Fotbal
Domů › Týmy › KVC Westerlo
KVC Westerlo

KVC Westerlo: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Belgie · založen 1933 · Het Kuipje

KVC Westerlo: soutěže v sezóně 2026/27

Jupiler Pro League6. místo, 14 bodůPříště: SK Beveren · so 24. 10. · 20:45
CuposmifinálePříště: Union St. Gilloise · so 5. 12. · 16:00

KVC Westerlo: nejbližší zápasy

so 24. 10. · 20:45KVC Westerlo–SK Beveren
Jupiler Pro League · Vzájemné zápasy (H2H)
so 31. 10. · 20:45Anderlecht–KVC Westerlo
Jupiler Pro League · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 16:00KVC Westerlo–Charleroi
Jupiler Pro League
pá 20. 11. · 20:45Cercle Brugge–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
so 28. 11. · 16:00KVC Westerlo–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League

KVC Westerlo: poslední výsledky

Forma v lizeRVVVV
16. 10. 26KVC Westerlo2–0Patro Eisden
Cup
11. 10. 26KVC Westerlo5–1Antwerp
Jupiler Pro League
20. 9. 26St. Truiden0–2KVC Westerlo
Jupiler Pro League
12. 9. 26KVC Westerlo4–2Standard Liege
Jupiler Pro League
5. 9. 26KV Mechelen0–4KVC Westerlo
Jupiler Pro League
30. 8. 26KVC Westerlo2–2Zulte Waregem
Jupiler Pro League
23. 8. 26Lommel United4–0KVC Westerlo
Jupiler Pro League
15. 8. 26Genk3–2KVC Westerlo
Jupiler Pro League

KVC Westerlo: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 24. 10. · 20:45KVC Westerlo–SK Beveren
Jupiler Pro League
so 31. 10. · 20:45Anderlecht–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
so 7. 11. · 16:00KVC Westerlo–Charleroi
Jupiler Pro League
pá 20. 11. · 20:45Cercle Brugge–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
so 28. 11. · 16:00KVC Westerlo–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
so 5. 12. · 16:00Union St. Gilloise–KVC Westerlo
Cup
ne 13. 12. · 16:00Club Brugge KV–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
ne 20. 12. · 19:15KVC Westerlo–Gent
Jupiler Pro League
so 26. 12. · 18:15OH Leuven–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
so 16. 1. · 20:45KVC Westerlo–Kortrijk
Jupiler Pro League
so 23. 1. · 17:00Standard Liege–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
so 30. 1. · 17:00KVC Westerlo–Genk
Jupiler Pro League
so 6. 2. · 17:00Charleroi–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
so 13. 2. · 17:00KVC Westerlo–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
so 20. 2. · 17:00Union St. Gilloise–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
so 27. 2. · 17:00KVC Westerlo–KV Mechelen
Jupiler Pro League
so 6. 3. · 17:00KVC Westerlo–Anderlecht
Jupiler Pro League
so 13. 3. · 17:00SK Beveren–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
so 20. 3. · 17:00KVC Westerlo–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
so 3. 4. · 17:00Gent–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
so 10. 4. · 17:00Zulte Waregem–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
so 17. 4. · 17:00KVC Westerlo–St. Truiden
Jupiler Pro League
so 24. 4. · 17:00Kortrijk–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
so 1. 5. · 17:00KVC Westerlo–OH Leuven
Jupiler Pro League
so 8. 5. · 17:00RAAL La Louvière–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
so 15. 5. · 17:00KVC Westerlo–Lommel United
Jupiler Pro League
so 22. 5. · 17:00Antwerp–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
Odehrané zápasy sezóny
16. 10. 26KVC Westerlo2–0Patro Eisden
Cup
11. 10. 26KVC Westerlo5–1Antwerp
Jupiler Pro League
20. 9. 26St. Truiden0–2KVC Westerlo
Jupiler Pro League
12. 9. 26KVC Westerlo4–2Standard Liege
Jupiler Pro League
5. 9. 26KV Mechelen0–4KVC Westerlo
Jupiler Pro League
30. 8. 26KVC Westerlo2–2Zulte Waregem
Jupiler Pro League
23. 8. 26Lommel United4–0KVC Westerlo
Jupiler Pro League
15. 8. 26Genk3–2KVC Westerlo
Jupiler Pro League
8. 8. 26KVC Westerlo1–5Union St. Gilloise
Jupiler Pro League

Aktualizováno: 24. října 2026

KVC Westerlo: místo v tabulce – Jupiler Pro League

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
4Union St. Gilloise86-2-022:420RVVVV
5Anderlecht85-1-29:616VVVRV
6KVC Westerlo94-2-324:2114RVVVV
7Genk83-3-216:1212VPRRV
8Lommel United93-3-311:1112RVRPP

KVC Westerlo: statistiky sezóny (Jupiler Pro League)

Vstřelené góly na zápas2,5
Obdržené góly na zápas2,1
Doma: vstřelené / obdržené3,0 / 2,5
Venku: vstřelené / obdržené2,0 / 1,8
Zápasy bez obdrženého gólu2
Zápasy bez vstřeleného gólu1

Karty

Žluté karty11
Žluté karty na zápas1,4
Červené karty0

Nejčastější formace

4-2-3-1 (6×) · 3-4-2-1 (1×) · 4-4-2 (1×)

KVC Westerlo: statistiky hráčů (Jupiler Pro League)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
S. SaitoÚTO86033185007,50
A. LapageOBR86201041107,10
I. FofanaZÁL86530160007,10
D. DionguZÁL4541011007,05
L. FløZÁL85271211106,94
N. BassetteÚTO8568501811106,93
C. CongreveZÁL64910385106,90
Yang Min-HyeokÚTO3691011006,87
C. SandraZÁL87192165206,83
T. Van den KeybusZÁL4641011106,80
S. KimuraOBR87200020006,79
N. StormÚTO3541031006,70
K. BorysZÁL1100000006,70
D. AmegnagloÚTO3820021106,62
I. SakamotoÚTO85891393206,59
D. OuregaZÁL86851163006,56
R. LaalalouiZÁL52150052106,54
Reno MünzOBR1850000006,50
F. TsimbaÚTO2901032006,35
N. Bohamdi-KamoniÚTO3250000006,35
L. Mbamba-MuandaOBR52370010006,28
M. NdembiOBR1900000005,60

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

KVC Westerlo: soupiska

Brankáři

1B. LathouwersNárodnostBelgieVěk26 letVýška191 cmHmotnost83 kg
99A. JungdalNárodnostDánskoVěk23 letVýška195 cmHmotnost82 kg

Obránci

Záložníci

Útočníci

KVC Westerlo: přestupy

Příchody

  • N. StormAntalyaspor · přestup2. 9. 26
  • A. KoneAC Oulu · přestup1. 9. 26
  • B. BaloghParma · přestup31. 8. 26
  • Dino DelicAustria Klagenfurt · přestup30. 8. 26
  • D. DionguStrasbourg · přestup26. 8. 26
  • F. TsimbaBSC Young Boys · přestup16. 8. 26
  • Yang Min-HyeokTottenham · hostování11. 8. 26
  • C. SandraClub Brugge KV · přestup3. 8. 26

Odchody

  • K. BorysSlask Wroclaw · volný hráč8. 9. 26
  • Afonso PatrãoPafos · přestup3. 9. 26
  • O. AnnellHoutvenne · hostování22. 7. 26
  • Candan BaskaleFatih Karagümrük · volný hráč16. 7. 26
  • B. ReynoldsRennes · přestup8. 7. 26
  • E. BayramBaşakşehir · přestup8. 7. 26
  • J. AlcócerSparta Praha · přestup3. 7. 26
  • F. GouréRadomiak Radom · volný hráč30. 6. 26

KVC Westerlo: základní údaje

ZeměBelgie
Založen1933
StadionHet Kuipje
Kapacita8 035
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce6. · 14 bodů

KVC Westerlo: časté otázky

Na kterém stadionu hraje KVC Westerlo?

KVC Westerlo hraje domácí zápasy na stadionu Het Kuipje (Westerlo) s kapacitou 8 035 diváků.

Kolikátý je KVC Westerlo v tabulce?

KVC Westerlo je v soutěži Jupiler Pro League na 6. místě se 14 body po 9 zápasech (4 výhry, 2 remízy, 3 prohry).

Kdy hraje KVC Westerlo příště?

Nejbližší zápas: KVC Westerlo – SK Beveren, so 24. 10. · 20:45 (Jupiler Pro League).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu KVC Westerlo?

Poslední ligový zápas: KVC Westerlo 5–1 Antwerp (11. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu KVC Westerlo?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je N. Bassette, který dal 5 gólů.

KVC Westerlo: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu KVC Westerlo (Belgie) ve všech soutěžích sezóny (Jupiler Pro League, Cup): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže Jupiler Pro League jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.