Fotbal
Domů › Týmy › Kortrijk
Kortrijk

Kortrijk: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Belgie · založen 1901 · Guldensporenstadion

Kortrijk: soutěže v sezóně 2026/27

Kortrijk: nejbližší zápasy

so 31. 10. · 18:15Standard Liege–Kortrijk
Jupiler Pro League · Vzájemné zápasy (H2H)st 4. 11. · 20:30Kortrijk–KV MechelenJupiler Pro League · Vzájemné zápasy (H2H)
ne 8. 11. · 16:00Gent–Kortrijk
Jupiler Pro League
ne 22. 11. · 16:00Kortrijk–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
pá 27. 11. · 20:45OH Leuven–Kortrijk
Jupiler Pro League

Kortrijk: poslední výsledky

Forma v lizePVPPP
10. 10. 26Genk3–0Kortrijk
Jupiler Pro League
26. 9. 26Heist2–2Kortrijk
Cup
20. 9. 26Kortrijk1–0SK Beveren
Jupiler Pro League
13. 9. 26RAAL La Louvière3–0Kortrijk
Jupiler Pro League
6. 9. 26Kortrijk0–2Zulte Waregem
Jupiler Pro League
3. 9. 26Anderlecht1–0Kortrijk
Jupiler Pro League
29. 8. 26Kortrijk1–3Charleroi
Jupiler Pro League
15. 8. 26Kortrijk0–3Antwerp
Jupiler Pro League

Kortrijk: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 31. 10. · 18:15Standard Liege–Kortrijk
Jupiler Pro League
st 4. 11. · 20:30Kortrijk–KV Mechelen
Jupiler Pro League
ne 8. 11. · 16:00Gent–Kortrijk
Jupiler Pro League
ne 22. 11. · 16:00Kortrijk–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
pá 27. 11. · 20:45OH Leuven–Kortrijk
Jupiler Pro League
so 12. 12. · 16:00Kortrijk–Lommel United
Jupiler Pro League
ne 20. 12. · 16:00St. Truiden–Kortrijk
Jupiler Pro League
so 26. 12. · 16:00Kortrijk–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
so 16. 1. · 20:45KVC Westerlo–Kortrijk
Jupiler Pro League
so 23. 1. · 17:00Kortrijk–Anderlecht
Jupiler Pro League
so 30. 1. · 17:00SK Beveren–Kortrijk
Jupiler Pro League
so 6. 2. · 17:00Kortrijk–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
so 13. 2. · 17:00Antwerp–Kortrijk
Jupiler Pro League
so 20. 2. · 17:00Kortrijk–Genk
Jupiler Pro League
so 27. 2. · 17:00Lommel United–Kortrijk
Jupiler Pro League
so 6. 3. · 17:00KV Mechelen–Kortrijk
Jupiler Pro League
so 13. 3. · 17:00Kortrijk–OH Leuven
Jupiler Pro League
so 20. 3. · 17:00Zulte Waregem–Kortrijk
Jupiler Pro League
so 3. 4. · 17:00Kortrijk–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
so 10. 4. · 17:00Kortrijk–Standard Liege
Jupiler Pro League
so 17. 4. · 17:00Cercle Brugge–Kortrijk
Jupiler Pro League
so 24. 4. · 17:00Kortrijk–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
so 1. 5. · 17:00Union St. Gilloise–Kortrijk
Jupiler Pro League
so 8. 5. · 17:00Kortrijk–Gent
Jupiler Pro League
so 15. 5. · 17:00Charleroi–Kortrijk
Jupiler Pro League
so 22. 5. · 17:00Kortrijk–St. Truiden
Jupiler Pro League
Odehrané zápasy sezóny
10. 10. 26Genk3–0Kortrijk
Jupiler Pro League
26. 9. 26Heist2–2Kortrijk
Cup
20. 9. 26Kortrijk1–0SK Beveren
Jupiler Pro League
13. 9. 26RAAL La Louvière3–0Kortrijk
Jupiler Pro League
6. 9. 26Kortrijk0–2Zulte Waregem
Jupiler Pro League
3. 9. 26Anderlecht1–0Kortrijk
Jupiler Pro League
29. 8. 26Kortrijk1–3Charleroi
Jupiler Pro League
15. 8. 26Kortrijk0–3Antwerp
Jupiler Pro League
7. 8. 26Club Brugge KV3–0Kortrijk
Jupiler Pro League

Aktualizováno: 24. října 2026

Kortrijk: místo v tabulce – Jupiler Pro League

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
15KV Mechelen81-3-49:176VRPPR
16OH Leuven91-3-58:166RRVRP
17Kortrijk81-0-72:183PVPPP
18Cercle Brugge80-3-59:163PPRPP

Kortrijk: statistiky sezóny (Jupiler Pro League)

Vstřelené góly na zápas0,3
Obdržené góly na zápas2,3
Doma: vstřelené / obdržené0,5 / 2,0
Venku: vstřelené / obdržené0,0 / 2,5
Zápasy bez obdrženého gólu1
Zápasy bez vstřeleného gólu6

Karty

Žluté karty16
Žluté karty na zápas2,0
Červené karty3

Nejčastější formace

3-4-2-1 (3×) · 3-1-4-2 (1×) · 4-4-1-1 (1×)

Kortrijk: statistiky hráčů (Jupiler Pro League)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
B. DejaegereZÁL86280020107,10
J. RocheZÁL42831021107,00
S. PodgoreanuÚTO51900021006,84
T. AmbroseÚTO86720141306,81
Liam De SmetZÁL1100000006,70
K. MasuiZÁL63190031006,70
J. NdjeungoueOBR64480020206,68
A. PhillipsÚTO41220010106,68
J. Van LandschootÚTO82810082006,65
A. DrouhinOBR43430000006,63
N. OgbuehiÚTO41180020006,60
Harrison Murray-CampbellOBR74700020106,57
G. RuyssenOBR65400011106,53
S. CampbellZÁL746810164106,46
B. AdinanyÚTO3410000006,43
N. MehssatouZÁL63460010006,43
M. AndersonZÁL32600000206,40
G. KoyalipouÚTO852500187006,35
B. LambertZÁL63290000006,33
Lenn De SmetÚTO2140000006,30
R. KohonOBR65300021216,27
B. VroninksOBR2590011006,25
R. ŠtormanZÁL31410021016,03

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Kortrijk: soupiska

Brankáři

1P. GunnarssonNárodnostIslandVěk25 letVýška190 cmHmotnost84 kg
13E. De VlaeminckNárodnostBelgieVěk20 letVýška184 cmHmotnost74 kg
31M. IlićNárodnostSrbskoVěk27 letVýška191 cmHmotnost81 kg
77T. AllietVěk20 let

Obránci

Záložníci

Útočníci

Kortrijk: přestupy

Příchody

  • B. VroninksAnderlecht · přestup2. 9. 26
  • A. DrouhinAnnecy · přestup2. 9. 26
  • J. RocheLausanne · přestup1. 9. 26
  • R. ŠtormanKarviná · hostování31. 8. 26
  • S. CampbellClub Brugge KV · přestup19. 7. 26
  • N. MehssatouStandard Liege · přestup15. 7. 26
  • G. KoyalipouLens · hostování15. 7. 26
  • Harrison Murray-CampbellChelsea · hostování9. 7. 26

Odchody

  • B. AdinanyDebreceni VSC · hostování2. 9. 26
  • F. Wirsiy NsoloFK Vozdovac · přestup11. 8. 26
  • M. BoussadiaUS Monastirienne · přestup27. 7. 26
  • M. BoussadiaMonastir · přestup26. 7. 26
  • I. TempermanCercle Brugge · volný hráč21. 7. 26
  • I. TempermanTemperman Ilian · volný hráč20. 7. 26
  • J. AfolabiShamrock Rovers · volný hráč4. 7. 26
  • D. SeckQuevilly · volný hráč30. 6. 26

Kortrijk: základní údaje

ZeměBelgie
Založen1901
StadionGuldensporenstadion
Kapacita9 399
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce17. · 3 body

Kortrijk: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Kortrijk?

Kortrijk hraje domácí zápasy na stadionu Guldensporenstadion (Kortrijk) s kapacitou 9 399 diváků.

Kolikátý je Kortrijk v tabulce?

Kortrijk je v soutěži Jupiler Pro League na 17. místě se 3 body po 8 zápasech (1 výhra, 0 remíz, 7 proher).

Kdy hraje Kortrijk příště?

Nejbližší zápas: Standard Liege – Kortrijk, so 31. 10. · 18:15 (Jupiler Pro League).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Kortrijk?

Poslední ligový zápas: Genk 3–0 Kortrijk (10. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Kortrijk?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je J. Roche, který dal 1 gól.

Kortrijk: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Kortrijk (Belgie) ve všech soutěžích sezóny (Jupiler Pro League, Cup): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže Jupiler Pro League jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.