Fotbal
Domů › Týmy › KV Mechelen
KV Mechelen

KV Mechelen: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Belgie · založen 1904 · AFAS Stadion

KV Mechelen: soutěže v sezóně 2026/27

Jupiler Pro League15. místo, 6 bodůPříště: Genk · so 31. 10. · 16:00
CuposmifinálePříště: Rochefort · so 5. 12. · 16:00

KV Mechelen: nejbližší zápasy

so 31. 10. · 16:00KV Mechelen–Genk
Jupiler Pro League · Vzájemné zápasy (H2H)st 4. 11. · 20:30Kortrijk–KV MechelenJupiler Pro League · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 18:15OH Leuven–KV Mechelen
Jupiler Pro League
so 21. 11. · 20:45KV Mechelen–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
so 28. 11. · 18:15Cercle Brugge–KV Mechelen
Jupiler Pro League

KV Mechelen: poslední výsledky

Forma v lizeVRPPR
18. 10. 26KV Mechelen5–1AS Eupen
Cup
11. 10. 26KV Mechelen4–3St. Truiden
Jupiler Pro League
19. 9. 26Lommel United0–0KV Mechelen
Jupiler Pro League
11. 9. 26KV Mechelen0–1Anderlecht
Jupiler Pro League
5. 9. 26KV Mechelen0–4KVC Westerlo
Jupiler Pro League
29. 8. 26RAAL La Louvière2–2KV Mechelen
Jupiler Pro League
22. 8. 26Charleroi2–0KV Mechelen
Jupiler Pro League
16. 8. 26KV Mechelen3–3Standard Liege
Jupiler Pro League

KV Mechelen: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 31. 10. · 16:00KV Mechelen–Genk
Jupiler Pro League
st 4. 11. · 20:30Kortrijk–KV Mechelen
Jupiler Pro League
so 7. 11. · 18:15OH Leuven–KV Mechelen
Jupiler Pro League
so 21. 11. · 20:45KV Mechelen–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
so 28. 11. · 18:15Cercle Brugge–KV Mechelen
Jupiler Pro League
so 5. 12. · 16:00Rochefort–KV Mechelen
Cup
ne 13. 12. · 18:30KV Mechelen–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
so 19. 12. · 16:00SK Beveren–KV Mechelen
Jupiler Pro League
ne 27. 12. · 19:15KV Mechelen–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
so 16. 1. · 20:45Antwerp–KV Mechelen
Jupiler Pro League
so 23. 1. · 17:00KV Mechelen–Lommel United
Jupiler Pro League
so 30. 1. · 17:00St. Truiden–KV Mechelen
Jupiler Pro League
so 6. 2. · 17:00KV Mechelen–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
so 13. 2. · 17:00Anderlecht–KV Mechelen
Jupiler Pro League
so 20. 2. · 17:00KV Mechelen–SK Beveren
Jupiler Pro League
so 27. 2. · 17:00KVC Westerlo–KV Mechelen
Jupiler Pro League
so 6. 3. · 17:00KV Mechelen–Kortrijk
Jupiler Pro League
so 13. 3. · 17:00Standard Liege–KV Mechelen
Jupiler Pro League
so 20. 3. · 17:00KV Mechelen–Charleroi
Jupiler Pro League
so 3. 4. · 17:00Union St. Gilloise–KV Mechelen
Jupiler Pro League
so 10. 4. · 17:00KV Mechelen–Gent
Jupiler Pro League
so 17. 4. · 17:00KV Mechelen–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
so 24. 4. · 17:00Zulte Waregem–KV Mechelen
Jupiler Pro League
so 1. 5. · 17:00KV Mechelen–Antwerp
Jupiler Pro League
so 8. 5. · 17:00Club Brugge KV–KV Mechelen
Jupiler Pro League
so 15. 5. · 17:00KV Mechelen–OH Leuven
Jupiler Pro League
so 22. 5. · 17:00Genk–KV Mechelen
Jupiler Pro League
Odehrané zápasy sezóny
18. 10. 26KV Mechelen5–1AS Eupen
Cup
11. 10. 26KV Mechelen4–3St. Truiden
Jupiler Pro League
19. 9. 26Lommel United0–0KV Mechelen
Jupiler Pro League
11. 9. 26KV Mechelen0–1Anderlecht
Jupiler Pro League
5. 9. 26KV Mechelen0–4KVC Westerlo
Jupiler Pro League
29. 8. 26RAAL La Louvière2–2KV Mechelen
Jupiler Pro League
22. 8. 26Charleroi2–0KV Mechelen
Jupiler Pro League
16. 8. 26KV Mechelen3–3Standard Liege
Jupiler Pro League
9. 8. 26Gent2–0KV Mechelen
Jupiler Pro League

Aktualizováno: 24. října 2026

KV Mechelen: místo v tabulce – Jupiler Pro League

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
13St. Truiden82-2-415:168PPPVP
14RAAL La Louvière92-1-611:187VPPVP
15KV Mechelen81-3-49:176VRPPR
16OH Leuven91-3-58:166RRVRP
17Kortrijk81-0-72:183PVPPP

KV Mechelen: statistiky sezóny (Jupiler Pro League)

Vstřelené góly na zápas1,1
Obdržené góly na zápas2,1
Doma: vstřelené / obdržené1,8 / 2,8
Venku: vstřelené / obdržené0,5 / 1,5
Zápasy bez obdrženého gólu1
Zápasy bez vstřeleného gólu5

Karty

Žluté karty13
Žluté karty na zápas1,6
Červené karty0

Nejčastější formace

3-4-2-1 (4×) · 4-2-3-1 (2×) · 3-4-1-2 (2×)

KV Mechelen: statistiky hráčů (Jupiler Pro League)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
G. DioufOBR1280000007,20
M. EerdhuijzenOBR54310061107,14
M. van BrederodeZÁL87203054007,01
C. Van MeirvenneÚTO83510010006,98
L. MarijnissenOBR75210060006,86
D. PraetZÁL85880020106,85
F. HammarZÁL86720010406,85
Adrían Eduardo Choco CordovaOBR2290000006,80
T. KoudouZÁL76111061006,77
B. AntonioÚTO4820042006,73
B. RamanÚTO72761053006,70
S. MichezÚTO42591032106,68
José MarsàOBR86940040006,60
K. CorbanieOBR21520100006,60
Bouke BoersmaÚTO53200052006,58
M. Lohunanu-MbasiÚTO72710141006,57
M. DecoeneOBR52840010106,55
K. Van RafelghemÚTO31840141106,50
B. BafdiliZÁL51680042006,50
Shina AyodeleÚTO41091054106,48
Marco DecherfZÁL41750031306,45
L. HjeldeOBR1380000006,30
M. KireevZÁL2270020006,30
D. SalifouZÁL21350011006,25
M. ZekriOBR1900000005,90

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

KV Mechelen: soupiska

Brankáři

1O. De WolfNárodnostBelgieVěk28 letVýška190 cmHmotnost73 kg
13Nacho MirásNárodnostŠpanělskoVěk28 letVýška186 cmHmotnost75 kg
15Tijn Van IngelgomNárodnostBelgieVěk18 let
32Axel WillockxVěk18 let

Obránci

Záložníci

Útočníci

KV Mechelen: přestupy

Příchody

  • Marco DecherfDunkerque · přestup2. 9. 26
  • S. MichezSlavia Praha · přestup26. 8. 26
  • M. EerdhuijzenUtrecht · přestup21. 8. 26
  • L. MarijnissenDender · přestup14. 8. 26
  • L. HjeldeSunderland · přestup10. 8. 26
  • Shina AyodeleLille · přestup5. 8. 26
  • D. PraetAntwerp · volný hráč15. 7. 26
  • C. Van MeirvenneK. Lierse S.K. · přestup30. 6. 26

Odchody

  • L. GolicHelmond Sport · hostování1. 9. 26
  • Noah MakanzaUMM Salal · přestup1. 9. 26
  • M. ZekriSporting CP · přestup24. 8. 26
  • K. MrabtiAEK Larnaca · volný hráč7. 8. 26
  • M. LenaertsHelmond Sport · hostování5. 8. 26
  • R. HalhalVenezia · přestup31. 7. 26
  • M. KonatéAl-Hazm · volný hráč31. 7. 26
  • Xander van der VeldeHelmond Sport · volný hráč17. 7. 26

KV Mechelen: základní údaje

ZeměBelgie
Založen1904
StadionAFAS Stadion
Kapacita16 715
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce15. · 6 bodů

KV Mechelen: časté otázky

Na kterém stadionu hraje KV Mechelen?

KV Mechelen hraje domácí zápasy na stadionu AFAS Stadion (Malines) s kapacitou 16 715 diváků.

Kolikátý je KV Mechelen v tabulce?

KV Mechelen je v soutěži Jupiler Pro League na 15. místě se 6 body po 8 zápasech (1 výhra, 3 remízy, 4 prohry).

Kdy hraje KV Mechelen příště?

Nejbližší zápas: KV Mechelen – Genk, so 31. 10. · 16:00 (Jupiler Pro League).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu KV Mechelen?

Poslední ligový zápas: KV Mechelen 4–3 St. Truiden (11. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu KV Mechelen?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je M. van Brederode, který dal 3 góly.

KV Mechelen: zápasy, tabulka a předpovědi

KV Mechelen (Belgie) hraje v sezóně tyto soutěže: Jupiler Pro League, Cup. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (Jupiler Pro League) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.