Fotbal
Domů › Týmy › OH Leuven
OH Leuven

OH Leuven: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Belgie · založen 1957 · King Power at Den Dreef Stadion

OH Leuven: soutěže v sezóně 2026/27

OH Leuven: nejbližší zápasy

so 24. 10. · 18:15OH Leuven–Lommel United
Jupiler Pro League · Vzájemné zápasy (H2H)
ne 1. 11. · 16:00St. Truiden–OH Leuven
Jupiler Pro League · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 18:15OH Leuven–KV Mechelen
Jupiler Pro League
ne 22. 11. · 18:30Anderlecht–OH Leuven
Jupiler Pro League
pá 27. 11. · 20:45OH Leuven–Kortrijk
Jupiler Pro League

OH Leuven: poslední výsledky

Forma v lizeRRVRP
17. 10. 26OH Leuven1–0Francs Borains
Cup
11. 10. 26Union St. Gilloise1–1OH Leuven
Jupiler Pro League
19. 9. 26OH Leuven2–0RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
12. 9. 26OH Leuven1–1Cercle Brugge
Jupiler Pro League
6. 9. 26SK Beveren3–0OH Leuven
Jupiler Pro League
3. 9. 26Gent1–0OH Leuven
Jupiler Pro League
29. 8. 26OH Leuven1–2Standard Liege
Jupiler Pro League
15. 8. 26OH Leuven0–3Club Brugge KV
Jupiler Pro League

OH Leuven: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 24. 10. · 18:15OH Leuven–Lommel United
Jupiler Pro League
ne 1. 11. · 16:00St. Truiden–OH Leuven
Jupiler Pro League
so 7. 11. · 18:15OH Leuven–KV Mechelen
Jupiler Pro League
ne 22. 11. · 18:30Anderlecht–OH Leuven
Jupiler Pro League
pá 27. 11. · 20:45OH Leuven–Kortrijk
Jupiler Pro League
so 5. 12. · 16:00Antwerp–OH Leuven
Cup
pá 11. 12. · 20:45Genk–OH Leuven
Jupiler Pro League
pá 18. 12. · 20:45Antwerp–OH Leuven
Jupiler Pro League
so 26. 12. · 18:15OH Leuven–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
ne 17. 1. · 19:15Zulte Waregem–OH Leuven
Jupiler Pro League
so 23. 1. · 17:00OH Leuven–St. Truiden
Jupiler Pro League
so 30. 1. · 17:00Lommel United–OH Leuven
Jupiler Pro League
so 6. 2. · 17:00OH Leuven–Anderlecht
Jupiler Pro League
so 13. 2. · 17:00RAAL La Louvière–OH Leuven
Jupiler Pro League
so 20. 2. · 17:00OH Leuven–Antwerp
Jupiler Pro League
so 27. 2. · 17:00Cercle Brugge–OH Leuven
Jupiler Pro League
so 6. 3. · 17:00OH Leuven–Genk
Jupiler Pro League
so 13. 3. · 17:00Kortrijk–OH Leuven
Jupiler Pro League
so 20. 3. · 17:00OH Leuven–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
so 3. 4. · 17:00OH Leuven–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
so 10. 4. · 17:00Club Brugge KV–OH Leuven
Jupiler Pro League
so 17. 4. · 17:00Standard Liege–OH Leuven
Jupiler Pro League
so 24. 4. · 17:00OH Leuven–SK Beveren
Jupiler Pro League
so 1. 5. · 17:00KVC Westerlo–OH Leuven
Jupiler Pro League
so 8. 5. · 17:00OH Leuven–Charleroi
Jupiler Pro League
so 15. 5. · 17:00KV Mechelen–OH Leuven
Jupiler Pro League
so 22. 5. · 17:00OH Leuven–Gent
Jupiler Pro League
Odehrané zápasy sezóny
17. 10. 26OH Leuven1–0Francs Borains
Cup
11. 10. 26Union St. Gilloise1–1OH Leuven
Jupiler Pro League
19. 9. 26OH Leuven2–0RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
12. 9. 26OH Leuven1–1Cercle Brugge
Jupiler Pro League
6. 9. 26SK Beveren3–0OH Leuven
Jupiler Pro League
3. 9. 26Gent1–0OH Leuven
Jupiler Pro League
29. 8. 26OH Leuven1–2Standard Liege
Jupiler Pro League
15. 8. 26OH Leuven0–3Club Brugge KV
Jupiler Pro League
9. 8. 26Charleroi3–1OH Leuven
Jupiler Pro League

Aktualizováno: 24. října 2026

OH Leuven: místo v tabulce – Jupiler Pro League

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
14RAAL La Louvière92-1-611:187VPPVP
15KV Mechelen81-3-49:176VRPPR
16OH Leuven91-3-58:166RRVRP
17Kortrijk81-0-72:183PVPPP
18Cercle Brugge80-3-59:163PPRPP

OH Leuven: statistiky sezóny (Jupiler Pro League)

Vstřelené góly na zápas0,8
Obdržené góly na zápas1,8
Doma: vstřelené / obdržené1,0 / 1,5
Venku: vstřelené / obdržené0,5 / 2,0
Zápasy bez obdrženého gólu1
Zápasy bez vstřeleného gólu3

Karty

Žluté karty17
Žluté karty na zápas2,1
Červené karty1

Nejčastější formace

3-4-3 (5×) · 3-4-1-2 (1×) · 3-1-4-2 (1×)

OH Leuven: statistiky hráčů (Jupiler Pro League)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
Óscar GilZÁL86751072307,21
W. GeorgeZÁL86662293207,11
B. VerstraeteZÁL64670020207,05
R. NyakossiOBR65200010107,03
S. SchrijversZÁL760501101206,97
W. BalikwishaÚTO84921053106,95
D. OpokuOBR84702142006,91
N. DussenneOBR86920041006,90
J. LawrenceOBR54500010206,82
B. KayoZÁL2210000006,80
Ł. ŁakomyZÁL61920030006,75
H. TeklabZÁL3820000006,60
E. PletinckxOBR74730050106,59
T. OgiwaraOBR61230011006,58
K. VaesenÚTO71430020106,53
R. MirisolaÚTO42690021006,53
A. TraoréÚTO62930142116,47
S. YamadaÚTO61970041006,42
C. IkwuemesiÚTO63540153106,38

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

OH Leuven: soupiska

Brankáři

1D. van den HeuvelNárodnostNizozemskoVěk22 letVýška186 cmHmotnost73 kg13K. VromanNárodnostBelgieVěk21 let
61O. JochmansNárodnostBelgieVěk22 letVýška185 cm
81M. Van DijckVěk18 let

Obránci

Záložníci

Útočníci

OH Leuven: přestupy

Příchody

  • R. MirisolaGenk · hostování2. 9. 26
  • K. VromanK. Lierse S.K. · přestup2. 9. 26
  • A. FontanarosaAvellino · hostování2. 9. 26
  • E. AddaiQarabag · volný hráč26. 7. 26
  • J. LawrenceWSG Wattens · volný hráč19. 7. 26
  • T. OgiwaraUrawa · hostování15. 7. 26
  • S. YamadaCeltic · hostování13. 7. 26
  • Ł. ŁakomyBSC Young Boys · přestup30. 6. 26

Odchody

  • T. LeysenGenk · přestup2. 9. 26
  • M. MaertensCambuur · volný hráč20. 8. 26
  • Y. MazizColorado Rapids · volný hráč30. 7. 26
  • T. AkimotoMachida Zelvia · přestup8. 7. 26
  • T. OminamiV-varen Nagasaki · přestup30. 6. 26
  • M. PrévotDunkerque · volný hráč30. 6. 26
  • C. TerhoSparta Rotterdam · přestup30. 6. 26
  • T. RadeletRAAL La Louvière · volný hráč30. 6. 26

OH Leuven: základní údaje

ZeměBelgie
Založen1957
StadionKing Power at Den Dreef Stadion
Kapacita12 500
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce16. · 6 bodů

OH Leuven: časté otázky

Na kterém stadionu hraje OH Leuven?

OH Leuven hraje domácí zápasy na stadionu King Power at Den Dreef Stadion (Heverlee) s kapacitou 12 500 diváků.

Kolikátý je OH Leuven v tabulce?

OH Leuven je v soutěži Jupiler Pro League na 16. místě se 6 body po 9 zápasech (1 výhra, 3 remízy, 5 proher).

Kdy hraje OH Leuven příště?

Nejbližší zápas: OH Leuven – Lommel United, so 24. 10. · 18:15 (Jupiler Pro League).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu OH Leuven?

Poslední ligový zápas: Union St. Gilloise 1–1 OH Leuven (11. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu OH Leuven?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je W. George, který dal 2 góly.

OH Leuven: zápasy, tabulka a předpovědi

OH Leuven (Belgie) hraje v sezóně tyto soutěže: Jupiler Pro League, Cup. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (Jupiler Pro League) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.