Fotbal
Domů › Týmy › Red Bull Salzburg
Red Bull Salzburg

Red Bull Salzburg: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Rakousko · založen 1933 · Red Bull Arena

Red Bull Salzburg: soutěže v sezóně 2026/27

Evropská liga UEFA21. místo, 4 bodyPříště: Anderlecht · čt 5. 11. · 18:45
CuposmifinálePříště: Schwarz-Weiß Bregenz · st 28. 10. · 18:00
Bundesliga10. koloPříště: Lask Linz · ne 25. 10. · 17:00

Red Bull Salzburg: nejbližší zápasy

ne 25. 10. · 17:00Lask Linz–Red Bull Salzburg
Bundesliga
st 28. 10. · 18:00Schwarz-Weiß Bregenz–Red Bull Salzburg
Cup
ne 1. 11. · 14:30Red Bull Salzburg–Austria Lustenau
Bundesliga
čt 5. 11. · 18:45Anderlecht–Red Bull Salzburg
Evropská liga UEFA
ne 8. 11. · 17:00Sturm Graz–Red Bull Salzburg
Bundesliga

Red Bull Salzburg: poslední výsledky

Forma v lizeRPV
22. 10. 26Celje2–2Red Bull Salzburg
Evropská liga UEFA
18. 10. 26Red Bull Salzburg3–0SCR Altach
Bundesliga
15. 10. 26Red Bull Salzburg0–4AC Milan
Evropská liga UEFA
10. 10. 26Grazer AK0–0Red Bull Salzburg
Bundesliga
20. 9. 26Red Bull Salzburg3–0Sturm Graz
Bundesliga
17. 9. 26Levski Sofia0–1Red Bull Salzburg
Evropská liga UEFA
11. 9. 26Ried1–1Red Bull Salzburg
Bundesliga
6. 9. 26SKN ST. Polten0–3Red Bull Salzburg
Cup

Red Bull Salzburg: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

ne 25. 10. · 17:00Lask Linz–Red Bull Salzburg
Bundesliga
st 28. 10. · 18:00Schwarz-Weiß Bregenz–Red Bull Salzburg
Cup
ne 1. 11. · 14:30Red Bull Salzburg–Austria Lustenau
Bundesliga
čt 5. 11. · 18:45Anderlecht–Red Bull Salzburg
Evropská liga UEFA
ne 8. 11. · 17:00Sturm Graz–Red Bull Salzburg
Bundesliga
ne 22. 11. · 17:00Austria Vienna–Red Bull Salzburg
Bundesliga
čt 26. 11. · 18:45Red Bull Salzburg–Ararat-Armenia
Evropská liga UEFA
ne 29. 11. · 17:00Red Bull Salzburg–Lask Linz
Bundesliga
pá 4. 12. · 19:30SCR Altach–Red Bull Salzburg
Bundesliga
čt 10. 12. · 21:00Red Bull Salzburg–Sparta Praha
Evropská liga UEFA
ne 13. 12. · 14:30Red Bull Salzburg–Wolfsberger AC
Bundesliga
čt 21. 1. · 21:00Bayer Leverkusen–Red Bull Salzburg
Evropská liga UEFA
so 23. 1. · 17:00Austria Lustenau–Red Bull Salzburg
Bundesliga
čt 28. 1. · 21:00Red Bull Salzburg–Crystal Palace
Evropská liga UEFA
so 30. 1. · 17:00Red Bull Salzburg–Ried
Bundesliga
so 6. 2. · 17:00TSV Hartberg–Red Bull Salzburg
Bundesliga
so 13. 2. · 17:00Red Bull Salzburg–WSG Wattens
Bundesliga
so 20. 2. · 17:00Rapid Vienna–Red Bull Salzburg
Bundesliga
so 27. 2. · 17:00Red Bull Salzburg–Grazer AK
Bundesliga
Odehrané zápasy sezóny
22. 10. 26Celje2–2Red Bull Salzburg
Evropská liga UEFA
18. 10. 26Red Bull Salzburg3–0SCR Altach
Bundesliga
15. 10. 26Red Bull Salzburg0–4AC Milan
Evropská liga UEFA
10. 10. 26Grazer AK0–0Red Bull Salzburg
Bundesliga
20. 9. 26Red Bull Salzburg3–0Sturm Graz
Bundesliga
17. 9. 26Levski Sofia0–1Red Bull Salzburg
Evropská liga UEFA
11. 9. 26Ried1–1Red Bull Salzburg
Bundesliga
6. 9. 26SKN ST. Polten0–3Red Bull Salzburg
Cup
2. 9. 26Red Bull Salzburg5–1Rapid Vienna
Bundesliga
30. 8. 26Red Bull Salzburg4–1Austria Vienna
Bundesliga
27. 8. 26Red Bull Salzburg3–0Mjallby AIF
Evropská liga UEFA
20. 8. 26Mjallby AIF0–1Red Bull Salzburg
Evropská liga UEFA
16. 8. 26WSG Wattens0–3Red Bull Salzburg
Bundesliga
13. 8. 26Pafos3–3Red Bull Salzburg
Evropská liga UEFA
9. 8. 26Wolfsberger AC1–1Red Bull Salzburg
Bundesliga
6. 8. 26Red Bull Salzburg1–0Pafos
Evropská liga UEFA
1. 8. 26Red Bull Salzburg1–0TSV Hartberg
Bundesliga
25. 7. 26Oberwart1–7Red Bull Salzburg
Cup

Aktualizováno: 24. října 2026

Red Bull Salzburg: zranění a absence

Hráči, kteří chyběli v posledním zápase s hlášenou absencí (22. 10. 26).

  • E. Aguilarsvalové zranění
  • A. Chasemimo soupisku
  • F. Matijasevicmimo soupisku
  • J. Mosermimo soupisku
  • J. Omoregiezranění Achillovy šlachy
  • N. Veratschnigzranění kolena

Red Bull Salzburg: místo v tabulce – Evropská liga UEFA

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
19Sturm Graz31-1-11:34VPR
20NEC Nijmegen31-1-15:84VRP
21Red Bull Salzburg31-1-13:64RPV
22Anderlecht31-0-24:33VPP
231899 Hoffenheim31-0-25:53VPP

Red Bull Salzburg: místo v tabulce – Evropská liga UEFA

Celá tabulka
#TýmZSkóreB
19Sturm Graz31:34
20NEC Nijmegen35:84
21Red Bull Salzburg33:64
22Anderlecht34:33
231899 Hoffenheim35:53

Red Bull Salzburg: statistiky sezóny (Evropská liga UEFA)

Vstřelené góly na zápas1,6
Obdržené góly na zápas1,3
Doma: vstřelené / obdržené1,3 / 1,3
Venku: vstřelené / obdržené1,8 / 1,3
Zápasy bez obdrženého gólu4
Zápasy bez vstřeleného gólu1

Karty

Žluté karty10
Žluté karty na zápas1,4
Červené karty0

Nejčastější formace

4-2-3-1 (6×)

Red Bull Salzburg: statistiky hráčů (Evropská liga UEFA)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
N. VeratschnigOBR5900020107,04
A. BarryZÁL72700050206,88
D. RedzicZÁL71270220106,88
H. TabakovićÚTO72531053106,79
K. BomaOBR72700000006,78
G. DiakitéÚTO3550031006,78
S. KitanoZÁL71881042106,70
D. SchmidOBR72700021006,51
T. DrexlerOBR41890000006,51
B. MazurekZÁL72250032206,49
Y. VertessenZÁL71440051106,33
E. BaidooZÁL61490041006,18
J. LindstrømZÁL21181062004,40
F. KrätzigOBR380000004,29
L. MorgallaOBR31710000004,16
K. KonatéÚTO5210000003,29
Valentin ZabranskyOBR5900000102,90
U. TohumcuZÁL3450000002,03
A. CamaraZÁL3170000001,92
J. MellbergOBR100000000,00
S. DiabatéZÁL100000000,00
E. AguilarÚTO100000000,00

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Red Bull Salzburg: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Red Bull Salzburg: přestupy

Příchody

  • J. LindstrømNapoli · hostování31. 8. 26
  • U. Tohumcu1899 Hoffenheim · hostování13. 8. 26
  • C. FrüchtlLecce · přestup4. 8. 26
  • H. Tabaković1899 Hoffenheim · přestup10. 7. 26
  • Y. SulbaranMonagas SC · přestup30. 6. 26
  • A. BarryAustria Vienna · přestup30. 6. 26
  • F. MatijaševićCukaricki · přestup30. 6. 26
  • B. MazurekJagiellonia · přestup30. 6. 26

Odchody

  • M. KjærgaardLille · přestup31. 8. 26
  • Hendry Aron BlankSpVgg Greuther Fürth · hostování31. 8. 26
  • L. Gourna-DouathHull City · přestup14. 8. 26
  • A. TerzićFrosinone · přestup13. 8. 26
  • M. DiambouStade Brestois 29 · přestup12. 8. 26
  • Z. JánóSSV Jahn Regensburg · přestup10. 8. 26
  • A. Daghim1899 Hoffenheim · přestup1. 8. 26
  • V. SulzbacherExcelsior · volný hráč27. 7. 26

Red Bull Salzburg: základní údaje

ZeměRakousko
Založen1933
StadionRed Bull Arena
Kapacita31 895
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce21. · 4 body

Red Bull Salzburg: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Red Bull Salzburg?

Red Bull Salzburg hraje domácí zápasy na stadionu Red Bull Arena (Wals-Siezenheim) s kapacitou 31 895 diváků.

Kolikátý je Red Bull Salzburg v tabulce?

Red Bull Salzburg je v soutěži Evropská liga UEFA na 21. místě se 4 body po 3 zápasech (1 výhra, 1 remíza, 1 prohra).

Kdy hraje Red Bull Salzburg příště?

Nejbližší zápas: Lask Linz – Red Bull Salzburg, ne 25. 10. · 17:00 (Bundesliga).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Red Bull Salzburg?

Poslední ligový zápas: Celje 2–2 Red Bull Salzburg (22. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Red Bull Salzburg?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je H. Tabaković, který dal 5 gólů.

Red Bull Salzburg: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Red Bull Salzburg (Rakousko): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (Evropská liga UEFA, Cup, Bundesliga), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže Evropská liga UEFA najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.