Fotbal
Domů › Týmy › Union St. Gilloise
Union St. Gilloise

Union St. Gilloise: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Belgie · založen 1897 · Stade Joseph Mariën

Union St. Gilloise: soutěže v sezóně 2026/27

Union St. Gilloise: nejbližší zápasy

ne 25. 10. · 19:15Union St. Gilloise–Cercle BruggeJupiler Pro League · Vzájemné zápasy (H2H)
so 31. 10. · 20:45SK Beveren–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League · Vzájemné zápasy (H2H)
čt 5. 11. · 21:00Celta Vigo–Union St. Gilloise
Evropská liga UEFA
ne 8. 11. · 18:30Union St. Gilloise–Genk
Jupiler Pro League
ne 22. 11. · 16:00Kortrijk–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League

Union St. Gilloise: poslední výsledky

Forma v lizeRVVVV
22. 10. 26Union St. Gilloise4–0Hapoel Beer Sheva
Evropská liga UEFA
18. 10. 26Union St. Gilloise3–0Nijlen
Cup
15. 10. 26Union St. Gilloise1–1Real Sociedad
Evropská liga UEFA
11. 10. 26Union St. Gilloise1–1OH Leuven
Jupiler Pro League
20. 9. 26Antwerp0–2Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
17. 9. 26Plzen0–3Union St. Gilloise
Evropská liga UEFA
12. 9. 26Union St. Gilloise5–0Lommel United
Jupiler Pro League
5. 9. 26Charleroi2–3Union St. Gilloise
Jupiler Pro League

Union St. Gilloise: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

ne 25. 10. · 19:15Union St. Gilloise–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
so 31. 10. · 20:45SK Beveren–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
čt 5. 11. · 21:00Celta Vigo–Union St. Gilloise
Evropská liga UEFA
ne 8. 11. · 18:30Union St. Gilloise–Genk
Jupiler Pro League
ne 22. 11. · 16:00Kortrijk–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
čt 26. 11. · 18:45Union St. Gilloise–Lech Poznan
Evropská liga UEFA
ne 29. 11. · 19:15Union St. Gilloise–Gent
Jupiler Pro League
so 5. 12. · 16:00Union St. Gilloise–KVC Westerlo
Cup
čt 10. 12. · 21:00Lyon–Union St. Gilloise
Evropská liga UEFA
ne 13. 12. · 18:30KV Mechelen–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
ne 20. 12. · 18:30Union St. Gilloise–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
so 26. 12. · 20:45Standard Liege–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
so 16. 1. · 18:15Union St. Gilloise–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
čt 21. 1. · 18:45Beşiktaş–Union St. Gilloise
Evropská liga UEFA
so 23. 1. · 17:00Union St. Gilloise–SK Beveren
Jupiler Pro League
čt 28. 1. · 21:00Union St. Gilloise–Celtic
Evropská liga UEFA
so 30. 1. · 17:00Zulte Waregem–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
so 6. 2. · 17:00Union St. Gilloise–St. Truiden
Jupiler Pro League
so 13. 2. · 17:00Lommel United–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
so 20. 2. · 17:00Union St. Gilloise–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
so 27. 2. · 17:00Genk–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
so 6. 3. · 17:00Union St. Gilloise–Standard Liege
Jupiler Pro League
so 13. 3. · 17:00Cercle Brugge–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
so 20. 3. · 17:00OH Leuven–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
so 3. 4. · 17:00Union St. Gilloise–KV Mechelen
Jupiler Pro League
so 10. 4. · 17:00RAAL La Louvière–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
so 17. 4. · 17:00Union St. Gilloise–Antwerp
Jupiler Pro League
so 24. 4. · 17:00Club Brugge KV–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
so 1. 5. · 17:00Union St. Gilloise–Kortrijk
Jupiler Pro League
so 8. 5. · 17:00Anderlecht–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
so 15. 5. · 17:00Gent–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
so 22. 5. · 17:00Union St. Gilloise–Charleroi
Jupiler Pro League
Odehrané zápasy sezóny
22. 10. 26Union St. Gilloise4–0Hapoel Beer Sheva
Evropská liga UEFA
18. 10. 26Union St. Gilloise3–0Nijlen
Cup
15. 10. 26Union St. Gilloise1–1Real Sociedad
Evropská liga UEFA
11. 10. 26Union St. Gilloise1–1OH Leuven
Jupiler Pro League
20. 9. 26Antwerp0–2Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
17. 9. 26Plzen0–3Union St. Gilloise
Evropská liga UEFA
12. 9. 26Union St. Gilloise5–0Lommel United
Jupiler Pro League
5. 9. 26Charleroi2–3Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
2. 9. 26St. Truiden0–3Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
30. 8. 26Union St. Gilloise3–0Anderlecht
Jupiler Pro League
15. 8. 26Union St. Gilloise0–0Zulte Waregem
Jupiler Pro League
11. 8. 26Bodo/Glimt3–2Union St. Gilloise
Liga mistrů UEFA
8. 8. 26KVC Westerlo1–5Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
4. 8. 26Union St. Gilloise3–3Bodo/Glimt
Liga mistrů UEFA

Aktualizováno: 24. října 2026

Union St. Gilloise: zranění a absence

Hráči, kteří chyběli v posledním zápase s hlášenou absencí (22. 10. 26).

  • A. Ait El Hadjmimo soupisku
  • I. Hurteventlehké zranění
  • O. Kricfalusilehké zranění
  • K. Mac Allisterzranění kolena
  • I. Pavlicmimo soupisku
  • R. Schoofslehké zranění
  • A. Zorganelehké zranění

Union St. Gilloise: místo v tabulce – Jupiler Pro League

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
2Club Brugge KV87-0-119:421VVVVP
3Charleroi97-0-216:1021PVVVP
4Union St. Gilloise86-2-022:420RVVVV
5Anderlecht85-1-29:616VVVRV
6KVC Westerlo94-2-324:2114RVVVV

Union St. Gilloise: místo v tabulce – Evropská liga UEFA

Celá tabulka
#TýmZSkóreB
4Ferencvarosi TC39:39
5Olympiakos Piraeus34:19
6Union St. Gilloise38:17
7Juventus39:37
8Beşiktaş39:57

Union St. Gilloise: statistiky sezóny (Jupiler Pro League)

Vstřelené góly na zápas2,8
Obdržené góly na zápas0,5
Doma: vstřelené / obdržené2,3 / 0,3
Venku: vstřelené / obdržené3,3 / 0,8
Zápasy bez obdrženého gólu5
Zápasy bez vstřeleného gólu1

Karty

Žluté karty14
Žluté karty na zápas1,8
Červené karty1

Nejčastější formace

3-4-1-2 (3×) · 3-4-3 (2×) · 3-1-4-2 (2×)

Union St. Gilloise: statistiky hráčů (Jupiler Pro League)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
M. SyllaOBR76290010207,73
K. Mac AllisterOBR65181053407,55
A. ZorganeZÁL64531063107,48
K. Van de PerreZÁL86951111107,48
P. DavidÚTO1601121007,30
A. Ait El HadjZÁL1230000007,20
Guilherme Henriques da Silva CarvalhoZÁL857111105007,18
O. KričfalušiOBR64590042107,13
M. BiondicÚTO751424146007,11
R. FloruczÚTO828540126107,08
L. PatrisZÁL86371043217,05
F. LeysenOBR21800010107,05
D. OlaruZÁL41321044006,95
K. RodríguezÚTO2960143006,95
R. MofokengÚTO73153186006,90
O. NiangZÁL2870000006,90
M. FuseiniÚTO21200144006,90
D. AquinoÚTO1230000006,90
I. HurteventÚTO370000006,90
N. HavenaarOBR63050010006,88
D. De RoeveOBR61491022006,83
R. SchoofsÚTO72280230006,83
S. KeitaÚTO1190000006,70
N. ChibaniOBR1560010006,30
D. EgelOBR11000000–

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Union St. Gilloise: soupiska

Brankáři

1V. ChambaereNárodnostBelgieVěk22 letVýška190 cmHmotnost77 kg12H. KoffiNárodnostBurkina FasoVěk29 letVýška186 cmHmotnost80 kg
18G. KavelashviliNárodnostGruzieVěk18 letVýška195 cm
71K. BoetsNárodnostBelgieVěk22 letVýška189 cmHmotnost75 kg

Obránci

Záložníci

Útočníci

Union St. Gilloise: přestupy

Příchody

  • D. AquinoLanus · přestup1. 9. 26
  • D. EgelFC Astoria Walldorf · přestup1. 9. 26
  • Daniel TshilandaSporting Hasselt · přestup31. 8. 26
  • D. De RoeveBrann · přestup28. 8. 26
  • H. KoffiLens · hostování31. 7. 26
  • Keo BoetsDessel Sport · volný hráč22. 7. 26
  • R. MofokengOrlando Pirates · přestup1. 7. 26
  • N. ChibaniQuevilly · volný hráč30. 6. 26

Odchody

  • O. NiangZulte Waregem · volný hráč2. 9. 26
  • M. GigerGyori ETO FC · hostování2. 9. 26
  • M. FuseiniDerby · hostování31. 8. 26
  • F. LeysenSassuolo · hostování20. 8. 26
  • P. DavidBrighton · hostování17. 8. 26
  • A. KhalailiCrystal Palace · přestup14. 8. 26
  • Cristian Makate BokoyaK. Lierse S.K. · přestup11. 8. 26
  • M. BarryAl Shabab · hostování31. 7. 26

Union St. Gilloise: základní údaje

ZeměBelgie
Založen1897
StadionStade Joseph Mariën
Kapacita9 400
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce4. · 20 bodů

Union St. Gilloise: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Union St. Gilloise?

Union St. Gilloise hraje domácí zápasy na stadionu Stade Joseph Mariën (Brussels) s kapacitou 9 400 diváků.

Kolikátý je Union St. Gilloise v tabulce?

Union St. Gilloise je v soutěži Jupiler Pro League na 4. místě se 20 body po 8 zápasech (6 výher, 2 remízy, 0 proher).

Kdy hraje Union St. Gilloise příště?

Nejbližší zápas: Union St. Gilloise – Cercle Brugge, ne 25. 10. · 19:15 (Jupiler Pro League).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Union St. Gilloise?

Poslední ligový zápas: Union St. Gilloise 1–1 OH Leuven (11. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Union St. Gilloise?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je R. Florucz, který dal 5 gólů.

Union St. Gilloise: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Union St. Gilloise (Belgie): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (Jupiler Pro League, Liga mistrů UEFA, Evropská liga UEFA, Cup), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže Jupiler Pro League najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.