Fotbal
Domů › Týmy › Crystal Palace
Crystal Palace

Crystal Palace: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1861 · Selhurst Park

Crystal Palace: soutěže v sezóně 2026/27

Crystal Palace: nejbližší zápasy

ne 25. 10. · 15:00Crystal Palace–NewcastlePremier League · Vzájemné zápasy (H2H)
st 28. 10. · 20:45Fulham–Crystal Palace
Ligový pohárso 31. 10. · 18:30Tottenham–Crystal PalacePremier League · Vzájemné zápasy (H2H)
čt 5. 11. · 18:45Crystal Palace–1899 Hoffenheim
Evropská liga UEFA
ne 8. 11. · 15:00Crystal Palace–Liverpool
Premier League

Crystal Palace: poslední výsledky

Forma v lizePVRPV
22. 10. 26Beşiktaş2–2Crystal Palace
Evropská liga UEFA
18. 10. 26Brighton5–0Crystal Palace
Premier League
15. 10. 26Lyon3–2Crystal Palace
Evropská liga UEFA
11. 10. 26Crystal Palace3–1Nottingham Forest
Premier League
20. 9. 26Leeds0–0Crystal Palace
Premier League
17. 9. 26Crystal Palace4–0Lech Poznan
Evropská liga UEFA
12. 9. 26Crystal Palace2–3Ipswich
Premier League
8. 9. 26Crystal Palace3–0Middlesbrough
Ligový pohár

Crystal Palace: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

ne 25. 10. · 15:00Crystal Palace–Newcastle
Premier League
st 28. 10. · 20:45Fulham–Crystal Palace
Ligový pohár
so 31. 10. · 18:30Tottenham–Crystal Palace
Premier League
čt 5. 11. · 18:45Crystal Palace–1899 Hoffenheim
Evropská liga UEFA
ne 8. 11. · 15:00Crystal Palace–Liverpool
Premier League
so 21. 11. · 16:00Coventry–Crystal Palace
Premier League
čt 26. 11. · 21:00Crystal Palace–Real Sociedad
Evropská liga UEFA
ne 29. 11. · 15:05Crystal Palace–Hull City
Premier League
st 2. 12. · 21:00Chelsea–Crystal Palace
Premier League
so 5. 12. · 16:00Aston Villa–Crystal Palace
Premier League
čt 10. 12. · 18:45Jagiellonia–Crystal Palace
Evropská liga UEFA
so 12. 12. · 16:00Crystal Palace–Manchester United
Premier League
so 19. 12. · 16:00Sunderland–Crystal Palace
Premier League
ne 27. 12. · 20:00Crystal Palace–Arsenal
Premier League
st 30. 12. · 20:30Crystal Palace–Bournemouth
Premier League
so 2. 1. · 16:00Brentford–Crystal Palace
Premier League
st 6. 1. · 20:30Crystal Palace–Chelsea
Premier League
so 16. 1. · 16:00Liverpool–Crystal Palace
Premier League
čt 21. 1. · 21:00Crystal Palace–Sparta Praha
Evropská liga UEFA
so 23. 1. · 16:00Crystal Palace–Tottenham
Premier League
čt 28. 1. · 21:00Red Bull Salzburg–Crystal Palace
Evropská liga UEFA
so 30. 1. · 16:00Hull City–Crystal Palace
Premier League
so 6. 2. · 16:00Crystal Palace–Coventry
Premier League
st 10. 2. · 21:00Crystal Palace–Brentford
Premier League
so 20. 2. · 16:00Bournemouth–Crystal Palace
Premier League
so 27. 2. · 16:00Crystal Palace–Sunderland
Premier League
st 3. 3. · 21:00Arsenal–Crystal Palace
Premier League
so 13. 3. · 16:00Crystal Palace–Fulham
Premier League
so 20. 3. · 16:00Ipswich–Crystal Palace
Premier League
so 10. 4. · 16:00Crystal Palace–Everton
Premier League
so 17. 4. · 16:00Manchester City–Crystal Palace
Premier League
so 24. 4. · 16:00Manchester United–Crystal Palace
Premier League
so 1. 5. · 16:00Crystal Palace–Aston Villa
Premier League
so 8. 5. · 16:00Nottingham Forest–Crystal Palace
Premier League
so 15. 5. · 16:00Crystal Palace–Brighton
Premier League
ne 23. 5. · 16:00Newcastle–Crystal Palace
Premier League
ne 30. 5. · 17:00Crystal Palace–Leeds
Premier League
Odehrané zápasy sezóny
22. 10. 26Beşiktaş2–2Crystal Palace
Evropská liga UEFA
18. 10. 26Brighton5–0Crystal Palace
Premier League
15. 10. 26Lyon3–2Crystal Palace
Evropská liga UEFA
11. 10. 26Crystal Palace3–1Nottingham Forest
Premier League
20. 9. 26Leeds0–0Crystal Palace
Premier League
17. 9. 26Crystal Palace4–0Lech Poznan
Evropská liga UEFA
12. 9. 26Crystal Palace2–3Ipswich
Premier League
8. 9. 26Crystal Palace3–0Middlesbrough
Ligový pohár
5. 9. 26Fulham2–3Crystal Palace
Premier League
28. 8. 26Crystal Palace1–4Manchester City
Premier League
22. 8. 26Everton2–0Crystal Palace
Premier League
31. 7. 26Crystal Palace3–1Al Ula
Como Cup
28. 7. 26Famalicao0–0Crystal Palace
Como Cup
28. 7. 26Crystal Palace0–3Lens
Como Cup

Aktualizováno: 24. října 2026

Crystal Palace: zranění a absence

Hráči, kteří nenastoupí v nejbližším zápase.

  • D. Hendersonzranění chodidla
  • C. Riadzranění kolena
  • Q. Timberzranění
  • T. Tomiyasuzranění lýtka
  • J. Larsenzranění

Crystal Palace: místo v tabulce – Premier League

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
14Newcastle72-2-310:148PPVPR
15Manchester United71-4-210:107RRRPR
16Crystal Palace72-1-49:177PVRPV
17Bournemouth71-3-39:136VPPRR
18Nottingham Forest81-3-46:106RPPPV

Crystal Palace: místo v tabulce – Evropská liga UEFA

Celá tabulka
#TýmZSkóreB
13Rennes34:35
14Real Sociedad38:34
15Crystal Palace38:54
16Sparta Praha35:34
17Levski Sofia33:34

Crystal Palace: statistiky sezóny (Premier League)

Vstřelené góly na zápas1,3
Obdržené góly na zápas2,4
Doma: vstřelené / obdržené2,0 / 2,7
Venku: vstřelené / obdržené0,8 / 2,3
Zápasy bez obdrženého gólu1
Zápasy bez vstřeleného gólu3

Karty

Žluté karty9
Žluté karty na zápas1,3
Červené karty1

Nejčastější formace

3-4-2-1 (7×)

Crystal Palace: statistiky hráčů (Premier League)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
T. MitchellZÁL76012053007,11
B. ChilwellOBR2291021007,05
A. WhartonZÁL76170121107,04
D. KamadaZÁL76131342207,03
J. LermaZÁL41661052206,93
A. KhalailiÚTO75601092106,91
Yeremy PinoZÁL74551062206,90
J. Strand LarsenÚTO74451076006,84
Q. TimberZÁL53890151006,80
C. RichardsOBR76300032106,74
E. NketiahÚTO62170142006,58
C. RiadOBR1720000006,50
H. AhanorOBR31610000006,50
W. HughesZÁL3380000006,47
J. CanvotOBR65400000006,47
A. DisasiOBR31400000016,40
T. TomiyasuOBR41900000006,38
D. McNeilÚTO41310000006,37
E. GuessandÚTO2540011006,35
I. SarrÚTO2200000006,30
Óscar MinguezaOBR2160000006,20
Z. GozoÚTO2340000006,20
J. MatetaÚTO2920030006,10
D. MuñozZÁL1550021005,90
D. OsorioZÁL11000000–

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Crystal Palace: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Crystal Palace: přestupy

Příchody

  • B. ChilwellStrasbourg · volný hráč31. 8. 26
  • D. OsorioFC Midtjylland · hostování31. 8. 26
  • Q. TimberMarseille · přestup31. 8. 26
  • H. AhanorAtalanta · hostování31. 8. 26
  • A. DisasiChelsea · hostování25. 8. 26
  • Z. GozoReal Salt Lake · přestup17. 8. 26
  • A. KhalailiUnion St. Gilloise · přestup14. 8. 26
  • E. GuessandAston Villa · hostování11. 8. 26

Odchody

  • D. ReidArbroath · volný hráč29. 9. 26
  • Matheus FrançaAlverca · hostování3. 9. 26
  • J. Rak-SakyiKasımpaşa · hostování3. 9. 26
  • J. WhitworthWigan · volný hráč31. 8. 26
  • D. OzohDerby · přestup31. 8. 26
  • R. EsseMillwall · hostování31. 8. 26
  • B. Sosa1. FC Köln · hostování31. 8. 26
  • J. DevennyStoke City · přestup31. 8. 26

Crystal Palace: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1861
StadionSelhurst Park
Kapacita26 309
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce16. · 7 bodů

Crystal Palace: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Crystal Palace?

Crystal Palace hraje domácí zápasy na stadionu Selhurst Park (London) s kapacitou 26 309 diváků.

Kolikátý je Crystal Palace v tabulce?

Crystal Palace je v soutěži Premier League na 16. místě se 7 body po 7 zápasech (2 výhry, 1 remíza, 4 prohry).

Kdy hraje Crystal Palace příště?

Nejbližší zápas: Crystal Palace – Newcastle, ne 25. 10. · 15:00 (Premier League).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Crystal Palace?

Poslední ligový zápas: Brighton 5–0 Crystal Palace (18. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Crystal Palace?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je J. Strand Larsen, který dal 4 góly.

Crystal Palace: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Crystal Palace (Anglie): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (Premier League, Evropská liga UEFA, Como Cup, Ligový pohár), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže Premier League najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.