Fotbal
Domů › Týmy › Zulte Waregem
Zulte Waregem

Zulte Waregem: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Belgie · založen 2001 · Elindus Arena

Zulte Waregem: soutěže v sezóně 2026/27

Jupiler Pro League10. místo, 11 bodůPříště: RAAL La Louvière · so 24. 10. · 20:45
CuposmifinálePříště: Cercle Brugge · so 5. 12. · 16:00

Zulte Waregem: nejbližší zápasy

so 24. 10. · 20:45RAAL La Louvière–Zulte Waregem
Jupiler Pro League · Vzájemné zápasy (H2H)
pá 30. 10. · 20:45Zulte Waregem–Club Brugge KV
Jupiler Pro League · Vzájemné zápasy (H2H)
ne 8. 11. · 19:15St. Truiden–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
so 21. 11. · 20:45Zulte Waregem–Antwerp
Jupiler Pro League
so 28. 11. · 20:45Lommel United–Zulte Waregem
Jupiler Pro League

Zulte Waregem: poslední výsledky

Forma v lizePPPPV
17. 10. 26Zulte Waregem3–0Seraing United
Cup
10. 10. 26Zulte Waregem0–2Gent
Jupiler Pro League
19. 9. 26Anderlecht3–0Zulte Waregem
Jupiler Pro League
13. 9. 26Zulte Waregem0–1Charleroi
Jupiler Pro League
6. 9. 26Kortrijk0–2Zulte Waregem
Jupiler Pro League
30. 8. 26KVC Westerlo2–2Zulte Waregem
Jupiler Pro League
22. 8. 26Zulte Waregem4–0SK Beveren
Jupiler Pro League
15. 8. 26Union St. Gilloise0–0Zulte Waregem
Jupiler Pro League

Zulte Waregem: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 24. 10. · 20:45RAAL La Louvière–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
pá 30. 10. · 20:45Zulte Waregem–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
ne 8. 11. · 19:15St. Truiden–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
so 21. 11. · 20:45Zulte Waregem–Antwerp
Jupiler Pro League
so 28. 11. · 20:45Lommel United–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
so 5. 12. · 16:00Zulte Waregem–Cercle Brugge
Cup
so 12. 12. · 20:45Zulte Waregem–Standard Liege
Jupiler Pro League
so 19. 12. · 18:15Cercle Brugge–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
ne 27. 12. · 19:15KV Mechelen–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
ne 17. 1. · 19:15Zulte Waregem–OH Leuven
Jupiler Pro League
so 23. 1. · 17:00Genk–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
so 30. 1. · 17:00Zulte Waregem–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
so 6. 2. · 17:00Zulte Waregem–Lommel United
Jupiler Pro League
so 13. 2. · 17:00Standard Liege–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
so 20. 2. · 17:00Zulte Waregem–Anderlecht
Jupiler Pro League
so 27. 2. · 17:00Antwerp–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
so 6. 3. · 17:00Zulte Waregem–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
so 13. 3. · 17:00Gent–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
so 20. 3. · 17:00Zulte Waregem–Kortrijk
Jupiler Pro League
so 3. 4. · 17:00OH Leuven–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
so 10. 4. · 17:00Zulte Waregem–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
so 17. 4. · 17:00SK Beveren–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
so 24. 4. · 17:00Zulte Waregem–KV Mechelen
Jupiler Pro League
so 1. 5. · 17:00Charleroi–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
so 8. 5. · 17:00Zulte Waregem–St. Truiden
Jupiler Pro League
so 15. 5. · 17:00Zulte Waregem–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
so 22. 5. · 17:00Club Brugge KV–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
Odehrané zápasy sezóny
17. 10. 26Zulte Waregem3–0Seraing United
Cup
10. 10. 26Zulte Waregem0–2Gent
Jupiler Pro League
19. 9. 26Anderlecht3–0Zulte Waregem
Jupiler Pro League
13. 9. 26Zulte Waregem0–1Charleroi
Jupiler Pro League
6. 9. 26Kortrijk0–2Zulte Waregem
Jupiler Pro League
30. 8. 26KVC Westerlo2–2Zulte Waregem
Jupiler Pro League
22. 8. 26Zulte Waregem4–0SK Beveren
Jupiler Pro League
15. 8. 26Union St. Gilloise0–0Zulte Waregem
Jupiler Pro League
9. 8. 26Zulte Waregem2–1Genk
Jupiler Pro League

Aktualizováno: 24. října 2026

Zulte Waregem: místo v tabulce – Jupiler Pro League

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
8Lommel United93-3-311:1112RVRPP
9Standard Liege83-2-313:1311PPPVV
10Zulte Waregem93-2-410:1211PPPPV
11Antwerp93-1-515:2010VPPPP
12SK Beveren93-1-512:1810RPPVV

Zulte Waregem: statistiky sezóny (Jupiler Pro League)

Vstřelené góly na zápas1,3
Obdržené góly na zápas1,1
Doma: vstřelené / obdržené1,5 / 1,0
Venku: vstřelené / obdržené1,0 / 1,3
Zápasy bez obdrženého gólu3
Zápasy bez vstřeleného gólu4

Karty

Žluté karty8
Žluté karty na zápas1,0
Červené karty1

Nejčastější formace

4-3-3 (5×) · 4-3-2-1 (3×)

Zulte Waregem: statistiky hráčů (Jupiler Pro League)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
J. KiilerichOBR87200031007,25
M. AkéZÁL86741072107,19
E. LofolomoZÁL87080010107,11
W. PaugainOBR21600000007,10
L. LemoineOBR87200062207,04
T. HedlZÁL84562287007,01
A. EmentaÚTO87061475206,98
Y. CappelleOBR87030140006,89
Á. ZalánZÁL84073075006,88
T. ClaesZÁL87081093006,88
A. HemsleyÚTO3351044006,87
F. TangalaZÁL73380000106,82
S. UjkaZÁL82211043006,75
E. MbodjiOBR2220000006,75
O. NiangZÁL21580011106,65
M. MbayeÚTO61930162016,65
D. De JaegereOBR1240000006,60
T. PanduroZÁL1130000006,60
N. MituljikićÚTO3690000006,50
S. DiakitéOBR31820000006,37
Kewan VembaÚTO11000000–

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Zulte Waregem: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Zulte Waregem: přestupy

Příchody

  • O. NiangUnion St. Gilloise · volný hráč2. 9. 26
  • N. HorvatBorussia Mönchengladbach · hostování26. 8. 26
  • E. MbodjiSlavia Praha · hostování16. 8. 26
  • S. DiakitéPalermo · hostování16. 8. 26
  • Á. ZalánMTK Budapest · přestup22. 7. 26
  • M. AkéYverdon Sport · přestup30. 6. 26
  • A. HemsleySeraing United · přestup30. 6. 26
  • E. van der GouwRio Ave · návrat z hostování29. 6. 26

Odchody

  • A. TangheTanghe Anton · volný hráč2. 9. 26
  • K. SevenVanspor FK · hostování31. 8. 26
  • D. DemuynckHoek · volný hráč26. 8. 26
  • J. SimonsÚstí nad Labem · přestup13. 8. 26
  • T. DierickxDierickx Tuur · volný hráč1. 8. 26
  • L. WillenPogon Szczecin · volný hráč30. 7. 26
  • Joseph OkopuSwansea · přestup22. 7. 26
  • Siebe Van KeymolenSporting Hasselt · přestup20. 7. 26

Zulte Waregem: základní údaje

ZeměBelgie
Založen2001
StadionElindus Arena
Kapacita12 300
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce10. · 11 bodů

Zulte Waregem: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Zulte Waregem?

Zulte Waregem hraje domácí zápasy na stadionu Elindus Arena (Waregem) s kapacitou 12 300 diváků.

Kolikátý je Zulte Waregem v tabulce?

Zulte Waregem je v soutěži Jupiler Pro League na 10. místě s 11 body po 9 zápasech (3 výhry, 2 remízy, 4 prohry).

Kdy hraje Zulte Waregem příště?

Nejbližší zápas: RAAL La Louvière – Zulte Waregem, so 24. 10. · 20:45 (Jupiler Pro League).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Zulte Waregem?

Poslední ligový zápas: Zulte Waregem 0–2 Gent (10. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Zulte Waregem?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je Á. Zalán, který dal 3 góly.

Zulte Waregem: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Zulte Waregem (Belgie): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (Jupiler Pro League, Cup), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže Jupiler Pro League najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.