Fotbal
Domů › Týmy › Cheltenham
Cheltenham

Cheltenham: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1887 · Completely-Suzuki Stadium

Cheltenham: soutěže v sezóně 2026/27

League Two3. místo, 21 bodůPříště: Tranmere · so 31. 10. · 16:00
Ligový pohárkolo 128
EFL TrophyGroup South, 1. koloPříště: Oxford United · út 10. 11. · 20:00
FA Cup1/128-finalsPříště: FC Halifax Town · so 7. 11. · 16:00

Cheltenham: nejbližší zápasy

so 31. 10. · 16:00TranmereTipCheltenhamLeague Two · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 16:00Cheltenham–FC Halifax Town
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Oxford United–Cheltenham
EFL Trophy
so 14. 11. · 13:30Exeter City–Cheltenham
League Two
so 21. 11. · 16:00Cheltenham–Bristol Rovers
League Two

Cheltenham: poslední výsledky

Forma v lizeVVPPP
24. 10. 26Cheltenham1–0Newport CountyLeague Two20. 10. 26Cheltenham4–2Fleetwood TownLeague Two
17. 10. 26Oldham4–1Cheltenham
League Two
13. 10. 26Cheltenham2–2Tottenham Hotspur U21
EFL Trophy
10. 10. 26Cheltenham0–2Salford City
League Two
3. 10. 26Accrington ST2–0Cheltenham
League Two
26. 9. 26Cheltenham2–1Chesterfield
League Two
22. 9. 26Cheltenham2–2Exeter City
EFL Trophy

Cheltenham: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 31. 10. · 16:00TranmereTipCheltenham
League Two
so 7. 11. · 16:00Cheltenham–FC Halifax Town
FA Cup
út 10. 11. · 20:00Oxford United–Cheltenham
EFL Trophy
so 14. 11. · 13:30Exeter City–Cheltenham
League Two
so 21. 11. · 16:00Cheltenham–Bristol Rovers
League Two
so 28. 11. · 16:00Shrewsbury–Cheltenham
League Two
út 1. 12. · 20:45Cheltenham–Rochdale
League Two
so 12. 12. · 16:00Cheltenham–Crewe
League Two
so 19. 12. · 16:00Gillingham–Cheltenham
League Two
so 26. 12. · 16:00Cheltenham–Port Vale
League Two
út 29. 12. · 20:45Northampton–Cheltenham
League Two
pá 1. 1. · 16:00Walsall–Cheltenham
League Two
so 9. 1. · 16:00Cheltenham–Gillingham
League Two
so 16. 1. · 16:00Cheltenham–Oldham
League Two
út 19. 1. · 20:45Fleetwood Town–Cheltenham
League Two
so 23. 1. · 16:00Newport County–Cheltenham
League Two
so 30. 1. · 16:00Cheltenham–Tranmere
League Two
so 6. 2. · 16:00Cheltenham–Barnet
League Two
út 9. 2. · 20:45York–Cheltenham
League Two
so 13. 2. · 16:00Grimsby–Cheltenham
League Two
so 20. 2. · 16:00Cheltenham–Crawley Town
League Two
so 27. 2. · 16:00Cheltenham–Exeter City
League Two
so 6. 3. · 16:00Rotherham–Cheltenham
League Two
so 13. 3. · 16:00Cheltenham–Swindon Town
League Two
so 20. 3. · 16:00Bristol Rovers–Cheltenham
League Two
pá 26. 3. · 16:00Cheltenham–Walsall
League Two
po 29. 3. · 16:00Port Vale–Cheltenham
League Two
so 3. 4. · 16:00Cheltenham–Northampton
League Two
so 10. 4. · 16:00Crewe–Cheltenham
League Two
út 13. 4. · 20:45Salford City–Cheltenham
League Two
so 17. 4. · 16:00Cheltenham–Colchester
League Two
so 24. 4. · 16:00Chesterfield–Cheltenham
League Two
út 27. 4. · 20:45Cheltenham–Accrington ST
League Two
so 1. 5. · 16:00Cheltenham–Shrewsbury
League Two
so 8. 5. · 16:00Rochdale–Cheltenham
League Two
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Cheltenham1–0Newport County
League Two
20. 10. 26Cheltenham4–2Fleetwood Town
League Two
17. 10. 26Oldham4–1Cheltenham
League Two
13. 10. 26Cheltenham2–2Tottenham Hotspur U21
EFL Trophy
10. 10. 26Cheltenham0–2Salford City
League Two
3. 10. 26Accrington ST2–0Cheltenham
League Two
26. 9. 26Cheltenham2–1Chesterfield
League Two
22. 9. 26Cheltenham2–2Exeter City
EFL Trophy
19. 9. 26Colchester1–1Cheltenham
League Two
12. 9. 26Crawley Town1–3Cheltenham
League Two
5. 9. 26Cheltenham2–2Grimsby
League Two
1. 9. 26Cheltenham3–2York
League Two
29. 8. 26Barnet2–2Cheltenham
League Two
22. 8. 26Swindon Town2–1Cheltenham
League Two
15. 8. 26Cheltenham2–1Rotherham
League Two
8. 8. 26Cheltenham1–3Charlton
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Cheltenham: místo v tabulce – League Two

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
1Salford City128-1-319:1225VVVVV
2Barnet116-4-124:1622RPVVV
3Cheltenham136-3-422:2221VVPPP
4Crewe135-6-216:1621PPVVV
5York125-5-221:1320VRRRV

Cheltenham: statistiky sezóny (League Two)

Vstřelené góly na zápas1,7
Obdržené góly na zápas1,7
Doma: vstřelené / obdržené2,0 / 1,4
Venku: vstřelené / obdržené1,3 / 2,0
Zápasy bez obdrženého gólu1
Zápasy bez vstřeleného gólu2

Karty

Žluté karty34
Žluté karty na zápas2,6
Červené karty2

Nejčastější formace

4-1-4-1 (7×) · 4-2-3-1 (6×)

Cheltenham: statistiky hráčů (League Two)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
C. McCannZÁL121054811511307,16
P. SweeneyOBR1210230120206,77
J. EvansÚTO13983431610406,75
A. WeimannÚTO1396842126306,68
J. WilsonOBR95870010006,67
R. BroomZÁL105122274006,66
F. WillcoxZÁL125652073306,65
J. TomlinsonOBR97010085006,64
B. StevensonZÁL129500020116,62
J. TomkinsonOBR1210800110606,35
R. CundyOBR109000140006,33
J. ShipleyZÁL139720141306,31
G. MillerÚTO61290010006,31
S. McWilliamsZÁL75140010506,24
J. BickerstaffÚTO101740011105,80
K. OtchereÚTO123281052105,76
G. NurseOBR83220000005,63
Favour OnukwuliÚTO120000002,10

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Cheltenham: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Cheltenham: přestupy

Příchody

  • M. DialloWorcester City · návrat z hostování18. 9. 26
  • A. WeimannDerby · volný hráč13. 8. 26
  • J. EvansLeicester · hostování9. 8. 26
  • Favour OnukwuliSheffield Wednesday · volný hráč7. 8. 26
  • W. StanwayBarrow · přestup17. 7. 26
  • S. McWilliamsRotherham · volný hráč16. 7. 26
  • C. McCannBarrow · přestup30. 6. 26
  • J. TomlinsonMilton Keynes Dons · volný hráč30. 6. 26

Odchody

  • H. TustinHereford · hostování22. 9. 26
  • M. DialloWorcester City · hostování20. 8. 26
  • S. ObieriEvesham United · hostování13. 8. 26
  • L. YoungSligo Rovers · volný hráč12. 8. 26
  • S. BennettWeston-super-Mare · volný hráč3. 8. 26
  • I. BaileyBailey Ieuan · volný hráč30. 7. 26
  • J. ThomasDoncaster · volný hráč27. 7. 26
  • T. BackwellSouthend · volný hráč21. 7. 26

Cheltenham: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1887
StadionCompletely-Suzuki Stadium
Kapacita7 066
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague Two
Místo v tabulce3. · 21 bodů

Cheltenham: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Cheltenham?

Cheltenham hraje domácí zápasy na stadionu Completely-Suzuki Stadium (Cheltenham, Gloucestershire) s kapacitou 7 066 diváků.

Kolikátý je Cheltenham v tabulce?

Cheltenham je v soutěži League Two na 3. místě s 21 body po 13 zápasech (6 výher, 3 remízy, 4 prohry).

Kdy hraje Cheltenham příště?

Nejbližší zápas: Tranmere – Cheltenham, so 31. 10. · 16:00 (League Two).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Cheltenham?

Poslední ligový zápas: Cheltenham 1–0 Newport County (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Cheltenham?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je C. McCann, který dal 8 gólů.

Cheltenham: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Cheltenham (Anglie): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (League Two, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže League Two najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.