Fotbal
Domů › Týmy › Cercle Brugge
Cercle Brugge

Cercle Brugge: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Belgie · založen 1899 · Jan Breydelstadion

Cercle Brugge: soutěže v sezóně 2026/27

Jupiler Pro League18. místo, 3 bodyPříště: Union St. Gilloise · ne 25. 10. · 19:15
CuposmifinálePříště: Zulte Waregem · so 5. 12. · 16:00

Cercle Brugge: nejbližší zápasy

ne 25. 10. · 19:15Union St. Gilloise–Cercle BruggeJupiler Pro League · Vzájemné zápasy (H2H)
ne 1. 11. · 13:30Cercle Brugge–Antwerp
Jupiler Pro League · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 20:45RAAL La Louvière–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
pá 20. 11. · 20:45Cercle Brugge–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
so 28. 11. · 18:15Cercle Brugge–KV Mechelen
Jupiler Pro League

Cercle Brugge: poslední výsledky

Forma v lizePPRPP
16. 10. 26Sporting Hasselt1–2Cercle Brugge
Cup
10. 10. 26Cercle Brugge1–2Anderlecht
Jupiler Pro League
19. 9. 26Charleroi3–2Cercle Brugge
Jupiler Pro League
12. 9. 26OH Leuven1–1Cercle Brugge
Jupiler Pro League
6. 9. 26Cercle Brugge0–3Gent
Jupiler Pro League
29. 8. 26Cercle Brugge0–1Lommel United
Jupiler Pro League
23. 8. 26Club Brugge KV1–0Cercle Brugge
Jupiler Pro League
14. 8. 26Cercle Brugge3–3St. Truiden
Jupiler Pro League

Cercle Brugge: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

ne 25. 10. · 19:15Union St. Gilloise–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
ne 1. 11. · 13:30Cercle Brugge–Antwerp
Jupiler Pro League
so 7. 11. · 20:45RAAL La Louvière–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
pá 20. 11. · 20:45Cercle Brugge–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
so 28. 11. · 18:15Cercle Brugge–KV Mechelen
Jupiler Pro League
so 5. 12. · 16:00Zulte Waregem–Cercle Brugge
Cup
so 12. 12. · 20:45SK Beveren–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
so 19. 12. · 18:15Cercle Brugge–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
so 26. 12. · 16:00Kortrijk–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
ne 17. 1. · 16:00Cercle Brugge–Genk
Jupiler Pro League
so 23. 1. · 17:00Gent–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
so 30. 1. · 17:00Cercle Brugge–Standard Liege
Jupiler Pro League
so 6. 2. · 17:00KV Mechelen–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
so 13. 2. · 17:00Cercle Brugge–Charleroi
Jupiler Pro League
so 20. 2. · 17:00St. Truiden–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
so 27. 2. · 17:00Cercle Brugge–OH Leuven
Jupiler Pro League
so 6. 3. · 17:00Zulte Waregem–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
so 13. 3. · 17:00Cercle Brugge–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
so 20. 3. · 17:00KVC Westerlo–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
so 3. 4. · 17:00Cercle Brugge–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
so 10. 4. · 17:00Antwerp–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
so 17. 4. · 17:00Cercle Brugge–Kortrijk
Jupiler Pro League
so 24. 4. · 17:00Anderlecht–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
so 1. 5. · 17:00Cercle Brugge–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
so 8. 5. · 17:00Genk–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
so 15. 5. · 17:00Cercle Brugge–SK Beveren
Jupiler Pro League
so 22. 5. · 17:00Lommel United–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
Odehrané zápasy sezóny
16. 10. 26Sporting Hasselt1–2Cercle Brugge
Cup
10. 10. 26Cercle Brugge1–2Anderlecht
Jupiler Pro League
19. 9. 26Charleroi3–2Cercle Brugge
Jupiler Pro League
12. 9. 26OH Leuven1–1Cercle Brugge
Jupiler Pro League
6. 9. 26Cercle Brugge0–3Gent
Jupiler Pro League
29. 8. 26Cercle Brugge0–1Lommel United
Jupiler Pro League
23. 8. 26Club Brugge KV1–0Cercle Brugge
Jupiler Pro League
14. 8. 26Cercle Brugge3–3St. Truiden
Jupiler Pro League
8. 8. 26Standard Liege2–2Cercle Brugge
Jupiler Pro League

Aktualizováno: 24. října 2026

Cercle Brugge: místo v tabulce – Jupiler Pro League

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
16OH Leuven91-3-58:166RRVRP
17Kortrijk81-0-72:183PVPPP
18Cercle Brugge80-3-59:163PPRPP

Cercle Brugge: statistiky sezóny (Jupiler Pro League)

Vstřelené góly na zápas1,1
Obdržené góly na zápas2,0
Doma: vstřelené / obdržené1,0 / 2,3
Venku: vstřelené / obdržené1,3 / 1,8
Zápasy bez obdrženého gólu0
Zápasy bez vstřeleného gólu3

Karty

Žluté karty10
Žluté karty na zápas1,3
Červené karty0

Nejčastější formace

3-4-2-1 (4×) · 3-4-1-2 (1×) · 3-4-3 (1×)

Cercle Brugge: statistiky hráčů (Jupiler Pro League)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
A. MannehZÁL1591011007,90
L. Le RouxZÁL1900110007,70
C. RavychOBR32701041007,07
G. KondoOBR87200010106,95
T. AdaramolaOBR1260011006,90
Charles HerrmannZÁL1590000006,90
L. MondeleZÁL859310102106,85
D. VanzeirÚTO74281193006,84
V. KonatéZÁL86830052206,84
V. MartensÚTO85130074006,81
L. AgyekumZÁL2390000006,80
G. MagnéeZÁL86940040006,79
Makaya Ibrahima DiabyZÁL43490043106,78
H. Van der BruggenZÁL2800000006,75
I. DiakitéOBR74790010106,73
S. NgouraÚTO856520199106,71
B. AkinsolaÚTO41660021006,68
ErickZÁL71751141006,66
K. KouassiÚTO81821033106,65
L. AmaniZÁL51740010106,60
Joel Tshisanga NdalaÚTO1240000006,60
Abdoul OuattaraÚTO3390010006,57
Emmanuel KakouOBR64820041106,52
L. MichalÚTO61420021006,47
R. CaicedoOBR31890020006,37

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Cercle Brugge: soupiska

Brankáři

1G. CouckeNárodnostBelgieVěk27 letVýška187 cmHmotnost83 kg
21Y. LienardNárodnostFrancieVěk22 letVýška194 cmHmotnost83 kg
84B. LangenbickNárodnostBelgieVěk22 letVýška189 cmHmotnost72 kg

Obránci

Záložníci

Útočníci

Cercle Brugge: přestupy

Příchody

  • L. Le RouxPortsmouth · volný hráč9. 9. 26
  • B. AkinsolaAVS · přestup2. 9. 26
  • Y. LienardMonaco · hostování2. 9. 26
  • T. AdaramolaCrystal Palace · přestup16. 8. 26
  • A. MannehMjallby AIF · hostování11. 8. 26
  • L. MichalMonaco · hostování30. 7. 26
  • Joel Tshisanga NdalaManchester City · přestup28. 7. 26
  • L. MondeleFrancs Borains · přestup28. 7. 26

Odchody

  • H. JuradoPuebla · hostování10. 9. 26
  • Makaya Ibrahima DiabyAl-Ahli Jeddah · přestup5. 9. 26
  • L. AgyekumErzurumspor FK · hostování3. 9. 26
  • M. DelangheWillem II · hostování31. 8. 26
  • C. RavychGenk · přestup31. 8. 26
  • J. LietaertLokeren-Temse · volný hráč13. 8. 26
  • Ilias Ben SadikBen Sadik Ilias · volný hráč31. 7. 26
  • Tiemen De BelDe Bel Tiemen · volný hráč31. 7. 26

Cercle Brugge: základní údaje

ZeměBelgie
Založen1899
StadionJan Breydelstadion
Kapacita29 062
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce18. · 3 body

Cercle Brugge: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Cercle Brugge?

Cercle Brugge hraje domácí zápasy na stadionu Jan Breydelstadion (Brugge) s kapacitou 29 062 diváků.

Kolikátý je Cercle Brugge v tabulce?

Cercle Brugge je v soutěži Jupiler Pro League na 18. místě se 3 body po 8 zápasech (0 výher, 3 remízy, 5 proher).

Kdy hraje Cercle Brugge příště?

Nejbližší zápas: Union St. Gilloise – Cercle Brugge, ne 25. 10. · 19:15 (Jupiler Pro League).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Cercle Brugge?

Poslední ligový zápas: Cercle Brugge 1–2 Anderlecht (10. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Cercle Brugge?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je S. Ngoura, který dal 2 góly.

Cercle Brugge: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Cercle Brugge (Belgie): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (Jupiler Pro League, Cup), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže Jupiler Pro League najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.