Fotbal
Domů › Týmy › Standard Liege
Standard Liege

Standard Liege: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Belgie · založen 1898 · Stade Maurice Dufrasne

Standard Liege: soutěže v sezóně 2026/27

Jupiler Pro League9. místo, 11 bodůPříště: Genk · ne 25. 10. · 13:30
CuposmifinálePříště: RAAL La Louvière · so 5. 12. · 16:00

Standard Liege: nejbližší zápasy

ne 25. 10. · 13:30Genk–Standard LiegeJupiler Pro League · Vzájemné zápasy (H2H)
so 31. 10. · 18:15Standard Liege–Kortrijk
Jupiler Pro League · Vzájemné zápasy (H2H)
pá 6. 11. · 20:45Standard Liege–SK Beveren
Jupiler Pro League
ne 22. 11. · 19:15Lommel United–Standard Liege
Jupiler Pro League
ne 29. 11. · 18:30Standard Liege–Club Brugge KV
Jupiler Pro League

Standard Liege: poslední výsledky

Forma v lizePPPVV
16. 10. 26Standard Liege2–0Dender
Cup
11. 10. 26Standard Liege0–1Charleroi
Jupiler Pro League
18. 9. 26Gent2–1Standard Liege
Jupiler Pro League
12. 9. 26KVC Westerlo4–2Standard Liege
Jupiler Pro League
5. 9. 26Standard Liege1–0Antwerp
Jupiler Pro League
29. 8. 26OH Leuven1–2Standard Liege
Jupiler Pro League
21. 8. 26Standard Liege2–0RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
16. 8. 26KV Mechelen3–3Standard Liege
Jupiler Pro League

Standard Liege: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

ne 25. 10. · 13:30Genk–Standard Liege
Jupiler Pro League
so 31. 10. · 18:15Standard Liege–Kortrijk
Jupiler Pro League
pá 6. 11. · 20:45Standard Liege–SK Beveren
Jupiler Pro League
ne 22. 11. · 19:15Lommel United–Standard Liege
Jupiler Pro League
ne 29. 11. · 18:30Standard Liege–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
so 5. 12. · 16:00RAAL La Louvière–Standard Liege
Cup
so 12. 12. · 20:45Zulte Waregem–Standard Liege
Jupiler Pro League
ne 20. 12. · 13:30Standard Liege–Anderlecht
Jupiler Pro League
so 26. 12. · 20:45Standard Liege–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
ne 17. 1. · 13:30St. Truiden–Standard Liege
Jupiler Pro League
so 23. 1. · 17:00Standard Liege–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
so 30. 1. · 17:00Cercle Brugge–Standard Liege
Jupiler Pro League
so 6. 2. · 17:00Club Brugge KV–Standard Liege
Jupiler Pro League
so 13. 2. · 17:00Standard Liege–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
so 20. 2. · 17:00Charleroi–Standard Liege
Jupiler Pro League
so 27. 2. · 17:00Standard Liege–Gent
Jupiler Pro League
so 6. 3. · 17:00Union St. Gilloise–Standard Liege
Jupiler Pro League
so 13. 3. · 17:00Standard Liege–KV Mechelen
Jupiler Pro League
so 20. 3. · 17:00Anderlecht–Standard Liege
Jupiler Pro League
so 3. 4. · 17:00Standard Liege–St. Truiden
Jupiler Pro League
so 10. 4. · 17:00Kortrijk–Standard Liege
Jupiler Pro League
so 17. 4. · 17:00Standard Liege–OH Leuven
Jupiler Pro League
so 24. 4. · 17:00RAAL La Louvière–Standard Liege
Jupiler Pro League
so 1. 5. · 17:00Standard Liege–Lommel United
Jupiler Pro League
so 8. 5. · 17:00Antwerp–Standard Liege
Jupiler Pro League
so 15. 5. · 17:00Standard Liege–Genk
Jupiler Pro League
so 22. 5. · 17:00SK Beveren–Standard Liege
Jupiler Pro League
Odehrané zápasy sezóny
16. 10. 26Standard Liege2–0Dender
Cup
11. 10. 26Standard Liege0–1Charleroi
Jupiler Pro League
18. 9. 26Gent2–1Standard Liege
Jupiler Pro League
12. 9. 26KVC Westerlo4–2Standard Liege
Jupiler Pro League
5. 9. 26Standard Liege1–0Antwerp
Jupiler Pro League
29. 8. 26OH Leuven1–2Standard Liege
Jupiler Pro League
21. 8. 26Standard Liege2–0RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
16. 8. 26KV Mechelen3–3Standard Liege
Jupiler Pro League
8. 8. 26Standard Liege2–2Cercle Brugge
Jupiler Pro League

Aktualizováno: 24. října 2026

Standard Liege: místo v tabulce – Jupiler Pro League

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
7Genk83-3-216:1212VPRRV
8Lommel United93-3-311:1112RVRPP
9Standard Liege83-2-313:1311PPPVV
10Zulte Waregem93-2-410:1211PPPPV
11Antwerp93-1-515:2010VPPPP

Standard Liege: statistiky sezóny (Jupiler Pro League)

Vstřelené góly na zápas1,6
Obdržené góly na zápas1,6
Doma: vstřelené / obdržené1,3 / 0,8
Venku: vstřelené / obdržené2,0 / 2,5
Zápasy bez obdrženého gólu2
Zápasy bez vstřeleného gólu1

Karty

Žluté karty9
Žluté karty na zápas1,1
Červené karty1

Nejčastější formace

4-3-3 (7×) · 4-2-3-1 (1×)

Standard Liege: statistiky hráčů (Jupiler Pro League)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
A. AbidZÁL872032147107,80
C. NielsenZÁL869523106107,31
A. TrouilletZÁL86450032107,18
M. IlaimaharitraZÁL21010000007,10
D. Eckert AyensaÚTO854341139007,03
I. KaramokoOBR87200150106,84
S. DrammehZÁL72782075006,79
M. FosseyOBR86080150006,79
B. NsimbaÚTO6991033006,72
R. FossoZÁL6900010106,70
I. HautekietOBR87200021106,66
H. LawrenceOBR51990000006,63
A. ZeqiriÚTO1250020006,60
R. TouzgharZÁL85550032006,59
G. MortensenOBR65130022116,55
T. NkadaÚTO1200000006,50
S. JasperZÁL2300010006,50
T. MohrZÁL61410010006,45
D. DierckxOBR2370000006,45
Bernard NgueneZÁL848611123006,44

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Standard Liege: soupiska

Brankáři

1M. EpoloNárodnostBelgieVěk20 letVýška185 cmHmotnost75 kg
21L. PirardNárodnostBelgieVěk30 letVýška191 cmHmotnost85 kg
35B. DizdarevićVěk24 let

Obránci

Záložníci

Útočníci

Standard Liege: přestupy

Příchody

  • A. ZeqiriWidzew Łódź · hostování31. 8. 26
  • R. FossoSturm Graz · přestup13. 8. 26
  • S. JasperŽelezničar Pančevo · přestup30. 7. 26
  • R. TouzgharPAU · přestup16. 7. 26
  • A. TrouilletRodez · přestup10. 7. 26
  • D. LavaléeSturm Graz · volný hráč30. 6. 26
  • L. GoemaereClub Brugge II · přestup30. 6. 26
  • B. NsimbaDender · volný hráč30. 6. 26

Odchody

  • A. CalutOlympic Charleroi · volný hráč2. 9. 26
  • T. HenryReggiana · volný hráč31. 8. 26
  • T. NkadaEstac Troyes · hostování31. 8. 26
  • B. ŠutaloAris Thessalonikis · hostování23. 8. 26
  • M. ŠimičićKeflavik · přestup11. 8. 26
  • S. AssengueExcelsior Virton · hostování7. 8. 26
  • G. KyeiKyei Grejohn · volný hráč29. 7. 26
  • R. MutebaTrabzonspor · přestup27. 7. 26

Standard Liege: základní údaje

ZeměBelgie
Založen1898
StadionStade Maurice Dufrasne
Kapacita27 670
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce9. · 11 bodů

Standard Liege: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Standard Liege?

Standard Liege hraje domácí zápasy na stadionu Stade Maurice Dufrasne (Luik) s kapacitou 27 670 diváků.

Kolikátý je Standard Liege v tabulce?

Standard Liege je v soutěži Jupiler Pro League na 9. místě s 11 body po 8 zápasech (3 výhry, 2 remízy, 3 prohry).

Kdy hraje Standard Liege příště?

Nejbližší zápas: Genk – Standard Liege, ne 25. 10. · 13:30 (Jupiler Pro League).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Standard Liege?

Poslední ligový zápas: Standard Liege 0–1 Charleroi (11. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Standard Liege?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je D. Eckert Ayensa, který dal 4 góly.

Standard Liege: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Standard Liege (Belgie): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (Jupiler Pro League, Cup), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže Jupiler Pro League najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.