Fotbal
Domů › Týmy › St. Truiden › F. Soelle Soelle
F. Soelle Soelle

Frederic Soelle Soelle: statistiky a kariéra hráče

St. Truiden · útočník · Belgie · 20 let

Kdo je F. Soelle Soelle

F. Soelle Soelle – útočník, národnost: Belgie, je mu 20 let. V sezóně 2026/27 hraje za tým St. Truiden.

V sezóně 2026/27 má na kontě 6 zápasů, 2 góly a 1 asistence (gól zhruba každých 157 minut).

Poslední přestup: z klubu RWDM do klubu St. Truiden (30. června 2026).

Statistiky hráče F. Soelle Soelle v sezóně 2026/27

6Zápasy
2Góly
1Asistence
314Minuty
0Žluté karty
0Červené karty
6,7Hodnocení

Klubové soutěže

SoutěžZáp.GAMin.KartyHodn.
Jupiler Pro League3101860/06,7
Konferenční liga UEFA211830/06,7
Evropská liga UEFA100450/06,4
Celkem6213140/06,7

Podrobné údaje hráče F. Soelle Soelle

3Střely
3Střely na branku
55Přihrávky
5Klíčové přihrávky
68 %Úspěšnost přihrávek
2/2Úspěšné driblinky / pokusy
19/38Vyhrané souboje / všechny
3Odebrání míče
7Fauly na hráče
2Fauly

Součty ze všech klubových soutěží sezóny 2026/27.

Kariéra hráče F. Soelle Soelle

KlubObdobí
St. Truiden2026
Liège2025
RWDM2023–2024
KV Mechelen2022

Jen kluby dospělých; mládežnické a rezervní týmy se nezobrazují.

Přestupy hráče F. Soelle Soelle

DatumOdkud – kamPodmínky
30. června 2026RWDM → St. Truiden
29. června 2026Liège → RWDM
8. září 2025RWDM → LiègeHostování
1. července 2025RWDM → RWDM
1. července 2025RWDM → Daring
1. února 2024KV Mechelen → RWDM€ 300K

Zranění a absence hráče F. Soelle Soelle

DůvodOdDo
absence18. dubna 2024

F. Soelle Soelle: časté otázky

Kolik gólů dal F. Soelle Soelle v sezóně 2026/27?

V sezóně 2026/27 má F. Soelle Soelle 2 góly a 1 asistence ve 6 zápasech.

Za který klub hraje F. Soelle Soelle?

F. Soelle Soelle (útočník) hraje v sezóně 2026/27 za tým St. Truiden. Národnost: Belgie.

Kolik let je hráči F. Soelle Soelle?

Hráči F. Soelle Soelle je 20 let. Datum narození: 24. prosince 2005.

Jaký byl poslední přestup hráče F. Soelle Soelle?

Z klubu KV Mechelen do klubu RWDM, 1. února 2024, € 300K.

O hráči F. Soelle Soelle

Stránka hráče F. Soelle Soelle (Belgie) shrnuje statistiky sezóny, kariéru, přestupy a trofeje. Aktuálně hraje za tým St. Truiden; přehled celého týmu je na jeho stránce.