Fotbal
Domů › Týmy › Lommel United
Lommel United

Lommel United: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Belgie · založen 1937 · Soeverein Stadion

Lommel United: soutěže v sezóně 2026/27

Lommel United: nejbližší zápasy

so 24. 10. · 18:15OH Leuven–Lommel United
Jupiler Pro League · Vzájemné zápasy (H2H)
ne 1. 11. · 18:30Lommel United–Gent
Jupiler Pro League · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 20:45Antwerp–Lommel United
Jupiler Pro League
ne 22. 11. · 19:15Lommel United–Standard Liege
Jupiler Pro League
so 28. 11. · 20:45Lommel United–Zulte Waregem
Jupiler Pro League

Lommel United: poslední výsledky

Forma v lizeRVRPP
18. 10. 26St. Truiden4–1Lommel United
Cup
9. 10. 26SK Beveren1–3Lommel United
Jupiler Pro League
26. 9. 26Diksmuide0–2Lommel United
Cup
19. 9. 26Lommel United0–0KV Mechelen
Jupiler Pro League
12. 9. 26Union St. Gilloise5–0Lommel United
Jupiler Pro League
4. 9. 26Lommel United0–1Club Brugge KV
Jupiler Pro League
29. 8. 26Cercle Brugge0–1Lommel United
Jupiler Pro League
23. 8. 26Lommel United4–0KVC Westerlo
Jupiler Pro League

Lommel United: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 24. 10. · 18:15OH Leuven–Lommel United
Jupiler Pro League
ne 1. 11. · 18:30Lommel United–Gent
Jupiler Pro League
so 7. 11. · 20:45Antwerp–Lommel United
Jupiler Pro League
ne 22. 11. · 19:15Lommel United–Standard Liege
Jupiler Pro League
so 28. 11. · 20:45Lommel United–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
so 12. 12. · 16:00Kortrijk–Lommel United
Jupiler Pro League
so 19. 12. · 20:45Lommel United–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
ne 27. 12. · 16:00Genk–Lommel United
Jupiler Pro League
so 16. 1. · 16:00Lommel United–Anderlecht
Jupiler Pro League
so 23. 1. · 17:00KV Mechelen–Lommel United
Jupiler Pro League
so 30. 1. · 17:00Lommel United–OH Leuven
Jupiler Pro League
so 6. 2. · 17:00Zulte Waregem–Lommel United
Jupiler Pro League
so 13. 2. · 17:00Lommel United–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
so 20. 2. · 17:00Club Brugge KV–Lommel United
Jupiler Pro League
so 27. 2. · 17:00Lommel United–Kortrijk
Jupiler Pro League
so 6. 3. · 17:00RAAL La Louvière–Lommel United
Jupiler Pro League
so 13. 3. · 17:00Anderlecht–Lommel United
Jupiler Pro League
so 20. 3. · 17:00Lommel United–Antwerp
Jupiler Pro League
so 3. 4. · 17:00Charleroi–Lommel United
Jupiler Pro League
so 10. 4. · 17:00Lommel United–Genk
Jupiler Pro League
so 17. 4. · 17:00Gent–Lommel United
Jupiler Pro League
so 24. 4. · 17:00Lommel United–St. Truiden
Jupiler Pro League
so 1. 5. · 17:00Standard Liege–Lommel United
Jupiler Pro League
so 8. 5. · 17:00Lommel United–SK Beveren
Jupiler Pro League
so 15. 5. · 17:00KVC Westerlo–Lommel United
Jupiler Pro League
so 22. 5. · 17:00Lommel United–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
Odehrané zápasy sezóny
18. 10. 26St. Truiden4–1Lommel United
Cup
9. 10. 26SK Beveren1–3Lommel United
Jupiler Pro League
26. 9. 26Diksmuide0–2Lommel United
Cup
19. 9. 26Lommel United0–0KV Mechelen
Jupiler Pro League
12. 9. 26Union St. Gilloise5–0Lommel United
Jupiler Pro League
4. 9. 26Lommel United0–1Club Brugge KV
Jupiler Pro League
29. 8. 26Cercle Brugge0–1Lommel United
Jupiler Pro League
23. 8. 26Lommel United4–0KVC Westerlo
Jupiler Pro League
16. 8. 26Lommel United0–1Charleroi
Jupiler Pro League
8. 8. 26St. Truiden1–1Lommel United
Jupiler Pro League

Aktualizováno: 24. října 2026

Lommel United: místo v tabulce – Jupiler Pro League

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
6KVC Westerlo94-2-324:2114RVVVV
7Genk83-3-216:1212VPRRV
8Lommel United93-3-311:1112RVRPP
9Standard Liege83-2-313:1311PPPVV
10Zulte Waregem93-2-410:1211PPPPV

Lommel United: statistiky sezóny (Jupiler Pro League)

Vstřelené góly na zápas1,1
Obdržené góly na zápas1,1
Doma: vstřelené / obdržené1,0 / 0,5
Venku: vstřelené / obdržené1,3 / 1,8
Zápasy bez obdrženého gólu3
Zápasy bez vstřeleného gólu4

Karty

Žluté karty8
Žluté karty na zápas1,0
Červené karty0

Nejčastější formace

4-2-3-1 (4×) · 4-1-4-1 (4×)

Lommel United: statistiky hráčů (Jupiler Pro League)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
J. van DuivenOBR87200372107,31
N. RommensZÁL21580200007,25
T. EyomaOBR86940010107,15
D. WoutersOBR64760021107,08
Don-Angelo Christoffel Annum-Assamoah KonaduÚTO647230135007,05
L. SchoofsZÁL87202073107,05
S. AppuahZÁL85600171006,98
T. ReynersZÁL869530116106,94
S. AdewoyeOBR85630031206,91
R. SeuntjensÚTO31901021006,90
J. PelupessyZÁL76300010006,81
Đ. GordićZÁL2300010006,80
J. TalvitieÚTO75060284106,79
H. OwareOBR21180000006,75
N. CorthoutsÚTO5850000006,74
Z. VancsaZÁL31290000006,67
I. Dada-MascollZÁL31240010006,67
M. El BoukammiriÚTO2310010006,55
S. NypanZÁL3860010006,50
T. GooijerOBR4620020006,45
S. de GrandOBR21160000006,40
L. BeirinckxOBR2180000006,20
A. Reumers1220000002,25

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Lommel United: soupiska

Brankáři

1N. IvezićNárodnostČerná HoraVěk22 let
23Matthias PieklakNárodnostBelgieVěk19 letVýška193 cmHmotnost93 kg
33R. VercauterenNárodnostBelgieVěk24 letVýška184 cmHmotnost82 kg

Obránci

Záložníci

Útočníci

Lommel United: přestupy

Příchody

  • S. de GrandAZ Alkmaar · hostování2. 9. 26
  • E. OdedeEstac Troyes · hostování2. 9. 26
  • T. GooijerAjax · přestup26. 8. 26
  • Don-Angelo Christoffel Annum-Assamoah KonaduAjax · hostování20. 8. 26
  • S. AdewoyeFortuna Sittard · volný hráč2. 8. 26
  • I. Dada-MascollManchester City U21 · hostování31. 7. 26
  • S. AppuahPalermo · hostování28. 7. 26
  • S. NypanManchester City · hostování10. 7. 26

Odchody

  • D. Negry-McGrathSão João Ver · volný hráč16. 9. 26
  • M. El BoukammiriCasa Pia · přestup3. 9. 26
  • F. KrastevPEC Zwolle · hostování1. 9. 26
  • T. MunungaKnokke · hostování1. 9. 26
  • L. LalicLalic Leon · volný hráč1. 9. 26
  • Z. VancsaSirius · přestup29. 8. 26
  • D. KarimEstac Troyes · přestup20. 8. 26
  • S. de GrandAZ Alkmaar · přestup25. 7. 26

Lommel United: základní údaje

ZeměBelgie
Založen1937
StadionSoeverein Stadion
Kapacita12 911
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce8. · 12 bodů

Lommel United: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Lommel United?

Lommel United hraje domácí zápasy na stadionu Soeverein Stadion (Lommel) s kapacitou 12 911 diváků.

Kolikátý je Lommel United v tabulce?

Lommel United je v soutěži Jupiler Pro League na 8. místě se 12 body po 9 zápasech (3 výhry, 3 remízy, 3 prohry).

Kdy hraje Lommel United příště?

Nejbližší zápas: OH Leuven – Lommel United, so 24. 10. · 18:15 (Jupiler Pro League).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Lommel United?

Poslední ligový zápas: SK Beveren 1–3 Lommel United (9. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Lommel United?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je T. Reyners, který dal 3 góly.

Lommel United: zápasy, tabulka a předpovědi

Lommel United (Belgie) hraje v sezóně tyto soutěže: Jupiler Pro League, Cup. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (Jupiler Pro League) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.