Fotbal
Domů › Týmy › SK Beveren
SK Beveren

SK Beveren: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Belgie · založen 1936 · Freethielstadion

SK Beveren: soutěže v sezóně 2026/27

Jupiler Pro League12. místo, 10 bodůPříště: KVC Westerlo · so 24. 10. · 20:45
CuposmifinálePříště: Club Brugge KV · so 5. 12. · 16:00

SK Beveren: nejbližší zápasy

so 24. 10. · 20:45KVC Westerlo–SK Beveren
Jupiler Pro League · Vzájemné zápasy (H2H)
so 31. 10. · 20:45SK Beveren–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League · Vzájemné zápasy (H2H)
pá 6. 11. · 20:45Standard Liege–SK Beveren
Jupiler Pro League
ne 22. 11. · 13:30SK Beveren–Gent
Jupiler Pro League
so 28. 11. · 20:45Charleroi–SK Beveren
Jupiler Pro League

SK Beveren: poslední výsledky

Forma v lizeRPPVV
16. 10. 26SK Beveren3–0Habay-la-Neuve
Cup
9. 10. 26SK Beveren1–3Lommel United
Jupiler Pro League
20. 9. 26Kortrijk1–0SK Beveren
Jupiler Pro League
12. 9. 26SK Beveren2–0St. Truiden
Jupiler Pro League
6. 9. 26SK Beveren3–0OH Leuven
Jupiler Pro League
28. 8. 26Genk4–0SK Beveren
Jupiler Pro League
22. 8. 26Zulte Waregem4–0SK Beveren
Jupiler Pro League
16. 8. 26SK Beveren1–0Anderlecht
Jupiler Pro League

SK Beveren: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 24. 10. · 20:45KVC Westerlo–SK Beveren
Jupiler Pro League
so 31. 10. · 20:45SK Beveren–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
pá 6. 11. · 20:45Standard Liege–SK Beveren
Jupiler Pro League
ne 22. 11. · 13:30SK Beveren–Gent
Jupiler Pro League
so 28. 11. · 20:45Charleroi–SK Beveren
Jupiler Pro League
so 5. 12. · 16:00Club Brugge KV–SK Beveren
Cup
so 12. 12. · 20:45SK Beveren–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
so 19. 12. · 16:00SK Beveren–KV Mechelen
Jupiler Pro League
so 26. 12. · 20:45RAAL La Louvière–SK Beveren
Jupiler Pro League
pá 15. 1. · 20:45SK Beveren–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
so 23. 1. · 17:00Union St. Gilloise–SK Beveren
Jupiler Pro League
so 30. 1. · 17:00SK Beveren–Kortrijk
Jupiler Pro League
so 6. 2. · 17:00Gent–SK Beveren
Jupiler Pro League
so 13. 2. · 17:00SK Beveren–Genk
Jupiler Pro League
so 20. 2. · 17:00KV Mechelen–SK Beveren
Jupiler Pro League
so 27. 2. · 17:00SK Beveren–Charleroi
Jupiler Pro League
so 6. 3. · 17:00Club Brugge KV–SK Beveren
Jupiler Pro League
so 13. 3. · 17:00SK Beveren–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
so 20. 3. · 17:00St. Truiden–SK Beveren
Jupiler Pro League
so 3. 4. · 17:00SK Beveren–Antwerp
Jupiler Pro League
so 10. 4. · 17:00Anderlecht–SK Beveren
Jupiler Pro League
so 17. 4. · 17:00SK Beveren–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
so 24. 4. · 17:00OH Leuven–SK Beveren
Jupiler Pro League
so 1. 5. · 17:00SK Beveren–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
so 8. 5. · 17:00Lommel United–SK Beveren
Jupiler Pro League
so 15. 5. · 17:00Cercle Brugge–SK Beveren
Jupiler Pro League
so 22. 5. · 17:00SK Beveren–Standard Liege
Jupiler Pro League
Odehrané zápasy sezóny
16. 10. 26SK Beveren3–0Habay-la-Neuve
Cup
9. 10. 26SK Beveren1–3Lommel United
Jupiler Pro League
20. 9. 26Kortrijk1–0SK Beveren
Jupiler Pro League
12. 9. 26SK Beveren2–0St. Truiden
Jupiler Pro League
6. 9. 26SK Beveren3–0OH Leuven
Jupiler Pro League
28. 8. 26Genk4–0SK Beveren
Jupiler Pro League
22. 8. 26Zulte Waregem4–0SK Beveren
Jupiler Pro League
16. 8. 26SK Beveren1–0Anderlecht
Jupiler Pro League
9. 8. 26Antwerp2–1SK Beveren
Jupiler Pro League

Aktualizováno: 24. října 2026

SK Beveren: místo v tabulce – Jupiler Pro League

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
10Zulte Waregem93-2-410:1211PPPPV
11Antwerp93-1-515:2010VPPPP
12SK Beveren93-1-512:1810RPPVV
13St. Truiden82-2-415:168PPPVP
14RAAL La Louvière92-1-611:187VPPVP

SK Beveren: statistiky sezóny (Jupiler Pro League)

Vstřelené góly na zápas1,0
Obdržené góly na zápas1,8
Doma: vstřelené / obdržené1,8 / 0,8
Venku: vstřelené / obdržené0,3 / 2,8
Zápasy bez obdrženého gólu3
Zápasy bez vstřeleného gólu3

Karty

Žluté karty15
Žluté karty na zápas1,9
Červené karty1

Nejčastější formace

4-2-3-1 (7×) · 4-1-4-1 (1×)

SK Beveren: statistiky hráčů (Jupiler Pro League)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
Y. GomisOBR76191011107,26
C. LokesaZÁL86054075107,11
J. MargarithaÚTO73962197307,11
C. BrülsZÁL86630363106,94
S. KellerOBR1900000006,90
C. JanssensOBR86830041306,89
S. DewaeleZÁL87120011306,86
C. CondeZÁL84740010106,84
A. VerschuerenZÁL4960110006,83
B. GodeauOBR86700020106,81
D. ThompsonOBR4480110006,80
D. RigoZÁL190000006,70
V. BooneOBR1110000006,60
J. RobatschOBR2400000006,60
F. SlegersZÁL73040131106,60
M. KaboréÚTO72971075006,59
L. JansOBR76300000006,56
K. AbrahamsZÁL52180011006,53
G. De SchryverZÁL4520010006,50
L. MertensÚTO74140061006,40
V. OlatunjiÚTO1280010006,30
C. KonatéOBR1890000006,30
I. NajimÚTO1160010006,20

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

SK Beveren: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

SK Beveren: přestupy

Příchody

  • S. KellerAl-Ittihad FC · hostování2. 9. 26
  • C. KonatéClermont Foot · přestup2. 9. 26
  • V. OlatunjiReal Salt Lake · hostování2. 9. 26
  • A. VerschuerenTwente · přestup31. 8. 26
  • J. RobatschFC St. Pauli · hostování20. 8. 26
  • M. KaboréHammarby FF · hostování11. 8. 26
  • J. SchenkPreußen Münster · hostování4. 8. 26
  • C. CondeVenezia · volný hráč28. 7. 26

Odchody

  • D. RigoRigo Dante · volný hráč1. 9. 26
  • J. Van HeckeNAC Breda · volný hráč3. 8. 26
  • B. ReusHeart Of Midlothian · volný hráč16. 7. 26
  • D. DassyK. Lierse S.K. · volný hráč30. 6. 26
  • Hüseyin ErtürkPatro Eisden · volný hráč30. 6. 26
  • B. ReusReus Beau · volný hráč29. 6. 26
  • Y. GomisStrasbourg · návrat z hostování29. 6. 26
  • F. AntunesAntunes Fabien · volný hráč29. 6. 26

SK Beveren: základní údaje

ZeměBelgie
Založen1936
StadionFreethielstadion
Kapacita8 235
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce12. · 10 bodů

SK Beveren: časté otázky

Na kterém stadionu hraje SK Beveren?

SK Beveren hraje domácí zápasy na stadionu Freethielstadion (Beveren) s kapacitou 8 235 diváků.

Kolikátý je SK Beveren v tabulce?

SK Beveren je v soutěži Jupiler Pro League na 12. místě s 10 body po 9 zápasech (3 výhry, 1 remíza, 5 proher).

Kdy hraje SK Beveren příště?

Nejbližší zápas: KVC Westerlo – SK Beveren, so 24. 10. · 20:45 (Jupiler Pro League).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu SK Beveren?

Poslední ligový zápas: SK Beveren 1–3 Lommel United (9. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu SK Beveren?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je C. Lokesa, který dal 4 góly.

SK Beveren: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu SK Beveren (Belgie): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (Jupiler Pro League, Cup), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže Jupiler Pro League najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.