Fotbal
Domů › Týmy › Shrewsbury
Shrewsbury

Shrewsbury: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1886 · The Croud Meadow

Shrewsbury: soutěže v sezóně 2026/27

League Two10. místo, 18 bodůPříště: Gillingham · so 31. 10. · 16:00
Ligový pohárkolo 64
EFL TrophyGroup North, 5. koloPříště: Everton U21 · út 27. 10. · 20:00
FA Cup1/128-finalsPříště: Eastleigh · so 7. 11. · 16:00

Shrewsbury: nejbližší zápasy

út 27. 10. · 20:00Shrewsbury–Everton U21
EFL Trophyso 31. 10. · 16:00ShrewsburyTipGillinghamLeague Two · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 16:00Eastleigh–Shrewsbury
FA Cup
so 14. 11. · 16:00Shrewsbury–Oldham
League Two
so 21. 11. · 16:00Chesterfield–Shrewsbury
League Two

Shrewsbury: poslední výsledky

Forma v lizeRVVPV
24. 10. 26Rotherham3–3ShrewsburyLeague Two20. 10. 26Crawley Town2–3ShrewsburyLeague Two
17. 10. 26Shrewsbury1–0Bristol Rovers
League Two
10. 10. 26Shrewsbury0–1Exeter City
League Two
6. 10. 26Shrewsbury0–2Stockport County
EFL Trophy
3. 10. 26Grimsby1–2Shrewsbury
League Two
26. 9. 26Shrewsbury2–2Colchester
League Two
22. 9. 26Tranmere1–0Shrewsbury
EFL Trophy

Shrewsbury: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

út 27. 10. · 20:00Shrewsbury–Everton U21
EFL Trophy
so 31. 10. · 16:00ShrewsburyTipGillingham
League Two
so 7. 11. · 16:00Eastleigh–Shrewsbury
FA Cup
so 14. 11. · 16:00Shrewsbury–Oldham
League Two
so 21. 11. · 16:00Chesterfield–Shrewsbury
League Two
so 28. 11. · 16:00Shrewsbury–Cheltenham
League Two
út 1. 12. · 20:45York–Shrewsbury
League Two
so 12. 12. · 16:00Shrewsbury–Port Vale
League Two
so 19. 12. · 16:00Walsall–Shrewsbury
League Two
so 26. 12. · 16:00Shrewsbury–Swindon Town
League Two
út 29. 12. · 20:45Newport County–Shrewsbury
League Two
pá 1. 1. · 16:00Accrington ST–Shrewsbury
League Two
so 9. 1. · 13:30Shrewsbury–Walsall
League Two
so 16. 1. · 16:00Bristol Rovers–Shrewsbury
League Two
út 19. 1. · 20:45Shrewsbury–Crawley Town
League Two
so 23. 1. · 16:00Shrewsbury–Rotherham
League Two
so 30. 1. · 16:00Gillingham–Shrewsbury
League Two
so 6. 2. · 16:00Salford City–Shrewsbury
League Two
út 9. 2. · 20:45Shrewsbury–Rochdale
League Two
so 13. 2. · 16:00Shrewsbury–Fleetwood Town
League Two
so 20. 2. · 16:00Northampton–Shrewsbury
League Two
so 27. 2. · 16:00Oldham–Shrewsbury
League Two
so 6. 3. · 16:00Shrewsbury–Tranmere
League Two
so 13. 3. · 16:00Barnet–Shrewsbury
League Two
so 20. 3. · 16:00Shrewsbury–Chesterfield
League Two
pá 26. 3. · 16:00Shrewsbury–Accrington ST
League Two
po 29. 3. · 16:00Swindon Town–Shrewsbury
League Two
so 3. 4. · 16:00Shrewsbury–Newport County
League Two
so 10. 4. · 16:00Port Vale–Shrewsbury
League Two
út 13. 4. · 20:45Exeter City–Shrewsbury
League Two
so 17. 4. · 16:00Shrewsbury–Crewe
League Two
so 24. 4. · 16:00Colchester–Shrewsbury
League Two
út 27. 4. · 20:45Shrewsbury–Grimsby
League Two
so 1. 5. · 16:00Cheltenham–Shrewsbury
League Two
so 8. 5. · 16:00Shrewsbury–York
League Two
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Rotherham3–3Shrewsbury
League Two
20. 10. 26Crawley Town2–3Shrewsbury
League Two
17. 10. 26Shrewsbury1–0Bristol Rovers
League Two
10. 10. 26Shrewsbury0–1Exeter City
League Two
6. 10. 26Shrewsbury0–2Stockport County
EFL Trophy
3. 10. 26Grimsby1–2Shrewsbury
League Two
26. 9. 26Shrewsbury2–2Colchester
League Two
22. 9. 26Tranmere1–0Shrewsbury
EFL Trophy
19. 9. 26Crewe1–1Shrewsbury
League Two
12. 9. 26Shrewsbury2–0Northampton
League Two
5. 9. 26Fleetwood Town2–0Shrewsbury
League Two
1. 9. 26Rochdale3–0Shrewsbury
League Two
29. 8. 26Shrewsbury1–0Salford City
League Two
25. 8. 26Fleetwood Town4–0Shrewsbury
Ligový pohár
22. 8. 26Shrewsbury1–3Barnet
League Two
15. 8. 26Tranmere2–0Shrewsbury
League Two
8. 8. 26Salford City1–1Shrewsbury
Ligový pohár

Aktualizováno: 26. října 2026

Shrewsbury: místo v tabulce – League Two

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
8Exeter City135-4-410:719VVRVV
9Accrington ST134-6-322:1618VRVRV
10Shrewsbury135-3-516:2018RVVPV
11Grimsby134-5-419:1617VRPPP
12Gillingham134-5-418:1817PRPVR

Shrewsbury: statistiky sezóny (League Two)

Vstřelené góly na zápas1,2
Obdržené góly na zápas1,5
Doma: vstřelené / obdržené1,2 / 1,0
Venku: vstřelené / obdržené1,3 / 2,0
Zápasy bez obdrženého gólu3
Zápasy bez vstřeleného gólu4

Karty

Žluté karty36
Žluté karty na zápas2,8
Červené karty3

Nejčastější formace

3-4-1-2 (7×)

Shrewsbury: statistiky hráčů (League Two)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
W. BoyleOBR13117022197206,94
Isaac EnglandOBR180000106,90
T. SangZÁL1311250173206,88
G. LloydÚTO1386741189406,86
S. StubbsOBR1081700115106,86
K. BerkoeZÁL1311571011206,81
K. M. BrownÚTO9731202210216,78
J. DavisonÚTO12867412210406,72
L. HooleOBR1210391063406,67
J. Turner-CookeZÁL105960041316,67
Isaac Andrew FletcherÚTO116871093116,64
T. AndersonOBR32550000206,57
W. GaryZÁL105170030306,54
J. RuffelsOBR108541063206,49
J. GbodeÚTO72140041205,76
Arkelle Nicholas Cecil Jude-BoydZÁL74650140005,09
M. GoldingZÁL5910020004,65
L. SousaOBR2260000002,52
I. LeeOBR2630000102,50
H. AistonÚTO110000000,00

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Shrewsbury: soupiska

Brankáři

1William Michael BrookNárodnostAnglieVěk22 letVýška190 cm
12S. ProctorNárodnostAnglieVěk19 let
32Cameron Akash James GregoryNárodnostAnglieVěk25 letVýška192 cmHmotnost75 kg

Obránci

Záložníci

Útočníci

Shrewsbury: přestupy

Příchody

  • Cameron Akash James GregoryBrackley Town · volný hráč17. 9. 26
  • K. M. BrownBurnley · hostování30. 8. 26
  • L. SousaAston Villa · hostování30. 8. 26
  • M. GoldingLeicester · hostování27. 8. 26
  • S. ProctorAston Villa · hostování16. 7. 26
  • J. GbodeLuton · hostování12. 7. 26
  • J. Turner-CookeFC Halifax Town · volný hráč3. 7. 26
  • J. PriceBrackley Town · volný hráč1. 7. 26

Odchody

  • A. ScullyExeter City · volný hráč2. 10. 26
  • T. AndersonCarlisle · hostování28. 9. 26
  • J. MarquisWoking · volný hráč31. 8. 26
  • S. ClucasClucas Sam · volný hráč20. 8. 26
  • S. NyamwanzaCaernarfon Town · volný hráč20. 8. 26
  • R. DinangaSpartans · hostování7. 8. 26
  • C. StewartKidderminster Harriers · hostování6. 8. 26
  • K. CairnsNewcastle Town · volný hráč4. 8. 26

Shrewsbury: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1886
StadionThe Croud Meadow
Kapacita9 875
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLeague Two
Místo v tabulce10. · 18 bodů

Shrewsbury: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Shrewsbury?

Shrewsbury hraje domácí zápasy na stadionu The Croud Meadow (Shrewsbury, Shropshire) s kapacitou 9 875 diváků.

Kolikátý je Shrewsbury v tabulce?

Shrewsbury je v soutěži League Two na 10. místě s 18 body po 13 zápasech (5 výher, 3 remízy, 5 proher).

Kdy hraje Shrewsbury příště?

Nejbližší zápas: Shrewsbury – Everton U21, út 27. 10. · 20:00 (EFL Trophy).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Shrewsbury?

Poslední ligový zápas: Rotherham 3–3 Shrewsbury (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Shrewsbury?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je J. Davison, který dal 5 gólů.

Shrewsbury: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Shrewsbury (Anglie): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (League Two, Ligový pohár, EFL Trophy, FA Cup), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže League Two najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.