Fotbal
Domů › Týmy › Charleroi
Charleroi

Charleroi: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Belgie · založen 1904 · Stade du Pays de Charleroi

Charleroi: soutěže v sezóně 2026/27

Jupiler Pro League3. místo, 21 bodůPříště: Antwerp · so 24. 10. · 16:00
CuposmifinálePříště: St. Truiden · so 5. 12. · 16:00

Charleroi: nejbližší zápasy

so 24. 10. · 16:00Antwerp–Charleroi
Jupiler Pro League · Vzájemné zápasy (H2H)
ne 1. 11. · 19:15Charleroi–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 16:00KVC Westerlo–Charleroi
Jupiler Pro League
so 21. 11. · 16:00Charleroi–St. Truiden
Jupiler Pro League
so 28. 11. · 20:45Charleroi–SK Beveren
Jupiler Pro League

Charleroi: poslední výsledky

Forma v lizePVVVP
17. 10. 26Albert Quévy-Mons0–1Charleroi
Cup
11. 10. 26Standard Liege0–1Charleroi
Jupiler Pro League
19. 9. 26Charleroi3–2Cercle Brugge
Jupiler Pro League
13. 9. 26Zulte Waregem0–1Charleroi
Jupiler Pro League
5. 9. 26Charleroi2–3Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
29. 8. 26Kortrijk1–3Charleroi
Jupiler Pro League
22. 8. 26Charleroi2–0KV Mechelen
Jupiler Pro League
16. 8. 26Lommel United0–1Charleroi
Jupiler Pro League

Charleroi: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 24. 10. · 16:00Antwerp–Charleroi
Jupiler Pro League
ne 1. 11. · 19:15Charleroi–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
so 7. 11. · 16:00KVC Westerlo–Charleroi
Jupiler Pro League
so 21. 11. · 16:00Charleroi–St. Truiden
Jupiler Pro League
so 28. 11. · 20:45Charleroi–SK Beveren
Jupiler Pro League
so 5. 12. · 16:00Charleroi–St. Truiden
Cup
ne 13. 12. · 13:30Anderlecht–Charleroi
Jupiler Pro League
so 19. 12. · 20:45Charleroi–Genk
Jupiler Pro League
so 26. 12. · 13:30Club Brugge KV–Charleroi
Jupiler Pro League
ne 17. 1. · 18:30Charleroi–Gent
Jupiler Pro League
so 23. 1. · 17:00Charleroi–Antwerp
Jupiler Pro League
so 30. 1. · 17:00RAAL La Louvière–Charleroi
Jupiler Pro League
so 6. 2. · 17:00Charleroi–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
so 13. 2. · 17:00Cercle Brugge–Charleroi
Jupiler Pro League
so 20. 2. · 17:00Charleroi–Standard Liege
Jupiler Pro League
so 27. 2. · 17:00SK Beveren–Charleroi
Jupiler Pro League
so 6. 3. · 17:00Gent–Charleroi
Jupiler Pro League
so 13. 3. · 17:00Charleroi–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
so 20. 3. · 17:00KV Mechelen–Charleroi
Jupiler Pro League
so 3. 4. · 17:00Charleroi–Lommel United
Jupiler Pro League
so 10. 4. · 17:00St. Truiden–Charleroi
Jupiler Pro League
so 17. 4. · 17:00Charleroi–Anderlecht
Jupiler Pro League
so 24. 4. · 17:00Genk–Charleroi
Jupiler Pro League
so 1. 5. · 17:00Charleroi–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
so 8. 5. · 17:00OH Leuven–Charleroi
Jupiler Pro League
so 15. 5. · 17:00Charleroi–Kortrijk
Jupiler Pro League
so 22. 5. · 17:00Union St. Gilloise–Charleroi
Jupiler Pro League
Odehrané zápasy sezóny
17. 10. 26Albert Quévy-Mons0–1Charleroi
Cup
11. 10. 26Standard Liege0–1Charleroi
Jupiler Pro League
19. 9. 26Charleroi3–2Cercle Brugge
Jupiler Pro League
13. 9. 26Zulte Waregem0–1Charleroi
Jupiler Pro League
5. 9. 26Charleroi2–3Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
29. 8. 26Kortrijk1–3Charleroi
Jupiler Pro League
22. 8. 26Charleroi2–0KV Mechelen
Jupiler Pro League
16. 8. 26Lommel United0–1Charleroi
Jupiler Pro League
9. 8. 26Charleroi3–1OH Leuven
Jupiler Pro League

Aktualizováno: 24. října 2026

Charleroi: místo v tabulce – Jupiler Pro League

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
1Gent87-1-015:422VVRVV
2Club Brugge KV87-0-119:421VVVVP
3Charleroi97-0-216:1021PVVVP
4Union St. Gilloise86-2-022:420RVVVV
5Anderlecht85-1-29:616VVVRV

Charleroi: statistiky sezóny (Jupiler Pro League)

Vstřelené góly na zápas2,0
Obdržené góly na zápas0,9
Doma: vstřelené / obdržené2,5 / 1,5
Venku: vstřelené / obdržené1,5 / 0,3
Zápasy bez obdrženého gólu4
Zápasy bez vstřeleného gólu0

Karty

Žluté karty9
Žluté karty na zápas1,1
Červené karty0

Nejčastější formace

4-2-3-1 (8×)

Charleroi: statistiky hráčů (Jupiler Pro League)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
P. GuiagonZÁL1741032008,20
K. Van Den KerkhofOBR87162272107,61
C. KeitaOBR76302054007,60
A. OusouOBR76301042207,43
J. RomsaasZÁL864213157007,31
M. NzitaOBR86980081107,24
Y. KhalifiZÁL86970030107,20
P. PflückeZÁL854013168007,15
F. Situmona MbembaÚTO838630106007,09
A. ScheidlerÚTO755831137006,89
Triston RoweOBR4800010006,88
A. BoukamirZÁL85581022106,83
I. CisseZÁL71550130106,83
A. ColassinÚTO51111143006,78
M. SowOBR61910020006,76
A. BernierZÁL43140051106,75
N. SolheidOBR2280000006,75
G. NawataZÁL4760010006,58
A. BojangÚTO71450140106,48

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Charleroi: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Charleroi: přestupy

Příchody

  • G. NawataGamba Osaka · hostování2. 9. 26
  • T. RoweAston Villa · hostování31. 8. 26
  • I. CisseGolden Arrows · přestup28. 7. 26
  • A. BojangReims · hostování17. 7. 26
  • B. DembagaMonaco U19 · přestup14. 7. 26
  • Arthur CremerExcelsior Virton · volný hráč11. 7. 26
  • K. Van Den KerkhofMetz · přestup30. 6. 26
  • S. NiouleBK Hacken · přestup30. 6. 26

Odchody

  • S. StanojlovićRadnik Bijeljina · volný hráč6. 9. 26
  • S. NiouleFrancs Borains · hostování2. 9. 26
  • P. GuiagonAl Taawon · přestup25. 8. 26
  • T. DefournyRWDM · volný hráč3. 8. 26
  • Y. TitraouiLens · přestup2. 8. 26
  • T. DefournyDefourny Theo · volný hráč29. 7. 26
  • N. ClossetExcelsior Virton · volný hráč26. 7. 26
  • A. DescotteFortuna Sittard · hostování20. 7. 26

Charleroi: základní údaje

ZeměBelgie
Založen1904
StadionStade du Pays de Charleroi
Kapacita18 000
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce3. · 21 bodů

Charleroi: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Charleroi?

Charleroi hraje domácí zápasy na stadionu Stade du Pays de Charleroi (Charleroi) s kapacitou 18 000 diváků.

Kolikátý je Charleroi v tabulce?

Charleroi je v soutěži Jupiler Pro League na 3. místě s 21 body po 9 zápasech (7 výher, 0 remíz, 2 prohry).

Kdy hraje Charleroi příště?

Nejbližší zápas: Antwerp – Charleroi, so 24. 10. · 16:00 (Jupiler Pro League).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Charleroi?

Poslední ligový zápas: Standard Liege 0–1 Charleroi (11. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Charleroi?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je A. Scheidler, který dal 3 góly.

Charleroi: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Charleroi (Belgie): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (Jupiler Pro League, Cup), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže Jupiler Pro League najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.