Fotbal
Domů › Týmy › Club Brugge KV
Club Brugge KV

Club Brugge KV: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Belgie · založen 1891 · Jan Breydelstadion

Club Brugge KV: soutěže v sezóně 2026/27

Club Brugge KV: nejbližší zápasy

ne 25. 10. · 16:00Club Brugge KV–St. TruidenJupiler Pro League · Vzájemné zápasy (H2H)
pá 30. 10. · 20:45Zulte Waregem–Club Brugge KV
Jupiler Pro League · Vzájemné zápasy (H2H)
st 4. 11. · 21:00PSV Eindhoven–Club Brugge KV
Liga mistrů UEFA
ne 8. 11. · 13:30Club Brugge KV–Anderlecht
Jupiler Pro League
so 21. 11. · 20:45KV Mechelen–Club Brugge KV
Jupiler Pro League

Club Brugge KV: poslední výsledky

Forma v lizeVVVVP
21. 10. 26Club Brugge KV3–0Lens
Liga mistrů UEFA
17. 10. 26Club Brugge KV1–0Lokeren-Temse
Cup
13. 10. 26Inter3–4Club Brugge KV
Liga mistrů UEFA
10. 10. 26RAAL La Louvière1–4Club Brugge KV
Jupiler Pro League
20. 9. 26Club Brugge KV3–0Genk
Jupiler Pro League
13. 9. 26Club Brugge KV3–1Antwerp
Jupiler Pro League
8. 9. 26Club Brugge KV2–3Aston Villa
Liga mistrů UEFA
4. 9. 26Lommel United0–1Club Brugge KV
Jupiler Pro League

Club Brugge KV: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

ne 25. 10. · 16:00Club Brugge KV–St. Truiden
Jupiler Pro League
pá 30. 10. · 20:45Zulte Waregem–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
st 4. 11. · 21:00PSV Eindhoven–Club Brugge KV
Liga mistrů UEFA
ne 8. 11. · 13:30Club Brugge KV–Anderlecht
Jupiler Pro League
so 21. 11. · 20:45KV Mechelen–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
st 25. 11. · 21:00Club Brugge KV–Liverpool
Liga mistrů UEFA
ne 29. 11. · 18:30Standard Liege–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
so 5. 12. · 16:00Club Brugge KV–SK Beveren
Cup
út 8. 12. · 21:00Napoli–Club Brugge KV
Liga mistrů UEFA
ne 13. 12. · 16:00Club Brugge KV–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
ne 20. 12. · 18:30Union St. Gilloise–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
so 26. 12. · 13:30Club Brugge KV–Charleroi
Jupiler Pro League
pá 15. 1. · 20:45SK Beveren–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
út 19. 1. · 21:00VfB Stuttgart–Club Brugge KV
Liga mistrů UEFA
so 23. 1. · 17:00Club Brugge KV–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
st 27. 1. · 21:00Club Brugge KV–Bodo/Glimt
Liga mistrů UEFA
so 30. 1. · 17:00Antwerp–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
so 6. 2. · 17:00Club Brugge KV–Standard Liege
Jupiler Pro League
so 13. 2. · 17:00KVC Westerlo–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
so 20. 2. · 17:00Club Brugge KV–Lommel United
Jupiler Pro League
so 27. 2. · 17:00Anderlecht–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
so 6. 3. · 17:00Club Brugge KV–SK Beveren
Jupiler Pro League
so 13. 3. · 17:00Charleroi–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
so 20. 3. · 17:00Club Brugge KV–Gent
Jupiler Pro League
so 3. 4. · 17:00Kortrijk–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
so 10. 4. · 17:00Club Brugge KV–OH Leuven
Jupiler Pro League
so 17. 4. · 17:00Genk–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
so 24. 4. · 17:00Club Brugge KV–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
so 1. 5. · 17:00Cercle Brugge–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
so 8. 5. · 17:00Club Brugge KV–KV Mechelen
Jupiler Pro League
so 15. 5. · 17:00St. Truiden–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
so 22. 5. · 17:00Club Brugge KV–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
Odehrané zápasy sezóny
21. 10. 26Club Brugge KV3–0Lens
Liga mistrů UEFA
17. 10. 26Club Brugge KV1–0Lokeren-Temse
Cup
13. 10. 26Inter3–4Club Brugge KV
Liga mistrů UEFA
10. 10. 26RAAL La Louvière1–4Club Brugge KV
Jupiler Pro League
20. 9. 26Club Brugge KV3–0Genk
Jupiler Pro League
13. 9. 26Club Brugge KV3–1Antwerp
Jupiler Pro League
8. 9. 26Club Brugge KV2–3Aston Villa
Liga mistrů UEFA
4. 9. 26Lommel United0–1Club Brugge KV
Jupiler Pro League
30. 8. 26Gent2–1Club Brugge KV
Jupiler Pro League
23. 8. 26Club Brugge KV1–0Cercle Brugge
Jupiler Pro League
15. 8. 26OH Leuven0–3Club Brugge KV
Jupiler Pro League
7. 8. 26Club Brugge KV3–0Kortrijk
Jupiler Pro League

Aktualizováno: 24. října 2026

Club Brugge KV: zranění a absence

Hráči, kteří chyběli v posledním zápase s hlášenou absencí (21. 10. 26).

  • J. Ordonezzranění chodidla

Club Brugge KV: místo v tabulce – Jupiler Pro League

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
1Gent87-1-015:422VVRVV
2Club Brugge KV87-0-119:421VVVVP
3Charleroi97-0-216:1021PVVVP
4Union St. Gilloise86-2-022:420RVVVV

Club Brugge KV: místo v tabulce – Liga mistrů UEFA

Celá tabulka
#TýmZSkóreB
9Como310:56
10Manchester City39:56
11Club Brugge KV39:66
12Sporting CP37:46
13Borussia Dortmund35:46

Club Brugge KV: statistiky sezóny (Jupiler Pro League)

Vstřelené góly na zápas2,4
Obdržené góly na zápas0,5
Doma: vstřelené / obdržené2,5 / 0,3
Venku: vstřelené / obdržené2,3 / 0,8
Zápasy bez obdrženého gólu5
Zápasy bez vstřeleného gólu0

Karty

Žluté karty11
Žluté karty na zápas1,4
Červené karty1

Nejčastější formace

4-2-3-1 (7×) · 4-3-3 (1×)

Club Brugge KV: statistiky hráčů (Jupiler Pro League)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
B. MecheleOBR87202083107,85
Carlos ForbsÚTO757123116117,74
H. VanakenZÁL76231254007,69
Lee Han-BeomOBR76301033107,54
K. SabbeOBR75640040007,44
M. DiakhonÚTO73631264007,43
J. SeysOBR87100343107,29
F. LemaréchalZÁL81881142007,20
J. SpileersOBR41660000107,13
H. VetlesenZÁL863240138107,10
F. PottsZÁL87080020407,06
N. TresoldiÚTO861140186006,93
Jan VirgiliÚTO73432095006,86
B. MeijerOBR1130000006,70
R. VermantÚTO821501105106,65
C. TsawaZÁL4450031006,63
H. SiquetOBR5860020006,57
A. VasovicÚTO190000006,50
T. N. Koren370000003,40

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Club Brugge KV: soupiska

Brankáři

1Y. SommerNárodnostŠvýcarskoVěk37 letVýška183 cmHmotnost79 kg
29N. JackersNárodnostBelgieVěk28 letVýška187 cmHmotnost82 kg
71A. De CorteVěk19 let
81Argus Vanden DriesscheNárodnostBelgieVěk18 let

Obránci

Záložníci

Útočníci

Club Brugge KV: přestupy

Příchody

  • W. MikeBayern München · přestup26. 8. 26
  • M. DamsAl-Ahli Jeddah · přestup21. 8. 26
  • Jan VirgiliMallorca · přestup7. 8. 26
  • F. PottsWest Ham United U21 · přestup3. 8. 26
  • F. PottsWest Ham · přestup3. 8. 26
  • Lee Han-BeomFC Midtjylland · přestup2. 8. 26
  • A. VasovicFC Luzern · přestup14. 7. 26
  • Y. SommerInter · volný hráč13. 7. 26

Odchody

  • R. BuifrahiFC Eindhoven · volný hráč1. 9. 26
  • G. NilssonHertha BSC · hostování30. 8. 26
  • V. OsujiTromso · volný hráč18. 8. 26
  • L. ReisWerder Bremen · volný hráč13. 8. 26
  • B. MeijerSampdoria · přestup11. 8. 26
  • C. SandraKVC Westerlo · přestup3. 8. 26
  • R. OnyedikaEintracht Frankfurt · přestup1. 8. 26
  • Yanis MusuayiLevante · přestup1. 8. 26

Club Brugge KV: základní údaje

ZeměBelgie
Založen1891
StadionJan Breydelstadion
Kapacita29 062
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce2. · 21 bodů

Club Brugge KV: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Club Brugge KV?

Club Brugge KV hraje domácí zápasy na stadionu Jan Breydelstadion (Brugge) s kapacitou 29 062 diváků.

Kolikátý je Club Brugge KV v tabulce?

Club Brugge KV je v soutěži Jupiler Pro League na 2. místě s 21 body po 8 zápasech (7 výher, 0 remíz, 1 prohra).

Kdy hraje Club Brugge KV příště?

Nejbližší zápas: Club Brugge KV – St. Truiden, ne 25. 10. · 16:00 (Jupiler Pro League).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Club Brugge KV?

Poslední ligový zápas: RAAL La Louvière 1–4 Club Brugge KV (10. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Club Brugge KV?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je N. Tresoldi, který dal 8 gólů.

Club Brugge KV: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Club Brugge KV (Belgie): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (Jupiler Pro League, Liga mistrů UEFA, Cup), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže Jupiler Pro League najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.