Fotbal
Domů › Týmy › Colchester
Colchester

Colchester: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1937 · JobServe Community Stadium

Colchester: soutěže v sezóně 2026/27

League Two21. místo, 12 bodůPříště: Walsall · so 31. 10. · 16:00
Ligový pohárkolo 128
EFL TrophyGroup South, 4. koloPříště: Ipswich Town U21 · út 10. 11. · 20:45
FA Cup1/128-finalsPříště: Worcester City · so 7. 11. · 16:00

Colchester: nejbližší zápasy

so 31. 10. · 16:00ColchesterTipWalsallLeague Two · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 16:00Colchester–Worcester City
FA Cup
út 10. 11. · 20:45Colchester–Ipswich Town U21
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Colchester–Gillingham
League Two
so 21. 11. · 16:00Tranmere–Colchester
League Two

Colchester: poslední výsledky

Forma v lizePRRPR
24. 10. 26Northampton2–0ColchesterLeague Two20. 10. 26Chesterfield1–1ColchesterLeague Two
17. 10. 26Colchester0–0Exeter City
League Two
10. 10. 26Newport County1–0Colchester
League Two
3. 10. 26Colchester1–1Luton
EFL Trophy
26. 9. 26Shrewsbury2–2Colchester
League Two
22. 9. 26Peterborough3–1Colchester
EFL Trophy
19. 9. 26Colchester1–1Cheltenham
League Two

Colchester: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 3. 10. · 16:00Colchester–Port Vale
League Two
so 31. 10. · 16:00ColchesterTipWalsall
League Two
so 7. 11. · 16:00Colchester–Worcester City
FA Cup
út 10. 11. · 20:45Colchester–Ipswich Town U21
EFL Trophy
so 14. 11. · 16:00Colchester–Gillingham
League Two
so 21. 11. · 16:00Tranmere–Colchester
League Two
so 28. 11. · 16:00Colchester–York
League Two
út 1. 12. · 20:45Grimsby–Colchester
League Two
so 12. 12. · 16:00Salford City–Colchester
League Two
so 19. 12. · 13:30Colchester–Fleetwood Town
League Two
so 26. 12. · 16:00Barnet–Colchester
League Two
út 29. 12. · 20:45Colchester–Crawley Town
League Two
pá 1. 1. · 16:00Colchester–Rotherham
League Two
so 9. 1. · 16:00Fleetwood Town–Colchester
League Two
so 16. 1. · 16:00Exeter City–Colchester
League Two
út 19. 1. · 20:45Colchester–Chesterfield
League Two
so 23. 1. · 16:00Colchester–Northampton
League Two
so 30. 1. · 16:00Walsall–Colchester
League Two
so 6. 2. · 16:00Rochdale–Colchester
League Two
út 9. 2. · 20:45Colchester–Bristol Rovers
League Two
so 13. 2. · 16:00Colchester–Swindon Town
League Two
so 20. 2. · 16:00Crewe–Colchester
League Two
so 27. 2. · 16:00Gillingham–Colchester
League Two
so 6. 3. · 16:00Colchester–Accrington ST
League Two
so 13. 3. · 16:00Oldham–Colchester
League Two
so 20. 3. · 16:00Colchester–Tranmere
League Two
pá 26. 3. · 16:00Rotherham–Colchester
League Two
po 29. 3. · 16:00Colchester–Barnet
League Two
so 3. 4. · 16:00Crawley Town–Colchester
League Two
so 10. 4. · 16:00Colchester–Salford City
League Two
út 13. 4. · 20:45Colchester–Newport County
League Two
so 17. 4. · 16:00Cheltenham–Colchester
League Two
so 24. 4. · 16:00Colchester–Shrewsbury
League Two
út 27. 4. · 20:45Port Vale–Colchester
League Two
so 1. 5. · 16:00York–Colchester
League Two
so 8. 5. · 16:00Colchester–Grimsby
League Two
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Northampton2–0Colchester
League Two
20. 10. 26Chesterfield1–1Colchester
League Two
17. 10. 26Colchester0–0Exeter City
League Two
10. 10. 26Newport County1–0Colchester
League Two
3. 10. 26Colchester1–1Luton
EFL Trophy
26. 9. 26Shrewsbury2–2Colchester
League Two
22. 9. 26Peterborough3–1Colchester
EFL Trophy
19. 9. 26Colchester1–1Cheltenham
League Two
12. 9. 26Colchester1–1Crewe
League Two
5. 9. 26Swindon Town3–1Colchester
League Two
1. 9. 26Bristol Rovers2–0Colchester
League Two
29. 8. 26Colchester1–0Rochdale
League Two
22. 8. 26Colchester2–1Oldham
League Two
15. 8. 26Accrington ST2–2Colchester
League Two
8. 8. 26Colchester0–2Southampton
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Colchester: místo v tabulce – League Two

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
19Northampton113-4-48:813VPVRP
20Oldham123-3-614:1812RPVRP
21Colchester122-6-411:1612PRRPR
22Rotherham132-6-517:2312RRPPP
23Port Vale113-3-56:1212PRVVP

Colchester: statistiky sezóny (League Two)

Vstřelené góly na zápas0,9
Obdržené góly na zápas1,3
Doma: vstřelené / obdržené1,0 / 0,6
Venku: vstřelené / obdržené0,9 / 1,9
Zápasy bez obdrženého gólu2
Zápasy bez vstřeleného gólu4

Karty

Žluté karty16
Žluté karty na zápas1,3
Červené karty1

Nejčastější formace

4-2-3-1 (11×) · 3-4-2-1 (1×)

Colchester: statistiky hráčů (League Two)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
J. PayneZÁL1083601117007,06
M. SesayZÁL1186131188106,96
K. KouassiÚTO53501052006,96
E. IandoloOBR1210701182206,79
H. AndersonZÁL979220125106,76
J. TuckerOBR1210800053106,74
O. ThornZÁL127670592106,74
F. TerryOBR73500000006,61
R. HuntZÁL129081021206,59
K. Vincent-YoungOBR84370100106,59
P. DigbyZÁL84430020006,53
J. WilliamsZÁL86370020206,52
J. LeakeOBR1390000006,50
Jaden WilliamsÚTO82891043016,47
K. ConnellyÚTO7720000006,41
B. IhionvienÚTO1157300114206,40
B. LubalaÚTO42460091206,28
L. ChiwomeÚTO81020010005,44
S. RaggettOBR87200032005,35
Ben PerryZÁL2871022004,81
R. HarveyZÁL2520010004,31
S. KuffourOBR31050000004,14
E. BishopZÁL16000000–

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Colchester: soupiska

Brankáři

1T. SmithNárodnostAnglieVěk23 letVýška189 cmHmotnost78 kg
22T. Lo-TutalaNárodnostFrancieVěk22 letVýška186 cmHmotnost93 kg
31Oscar Roberts

Obránci

Záložníci

Útočníci

Colchester: přestupy

Příchody

  • B. LubalaStevenage · volný hráč24. 9. 26
  • K. KouassiBlackpool · přestup31. 8. 26
  • J. WilliamsCrawley Town · přestup31. 8. 26
  • M. SesaySouthampton · hostování20. 8. 26
  • O. ThornLincoln · hostování6. 8. 26
  • T. Lo-TutalaHull City · hostování5. 8. 26
  • L. ChiwomeAFC Wimbledon · hostování30. 7. 26
  • L. ChiwomeWolves · hostování30. 7. 26

Odchody

  • M. OniWealdstone · hostování2. 10. 26
  • M. EvansWalton & Hersham · hostování22. 9. 26
  • S. TovideHuddersfield · volný hráč2. 9. 26
  • J. SasereLipscomb Bisons · volný hráč30. 7. 26
  • T. FlanaganFlanagan Tom · konec kariéry9. 7. 26
  • O. EdwardsPeterborough · volný hráč30. 6. 26
  • M. MaceyWycombe · volný hráč30. 6. 26
  • K. LisbieReading · přestup30. 6. 26

Colchester: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1937
StadionJobServe Community Stadium
Kapacita10 083
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague Two
Místo v tabulce21. · 12 bodů

Colchester: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Colchester?

Colchester hraje domácí zápasy na stadionu JobServe Community Stadium (Colchester, Essex) s kapacitou 10 083 diváků.

Kolikátý je Colchester v tabulce?

Colchester je v soutěži League Two na 21. místě se 12 body po 12 zápasech (2 výhry, 6 remíz, 4 prohry).

Kdy hraje Colchester příště?

Nejbližší zápas: Colchester – Walsall, so 31. 10. · 16:00 (League Two).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Colchester?

Poslední ligový zápas: Northampton 2–0 Colchester (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Colchester?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je M. Sesay, který dal 3 góly.

Colchester: zápasy, tabulka a předpovědi

Colchester (Anglie) hraje v sezóně tyto soutěže: League Two, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (League Two) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.