Fotbal
Domů › Týmy › St. Truiden
St. Truiden

St. Truiden: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Belgie · založen 1924 · Daio Wasabi Stayen Stadium

St. Truiden: soutěže v sezóně 2026/27

Jupiler Pro League13. místo, 8 bodůPříště: Club Brugge KV · ne 25. 10. · 16:00Evropská liga UEFAplay-off
Konferenční liga UEFAligová fáze, 3. koloPříště: Brann · čt 5. 11. · 21:00
CuposmifinálePříště: Charleroi · so 5. 12. · 16:00

St. Truiden: nejbližší zápasy

ne 25. 10. · 16:00Club Brugge KV–St. TruidenJupiler Pro League · Vzájemné zápasy (H2H)
ne 1. 11. · 16:00St. Truiden–OH Leuven
Jupiler Pro League · Vzájemné zápasy (H2H)
čt 5. 11. · 21:00St. Truiden–Brann
Konferenční liga UEFA
ne 8. 11. · 19:15St. Truiden–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
so 21. 11. · 16:00Charleroi–St. Truiden
Jupiler Pro League

St. Truiden: poslední výsledky

Forma v lizePPPVP
22. 10. 26FC Midtjylland0–1St. Truiden
Konferenční liga UEFA
18. 10. 26St. Truiden4–1Lommel United
Cup
15. 10. 26St. Truiden2–0FC Iberia 1999
Konferenční liga UEFA
11. 10. 26KV Mechelen4–3St. Truiden
Jupiler Pro League
20. 9. 26St. Truiden0–2KVC Westerlo
Jupiler Pro League
12. 9. 26SK Beveren2–0St. Truiden
Jupiler Pro League
5. 9. 26St. Truiden4–0RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
2. 9. 26St. Truiden0–3Union St. Gilloise
Jupiler Pro League

St. Truiden: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

ne 25. 10. · 16:00Club Brugge KV–St. Truiden
Jupiler Pro League
ne 1. 11. · 16:00St. Truiden–OH Leuven
Jupiler Pro League
čt 5. 11. · 21:00St. Truiden–Brann
Konferenční liga UEFA
ne 8. 11. · 19:15St. Truiden–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
so 21. 11. · 16:00Charleroi–St. Truiden
Jupiler Pro League
čt 26. 11. · 21:00HNK Hajduk Split–St. Truiden
Konferenční liga UEFA
ne 29. 11. · 13:30St. Truiden–Genk
Jupiler Pro League
so 5. 12. · 16:00Charleroi–St. Truiden
Cup
čt 10. 12. · 21:00St. Truiden–Ajax
Konferenční liga UEFA
ne 13. 12. · 19:15Gent–St. Truiden
Jupiler Pro League
čt 17. 12. · 21:00FC Lugano–St. Truiden
Konferenční liga UEFA
ne 20. 12. · 16:00St. Truiden–Kortrijk
Jupiler Pro League
ne 27. 12. · 13:30Anderlecht–St. Truiden
Jupiler Pro League
ne 17. 1. · 13:30St. Truiden–Standard Liege
Jupiler Pro League
so 23. 1. · 17:00OH Leuven–St. Truiden
Jupiler Pro League
so 30. 1. · 17:00St. Truiden–KV Mechelen
Jupiler Pro League
so 6. 2. · 17:00Union St. Gilloise–St. Truiden
Jupiler Pro League
so 13. 2. · 17:00St. Truiden–Gent
Jupiler Pro League
so 20. 2. · 17:00St. Truiden–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
so 27. 2. · 17:00RAAL La Louvière–St. Truiden
Jupiler Pro League
so 6. 3. · 17:00St. Truiden–Antwerp
Jupiler Pro League
so 13. 3. · 17:00Genk–St. Truiden
Jupiler Pro League
so 20. 3. · 17:00St. Truiden–SK Beveren
Jupiler Pro League
so 3. 4. · 17:00Standard Liege–St. Truiden
Jupiler Pro League
so 10. 4. · 17:00St. Truiden–Charleroi
Jupiler Pro League
so 17. 4. · 17:00KVC Westerlo–St. Truiden
Jupiler Pro League
so 24. 4. · 17:00Lommel United–St. Truiden
Jupiler Pro League
so 1. 5. · 17:00St. Truiden–Anderlecht
Jupiler Pro League
so 8. 5. · 17:00Zulte Waregem–St. Truiden
Jupiler Pro League
so 15. 5. · 17:00St. Truiden–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
so 22. 5. · 17:00Kortrijk–St. Truiden
Jupiler Pro League
Odehrané zápasy sezóny
22. 10. 26FC Midtjylland0–1St. Truiden
Konferenční liga UEFA
18. 10. 26St. Truiden4–1Lommel United
Cup
15. 10. 26St. Truiden2–0FC Iberia 1999
Konferenční liga UEFA
11. 10. 26KV Mechelen4–3St. Truiden
Jupiler Pro League
20. 9. 26St. Truiden0–2KVC Westerlo
Jupiler Pro League
12. 9. 26SK Beveren2–0St. Truiden
Jupiler Pro League
5. 9. 26St. Truiden4–0RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
2. 9. 26St. Truiden0–3Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
30. 8. 26Antwerp1–4St. Truiden
Jupiler Pro League
27. 8. 26Omonia Nicosia4–2St. Truiden
Evropská liga UEFA
20. 8. 26St. Truiden1–0Omonia Nicosia
Evropská liga UEFA
14. 8. 26Cercle Brugge3–3St. Truiden
Jupiler Pro League
8. 8. 26St. Truiden1–1Lommel United
Jupiler Pro League

Aktualizováno: 24. října 2026

St. Truiden: místo v tabulce – Jupiler Pro League

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
11Antwerp93-1-515:2010VPPPP
12SK Beveren93-1-512:1810RPPVV
13St. Truiden82-2-415:168PPPVP
14RAAL La Louvière92-1-611:187VPPVP
15KV Mechelen81-3-49:176VRPPR

St. Truiden: statistiky sezóny (Jupiler Pro League)

Vstřelené góly na zápas1,9
Obdržené góly na zápas2,0
Doma: vstřelené / obdržené1,3 / 1,5
Venku: vstřelené / obdržené2,5 / 2,5
Zápasy bez obdrženého gólu1
Zápasy bez vstřeleného gólu3

Karty

Žluté karty16
Žluté karty na zápas2,0
Červené karty0

St. Truiden: statistiky hráčů (Jupiler Pro League)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
R. MerlenZÁL86143496107,54
V. MusliuOBR76300000107,16
K. MatsuzawaÚTO73411152107,09
S. BaždarÚTO639350167107,08
I. SebaouiZÁL870923236107,08
A. SissakoZÁL87050271107,06
R. ArakiZÁL63761042006,95
A. MujaZÁL21470031006,90
N. IshiwatariZÁL73251152406,87
W. JanssensOBR42130000006,85
R. VanwesemaelZÁL86861173106,78
L. Mbe SohOBR21800010106,75
F. Soelle SoelleÚTO31861022006,73
J. PupeOBR63210020106,68
N. MbukuÚTO41180062006,68
T. HataOBR86330010006,68
S. TaniguchiOBR53240021106,62
S. ShinkawaZÁL5530010006,40
O. DioufÚTO71860052006,33
K. TakaiOBR1900000105,30

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

St. Truiden: soupiska

Brankáři

16L. KokuboNárodnostJaponskoVěk25 letVýška193 cmHmotnost85 kg
21M. LendfersNárodnostBelgieVěk19 letVýška190 cmHmotnost82 kg
35Y. NgoyVěk18 let
40Ahmad Abu RasenVěk22 let

Obránci

Záložníci

Útočníci

St. Truiden: přestupy

Příchody

  • N. MbukuFC Augsburg · hostování2. 9. 26
  • Jeremy Kandje MbambiPisa · hostování2. 9. 26
  • K. TakaiTottenham · hostování31. 8. 26
  • Ahmad Abu RasenAl-Hilal Saudi FC · volný hráč16. 8. 26
  • A. MujaSamsunspor · přestup13. 8. 26
  • S. BaždarZaragoza · přestup6. 8. 26
  • R. ArakiKashima · přestup19. 7. 26
  • N. IshiwatariCerezo Osaka · přestup16. 7. 26

Odchody

  • R. ItoValladolid · volný hráč28. 9. 26
  • L. Mbe SohSparta Praha · přestup24. 8. 26
  • H. LambotteExcelsior Virton · hostování14. 8. 26
  • A. NhailiDender · hostování31. 7. 26
  • I. DelpupoPatro Eisden · přestup30. 7. 26
  • R. YamamotoSC Freiburg · přestup30. 6. 26
  • Simen JukleroedDunajska Streda · volný hráč30. 6. 26
  • R. ItoIto Ryotaro · volný hráč29. 6. 26

St. Truiden: základní údaje

ZeměBelgie
Založen1924
StadionDaio Wasabi Stayen Stadium
Kapacita14 600
Povrchumělá tráva
Místo v tabulce13. · 8 bodů

St. Truiden: časté otázky

Na kterém stadionu hraje St. Truiden?

St. Truiden hraje domácí zápasy na stadionu Daio Wasabi Stayen Stadium (St.-Trond) s kapacitou 14 600 diváků.

Kolikátý je St. Truiden v tabulce?

St. Truiden je v soutěži Jupiler Pro League na 13. místě s 8 body po 8 zápasech (2 výhry, 2 remízy, 4 prohry).

Kdy hraje St. Truiden příště?

Nejbližší zápas: Club Brugge KV – St. Truiden, ne 25. 10. · 16:00 (Jupiler Pro League).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu St. Truiden?

Poslední ligový zápas: KV Mechelen 4–3 St. Truiden (11. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu St. Truiden?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je I. Sebaoui, který dal 5 gólů.

St. Truiden: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu St. Truiden (Belgie): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (Jupiler Pro League, Evropská liga UEFA, Konferenční liga UEFA, Cup), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže Jupiler Pro League najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.