Fotbal
Domů › Týmy › Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb

Dinamo Zagreb: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Chorvatsko · založen 1911 · Stadion Maksimir

Dinamo Zagreb: soutěže v sezóně 2026/27

Dinamo Zagreb: nejbližší zápasy

so 31. 10. · 17:00Rudes–Dinamo Zagreb
HNL
čt 5. 11. · 21:00Sunderland–Dinamo Zagreb
Evropská liga UEFA
so 7. 11. · 17:00NK Varazdin–Dinamo Zagreb
HNL
so 21. 11. · 17:00Dinamo Zagreb–Istra 1961
HNL
čt 26. 11. · 18:45Dinamo Zagreb–Bayer Leverkusen
Evropská liga UEFA

Dinamo Zagreb: poslední výsledky

22. 10. 26Dinamo Zagreb2–4NEC Nijmegen
Evropská liga UEFA
18. 10. 26NK Slaven Belupo1–5Dinamo Zagreb
HNL
15. 10. 26Dinamo Zagreb1–0Anderlecht
Evropská liga UEFA
10. 10. 26HNK Hajduk Split2–1Dinamo Zagreb
HNL
4. 10. 26Vukovar0–4Dinamo Zagreb
Cup
20. 9. 26Dinamo Zagreb3–2NK Lokomotiva Zagreb
HNL
16. 9. 26Hapoel Beer Sheva0–0Dinamo Zagreb
Evropská liga UEFA
12. 9. 26NK Osijek4–2Dinamo Zagreb
HNL

Dinamo Zagreb: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

út 27. 10. · 18:00Dinamo Zagreb–HNK Rijeka
HNL
so 31. 10. · 17:00Rudes–Dinamo Zagreb
HNL
čt 5. 11. · 21:00Sunderland–Dinamo Zagreb
Evropská liga UEFA
so 7. 11. · 17:00NK Varazdin–Dinamo Zagreb
HNL
so 21. 11. · 17:00Dinamo Zagreb–Istra 1961
HNL
čt 26. 11. · 18:45Dinamo Zagreb–Bayer Leverkusen
Evropská liga UEFA
so 28. 11. · 17:00HNK Gorica–Dinamo Zagreb
HNL
čt 3. 12. · 18:00HNK Rijeka–Dinamo Zagreb
HNL
so 5. 12. · 17:00Dinamo Zagreb–NK Osijek
HNL
čt 10. 12. · 18:45Rennes–Dinamo Zagreb
Evropská liga UEFA
so 12. 12. · 17:00NK Lokomotiva Zagreb–Dinamo Zagreb
HNL
so 19. 12. · 17:00Dinamo Zagreb–HNK Hajduk Split
HNL
čt 21. 1. · 21:00AZ Alkmaar–Dinamo Zagreb
Evropská liga UEFA
so 23. 1. · 17:00Dinamo Zagreb–NK Slaven Belupo
HNL
čt 28. 1. · 21:00Dinamo Zagreb–Sturm Graz
Evropská liga UEFA
so 30. 1. · 17:00HNK Rijeka–Dinamo Zagreb
HNL
so 6. 2. · 17:00Dinamo Zagreb–Rudes
HNL
so 13. 2. · 17:00Dinamo Zagreb–NK Varazdin
HNL
so 20. 2. · 17:00Istra 1961–Dinamo Zagreb
HNL
so 27. 2. · 17:00Dinamo Zagreb–HNK Gorica
HNL
so 6. 3. · 17:00NK Osijek–Dinamo Zagreb
HNL
so 13. 3. · 17:00Dinamo Zagreb–NK Lokomotiva Zagreb
HNL
so 20. 3. · 17:00HNK Hajduk Split–Dinamo Zagreb
HNL
so 3. 4. · 17:00NK Slaven Belupo–Dinamo Zagreb
HNL
so 10. 4. · 17:00Dinamo Zagreb–HNK Rijeka
HNL
so 17. 4. · 17:00Rudes–Dinamo Zagreb
HNL
so 24. 4. · 17:00NK Varazdin–Dinamo Zagreb
HNL
so 1. 5. · 17:00Dinamo Zagreb–Istra 1961
HNL
so 8. 5. · 17:00HNK Gorica–Dinamo Zagreb
HNL
st 12. 5. · 17:00Dinamo Zagreb–NK Osijek
HNL
so 15. 5. · 17:00NK Lokomotiva Zagreb–Dinamo Zagreb
HNL
so 22. 5. · 17:00Dinamo Zagreb–HNK Hajduk Split
HNL
Odehrané zápasy sezóny
22. 10. 26Dinamo Zagreb2–4NEC Nijmegen
Evropská liga UEFA
18. 10. 26NK Slaven Belupo1–5Dinamo Zagreb
HNL
15. 10. 26Dinamo Zagreb1–0Anderlecht
Evropská liga UEFA
10. 10. 26HNK Hajduk Split2–1Dinamo Zagreb
HNL
4. 10. 26Vukovar0–4Dinamo Zagreb
Cup
20. 9. 26Dinamo Zagreb3–2NK Lokomotiva Zagreb
HNL
16. 9. 26Hapoel Beer Sheva0–0Dinamo Zagreb
Evropská liga UEFA
12. 9. 26NK Osijek4–2Dinamo Zagreb
HNL
9. 9. 26Bedem Ivankovo0–4Dinamo Zagreb
Cup
5. 9. 26Dinamo Zagreb1–0HNK Gorica
HNL
29. 8. 26Istra 19612–2Dinamo Zagreb
HNL
26. 8. 26Viking3–1Dinamo Zagreb
Liga mistrů UEFA
22. 8. 26Dinamo Zagreb3–1NK Varazdin
HNL
18. 8. 26Dinamo Zagreb2–2Viking
Liga mistrů UEFA
14. 8. 26Dinamo Zagreb4–0Rudes
HNL
11. 8. 26Kauno Žalgiris1–2Dinamo Zagreb
Liga mistrů UEFA
4. 8. 26Dinamo Zagreb5–0Kauno Žalgiris
Liga mistrů UEFA
31. 7. 26Dinamo Zagreb2–0NK Slaven Belupo
HNL
28. 7. 26Dinamo Zagreb3–2FC Thun
Liga mistrů UEFA
21. 7. 26FC Thun1–1Dinamo Zagreb
Liga mistrů UEFA

Aktualizováno: 24. října 2026

Dinamo Zagreb: zranění a absence

Hráči, kteří chyběli v posledním zápase s hlášenou absencí (22. 10. 26).

  • R. Mudrazijamimo soupisku
  • I. Nevisticmimo soupisku
  • N. Nsokimimo soupisku
  • A. Stojakoviczranění chodidla
  • P. Tabinasmimo soupisku
  • F. Topicmimo soupisku

Dinamo Zagreb: místo v tabulce – Evropská liga UEFA

Celá tabulka
#TýmZSkóreB
16Sparta Praha35:34
17Levski Sofia33:34
18Dinamo Zagreb33:44
19Sturm Graz31:34
20NEC Nijmegen35:84

Dinamo Zagreb: statistiky sezóny (Liga mistrů UEFA)

Vstřelené góly na zápas2,3
Obdržené góly na zápas1,5
Doma: vstřelené / obdržené3,3 / 1,3
Venku: vstřelené / obdržené1,3 / 1,7
Zápasy bez obdrženého gólu1
Zápasy bez vstřeleného gólu0

Karty

Žluté karty11
Žluté karty na zápas1,8
Červené karty1

Nejčastější formace

4-1-4-1 (3×) · 4-3-3 (2×) · 4-2-3-1 (1×)

Dinamo Zagreb: statistiky hráčů (Liga mistrů UEFA)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
J. MišićZÁL63890150107,33
D. BeljoÚTO639021113107,20
Sergi DomínguezOBR63600020007,20
M. ValinčićOBR63761143107,08
Olof Matteo Perez VinlöfOBR52550151007,03
M. ZajcZÁL53251093206,88
L. KačavendaZÁL61371021006,83
N. GalešićOBR4490000006,83
F. TopićÚTO5800230106,80
B. GodaOBR31350010106,75
S. McKennaOBR63900041106,75
A. HoxhaÚTO51761052106,68
L. StojkovićZÁL41500071006,55
M. OršićZÁL62450073106,53
M. LisicaZÁL62731031106,45
R. MudražijaZÁL2300000006,40
G. VidovićZÁL41380010006,40
S. PrevljakÚTO2110011006,30
S. RadeljićOBR11000000–

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Dinamo Zagreb: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Dinamo Zagreb: přestupy

Příchody

  • E. MolchanDinamo Minsk · přestup6. 9. 26
  • Iker AlmenaAl-Qadisiyah FC · hostování1. 9. 26
  • L. IvanušecFeyenoord · volný hráč31. 8. 26
  • D. KotarskiFC Copenhagen · hostování30. 8. 26
  • Lautaro UltraOriental · přestup25. 8. 26
  • K. KravtsovFC Sochi · volný hráč16. 8. 26
  • N. NsokiParis Saint Germain · volný hráč10. 8. 26
  • A. StojakovićNK Lokomotiva Zagreb · přestup29. 7. 26

Odchody

  • Lovre KulušićNK Lokomotiva Zagreb · hostování6. 9. 26
  • M. ZebićRudes · hostování3. 9. 26
  • T. MiljakJarun · volný hráč20. 8. 26
  • Raúl TorrenteLe Mans · hostování18. 8. 26
  • G. VidovićSC Paderborn 07 · přestup17. 8. 26
  • A. RajićKustosija · hostování3. 8. 26
  • M. BakrarAl Ahly · přestup27. 7. 26
  • R. Pierre-GabrielVolos NFC · volný hráč26. 7. 26

Dinamo Zagreb: základní údaje

ZeměChorvatsko
Založen1911
StadionStadion Maksimir
Kapacita37 168
Povrchpřírodní tráva

Dinamo Zagreb: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Dinamo Zagreb?

Dinamo Zagreb hraje domácí zápasy na stadionu Stadion Maksimir (Zagreb) s kapacitou 37 168 diváků.

Kdy hraje Dinamo Zagreb příště?

Nejbližší zápas: Rudes – Dinamo Zagreb, so 31. 10. · 17:00 (HNL).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Dinamo Zagreb?

Poslední ligový zápas: Viking 3–1 Dinamo Zagreb (26. 8. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Dinamo Zagreb?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je D. Beljo, který dal 17 gólů.

Dinamo Zagreb: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Dinamo Zagreb (Chorvatsko) ve všech soutěžích sezóny (Liga mistrů UEFA, Evropská liga UEFA, HNL, Cup): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže Liga mistrů UEFA jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.