Fotbal
Domů › Týmy › Fleetwood Town
Fleetwood Town

Fleetwood Town: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1908 · Highbury Stadium

Fleetwood Town: soutěže v sezóně 2026/27

League Two18. místo, 14 bodůPříště: Bristol Rovers · so 31. 10. · 16:00
Ligový pohárosmifinálePříště: Arsenal · út 27. 10. · 21:00
EFL TrophyGroup North, 7. koloPříště: Leeds United U21 · út 24. 11. · 20:00
FA Cup1/128-finalsPříště: Rochdale · so 7. 11. · 16:00

Fleetwood Town: nejbližší zápasy

út 27. 10. · 21:00Fleetwood TownTipArsenalLigový pohárso 31. 10. · 16:00Fleetwood TownTipBristol RoversLeague Two · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 16:00Fleetwood Town–Rochdale
FA Cup · Vzájemné zápasy (H2H)
so 14. 11. · 18:30Fleetwood Town–Tranmere
League Two
so 21. 11. · 16:00Crawley Town–Fleetwood Town
League Two

Fleetwood Town: poslední výsledky

Forma v lizePPVRP
24. 10. 26Exeter City2–1Fleetwood TownLeague Two20. 10. 26Cheltenham4–2Fleetwood TownLeague Two
17. 10. 26Fleetwood Town2–0Rotherham
League Two
10. 10. 26Fleetwood Town1–1Walsall
League Two
6. 10. 26Fleetwood Town4–1Barnsley
EFL Trophy
3. 10. 26Salford City1–0Fleetwood Town
League Two
26. 9. 26Fleetwood Town1–2Rochdale
League Two
22. 9. 26Oldham1–0Fleetwood Town
EFL Trophy

Fleetwood Town: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

út 27. 10. · 21:00Fleetwood TownTipArsenal
Ligový pohár
so 31. 10. · 16:00Fleetwood TownTipBristol Rovers
League Two
so 7. 11. · 16:00Fleetwood Town–Rochdale
FA Cup
so 14. 11. · 18:30Fleetwood Town–Tranmere
League Two
so 21. 11. · 16:00Crawley Town–Fleetwood Town
League Two
út 24. 11. · 20:00Fleetwood Town–Leeds United U21
EFL Trophy
so 28. 11. · 16:00Fleetwood Town–Accrington ST
League Two
út 1. 12. · 20:45Northampton–Fleetwood Town
League Two
so 12. 12. · 16:00Fleetwood Town–Swindon Town
League Two
so 19. 12. · 13:30Colchester–Fleetwood Town
League Two
so 26. 12. · 16:00Fleetwood Town–Crewe
League Two
út 29. 12. · 20:45York–Fleetwood Town
League Two
pá 1. 1. · 16:00Port Vale–Fleetwood Town
League Two
so 9. 1. · 16:00Fleetwood Town–Colchester
League Two
so 16. 1. · 16:00Rotherham–Fleetwood Town
League Two
út 19. 1. · 20:45Fleetwood Town–Cheltenham
League Two
so 23. 1. · 16:00Fleetwood Town–Exeter City
League Two
so 30. 1. · 16:00Bristol Rovers–Fleetwood Town
League Two
so 6. 2. · 16:00Fleetwood Town–Grimsby
League Two
út 9. 2. · 20:45Oldham–Fleetwood Town
League Two
so 13. 2. · 16:00Shrewsbury–Fleetwood Town
League Two
so 20. 2. · 16:00Fleetwood Town–Newport County
League Two
so 27. 2. · 16:00Tranmere–Fleetwood Town
League Two
so 6. 3. · 16:00Fleetwood Town–Chesterfield
League Two
so 13. 3. · 16:00Gillingham–Fleetwood Town
League Two
so 20. 3. · 16:00Fleetwood Town–Crawley Town
League Two
pá 26. 3. · 16:00Fleetwood Town–Port Vale
League Two
po 29. 3. · 16:00Crewe–Fleetwood Town
League Two
so 3. 4. · 16:00Fleetwood Town–York
League Two
so 10. 4. · 16:00Swindon Town–Fleetwood Town
League Two
út 13. 4. · 20:45Walsall–Fleetwood Town
League Two
so 17. 4. · 16:00Fleetwood Town–Barnet
League Two
so 24. 4. · 16:00Rochdale–Fleetwood Town
League Two
út 27. 4. · 20:45Fleetwood Town–Salford City
League Two
so 1. 5. · 16:00Accrington ST–Fleetwood Town
League Two
so 8. 5. · 16:00Fleetwood Town–Northampton
League Two
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Exeter City2–1Fleetwood Town
League Two
20. 10. 26Cheltenham4–2Fleetwood Town
League Two
17. 10. 26Fleetwood Town2–0Rotherham
League Two
10. 10. 26Fleetwood Town1–1Walsall
League Two
6. 10. 26Fleetwood Town4–1Barnsley
EFL Trophy
3. 10. 26Salford City1–0Fleetwood Town
League Two
26. 9. 26Fleetwood Town1–2Rochdale
League Two
22. 9. 26Oldham1–0Fleetwood Town
EFL Trophy
19. 9. 26Barnet3–1Fleetwood Town
League Two
16. 9. 26Fleetwood Town1–0Sheffield Utd
Ligový pohár
12. 9. 26Newport County1–1Fleetwood Town
League Two
5. 9. 26Fleetwood Town2–0Shrewsbury
League Two
1. 9. 26Fleetwood Town1–1Oldham
League Two
29. 8. 26Grimsby2–2Fleetwood Town
League Two
25. 8. 26Fleetwood Town4–0Shrewsbury
Ligový pohár
22. 8. 26Fleetwood Town0–0Gillingham
League Two
15. 8. 26Chesterfield0–1Fleetwood Town
League Two
8. 8. 26Fleetwood Town1–0Chesterfield
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Fleetwood Town: místo v tabulce – League Two

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
16Newport County133-6-416:1615PRRVR
17Rochdale134-3-615:2215PRPRV
18Fleetwood Town133-5-515:1714PPVRP
19Northampton113-4-48:813VPVRP
20Oldham123-3-614:1812RPVRP

Fleetwood Town: statistiky sezóny (League Two)

Vstřelené góly na zápas1,2
Obdržené góly na zápas1,3
Doma: vstřelené / obdržené1,2 / 0,7
Venku: vstřelené / obdržené1,1 / 1,9
Zápasy bez obdrženého gólu4
Zápasy bez vstřeleného gólu2

Karty

Žluté karty32
Žluté karty na zápas2,5
Červené karty0

Nejčastější formace

3-1-4-2 (11×) · 3-5-2 (1×) · 5-3-2 (1×)

Fleetwood Town: statistiky hráčů (League Two)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
R. CoughlanÚTO11589511513207,08
C. McLeanZÁL22190340006,82
F. PotterOBR1311391051206,81
H. NealZÁL13117000115406,78
A. CannonZÁL31850042106,77
L. McCannZÁL13113601166306,77
D. AndrewOBR83310021006,72
Jake Thomas BattyOBR64600020006,70
M. HelmZÁL13112310184306,67
R. BennettOBR119760140506,67
S. RooneyOBR1311701192306,66
Conor HaugheyOBR61830010006,60
C. EvansÚTO1388132226406,52
A. Loupalo-BiÚTO113172184006,50
K. Thompson-SommersZÁL1550000006,50
Kayden HughesOBR1640010006,50
R. CirinoZÁL24650020206,47
W. DaviesÚTO1152820125105,88
A. MurphyZÁL106550031105,75
J. RobertsonZÁL4200020003,14

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Fleetwood Town: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Fleetwood Town: přestupy

Příchody

  • J. RobertsonBrighton · hostování31. 8. 26
  • A. MurphyBristol City · hostování20. 8. 26
  • A. Loupalo-BiFulham · hostování13. 8. 26
  • J. PradicPreston · volný hráč27. 7. 26
  • N. MawenePreston · volný hráč27. 7. 26
  • Jake Thomas BattySwindon Town · volný hráč27. 7. 26
  • A. CannonWrexham · volný hráč13. 7. 26
  • Sean CostelloeTreaty United · volný hráč9. 7. 26

Odchody

  • J. NorwoodScunthorpe · volný hráč24. 9. 26
  • M. LaneBarrow · hostování4. 9. 26
  • H. HolgateGateshead · volný hráč3. 9. 26
  • D. HumeHume Denver · konec kariéry21. 8. 26
  • N. MaweneWaterford · hostování28. 7. 26
  • T. MullarkeyCarlisle · hostování26. 7. 26
  • Liam RobertsHereford · hostování24. 7. 26
  • J. DaviesTranmere · volný hráč20. 7. 26

Fleetwood Town: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1908
StadionHighbury Stadium
Kapacita5 327
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague Two
Místo v tabulce18. · 14 bodů

Fleetwood Town: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Fleetwood Town?

Fleetwood Town hraje domácí zápasy na stadionu Highbury Stadium (Fleetwood, Lancashire) s kapacitou 5 327 diváků.

Kolikátý je Fleetwood Town v tabulce?

Fleetwood Town je v soutěži League Two na 18. místě se 14 body po 13 zápasech (3 výhry, 5 remíz, 5 proher).

Kdy hraje Fleetwood Town příště?

Nejbližší zápas: Fleetwood Town – Arsenal, út 27. 10. · 21:00 (Ligový pohár).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Fleetwood Town?

Poslední ligový zápas: Exeter City 2–1 Fleetwood Town (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Fleetwood Town?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je C. Evans, který dal 6 gólů.

Fleetwood Town: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Fleetwood Town (Anglie): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (League Two, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže League Two najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.