley Town
League Two
1. 9. 26Accrington ST2–2Grimsby
League Two
29. 8. 26Walsall3–2Accrington ST
League Two
22. 8. 26Exeter City2–0Accrington ST
League Two
15. 8. 26Accrington ST2–2Colchester
League Two
8. 8. 26Crewe2–1Accrington ST
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Accrington ST: místo v tabulce – League Two

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
7Chesterfield135-4-423:1719VRPRV
8Exeter City135-4-410:719VVRVV
9Accrington ST134-6-322:1618VRVRV
10Shrewsbury135-3-516:2018RVVPV
11Grimsby134-5-419:1617VRPPP

Accrington ST: statistiky sezóny (League Two)

Vstřelené góly na zápas1,7
Obdržené góly na zápas1,2
Doma: vstřelené / obdržené2,0 / 1,2
Venku: vstřelené / obdržené1,4 / 1,3
Zápasy bez obdrženého gólu4
Zápasy bez vstřeleného gólu3

Karty

Žluté karty37
Žluté karty na zápas2,8
Červené karty1

Nejčastější formace

3-4-1-2 (8×) · 3-1-4-2 (3×) · 3-4-2-1 (1×)

Accrington ST: statistiky hráčů (League Two)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
J. WoodsÚTO12986712712507,26
C. CatonÚTO7496502011007,11
Stefan MolsZÁL1069824124207,09
J. AndersonZÁL2117000103406,92
Oliver SmithOBR1240000006,90
S. ConneelyZÁL85120031106,89
T. WaltonÚTO1183932146306,87
D. TutondaOBR118700142406,87
D. LoveZÁL1210150141406,86
L. CoyleZÁL84620010106,85
C. WarrenÚTO844231125106,83
D. MatthewsOBR12106410102406,76
C. BrownÚTO350011006,66
S. WhalleyÚTO63600185206,65
C. O'BrienZÁL108640252106,65
Aidan BorlandZÁL64690030106,62
Alex HendersonZÁL1042910126106,58
C. GrantZÁL61150020006,54
C. StocktonÚTO71350042006,46
J. CatesbyÚTO3480000006,37
F. RawsonOBR54500011105,28
T. MooreOBR32580022103,80

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Accrington ST: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Accrington ST: přestupy

Příchody

  • O. SmithBolton B · volný hráč9. 9. 26
  • Oliver SmithBolton · volný hráč9. 9. 26
  • Aidan BorlandAston Villa · hostování31. 8. 26
  • J. CatesbyEverton U21 · hostování30. 8. 26
  • C. WarrenBolton · hostování30. 8. 26
  • D. TutondaRochdale · volný hráč15. 7. 26
  • C. StocktonSalford City · volný hráč8. 7. 26
  • J. AndersonBarrow · přestup30. 6. 26

Odchody

  • F. SassForest Green · přestup25. 8. 26
  • C. HallHyde United · volný hráč13. 8. 26
  • D. MartinHyde United · volný hráč13. 8. 26
  • A. PopoolaChorley · hostování3. 8. 26
  • F. TunstallQuorn · volný hráč22. 7. 26
  • M. KellyKelly Michael · volný hráč29. 6. 26
  • O. WrightSouthampton · návrat z hostování30. 5. 26
  • P. MaddenChesterfield · návrat z hostování30. 5. 26

Accrington ST: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1891
StadionWham Stadium
Kapacita5 397
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague Two
Místo v tabulce9. · 18 bodů

Accrington ST: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Accrington ST?

Accrington ST hraje domácí zápasy na stadionu Wham Stadium (Accrington, Lancashire) s kapacitou 5 397 diváků.

Kolikátý je Accrington ST v tabulce?

Accrington ST je v soutěži League Two na 9. místě s 18 body po 13 zápasech (4 výhry, 6 remíz, 3 prohry).

Kdy hraje Accrington ST příště?

Nejbližší zápas: Accrington ST – Northampton, so 31. 10. · 16:00 (League Two).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Accrington ST?

Poslední ligový zápas: Rochdale 0–5 Accrington ST (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Accrington ST?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je J. Woods, který dal 7 gólů.

Accrington ST: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Accrington ST (Anglie): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (League Two, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže League Two najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.