Fotbal
Domů › Týmy › Anderlecht
Anderlecht

Anderlecht: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Belgie · založen 1908 · Lotto Park

Anderlecht: soutěže v sezóně 2026/27

Anderlecht: nejbližší zápasy

ne 25. 10. · 18:30Gent–AnderlechtJupiler Pro League · Vzájemné zápasy (H2H)
so 31. 10. · 20:45Anderlecht–KVC Westerlo
Jupiler Pro League · Vzájemné zápasy (H2H)
čt 5. 11. · 18:45Anderlecht–Red Bull Salzburg
Evropská liga UEFA
ne 8. 11. · 13:30Club Brugge KV–Anderlecht
Jupiler Pro League
ne 22. 11. · 18:30Anderlecht–OH Leuven
Jupiler Pro League

Anderlecht: poslední výsledky

Forma v lizeVVVRV
22. 10. 26Jagiellonia0–3Anderlecht
Evropská liga UEFA
18. 10. 26Beerschot VA2–1Anderlecht
Cup
15. 10. 26Dinamo Zagreb1–0Anderlecht
Evropská liga UEFA
10. 10. 26Cercle Brugge1–2Anderlecht
Jupiler Pro League
19. 9. 26Anderlecht3–0Zulte Waregem
Jupiler Pro League
16. 9. 26Anderlecht1–2Lyon
Evropská liga UEFA
11. 9. 26KV Mechelen0–1Anderlecht
Jupiler Pro League
6. 9. 26Anderlecht0–0Genk
Jupiler Pro League

Anderlecht: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

ne 25. 10. · 18:30Gent–Anderlecht
Jupiler Pro League
so 31. 10. · 20:45Anderlecht–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
čt 5. 11. · 18:45Anderlecht–Red Bull Salzburg
Evropská liga UEFA
ne 8. 11. · 13:30Club Brugge KV–Anderlecht
Jupiler Pro League
ne 22. 11. · 18:30Anderlecht–OH Leuven
Jupiler Pro League
čt 26. 11. · 21:00OFI–Anderlecht
Evropská liga UEFA
ne 29. 11. · 16:00Antwerp–Anderlecht
Jupiler Pro League
čt 10. 12. · 18:45Anderlecht–1899 Hoffenheim
Evropská liga UEFA
ne 13. 12. · 13:30Anderlecht–Charleroi
Jupiler Pro League
ne 20. 12. · 13:30Standard Liege–Anderlecht
Jupiler Pro League
ne 27. 12. · 13:30Anderlecht–St. Truiden
Jupiler Pro League
so 16. 1. · 16:00Lommel United–Anderlecht
Jupiler Pro League
čt 21. 1. · 21:00Anderlecht–Sunderland
Evropská liga UEFA
so 23. 1. · 17:00Kortrijk–Anderlecht
Jupiler Pro League
čt 28. 1. · 21:00Marseille–Anderlecht
Evropská liga UEFA
so 30. 1. · 17:00Anderlecht–Gent
Jupiler Pro League
so 6. 2. · 17:00OH Leuven–Anderlecht
Jupiler Pro League
so 13. 2. · 17:00Anderlecht–KV Mechelen
Jupiler Pro League
so 20. 2. · 17:00Zulte Waregem–Anderlecht
Jupiler Pro League
so 27. 2. · 17:00Anderlecht–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
so 6. 3. · 17:00KVC Westerlo–Anderlecht
Jupiler Pro League
so 13. 3. · 17:00Anderlecht–Lommel United
Jupiler Pro League
so 20. 3. · 17:00Anderlecht–Standard Liege
Jupiler Pro League
so 3. 4. · 17:00Genk–Anderlecht
Jupiler Pro League
so 10. 4. · 17:00Anderlecht–SK Beveren
Jupiler Pro League
so 17. 4. · 17:00Charleroi–Anderlecht
Jupiler Pro League
so 24. 4. · 17:00Anderlecht–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
so 1. 5. · 17:00St. Truiden–Anderlecht
Jupiler Pro League
so 8. 5. · 17:00Anderlecht–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
so 15. 5. · 17:00Anderlecht–Antwerp
Jupiler Pro League
so 22. 5. · 17:00RAAL La Louvière–Anderlecht
Jupiler Pro League
Odehrané zápasy sezóny
22. 10. 26Jagiellonia0–3Anderlecht
Evropská liga UEFA
18. 10. 26Beerschot VA2–1Anderlecht
Cup
15. 10. 26Dinamo Zagreb1–0Anderlecht
Evropská liga UEFA
10. 10. 26Cercle Brugge1–2Anderlecht
Jupiler Pro League
19. 9. 26Anderlecht3–0Zulte Waregem
Jupiler Pro League
16. 9. 26Anderlecht1–2Lyon
Evropská liga UEFA
11. 9. 26KV Mechelen0–1Anderlecht
Jupiler Pro League
6. 9. 26Anderlecht0–0Genk
Jupiler Pro League
3. 9. 26Anderlecht1–0Kortrijk
Jupiler Pro League
30. 8. 26Union St. Gilloise3–0Anderlecht
Jupiler Pro League
27. 8. 26Anderlecht3–0Kairat Almaty
Evropská liga UEFA
20. 8. 26Kairat Almaty0–3Anderlecht
Evropská liga UEFA
16. 8. 26SK Beveren1–0Anderlecht
Jupiler Pro League
13. 8. 26Anderlecht3–2PAOK
Evropská liga UEFA
9. 8. 26Anderlecht2–1RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
6. 8. 26PAOK0–1Anderlecht
Evropská liga UEFA
30. 7. 26Anderlecht3–1Hammarby FF
Evropská liga UEFA
23. 7. 26Hammarby FF1–1Anderlecht
Evropská liga UEFA

Aktualizováno: 24. října 2026

Anderlecht: zranění a absence

Hráči, kteří chyběli v posledním zápase s hlášenou absencí (22. 10. 26).

  • I. Camarazranění chodidla
  • L. Heyzlomená noha
  • I. Koutsoupiasmimo soupisku
  • K. Sardellazranění stehna

Anderlecht: místo v tabulce – Jupiler Pro League

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
3Charleroi97-0-216:1021PVVVP
4Union St. Gilloise86-2-022:420RVVVV
5Anderlecht85-1-29:616VVVRV
6KVC Westerlo94-2-324:2114RVVVV
7Genk83-3-216:1212VPRRV

Anderlecht: místo v tabulce – Evropská liga UEFA

Celá tabulka
#TýmZSkóreB
20NEC Nijmegen35:84
21Red Bull Salzburg33:64
22Anderlecht34:33
231899 Hoffenheim35:53
24AC Milan34:53

Anderlecht: statistiky sezóny (Jupiler Pro League)

Vstřelené góly na zápas1,1
Obdržené góly na zápas0,8
Doma: vstřelené / obdržené1,5 / 0,3
Venku: vstřelené / obdržené0,8 / 1,3
Zápasy bez obdrženého gólu4
Zápasy bez vstřeleného gólu3

Karty

Žluté karty17
Žluté karty na zápas2,1
Červené karty0

Nejčastější formace

4-4-2 (5×) · 4-2-3-1 (2×) · 4-3-3 (1×)

Anderlecht: statistiky hráčů (Jupiler Pro League)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
G. BianconeOBR64870030307,58
I. KoutsoupiasZÁL42940110107,25
K. BarryOBR1900000107,20
T. BentayebÚTO63273196007,17
M. WinklerÚTO53022054007,10
N. SalibaZÁL21450020007,05
L. PétrotOBR87200111107,04
L. AmbrosZÁL74720053107,03
R. AmanéZÁL1180000007,00
A. MaamarOBR87200275007,00
A. OmobamideleOBR21430000106,95
O. AntmanÚTO83700132206,94
A. BertacciniÚTO3442073106,90
J. BethumeZÁL42051052006,90
T. DegreefZÁL41920010006,88
M. KanaZÁL85800032406,86
L. AugustinssonOBR86250072006,80
M. N'DiayeOBR3710021006,80
N. Kalonji KafumpataZÁL2120000006,70
E. LlansanaZÁL42860031106,68
T. AasgaardZÁL3430000006,63
N. CobiellaZÁL51190020006,63
M. StroeykensZÁL1310010006,60
D. SikanÚTO855010207106,54
M. CvetkovićÚTO73790052006,40

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Anderlecht: soupiska

Brankáři

26C. CoosemansNárodnostBelgieVěk33 letVýška186 cmHmotnost80 kg
32J. HeekerenNárodnostNěmeckoVěk25 letVýška196 cmHmotnost93 kg
33M. SeghersVěk16 let

Obránci

Záložníci

Útočníci

Anderlecht: přestupy

Příchody

  • I. KoutsoupiasFrosinone · přestup2. 9. 26
  • R. AmanéRapid Vienna · přestup1. 9. 26
  • A. OmobamideleStrasbourg · hostování1. 9. 26
  • T. AasgaardRangers · hostování1. 9. 26
  • O. ReabciukSpartak Moscow · volný hráč31. 8. 26
  • T. BentayebUTS Rabat · přestup20. 8. 26
  • M. WinklerHertha BSC · přestup16. 8. 26
  • O. AntmanRangers · přestup29. 7. 26

Odchody

  • B. VroninksKortrijk · přestup2. 9. 26
  • M. AshimeruAshimeru Majeed · volný hráč31. 8. 26
  • M. N'DiayeWerder Bremen · hostování31. 8. 26
  • C. HatenboerSparta Rotterdam · přestup30. 8. 26
  • M. RitsBeerschot VA · volný hráč26. 8. 26
  • C. HuertaU.N.A.M. - Pumas · přestup26. 8. 26
  • N. SalibaVillarreal · přestup24. 8. 26
  • Y. VerschaerenSampdoria · volný hráč13. 8. 26

Anderlecht: základní údaje

ZeměBelgie
Založen1908
StadionLotto Park
Kapacita28 063
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce5. · 16 bodů

Anderlecht: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Anderlecht?

Anderlecht hraje domácí zápasy na stadionu Lotto Park (Bruxelles (Brussel)) s kapacitou 28 063 diváků.

Kolikátý je Anderlecht v tabulce?

Anderlecht je v soutěži Jupiler Pro League na 5. místě se 16 body po 8 zápasech (5 výher, 1 remíza, 2 prohry).

Kdy hraje Anderlecht příště?

Nejbližší zápas: Gent – Anderlecht, ne 25. 10. · 18:30 (Jupiler Pro League).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Anderlecht?

Poslední ligový zápas: Cercle Brugge 1–2 Anderlecht (10. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Anderlecht?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je T. Bentayeb, který dal 3 góly.

Anderlecht: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Anderlecht (Belgie): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (Jupiler Pro League, Evropská liga UEFA, Cup), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže Jupiler Pro League najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.